Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Vettem egy RB2011UAS-2HnD-IN routert, és a következőt akarom beállítani rajta, de mint kiderült, nem értek hozzá (inkább ezt tanították volna Windows Server helyett :((( )

Szóval van 2 internetkapcsolat, ez menne az ETH6 és ETH7-be, a 6-os lenne a fő, a 7. pedig failsafe, ha elmegy az első véletlen, akkor is legyen valami. Loadbalancing nem kell, mert elég nagy a különbség a kettő között, tényleg csak failsafenek kell a másodlagos.

ETH1-5 portokra mennének a kliensek, egy alhálóra, helyi címmel, DHCP-n kiosztva, és a szerver is a router lenne.

Ennyi lenne az igény, de sajnos nem tudom megoldani, valahogy mindig Reset Configuration lesz a vége...
Megoldható ez így ahogy elképzeltem, és csak én vagyok tudatlan hozzá?

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.