Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz ovits00 #45456 üzenetére

    Köszönöm!

    Sajnos a fehértől kiráz a hideg, nem illik a többi cuccom környezetébe, kár érte. Nézelődtem, Logitech Craft lenne a megfelelő bill, főleg,hogy grafikus vagyok, sok helyen jól jönne, de az biztos,hogy nem adok 60k-t egy billentyűzetért.

    Vettem végül egy Logitech K375S-t, nyilván tisztában voltam vele, hogy erős kompromisszumokat kötök vele, de azért leírom a véleményeket.

    Műanyag erősen, nem egy minőségi darab. Ezen hamar túltettem magam. Kapcsolat unifyingon keresztül stabil gyors, többen írták, hogy idling-be megy egy idő után és akkor az első karaktert nem érzékeli. Fel kell tenni a Logi oldaláról a frissítést és kész.

    Az,hogy eltárol 3 kapcsolatot, csodás, mobilommal és tabletemmel is párosítottam bluetooth-on, csak egy nyomás, és máris azon gépelek, amin akarok. Androidos telefonon az ékezetekkel sincs gond.

    Gépelni nekem meglepően jó rajta.

    Ami biztos,hogy bár rá van írva,hogy halk, ez nem igaz. Volt jó pár billentyűzetem, ez minden, csak nem halk. Ha gyorsan gépelek, akkor bizony van hangja rendesen, ha valakit nem akarok felébreszteni, akkor jobb,ha hozzászokok, hogy extrém lassan üssem le a karaktereket olyankor.

    A hozzá adott mobiltartó állvány teljesen jó, bár nem egy nagy érték, amire készítették, arra tökéletes.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés