Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#139008) Siszibatya válasza Zilahi91 (#138900) üzenetére


Siszibatya
tag

Szia ! :)

Igazán nincs mit ! :) Pedig az FPS számok összefüggnek a videókártya és a proci párosítással és erősséggel.

Mindezek mellett az is milyen grafikai beállításokat használsz az is befolyásolja az egész történetet.

Én a lehető legerősebbet venném ami kijön a rászánt pénzből .

-tőlem nyugodtan vehetsz RTX 2060/2070/2080/2080Ti kártyát , de leírtam a hátulütőjét és a problámáit amitől szenved ez a sorozat jelenleg

-Nem mindegyik használt garanciális kártya bányászkártya és aki normálisan használta rendesen hűtve és alulfeszelve annak semmi baja nem lehet

- hozzá kell tenni kockázat mindig van a használt termékek vásárlásánál ez igaz - amennyiben lehetőség van rá ki kell próbálni vásárlás előtt és tesztelni - így javasolt és a legbiztonságossabb szerintem , ha így dönt az ember

-bármelyik procit is választod erős procihűtőt vegyél hozzá magas TDP-vel : Scythe - Mugen 5 Rev. B / Thermalright HR-02 Macho Rev. B / Noctua NH-D15 /

ill. Thermalright Silver Arrow IB-E Extreme / IB-E / IB-E X2 procihűtők

-ellenőrizde le mindig hogy a magassága miatt kompatibilis-e a házzal pcpartpicker oldalon megteheted ezt

- szélességnél ha 14cm venti megy rá akkor, előfordulhat az ,hogy az első azaz a legfelső 16x pci-express slotba lehetséges ,hogy nem tudod betettni a videókártyát - lapfüggő hogyan van kialakítva ez a távolság én így jártam ezért írom

- i7 8700k vagy i7 8086k , de a i5 9600k -6mag/6szál ez újabb ,

-9700k 8mag/8szál

-8magos/16 szálas procikra játékokban meg jelenleg nincs még szükség ,

- i9 9900k -8mag/16szál

Üdv.: Tamás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.