Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:47:56

LOGOUT.hu

Ebben az összefoglalóban megtaláljátok a leírást arról, hogy hogyan állítsátok össze magatoknak egy saját sorozat illetve filmes jukeboxot. Az eredmény ehhez hasonló lesz:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) coreska válasza z123456789 (#3400) üzenetére


coreska
aktív tag

Felkészülés a jövőre. Így fogjuk megspórolni a netadót. :DD

(#3402) z123456789 válasza coreska (#3401) üzenetére


z123456789
addikt

:D

(#3403) z123456789


z123456789
addikt

Erre esetleg tudna nekem még válaszolni valaki? :B (Jó lesz privátban is)

(#3391) s_
Amúgy neked így hogy dune nézetet állítottál be, a borító/leírás-nál nem hiányzik a bal alsó sarokból a "DVD" tok? :F

[ Szerkesztve ]

(#3404) gógyi válasza z123456789 (#3403) üzenetére


gógyi
aktív tag

Nekem megvan, de csak zene(flac) lejátszásra kellett volna, de sehogyan sem akart összejönni. Nagyon szegényes infot tudott csak kinyerni az albumokból és szinte csak vakon ugráltam az előadók között, még abc sorrendbe sem rakta. Plussz, ha jól emlékszem csak nagy felbontású kijelzőn működik.
Mondjuk mindez nyár elején volt, azóta már javíthattak rajta.

(#3405) z123456789 válasza gógyi (#3404) üzenetére


z123456789
addikt

Nem javítottak. :D A felbontásos dolgon tuti nem. Ráadásul nekem meg sem találja a lite a készüléket. Akkor aktuális az összes megjegyzés alatta, frankó. :)
Köszi!

(#3406) Monngoose válasza z123456789 (#3397) üzenetére


Monngoose
aktív tag

"Nem teljesen értem az angol szöveget, ahol az lenne hogy mik a paraméterei egy ilyen egyedi borítóképnek. :( De ha mondjuk onnan leszedek egy mintát, és azzal megegyező tulajdonságút csinálok, annak is meg kell felelnie nem?"
Meg is válaszoltad a kérdésedet. Egyébként, ha jól emlékszem a műfaj képek 156x233-as jpg-k.

""Majd az első pont szerint rendeld a képeket az ikonokhoz!""
"Milyen első pont szerint?"

Ez így egy kicsit nekem is zavaros, helyesen kb. így szólna:
"Majd az első bekezdésben leírtak szerint rendeld a kiválsztott képet a kívánt mappához."
Az első bekezdést pedig így módosítanám:
"A Kedvenceknél válassz ki egy mappát, majd nyomd meg a Menü gombot. A felugró listából válaszd a Műfaj-t, ott válogathatsz a megjelenő képek közül."

Azt viszont ne felejtsd el, hogy az új Genre könyvtár felülírja a gyárit, szóval a gyári műfajképek el fognak tűnni.
A legjobb az lenne, ha a gyári Genre könyvtár elérhető lenne valahol, így abba lehetne belerakni a saját műfajképeket. Ha valaki esetleg megszerezte, vagy ki tudta szedni pl. a firm-ből, nagyon hálás lennek érte! :R :R

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3407) Monngoose válasza Monngoose (#3406) üzenetére


Monngoose
aktív tag

A használható műfajképek adataival kapcsolatos infót kiegészíteném azzal, hogy a gyári képek (ha minden igaz) 117x172-es .png-k, de én 156x233-as .jpg-ket használtam és azzal is működött.

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3408) z123456789 válasza Monngoose (#3406) üzenetére


z123456789
addikt

Aha! Így már értem.
De milyen gyári műfajképek? Nekem egy silány kék mappa van csak alapból, amiben van egy csillag. Hát ezt annyira nem bánom. :D
Vagy úgy érted hogy gyári műfaj mappák, hogy az adott skin mappa képei?

