Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27251) Dyno válasza f4lcon (#27242) üzenetére


Dyno
veterán

Jólvan mert múltkor, én néztem hogy vannak CWT beles LC-k, gondoltam magamba azok már csak nem olyan szarok, de akkor én hasonlóan gondolom a Thermaltake-et is amiknek CWT belük van, azok már nem kétesek szerintem, igaz amik Topowerek, azokról tényleg elég kétes vélemények olvashatóak.

Még lene tőlled egy kédésem, az Andysonok ennyre szutkok lennének :F Mert ismerősömnek volt egy Hyper tápja 350W-os és 3 évig ment hiba nélkül, és Andyson beles volt.

(#27252) eszaki0 válasza Traxx (#27250) üzenetére


eszaki0
aktív tag

:K osztom a véleményt én is erre cserélek csak én a VX-450est veszem meg

everlasting AMD

(#27253) Oibacsi válasza Traxx (#27250) üzenetére


Oibacsi
őstag

Ez a két normális típus van a boltban meg chieftec.

(#27254) Chaser válasza Oibacsi (#27247) üzenetére


Chaser
titán

A zalmi az egy FSP táp, talán GLN vagy szintén PNF beles...gyakorlatilag teljesítményben 350PNF-nek felel meg. Végül is az ár a kérdés, ha nem sokkal drágább a seasonic akkor 1értelműen azt vedd, a zalmi sztem drágácska árához képest, az oké hogy halk, de pár k-val többért van corsair 400cx, ami nem kicsit jobb. Olcsóbb kategóriában 8.5-10k körül GB 460SuperB, 400-as FSP GLN béllel. Nem is tudnak hozni más tápot csak amit mondtál? A corsairt meg a GB-t is elég ismert nagykerek forgalmazzák.

#27252 eszaki0 : Mennyi volt a különbség a 450vx és 550vx ára közt? Csak úgy érdekelne, elég nagy a szórás bolttól függően.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27255) Oibacsi válasza Chaser (#27254) üzenetére


Oibacsi
őstag

Nem szeretnék rá várni, mert sípol most is az fsp-m meg néha ciripel és nem akarok addig se kockáztatni. Holnap jön is a seasonic.

(#27256) Chaser válasza Oibacsi (#27255) üzenetére


Chaser
titán

Milyen idős az a PNF? Ilyen paranormális tevékenységet még nem hallottam róluk.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27257) Oibacsi válasza Chaser (#27256) üzenetére


Oibacsi
őstag

bő 1,5 éves...a ciripelést csak közvetlenül mögüle hallani, a sípolás az elég hangos volt

(#27258) Kombat válasza Oibacsi (#27257) üzenetére


Kombat
őstag

Ha jól tudom, akkor Te kicserélted a tápban a ventit. Lehet, hogy emiatt jött elő a sípolás... :U

(#27259) Oibacsi válasza Kombat (#27258) üzenetére


Oibacsi
őstag

hőfokra szabályoz mert melegebb szobában többet pörög, és soha nem érte el a max fordulatát így szerintem nem...

(#27260) f4lcon válasza Dyno (#27251) üzenetére


f4lcon
őstag

a mostani andysonok tűrhetőek.
igazából a huntkey béléses lc powerek azok, amikkel az lc power a "jóhírnevét" megalapozta, és mostmár késő normális beszállítóra áltani. főleg, hogy a huntkey-ek továbbra is gyártásban vannak.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#27261) Dyno válasza f4lcon (#27260) üzenetére


Dyno
veterán

Ááá köszi a felvilágosítás, ez az Andyson nem volt nekem teljesen tiszta, de mots már ez is tiszta, köszi.

