Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60113) nyunyu válasza xhege (#60104) üzenetére


nyunyu
félisten


Mínusztech K375s kapható még magyarban?

Ahogy nézem, ennek is jól van optimalizálva a mátrixa a WASD körül, annak ellenére, hogy 2KRO billzet.
(Q+W+E+A+S+D megy, de S+D+Del nem)

Más kérdés, hogy a lapos és széles kupakjai szerintem a K120 famíliáét is messze alulmúlják, gépelési érzet a béka segge alatt van, a túlméretes gombok sarkait nem lehet rendesen lenyomni, akadnak.
Plusz maga a billzet jóval flexibilisebb, mint a K270, pedig abba se tettek túl sok anyagot.

Mindegy, ennek legalább unifying+BT a vezérlője, és Fn+1/2/3-mal lehet 3 párosított gép/telefon között váltogatni, viszont a dedikált PrtScr gomb lehagyásáért jár a faszkorbács.
(Remélem a mikrokontrollere firmwarében definiált mátrixban létezik még rá sor/oszlop kombináció, hogy ne kelljen Fn+Inserttel szívni a leendő wireless mechámon.)

Kékfogú kompatibilitást+stabil működést nem tudom tesztelni az asztali gépemmel, mivel a Win7 natívan nem támogatja a BLEt.

Kínzó kérdés: mi a rákot lehet frissíteni egy K375s firmwaren?
Pláne, hogy 2x annyi ideig tart, mint a Ducky One 2-é.

Hmm, billzet megjegyzi, hogy melyik csatorna milyen géphez lett párosítva :Y Ez vajon a Flow miatt van?

Ami érdekes, hogy sikerült unifyingot társítanom a kettes csatornához, amiről azt hittem, hogy fixen kékfog.
Viszont kékfogú eszköz csak a kettes csatornával párosítható, hármasra tett billzetet egyáltalán nem találta az androidos telefonom.

Tizenpárezres bolti áron max akkor ajánlom, ha (PrtScr/ScrLck/Pause hármast leszámítva) teljes méretű, többféle gép/oprendszer között hordozható vezetéknélküli+kékfogú magyar billzetre vágysz, ahol a vezetéknélkülin+kékfogon és a magyar feliratozáson van a hangsúly, nem a billzeten.

iOS miatt neked mindenképpen kékfogú billzet kell, mert nem nagyon tudod hova dugni a nem kékfogú billzetek dedikált vevőjét.
Kékfogú magyar kiosztással meg nem nagyon van más, csak az alma kínbórdja meg az annál is drágább divatkiegészítője, meg pár rapoo, meg talán pár mínusztech divatkiegészítő az iPadhoz, szokás szerint Gucci áron?

Hülye majonéz kiosztásomon nem tudok magyarul gépelni, mivel van +1 mássalhangzó az L mögött, így ösztönösen eggyel odébb keresem az É/Á-t, mint kéne :W
Mindegy, magamat ismerve nem sokáig marad egyben, aztán majd 2-3 év múlva rájövök, hogy az donornak szánt alkatrészhalmaz felét elvesztettem.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.