(#3409) Monngoose válasza z123456789 (#3408) üzenetére


Monngoose
aktív tag

A gyári műfajképeket úgy érheted el, ha a "silány kék mappára" nyomsz egy menü gombot, majd a felugró listából a "Műfajt" választod.
Ugye többször már nem kell leírnom? :Y

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3410) z123456789 válasza Monngoose (#3409) üzenetére


z123456789
addikt

Nem, nem kell leírnod, de akkor ezek szerint én már felül is írtam, mert ha rányomok a menü gombra, és kiválasztom a műfaj-t, akkor már csak azt az egy képet látja amit én feltettem az USB-re. És ez történik ha kihúzom az USB-t is.
Tehát én már sose fogom megtudni hogy mik voltak a gyári mappa képei?

Semmi... :B

[ Szerkesztve ]

(#3411) Monngoose válasza z123456789 (#3410) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Ha eltűntek a gyári műfajképek, akkor állítsd vissza az eredeti skint, és visszaáll minden (Saját média -> Menü gomb -> Alap skin visszaállítása).
Műfajképet egyébként csak a Kedvencekben tudsz választani, az ott lévő mappákhoz.

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3412) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Csatlakoznék a tulajdonosok csapatához, egy 600x3D -WiFi-s eszöközzel.
Nem sokat tudok a szerkezetről, azon túl amit ezen fórumban itt-ott olvasgattam.
1 napja üzemeltem be.
Első kérdésem: ugye a kezelőfelületét, beállításait, pl. torrent klienset stb. sehogyan sem tudom elérni kívülről a hálózaton PC-ről, hogy mindezeket ott konfiguráljam és ne a béna távirányítón keresztül?
Minden választ nagyon köszönök, tényleg most kezdem az ismerkedést!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#3413) z123456789 válasza Monngoose (#3411) üzenetére


z123456789
addikt

Á, OK!
Köszönök mindent, azt hiszem már mindent tudok amit tudnom kell. Jöhet a beteges rendezgetés. ;]
:R

(#3414) z123456789


z123456789
addikt

Na, csak maradt még kérdés. :(((
Remélem nem megyek senki agyára.
Kedves (#3097) jer1cho fórumtársnak volt ez a kérdése. Ahogy elolvastam a hsz-eket, ő megelégedett a válasszal.
Viszont én egy kicsit szeretném komplikálni.
Megoldható-e az a med-ben hogy kedvencek közé beteszek, egy mappát alias Filmek.
Majd ezen belül lesznek műfaj mappák (tudom, ott a szűrés műfajok szerint, de azért szeretném tudni, hogy ez működik-e), a műfajokon belül pedig még a több résszel rendelkező filmeknek is lesznek almappái, amik egy részesek, azok pedig a többrészesek mellett lesznek.
Ééééés! Tudok-e a műfaj mappáknak külön borítót adni, majd a műfaj mappákon belül a sorozatok mappáihoz is képet rendelni?
Próbáltam egy könyvtárszerkezettel modellezni mit is szeretnék:

Mert ugye ha minden egyes műfaj almappát hozzárendelek a kedvencekhez, akkor ott lesz egy csomó mappa. Viszont én szeretném hogy a kedvencekbe belépve legyen olyan mappa hogy filmek, képek, zenék, majd ezek alatt a lejátszani kívánt tárgyak kategorizálva.

Vagy túl sokat képzelek? :F

(#3415) coreska válasza z123456789 (#3414) üzenetére


coreska
aktív tag

Meg lehet csinálni, csak akkor nem lehet a szkennelést egyben elvégezni. Minden almappát amiben film mappa van külön szkenneltetni kell, és az almappákba be lehet tenni egy "folder.jpg" nevű képet almappa borítónak. Több részes filmeknél én is alkalmazom.

