- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Graphics: Hello Moto! - Kipróbáltam a Motorola Moto G55 5G-t. (videó is)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- t72killer: Fürdőkád kontra elektromosság: XXI.század
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Vízügy: árvíz, belvíz, aszály, stb.
- eldiablo: Mennyire strapabíró egy GShock?
-
LOGOUT
Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.
Új hozzászólás Aktív témák
-
SpeedyG
tag
válasz
Tin_Shield #55455 üzenetére
Érdekel a fotózás, a tanulásban az XZ-2 kifejezetten jó társ (volt). Ahogy nézem, a két gépből lehetne egy kvázi - számomra legalábbis - tökéleteset összegyúrni. Az érintőképernyő hiányzik - nyilván csak az érintésre kiválasztható fókuszpont/expozíció miatt, ezt nagyon bírom az Olyban, kifejezetten hasznos.
A Pana 4/3-os szenzora a kisebb pixelszámmal elvileg "jobb, mint a Sony 1"-osa 21 megapixellel. Ez a gyakorlatban érzékelhető különbséget jelenthet? Vagy ettől függetlenül fej-fej melletti az eredmény a valósáaban?Közben meg úgy néz ki, hogy elvileg jó áron tudnék hozzájutni egy A6000-hez. Ha arról a gyári KIT obi kuka, akkor mi az az obi, amit érdemes vele párosítani úgy, hogy már mutasson is valamit a váz tudásából (illetve használtan - ha lesz ajánlott obi -, akkor mennyiért lehet/érdemes venni)?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Oppo Reno7 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Beszámítás! Lenovo Thinkpad P15 Gen1 15 FHD notebook - i7 10850H 16GB RAM 1TB SSD Quadro T1000 W11
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 - i7-8GEN I 8GB I 256SSD I 13,3" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Pro 15" 2018 i9 9850HK 32GB 500GB 560X 4GB garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest