- bambano: Bambanő háza tája
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- [Re:] Deezer - A francia Spotify?
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
-
LOGOUT
ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Új hozzászólás Aktív témák
-
HREH
senior tag
Sziasztok!
Redragon Yama K550-ről vélemény? 20 ezer ft, mecha, RGB, hangerőszabályzó, stb. szóval ennyiért elég jónak tűnik.
Szerintetek? -
HREH
senior tag
Fnatic Rush Pro megrendelve, 75 ojró volt szállítással együtt. (Még a Black Friday áron.)
Kérdésem, hogy bármilyen ISO keycap szett jó hozzá? Szeretnék majd idővel venni normális (PBT doubleshot) keycap szettet hozzá, de mivel eléggé laikus vagyok a témában, nem tudom hogy rámennek-e a eBay-en, vagy Ali-n kapható szettek.
Akinek ugyanilyen bill-je van, használ hozzá másfajta keycapet? -
HREH
senior tag
Ha már Fnatic miniSTREAK RGB, én is most rendelném (Silent Red switchekkel), csak eléggé félek az ABS keycapektől, hogy hamar lekopnak.
Használ valaki rajta PBT doubleshot keycapeket? Ha igen, milyet? Honnan érdemes rendelni, ahonnan nincs elcseszett magas szállítási költség? Standard az alsó sor, szóval gondolom bármilyen rámegy. -
-
HREH
senior tag
Corsair.com-ról érdemes rendelni, vagy hazavágja az árat a szállítás?
Elég jó akciók vannak most a refurbished billencsekre. -
HREH
senior tag
Corsair K63 megéri?
Csak mert nem láttam az összefoglalóban -
HREH
senior tag
Valaki?
köszi -
HREH
senior tag
Sziasztok!
1.Mekkora összeget szánsz rá?
25-30k
2.Használt szóba jöhet-e?
nem, de egy refurbished verziót néztem, főleg erről kéne vélemény
3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod?
HP Sk-2880-am van, ami az ajánlóban is szerepel, de nagyon kipróbálnék már egy minőségi mechanikus billt.
4.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus)
csak mechanikus, cherry MX Red kapcsolós
5.Van-e valami elképzelésed? Extra igények (kell-e numpad, világítás, csuklótámasz, vezetéknélküli, ergonomitás, programozhatóság, stb?)
numpad kell, világítás is, de nem kell RGB, csuklótámaszt még nem használtam, nem tudom milyen, makrókey pedig jó lenne
6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz? (amennyiben nem, sokkal testhezállóbb billentyűzetet is találhatsz/ajánlhatunk)
jobb lenne a magyar, de ha nincs, akkor nem fontosEzt néztem (26 rugóért szerintem nem rossz), a bolt is megbízható elvileg, csak írják, hogy a ledek meghalnak pár nap után
mennyire valós probléma lehet ez?
Vélemények?
-
HREH
senior tag
Sziasztok
1.Mekkora összeget szánsz rá?
15k körül, de lehet picit magasabb is.
2.Használt szóba jöhet-e?
Inkább újat szeretnék.
3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod?
A régi már elég ramaty állapotban van, ennek a lecserélésére venném. Sokat játszok és gépelek rajta.
4.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus)
Mechanikus lenne az elképzelés, de nem hiszem, hogy beleférne a keretbe.
5.Van-e valami elképzelésed? Extra igények (kell-e numpad, világítás, csuklótámasz, vezetéknélküli, ergonomitás, programozhatóság, stb?)
Numpad és világítás kell, makrózhatóság, programozhatóság nagyon jó lenne.
6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz? (amennyiben nem, sokkal testhezállóbb billentyűzetet is találhatsz/ajánlhatunk)
Magyar kiosztás a preferált, de ha tökéletesen lehet rajta magyar karaktereket bevinni (pl. ékezetes betűk), akkor nem ragaszkodom hozzá.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Kérlek kérdésed előtt olvasd el az Összefoglalót!
Ha kifejezetten egy modellt keresel használd a fórumos keresőt, hátha valakinek már van tapasztalata vele!
10.000Ft alatti billentyűzetekből az összefoglaló szerint érdemes választani!
Tudtad, hogy nem magyar feliratozású billentyűzettel is pont ugyanolyan jól lehet magyar szöveget bevinni, mint akármelyik magyar feliratozásúval? wow
"blue switch has paragraph sense , when you press it ,it have a "kacakaca" sound"
A topikban (terméket, munkát, szolgáltatást) hirdetni tilos!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME alaplap garanciával hibátlan működéssel
- ÁRCSÖKKENTÉS Lenovo ThinkPad P51s, P52s, T570, T580 eredeti Lenovo, belső akkumulátor eladó
- MacBook felváráslás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- 12.000 ft tól elvihető ELITRO Bankmentes , kamatmentes vásárlás .Cooler Master GM2711S Monitor
- Új Apple iPhone 16e 128GB, Kártyafüggetlen, 3 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged