Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#148762) táMath90


táMath90
csendes tag

Sziasztok!

5 évvel ezelőtt a ti ajánlásaitok alapján megrendeltem első saját Pc-m ami a mai napig kiválóan szolgál. Ismét köszönöm a segítségeteket :)
Azonban 5 év az 5 év, ezért gondoltam ráncfelvarrnék egy kicsit(100-150k forint értékben mondjuk), ehhez kérnék némi tanácsot.
A setupot főleg játékra használom, nem túl erős követelményekkel, azonban néha ki-ki próbálok pár újabb címet, ami azért már megizzasztja a vasat(Borderlands 3, Fallen Order).
Ezen kívül filmet/sorozatot nézek rajta legtöbbször. Szeretnék úgy felújítani hogy megint ne kelljen feltétlenül pénzt áldozni rá a következő 4-5 évben.
Arra gondoltam első körben a memóriát növelném és egy újabb GPU-t raknék bele, de ha nincs igazam, kérlek javítsatok ki :)

Jelenlegi setup:
Alaplap: ASUS B85M-G
Proci: INTEL Core i5-4440 3.10GHz 1150 BOX
Ram: 2X HyperX 4GB FURY DDR3 1600MHz CL10 HX316C10F/4
VGA: ASUS GTX960-MOC-2GD5 GTX960 2GB GDDR5 OC PCIE
Ezen kívül egy 1T+120GB(SSD) belső tárhely van, ezeken nagyjából elférek továbbra is.

Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.