[ Szerkesztve ]

(#3416) z123456789 válasza coreska (#3415) üzenetére


z123456789
addikt

Tehát elkészítem a mappákat ahogyan nekem tetszik. Belerakosgatom a filmeket és yadissal minden "főmappát" külön beállítok igaz? (Ez meg is volt tegnap próbaképpen, lett is borító meg minden) Sőt ha korábban már megcsináltam, akkor nem is kell yadissal dolgozni, mert mindent indexelt már a mappákba. JÓl gondolom? Illetve a yadis2mede8er-rel sincs semmi dolgom.
Viszont amikor bekapcsoltam a medet, filmek mappa eltávolítva, megkerestem a HDD-n, újra hozzáadtam a kedvencekhez, beszkenneltettem, és miután beléptem ott volt az összes film egy helyen. Azt szeretném hogy innen még tudjak továbblépni az almappáimba. Na ez nem áll össze hogy hogyan is csináljam.

A külön mappaképet pedig úgy tudom hozzárendelni a kívánt mappához hogy belemásolom az aktuális mappába a png-t? Akkor azt nem a skin Genre könyvtárjába kell?

(#3417) coreska válasza z123456789 (#3416) üzenetére


coreska
aktív tag

A kedvenceknél a könyvtárszerkezet csak akkor marad meg, ha a beállításoknál kikapcsolod a jukebox nézetet.
Ebben az esetben a jukebox az infó gombra jön be csak. Tehát döntsd el, hogy akarod használni.

(#3418) FeRkE


FeRkE
őstag

V3.0.7_24Oct2014 BETA

Changelog:
1. Replaced YouTube HTML5 on Home Page with YouTube Flash
2. Fixed Hebrew Scrape on Movie Scraper - TMDB
3. Fixed Dutch translation that was omitted on last release
4. Portuguese GUI Language update

Akiknek fontos a Youtube, tehetnek egy próbát..

(#3419) coreska válasza z123456789 (#3416) üzenetére


coreska
aktív tag

Az előbb lemaradt a következő.
Az általam írt mappa kép nem egyenlő a műfaj képpel, ami csak a kedvenceknél használható.
Nem ugyan az a kettő.

(#3420) z123456789 válasza coreska (#3419) üzenetére


z123456789
addikt

(#3419) coreska
Na most már tényleg mindent értek. :)
Ez nagyon szuper.
Viszont nem kell választanom, mert ha kategorizálok, és mindenhova rendelek egy borítót, és nem a kedvencekbe lépek be, hanem a HDD-re, láthatom jukebox nézet nélkül. Ha meg kedvencekhez adom a Filmek mappám, és beszkennelem kedvencekben, belépek, ott meg jukebox nézetben látom.
Az az egy aprócska dolog, hogy ha látni szeretném a leírást, akkor nem a belépés gombot használom hanem az info gombot. Ez számomra nem olyan nagy gond.
Vagy származik ebből valami hátrányom? Nem hiszem.

(#3418) FeRkE
Valaki kipróbálta már? :D

(#3421) coreska válasza z123456789 (#3420) üzenetére


coreska
aktív tag

Ezért nem értettem miért akarsz könyvtárszerkezetet a kedvencekhez adni, mivel a könyvtárszerkezetet amúgy is megtalálod. :)
Ja, és az új bétával működik a youtube

[ Szerkesztve ]

(#3422) z123456789 válasza FeRkE (#3418) üzenetére


z123456789
addikt

Azzal sem fog menni.
Nem vagyok egy nagy angolos, ezért valaki kijavíthatna, de itt nem azt írják, hogy az új 3.0.6 fw-nél a youtube nem támogatja az eszközt?
És hogy tegyék fel a 3.0.5-öt, mert hogy az új 6-osban van valami kód ami tiltja a youtube-ot, az 5-ösben meg még nem volt ez a kód.

(Most nagy mappa rendezgetésben vagyok, szóval nem tudom kipróbálni.)

(#3421) coreska
Ja, mert ködös volt nekem ez az egész. Megvettem lassan egy éve, és tökre elvoltam mindenféle jukebox nélkül. Viszont most munkatársam szeretne egy ilyet, és mondta hogy milyen kultúráltan néz ki ez a "virtuális videótéka". És gondoltam mire megveszi kiokosítom magam. Aztán közben meg is tetszett. :B

Na bumm! Akkor még is csak megy. De mintha azt is írták volna ott hogy a többi eszközön sem megy. :F
Mindegy, akkor bétacsere is lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#3423) Bib


Bib
őstag

Sziasztok!
Tényleg csak a preferált boltokból jár az 5 év gari?Melyik a legkorrektebb webáruház ahonnan érdemes rendelni ilyen játékost? Szállítási költségeket furának tartom,hogy nem ingenes a cirka 50k-s árhoz.

(#3424) z123456789 válasza Bib (#3423) üzenetére


z123456789
addikt

lejatszo.hu ;)

(#3425) Bib válasza z123456789 (#3424) üzenetére


Bib
őstag

Valaki írta,hogy az övé onnan való és már volt babrálva.

(#3426) gógyi válasza Bib (#3425) üzenetére


gógyi
aktív tag

Szerintem nem nagyon babrálják, csak a firmware-t frissítik.

(#3427) Monngoose válasza Bib (#3425) üzenetére


Monngoose
aktív tag

A lejátszó.hu-ban én sem bíztam, ezért a "Webpapír"-nál vettem, ami egyébként nincs is rajta a hivatalos listán. Ugyanígy jó pl. a PCX is.
A lényeg az, hogy előtte kérdezz rá az 5 éves regisztrálhatóságra. Szerintem bármelyik magyar webshop jó. Ahonnan viszont pl. szlovák nyelvű garit kapnál, azokat kerüld... :)

gyógyi,
a firm frissítése bizony babrálás. Nem is értem, hogy mernek felrakni bétát, én úgy vágnám a fejükhöz, hogy behorpadna. Az pedig nem magyarázat, hogy meg akarnak óvni attól, hogy nekem kelljen frissíteni, ui. ha kijön a végleges firm, úgyis lecserélném.
Szóval ez szerintem csak magyarázat, simán eladják a 8 napon belül visszavitt gépeket ismét.

[ Szerkesztve ]

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3428) FeRkE válasza Monngoose (#3427) üzenetére


FeRkE
őstag

Teljesen korrekt banda a lejatszo.hu. Sokan meg megköszönnék inkább, hogy friss firmware-el kapják a készüléket, és nem nekik kell kínlódni. Egyébként ezek a béták annyira béták, hogy mindegyik alkalmas kb napi használatra, korábban frissítgettem mindig az aktuálisra, semmi gondom nem volt vele.

Egyébként szerinted mit kellene csinálni a 8 napon belül visszavitt géppel, kidobni?

(#3429) Monngoose válasza FeRkE (#3428) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Hát a te üzletedben sem vásárolnék!
Aztán csodálkozik a delikvens, amikor nem tudja beregelni az 5 évet, mert előtte már valaki megtette... :Y

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3430) FeRkE válasza Monngoose (#3429) üzenetére


FeRkE
őstag

Nem kell aggódni, nem tervezek üzletet nyitni..

Ha nem tudsz beregelni az 5ev garira, reklamálni kell, vagy max. elállsz a vásárlástól (jobb esetben neten rendeli az ember, ha van egy kis esze). A fórumban nem sok ilyen esetről hallottam egyébként, pedig az elejétől kezdve követem.

Olyan inkább előfordult, hogy user error miatt nem ment a frissítés, na ez esetben jó dolog, ha friss firmware van rajta, mikor megveszi.

