Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41801) potyka126


potyka126
csendes tag

Szerintetek T-mobile-nál 50 körül melyik a legjobb telő?
SGS Plus? Motorola Motolux? Moto Defy+? Vagy LG optimus Black? SE Mini pro?

Mindegyiknek van előnye hátránya.
SGS+ nál a villanót hiányolom
a többinél kisebb aksi, de kisebb proci, csak 1gigások
Motolux optikája 8 MP-es.
Mininél a Qwerty számomra nagy előny.
Optimus egységesen szép, de az már kicsit kiesik a költségvetésből...
Ami még nagyon tetszik de szintén sok SE X Arc S.
Véleményetek?

(#41802) Gergosz2 válasza potyka126 (#41801) üzenetére


Gergosz2
veterán

Optimus Black ,de ha az nem tetszik akkor defy +.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41803) tariattila válasza potyka126 (#41801) üzenetére


tariattila
veterán

csak qwerty-s mini pro-t NE!
még hogy előny... hihhhetetlen rossz kezelni... a kis kijelzőről nem is beszélve

defy vagy sgs...

(#41804) potyka126 válasza Gergosz2 (#41802) üzenetére


potyka126
csendes tag

mennyire megbízható? számomra az a fő szempont, hogy stabil legyen a teló. (pl telefonálás közben ne faggyon le mint pl az ace, vagy a skate...)

[ Szerkesztve ]

(#41805) szőröscica


szőröscica
addikt

Hello!

HTC Titan, vagy One X szerintetek?

Volt Androidos telefonom, egy Motorola Milestone, másfél évig. Rühelltem a rendszert, elsősorban a laggolása, és a megbízhatatlansága miatt. Újraindult, eldobta a hálózatot, a bluetooth kihangosítómra csak akkor csatlakozott néha, ha először ki-, majd visszakapcsoltam a bluetooth-t, stb. Néha hetekig hibátlan volt, aztán utána minden baromságot csinált. És persze hetente újra kellett indítani (ha nem tette meg magától, szó nélkül), mert belassult. Viszont azt szerettem, hogy könnyű volt alternatív forrásból programokat telepíteni rá, és jól variálható volt a GUI-ja.

Most szeptember óta egy HD7-es HTC-t használok. Imádom a telefont, betonstabil és gyors, de újabbat szeretnék. A Titan hardveresen nem lenne túl nagy upgrade, de a WP7 alá nem is kell olyan erőmű. Viszont a kijelzője szép nagy, és a kamerája is jobb, mint a HD7-esé.

Milyen most az Android 4.0? Stabil? Újraindulgat? Megy rendesen a bluetooth, ha beülök az autóba, ráadom a gyújtást, akkor összepárosodik azonnal a telefon vele, vagy trükközni kell vele, mint néha a Milestone-omon kellett? Eldobja a hálózatot? Használható olyan szituációban, ahol tényleg fontos a megbízhatóság? Mert erre a 2.2-es Android még képtelen volt, ellenben a WP7 tökéletesen megbízható.

(#41807) scope2007


scope2007
addikt

hali!
tudnátok ajánlani egy jó kis androidos telefont?
jelenleg is egy 6300as nokiám van.. de eljött az idő, hogy váltsak okosra.

elsőre a kiszemelt egy "Sony Ericsson Xperia ARC S" lenne.
samsungok közül egyik sem tetszik, az felejtős.
ja és új előfizetős lenne.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41809) Gergosz2 válasza scope2007 (#41807) üzenetére


Gergosz2
veterán

Jó telefon , apám is azt használja.
T-nél 62 k 2 év hűséggel.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41810) potyka126 válasza #40993792 (#41806) üzenetére


potyka126
csendes tag

Ace - nem tudta lerakni, megszakítani a kapcsolatot, mert lefagyott a telefon.
Skate - híváskezdeményezésnél, kicsöngésnél szintén hasonló fagyási probléma, nem tudta lerakni ismerős.
nem volt szándékomba, semmilyen félrevezető dolgot posztolni, egyszerűen csak kíváncsiság lett volna, hogy más tapasztalt e már hasonlót, ezen készülékek közül valamelyiknél.