(#27262) eszaki0 válasza Chaser (#27254) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Én 18.5K ért vettem a corsiart újjat.
Az enyém most 22-töl kezdödik a boltban.
18ért tettem ki KB.:3hónapot ketyegett csak a gépembe

[ Szerkesztve ]

everlasting AMD

(#27263) zsolt1129 válasza eszaki0 (#27262) üzenetére


zsolt1129
addikt

Az giga jó ár volt érte :D

(#27264) eszaki0 válasza zsolt1129 (#27263) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Hát kellett keresgélnem mire találtam mert átlag az is 22k körül mozog most

everlasting AMD

(#27265) Dyno válasza eszaki0 (#27262) üzenetére


Dyno
veterán

Hol vetted?Szabad-e megkérdeznem? :)

AMúgy a CM-edre nem azt írtad korábban hogy 14.-én jár le rajta a gari :F

[ Szerkesztve ]

(#27266) eszaki0 válasza Dyno (#27265) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Az tuti nem mert 5évre van annak is a gyári szavatossága és csak tavaly nyáron adták ki.
Még itt volt is teszt rolla a 600w nagytesoval egyetembe.
Különben náluk vettem még pont volt raktáron szombanton beszéltem elvileg hétfőn hozom el

everlasting AMD

(#27267) bartucc válasza Oibacsi (#27257) üzenetére


bartucc
addikt

Én ma hallottam egy GLN tápos gépben enyhe sípolást és ciripelést. Nem hangos, de észrevehető. Engem is érdekelne hogy ez mennyire vészes, mert egy P5k meg két ram most halt meg a gépben. Sztetek a táp a gyanús, vagy csak a vga szórakozott(mintha a vga-ból jött volna, de mivel nem első hibás cucc a gépben, már a tápra gyanakszok....)?

eszaki0: a CM-re 14-én jár le a gari, azt írtad.... :U

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#27268) eszaki0 válasza bartucc (#27267) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Na most meg néztem tavaly oktoberben építettem az új gépet akkor vettem a tépot az extreme digitalnál a 1132 Budapest, Visegrádi u. 7/b alatt.
Ha rosszul írtam bocsi
Még hozzá az utolsó volt mert a 600wal együtt az összesset meg vették az mondta az eladó

[ Szerkesztve ]

everlasting AMD

(#27269) bartucc válasza eszaki0 (#27268) üzenetére


bartucc
addikt

Semmi gond, nekem aztán nem gond. Hanem akkor majd várjuk a tapasztalatokat az új tápról :D

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#27270) eszaki0 válasza bartucc (#27269) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Már én is várom az tuti :C

everlasting AMD

(#27271) Hedgehog87


Hedgehog87
csendes tag

Sziasztok!

nemrégen vettem egy Corsair HX520as tápot és mostanság eléggé "sípol a fülem" az lehet hogy a táp kiad magából egy nagyfrekvenciás hangot? mielőtt nem votl meg a táp ha jól emlékszek nem hallottam ilyen hangot.

Ezzel mit lehetne csinálni? vagy le kell szarni?

Ami van bent venti az egy artic coolink accelero extreme 8800 meg egy 12 centis ciftec venti meg az amd proci ventije.

mi adhat ki ilyen magas frekis hangot?

Köszi

(#27272) bartucc válasza Hedgehog87 (#27271) üzenetére


bartucc
addikt

Hasonló a kérdésem nekem is, várom a szakértők véleményét.

Amit erről hallottam és észrevettem: a vga csinálta ha az asztalon voltam, vagy ha nagyon fehér képernyőt láttam(word pl). Összefüggést nem értem, de az ilyen "nyugalmi" helyzetben csinálta, most pedig a tápra gyanakszok, de az most folyamatos jellegű hangot produkál.
A vga: Zotac 8800 referencia, a táp: Fsp GLN-400.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#27273) Konfigos


Konfigos
őstag

Üdv!

Melyiket ajánlanátok jobban?Fontos hogy csendes legyen,megbízható és elvigye a adataimnál található konfigot.

2 kinézet táp:COOLERMASTER Real Power RS-520-ASAA-A1 520W Modular

És :Corsair HX PSU-450HX Modular

Feltétlen moduláris kellene és ilyesmi árban maximum.Melyik a halkabb ezek közül?

(#27274) Kombat válasza Konfigos (#27273) üzenetére


Kombat
őstag

Corsair elvileg halkabb egy fokkal!

(#27275) bartucc válasza Konfigos (#27273) üzenetére


bartucc
addikt

Minden szempontból jobb a Corsair!

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#27276) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Hy!
Most én is kérdezek!
Szerintetek ha a hang nem számít, viszont az ár igen, akkor megéri 15k-ért egy fél éves Chieftec CFT-650-14CS (adatok itt)?
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#27277) Kombat válasza elfelejtette (#27276) üzenetére


Kombat
őstag

Igen is, meg nem is!
Jó ár érte, viszont minek a 650W?

(#27278) Vágási Feri


Vágási Feri
csendes tag

lenne még pár kérdésem... :)

1. miért olcsóbb (4-5 ezerrel) a corsair 650-TX mint a 620-HX? működésben is van különbség, vagy tényleg csak a kábelek leszerelhetőségéről van szó?

2. CF/SLI-nél külön oda kell figyelni a kábelek számára? mit takar az "SLI ready"?

3. Jól gondolom, hogy egy 850-TX ugyanannyit fogyaszt azonos konfignál, csak talán még halkabb is mint egy határait feszegető 650-TX?

4. 620-HX; 650-; 750-; 850-TX között van különbség zajszintben?

előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#27279) elfelejtette válasza Kombat (#27277) üzenetére


elfelejtette
veterán

Sógornak kell egy moduláris táp a leendö Quad procis CF rendszerhez. Egyelöre C2D procija van, csak a tápot most cseréli, és kapott egy ilyen ajánlatot.
Tudom, hogy VX450 jobb lenne, csak az nem nagyon kapható meg 20k alatt, meg ráadásul nem is moduláris, a 15k pedig most az abszolút maximum.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#27280) venember83 válasza elfelejtette (#27279) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem bőven jó azért az árért. :K

(#27281) bartucc válasza elfelejtette (#27279) üzenetére


bartucc
addikt

Ha a hang nem számít mint montad, meg viszont Power :DDD kell rendesen, tökéletes lesz neki ;) Nem találsz jobbat 15-ig. :N

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#27282) elfelejtette válasza venember83 (#27280) üzenetére


elfelejtette
veterán

Köszönöm.
Bartucc: Neked is.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#27283) elfelejtette válasza venember83 (#27280) üzenetére


elfelejtette
veterán

.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#27284) venember83 válasza Vágási Feri (#27278) üzenetére


venember83
nagyúr

1. Csak a kábelek és a moduláris panel miatt drágább, meg "aki igényesebb, az fizesse meg" elv érvényesül.
2. Kábelek számára? Nem értem a kérdést, mindegy, hogy hányas számú kábelt melyik vga-ra kötöd. SLI/CF ready csak egy matrica, semmi több.
3. Jól.
4. Lényegében nincs, ha mindegyik azonos beszállítótól származik. Most nem ellenőrzöm le, hogy mindegyik Seasonic-e, van még egy kis meló.

(#27285) Vágási Feri válasza venember83 (#27284) üzenetére


Vágási Feri
csendes tag

köszi szépen a felvilágosítást!!
(ja, csak arra gondoltam hogy az SLI-s verzióban esetleg van 1-2 plusz kábel ami a másik VGA-nak kell, vagy ilyesmi... de mostmár értem hogy nem így van)

[ Szerkesztve ]

(#27286) elfelejtette válasza venember83 (#27284) üzenetére


elfelejtette
veterán

A felsoroltak közzül a TX750 és a TX850 CWT beles, azok elvileg hangosabbak.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#27287) elfelejtette válasza venember83 (#27284) üzenetére


elfelejtette
veterán

Á, már megint dupla.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#27288) Vágási Feri válasza elfelejtette (#27286) üzenetére


Vágási Feri
csendes tag

hú, az nem jó...
és ha 650-nél több kellene, de mégis halk és jó minőségű?

(#27289) Dex_5


Dex_5
csendes tag

Sziasztok!

Egy HTPC-be keresek 20k alatt halk tápot (300-400W-os).

Eddig egy FSP 300W-os táp volt, de mostanában elkezdett magas frekvencián fület zaklatni, ezért a héten vettem egy Gigabyte Odin 370W-P-t. A táp állítólag inteligensen állítja a venti sebességét terheléstől függően, ami végülis igaz is, de kb. 2 perc után olyan hangja van már a tápnak, hogy filmek alatt is lehet hallani! Nem értem miért nem tudnak egy 12 centis ventivel halkan működni ezek a tápok, amikor nálam a házhűtő 8 és 12 centis Arctic Cooling ventiknek sincs semmi hangja még max fordulaton sem.

Most egy FSP BlueStorm II 400W-os tápon gondolkozok a Gigabyte helyett, mert a fő gépemben is az 500W-os testvére van és az relatíve halknak mondható, viszont nem tudom, hogy tudtok-e ennél halkabb tápot?

Előre is köszi.

(#27290) ImI87 válasza elfelejtette (#27286) üzenetére


ImI87
őstag

Látom pont ez a téma.
Én is keresek v.mi jófajta 800W körüli tápot, mert lehet, hogy cserélek. Moduláris kellene mindenképpen, ezért 850TX nem jó (amúgy megfelelne). :( Nem tud v.ki arról, hogy Corsair ad-e ki v.mi moduláris tesót? (HX820 vagy hasonló..........)

Más márkából mi az, ami ajánlott ebben a kategóriában? :F

(#27291) venember83 válasza Dex_5 (#27289) üzenetére


venember83
nagyúr

Seasonic CX400. HTPC-be ideális.

Imi87: Seasonic M12 750 vagy 850, PC Power & Cooling cuccok. Esetleg nézelődj első hsz-ben.

[ Szerkesztve ]

(#27292) f4lcon válasza ImI87 (#27290) üzenetére


f4lcon
őstag

kijött az uj seasonic x-series, gondolom abból lesz majd corsair is.
egyenlőre szerintem a legjobb 850-es táp cimért az antec signature 850 és a seasonic m12D 850w versenyzik, a pc power and cooling tápokat hangosnak mondják, akkor inkább már zippy.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#27293) Dex_5 válasza venember83 (#27291) üzenetére


Dex_5
csendes tag

CORSAIR PSU-400CX ilyen beles?

(#27294) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Sziasztok.
A mostani konfigomat(a cuccaimnál látható) teljesen jól táplálja az ott látható táp, de hamarosan tervezek egy felújítást, ami egy PhenomII X3 720BE(húzva is és 4 maggal is esetleg), egy ASRock M3A790GX/128M vagy egy Gigabyte GA-MA790XT-UD4P+2x2GB DDR3 RAM lesz. Namost. Ezt el fogja bírni a tápom(a jelenlegi procimat 1.5V felett is jól tartja), vagy vennem kell újat? Ha kell új, akkor milyet érdemes, aminek jó ár/érték aránya van és a legtöbb helyen lehet kapni?
Elsőre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#27295) Konfigos


Konfigos
őstag

Thx a segítséget :R

Esetleg EZ mennyire jó?Nekem szimpatikusnak tűnik főleg mert állítólag nagyon halk.Meg jól is néz ki ;]

[ Szerkesztve ]

(#27296) Kombat válasza Konfigos (#27295) üzenetére


Kombat
őstag

Nem rossz, de a Corsair halkabb!

(#27297) Konfigos válasza Kombat (#27296) üzenetére


Konfigos
őstag

Én attól félek hogy nem lesz elég a 450watt :(

Proci alapból eszik 95 wattot de 4ghzen vagy felette szerintem már bőven karcolja a 120 wattot is.Vga is zabál rendesen főleg húzva és még ki tudja mik lesznek a jővőben :F

(#27298) bartucc válasza CHIPman (#27294) üzenetére


bartucc
addikt

Ha jól tudom, ez egy Delta belsővel szerelt táp. Elvileg elbírja, de hangos lesz, ajánlott a csere. Egy Corsair VX-450 elég kell hogy legyen. :K

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#27299) venember83 válasza Dex_5 (#27293) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen.

CHIPman: Nagy valószínűséggel igen, de mérget nem vennék rá.

(#27300) Kombat válasza Konfigos (#27297) üzenetére


Kombat
őstag

Szerintem nem igazán vagy tisztában a rendszered fogyasztásával, ezért ajánlom nézd meg itt a PH-n a VGA teszteket, azokban szokott lenni fogyasztási adat! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.