(#3431) aldebaran


aldebaran
őstag

Egyébként nektek megy a youtube? Vagy nem használjátok? Lesz valamikor megoldás rá, vagy így hagyják? :F

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#3432) z123456789 válasza aldebaran (#3431) üzenetére


z123456789
addikt

(#3431) aldebaran
(#3421) coreska írta hogy az új bétával megy a youtube. Én még nem próbáltam, angol fórumon mintha az lenne hogy a youtube tiltja az eszközt, és sokaknál jelentkezett a hiba. Még mindig nem erősített meg senki abban amit leírtam, ezért továbbra is tartom magamat ahhoz hogy az angol fórumon a moderátor a 3.0.5-ös hivatalos verziót ajánlja, mert hogy abban még nincs benne ez a youtube tiltó kód vagy mifene.

Többieknek
Én lejatszo.hu-ról vettem, nem volt hozzányúlva. Ha rendszeres olvasója az ember a fórumnak, akkor úgyis tudja mit lehet elvárni egy teljesen szűz MED-től. Ha ezek valamelyike nem egyezik, akkor még mindig eldöntheted hogy megtartod vagy reklamálsz ahogyan fentebb is írták. De persze mindenkinek "szuvenír" joga hogy eldöntse honnan veszi.

(#3433) Monngoose válasza aldebaran (#3431) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Az okt. 24-i bétával megy a youtube, de lassab a bogarászás benne, mint korábban.

FeRkE
Nyilvánvaló, hogy az értékrendünk teljesen más. A béta fw. nem véletlenül béta. A v3.0.7 fél éve béta, a fejlesztők nem véletlenül nem véglegesítették még (pl. a saját skint használók mesélhetnének róla, amikor egyszer csak bizonyos menüelemek olvashatatlanná váltak, mert megváltoztatták az fw-ben a színkódolást, és ez csak egy eset). Az ember saját felelősségére rakja fel, vagy nem. Hogy egy béta mennyire béta, nem érdekel, azzal forgalmazni bármit is (azon kívül, hogy gazemberség) rendkívül felelőtlen dolog és teljességgel elfogadhatatlan. Ha már friss fw-vel szeretnének a vevőknek kedveskedni, akkor tegyék fel a legfrissebb véglegest. Mivel az üzlet nem csak médialejátszókat forgalmaz, hanem egyebeket is (routerek, stb.), már látom is lelki szemeimmel, ahogy az összeset bontogatják és egyenként frissítik. Na ne mááár...
Akkor a minimum, hogy tájékoztassanak: "Készülékeinken béta fw. található, mindenki csak saját felelősségére vásároljon nálunk!"
Másrészt, ha használt (visszavitt) készüléket szeretnék, akkor olyat keresek, használt áron.

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3434) coreska válasza Monngoose (#3433) üzenetére


coreska
aktív tag

Egyébként megmondanád miért idegenkedsz a bétától? Mert ahogy elnézem te is azt használsz.
Hozzáteszem ennek a bétának semmi észrevehető baja nincs, az utolsó frissítés is a youtube javításon kívül, csak külföldi problémák voltak javítva.

(#3435) Monngoose válasza coreska (#3434) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Semmi bajom a bétával, amíg én dönthetem el, hogy használom-e, vagy nem.
A bajom azzal van, ha egy üzlet az eredeti fw-t (ismeretlen állapotú) bétára cseréli és minden figyelmeztetés nélkül azzal forgalmazza a készüléket.
De ezt már fentebb részletesen kifejtettem...

[ Szerkesztve ]

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3436) Bib


Bib
őstag

Jelenleg van HD,3d,Mese,Dvd mappa a külső vinyón,ezeken belül a filmek neve mappákban a file-ok.Jukebox így is működni fog vagy csak egy főkönyvtár lehet és benne ömlesztve a többi mappa?
Nem tudom érthető e a kérdés? :)

(#3437) Monngoose válasza Bib (#3436) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Igen, nálam is hasonló a struktúra, a főmappákban a filmek mappái.
Csak be kell raknod a 4 főmappát a Kedvencekbe és mehet rájuk a scan.

