Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32565) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Üdv.
Lecserélném drága LwW-em. Androidnál szeretnék maradni, és Telenornál maradok Smarttarifa 3 csomagban.
A telón legfőképp neteznék, egy kis játék is lenne, talán több is (ha már úgyis nagyobb kijelzőre váltok, meg erősebb hardverre váltok), zenehallgatás.
Az általam kinézett telók (Smart 3-ba, 5 és 10 között kell, hogy legyen a teló ára, ez a megkötés):
- Sony Xperia P
- LG Optimus L7 II
- ZTE Blade Super
- Samsung Galaxy S Advance

Az a baj, hogy nem tudom nem e lenne érdemes várni. Esetleg várható e valami árcsökkenés néhány telón, valamint nem tudom, milyen újak érkeznek ebbe az árszegmensbe, valamint karácsonyi akciók. :DDD

Én úgy komolyabban a Sony, LG és a ZTE között vacillálok.
ZTE-ben vonzó a 4,5" IPS, HD kijelző, Optimusban ugyancsak a kijelző, bár kisebb felbontás ugye, meg a szépsége, P-ben pedig a 4" is elegendő, nagyobb felbontás mint az Optimusé, viszont gyengébb kijelző az előző kettőnél, viszont 1 giga ram és talán ennek a legerősebb a grafikus chipje, és a külső ugyebár. Viszont már több mint 1 éves, de fullHD-ba vesz videót. Úúú és még le sem írtam mindent... :)
Ja, Mali 400 vs Adreno 203 vs PowerVR SGX531? Erősorrendet kérnék. Szerintem az a sorrend ahogy leírtam, helyes ez úgy? :D

Ha tovább szűkítem a kört akkor az LG és Sony. Nem tudom már... :DDD Vagyis tudom, azt hiszem, P ha lesz még. :D

Ti mit ajánlanátok?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.