(#41811) szőröscica válasza #40993792 (#41808) üzenetére


szőröscica
addikt

Én 2.0-tól 2.2-ig használtam, már nem emlékszem, hogy csak a 2.2-vel csinálta-e, de sajnos többször is előfordult, hogy eldobta a hálózatot, és kussolt csendben, csak segélyhívást engedve.

(#41812) Rotate válasza szőröscica (#41811) üzenetére


Rotate
veterán

ez tipikusan lehet akár hardveres hiba is...

(#41813) agabe válasza szőröscica (#41805) üzenetére


agabe
addikt

ha nem jott be az android, akkor ne valts vissza...bar amit irtal hibakat, az lehet tenyleg hardveres, vagy aktualis rom hiba, de nem jellemzo...talan a lassulas ha sokfele appot telepitettel, es huzamosabb ideig nem inditod ujra (1-2 honap) a telot...de ez is keszulekfuggo lehet, mert van aminel ilyesmit nem tapasztalni.
one x...nem gyozott meg, de csak percekig nyomkodtam.
hd7-rol sztem nem erdemes valtani titanra...jovo evben erkezoket kellene inkabb kivarni wp7-bol, es a kamera htc-nel meg mindig nem elmezony sajna.

ha androidra visszateresz, akkor jobban jarsz egy jobban optimalzalt ketmagossal (sxs mar most sem rossz, de t-mobilos pl. meg nem kapta meg a jobb akkukezelo romverziot, szoval abbol leginkabb fuggetlen jelenleg)
ha nagyobb meret kell, akkor ott a note a samsungtol, ha tul nagy, akkor meg sgs2 is szoba johet....igaz annak nem HD a kijelzoje, ilyen szempontbol a masik ketto jobb, de a one x nem eri meg a felarat hozzajuk kepest.

4.0-as android meg nem eri el azt a szintet (gyari verzioban biztosan) amit a GB romok...kell meg par honap, de ha mar jo lesz, es nem fogsz ki olyan keszuleket amin a korabban tapasztalt negativumok voltak...akkor is stabilabb a wp7.

ha stabilitas, jo kamera, jo hang kell, es penz nem szamit...nomeg nem kicsi a 3,5col, akkor iphone 4s, mivel ha wp7 tetszik, akkor ios-el is tuti jol ellennel.

[ Szerkesztve ]

(#41814) scope2007 válasza Gergosz2 (#41809) üzenetére


scope2007
addikt

köszi.. igen T-s lesz előfizetéssel.. akkor jövő héten meg is játszom :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41816) potyka126 válasza #40993792 (#41815) üzenetére


potyka126
csendes tag

Ebben teljes mértékben igazad van. Felhasználási körülményeket nem ismerek, hogy mekkora adatmennyiséggel pukkantották meg a memóriát, vagy mennyi programot futtattak egyszerre, annyit tudok, hogy egyikőjük sem az az ütöm vágom a telefonom típusú emberke volt, és mégis felmerültek ilyen hibák. A kikapcsolásokról nem tudok semmit, hogy milyen sűrűn/ritkán indították újra a telóikat, csak ez engem is, meg persze őket is rettenetesen idegesítette néha. (mert nem egyszeri probléma volt).

[ Szerkesztve ]

(#41817) had423 válasza Thomasz0 (#41795) üzenetére


had423
aktív tag

Inkább LG 2x, az Arc szerintem nem is néz ki olyan jól. :D De ez talán segít dönteni.

(#41818) szőröscica válasza agabe (#41813) üzenetére


szőröscica
addikt

Az iPhone nagyon király lenne, de ilyen hoki kijelző nem kell. Azért nem jöhet szóba a Lumia 800 sem. Viszont a Titan tényleg nem lenne nagy előrelépés. Lehet, hogy mégiscsak One X lesz ebből. Gyári rommal nem lehet olyan rossz. Én nem berhelem szét a telefont, kell rá egy navigáció, meg egy-két játék.

