Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#149033) MelloOne


MelloOne
újonc

Sziasztok! Palfitom ajanlasara i7-5820k rol valtanek AMD-re. Hangszerkesztesre es irodai melora hasznalnam tovabbra is a kovetkezo gepet. Elsore azt a tippet kaptam, hogy a ryzen 5 3600 hozza kb azt a szintet mint a jelenlegi intelem. Viszont meglestem a Benchmarks ertekelest es a ryzen 5 2600x is lazan egy katagoria a regebbi i7-es procimmal, viszont csak fele annyi arban. Kivalasztottam egy lapot is MSI B450 TOMAHAWK MAX https://www.amazon.co.uk/dp/B07VB2BG3X/ref=cm_sw_r_cp_api_i_-1L3DbYSTRECG
amit kesobb tudok nagyobb, esetleg ujabb procival boviteni, ha ez mar nem lenne eleg. Igazabol 16gb ramra gondoltam, 500ssd, talan egy videokartya, es valami kis hazacska. Ami nagyon kerdeses az a tap. Szeretnek egy olyan tapot ami esetleg a kesobbiekben megbirkozik egy nagyobb procival. A lenyeg hogy azert valtom le az i7et, mert alaplapot kellene vasarolnom hozza, mivel sajnos az elozo beadta a kulcsot, viszont inkabb valtok amdre, hogy kesobb tudjak fejleszteni. Ha tudnatok segiteni, azt nagyon szepen megkoszonnem! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.