Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#18457) vond válasza The Mixer (#18448) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hali!

A "dupla árú" processzornál gondolom az i7-3930K-ra gondoltál, csak nem linkelted... Nos, szerintem nem éri meg a kétszer annyi pénzt, nem gyorsabb annyival... Az i7-3820 bár szorzózáras, de elég sokan nyüstölik így is 4GHz felett...

Mondjuk én lehet, hogy inkább maradnék LGA1155-ön, és vennék féláron egy jó 30 ezres tuningos lapot, meg egy Ivy i7-3770K-t, vagy akár Sandy i7-2600K-t, vagy 2700K-t... Ezeket jó hűtővel 4,5-5GHz-re is fel lehet húzni, bár már alapjáraton sincsenek nagyon elmaradva a 3820-astól, főleg a 3770-es, ami talán erősebb is clock-to-clock...

A 1155-ös lapba is tudnál idővel 32GB RAM-ot pakolni, és jóval olcsóbban megúsznád az egész project-et...

Én mondjuk munkára és "néha játékra" sem vennék ilyen bika VGA-t, hacsak nincs brutál nagy felbontásod, és/vagy több monitoros rendszered...

(#18456) M@cika: Az, basszus... Pont most nincs semmi pénzem ilyen műveletekre, meg ugye haza is kellene valahogy szállítani... Pedig milyen rohadt jó lenne ennyiért... :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.