(#41819) Szancsó válasza a000 (#41784) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Ha tényleg soha nem lesz telefonálásra használva és jó használt, akkor lehet szét kellene nézni az apróban: a CDMA -s telefonok olcsóbban mennek, bár most nem sok van ( pl. 40e -ért HTC EVO 4g, jóval alatta láttam Desire-t, stb. ) Újonnan pl. T-től kártyásan
Sony Ericsson Live with walkman 36e, de vannak olcsóbbak is.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#41820) tvamos válasza szőröscica (#41818) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hogy erted, hogy hoki kijelzo? Kicsinek talalod? Mert akkor Galaxy Note!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#41821) maggi1886076 válasza szőröscica (#41818) üzenetére


maggi1886076
addikt

a 3,5" sztem a legjobban használható kijelző.így még a telefont is normálisan lehet vinni magaddal, nem kell neki külön táska :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#41822) szőröscica válasza tvamos (#41820) üzenetére


szőröscica
addikt

Samsungot biztos nem fogok venni. Nem véletlenül kérdeztem a One X vs. Titan összehasonlítást. Ez a kettő jöhet szóba. Csakis abszolút csúcsmodellt veszek, nagy kijelzővel (a 3.5" nagyon pici). Nem is lenne kérdés, hogy a One X felé húz a szívem, csak az esetleges Androidos instabilitástól tartok.

[ Szerkesztve ]

(#41823) tvamos válasza scope2007 (#41807) üzenetére


tvamos
nagyúr

A Motorola Defy+ szerintem az egyik legjobb vas. Ha nem eleg, akkor az Atrix abszolut jo... ar:teljesitmeny... micsodaban... 2 mag 1G RAM! Mocskosul smart! :))

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#41824) kungzi válasza szőröscica (#41822) üzenetére


kungzi
veterán

nem kell tőle tartanod, ha nem romolod rommá a telefont. ha gyárival használod, akkor elég kicsi a valószínűsége, hogy instabil lesz.

mindenképp htc one x

(#41825) premete válasza maggi1886076 (#41821) üzenetére


premete
veterán

Most akkor döntsd el, hogy a képernyőátlót, vagy a telefont akarod magaddal vinni, :)
Az iphone 4 a 3.5"-os, egérmozi kijelzőjével és gyászkerettel akkora, mint egy normális, 4"-os kijelzővel ellátott normál telefon.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#41826) maggi1886076 válasza premete (#41825) üzenetére


maggi1886076
addikt

hát igen abban igazad van.de használhatóság szempontjából nekem a 4," kijelző már túl nagy meg a 4" is.egyszerűen egy kézzel nem tudom teljes mértékben használni.azért a 3,5 az meg nem egérmozi...
ja és nem lány vagyok...

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#41827) premete válasza maggi1886076 (#41826) üzenetére


premete
veterán

Jó, lányoknak kisebb a kezük, de nem a kijelzőt fogod át, hanem a telefont. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#41828) szőröscica válasza kungzi (#41824) üzenetére


szőröscica
addikt

Köszönöm a választ!

Akkor szerintem hamarosan beújítok egy fehér One X-et. Remélem lesz valami jó kis előfizus csomagban, bár itthon ez nem annyira divat.

(#41829) bazsy_ válasza maggi1886076 (#41826) üzenetére


bazsy_
tag

Szerintem meg teljesen egyénfüggő kinek mi jön be. Használtam 3 hétig defy-t, azért adtam el mert nekem kicsi volt, mondjuk igaz nagy a tenyerem. :D 4" alatt én nem vennék, de a max a 4,3" ami még kényelmesen elférhet zsebben. De ami lényeg vásárlás előtt érdemes mindenképpen kézbe venni és nyomkodni.

(#41830) molnarpeter válasza bazsy_ (#41829) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Zsebben nálam is kb 4.3 a határ :) 1 vagyok, és megszoktam ezt a méretet, de ritkán lusta vagyok átnyúlni a kijelző másik oldalára... :DDD

mp

[ Szerkesztve ]

(#41831) dropopi válasza BanJoeJack (#40613) üzenetére


dropopi
aktív tag

Htc Evo 3d is 4,3, szerintem nem túl nagy, és kiváló árban van, ár-érték aránya a legjobb felsőkategóriás /androidos/ telefonok között. 93 980 -ért már megvan. :K

(#41832) bazsy_ válasza dropopi (#41831) üzenetére


bazsy_
tag

Tényleg jó teló, egy nem tetszik benne hogy kicsit nehéz 170 g, de akit nem zavar kitünő választás.

(#41833) molnarpeter válasza bazsy_ (#41832) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Én nem vettem észre, hogy túl nehéz lenne... vagy csak kevés telefont fogok :DDD

mp

(#41834) dropopi válasza madrac (#41198) üzenetére


dropopi
aktív tag

93 980 ft már sok? Ennél olcsóbb már szinte biztos hogy nem lesz teljes mértékben hivatalosan.

+

"Arween
(tag)

A HTC Sensation mitől drágább mint a HTC Evo 3D??"

Biztos a fémház miatt - amúgy ilyen az árképzés, és kész. Szerintem a HTC Magyarország sem tudna elfogadhatóbb válasszal szolgálni.

[ Szerkesztve ]

(#41835) Thomasz0 válasza had423 (#41817) üzenetére


Thomasz0
tag

Köszi
De használtat szeretnék szerintem jobban megéri.

(#41836) molnarpeter válasza dropopi (#41834) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Fémház, csúcsmodell... :) meg a haszon. Viszont az Evo 3D megbízhatóbb konstrukciónak tűnik eddigi olvasataim alapján.

mp

(#41837) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!

Úgy néz ki hogy megvan a kiválasztott Motorola Defy telefon. A T-Mobile-nál vásárolt Dominóban de én Vodásként használnám.
De ha jól tudom akkor a DEFY-k alapból függetlenek ugye?

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#41839) viktorhmv válasza #40993792 (#41838) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Remek. Köszönöm!
Csak kíváncsiságból: Ennek mi az oka? A szolgáltatók miért nem függősítették ezt a típust is mint az összes többi esetében?

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#41841) fdisk válasza bazsy_ (#41832) üzenetére


fdisk
őstag

Nekem kifejezetten jó,h "nehéz" a telefonom.egyébként abszolút nem nehéz.szvsz
Nem szeretem a pillekönnyű készülékeket.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#41842) w.miki


w.miki
veterán

Max. 50e Ft-ig tudtok jó okostelefont ajánlani, akár használtan is? Ha kevesebből is kijön még jobb...
Ami fontos:
Android OS
Jó kamera, sötétben is jó képeket csinál, esetleg LED-es segédfénnyel
Hosszú akkuidő (viszonylag... több nap)
Kis méret (viszonylag... zsebbe, elférjen, ne legyen egy tenyérnyi nagy...)
480+ felbontás
Előlapi kamera (Skype)

szerintetek mi a jó?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#41843) Rotate válasza w.miki (#41842) üzenetére


Rotate
veterán

SE Neo/Neo V használtan... a kamera so-so, de ennyiből ennél jobbat nem fogsz kapni a kívánságaidra...

(#41844) w.miki válasza fatal` (#41779) üzenetére


w.miki
veterán

Blade-nek meddig bírja az akksija?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#41845) w.miki válasza Rotate (#41798) üzenetére


w.miki
veterán

Defy + mennyit megy el egy töltéssel?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#41846) w.miki válasza Rotate (#41843) üzenetére


w.miki
veterán

Szép teló, ezek vannak 50 alatt?
Akksija meddig bírja?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#41847) BigBlackDog válasza w.miki (#41846) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Használjuk már azt a szerkesztés gombot, ha már egyszer van :(((

(#41848) Rotate válasza w.miki (#41846) üzenetére


Rotate
veterán

ezek mind 1 max 2 naposak... ez sem kivétel...

elvileg használtan belefér az 50-be :)

(#41849) w.miki válasza Rotate (#41848) üzenetére


w.miki
veterán

:( tehát a több nap csak álom, egy töltéssel?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#41850) viktorhmv válasza w.miki (#41849) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Nem álom, ha kb 1400-as akku van benne és autómata fényerőn használod telefont, illetve nem netezel rajta és csak keveset telefonálsz.

[ Szerkesztve ]

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.