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3438) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Látom, ez a fórum már a profiknak szól, még is engedjetek meg egy amatőr kérdést, vagy irányítsatok át megfelelő helyre:
Látom ugyan a PC-n a Mede8er hálózatba kötött lejátszót, de nem tudok csatlakozni rá, hogy panipulálhassam a rá dugott HDD-t
Nem találom a lejátszón a munkacsoport beállítást, ami alapfeltétele lenne a láthatóságnak....
Lejátszón csak a DLNA szerver/kliens van engedélyezve, Samba nem. Ki tud segíteni, vagy megfelelő fórumba átirányítani?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#3439) Disque válasza VGYke (#3438) üzenetére


Disque
aktív tag

Engedélyezd a sambát, és máris tudod "panipulálni" a HDD tartalmát, ha ezzel a manipulálásra gondoltál :)

(#3440) z123456789 válasza Bib (#3436) üzenetére


z123456789
addikt

Ha valami nem megy ezzel kapcsolatban, nyugodtan írj rám PM-et, vagy ha van kedved bogarászni feljebb, akkor pár hsz-szel korábban hasonló kérdéseim voltak nekem is, mert én hót sötét voltam a témában. :)
Viszont sok segítséget kaptam fórumtársaktól, és szívesen megosztom. :)

(#3441) Bib válasza z123456789 (#3440) üzenetére


Bib
őstag

Na ez jó érzés,köszi.Holnap jön meg a játékos,majd meglátom mire jutok.A winyóval kicsit előre dolgozok addig.

(#3442) aldebaran válasza Monngoose (#3433) üzenetére


aldebaran
őstag

Köszi, segített. :R Nem tűnik lassabbnak a navigálás, de nem is használok borítókat... (ahhoz, hogy a több száz filmem külön könyvtárba tegyem, nincs az az Isten...)

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#3443) Monngoose válasza aldebaran (#3442) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Én az új, flash-es youtube-on belüli navigálásra gondoltam, azt érzem lassabbnak a réginél. :)
A med maga továbbra is hasít, pedig én használok borítokat. Szintén rengeteg film, de én megcsináltam az egészet yadis-szal előre, miközben vártam a kiszállításra... :K

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3444) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Valahogy nem lehet megoldani, pendrive, illetve egyéb külső megoldás nélkül hogy frissítse magát a Med? netről mondjuk, vagy ilyesmi?

Köszi.

yo

(#3445) jracz


jracz
tag

Az about.jpg-ket ,hogy lehet megjeleníteni a mede8er-ben?

(#3446) jracz válasza jracz (#3445) üzenetére


jracz
tag

Erre ötlet?
Nem sok értelme van ennyit szöszölni vele ha nem tudom előhozni a film infókat.
HELP !!!
A borítókat beteszi a mappák helyére és az alsó sávban mutatja a szöveges infót is.
Viszont a kedvenceknél még ezt sem lehet látni csak a mappákat.

(#3447) z123456789 válasza jracz (#3446) üzenetére


z123456789
addikt

Media Library-ből megközelítve a mappákat, ha nyomsz egy info gombot, akkor bejön a háttér, meg a leírás stb...Onnan már csak egy enter, és ugyan az mintha...
Kedvencek felől közelítve pedig úgy látod a borítókat ha a jukebox nézet be van kapcsolva. (Ez gondolom be van, akkor meg ha arra gondolsz hogy a fő mappának akarsz adni egyedi képet, akkor ráállsz a kedvenceken belülre helyezett mappára, és megnyomod a ezt a gombot.) Rányomsz a filmre, és már látod is az adatokat, innen még egy enter és indul a film

Rámész a műfaj menüpontra és kiválasztod a kívánt képet.

Elnézést ha félre értettem a kérdést.

[ Szerkesztve ]

(#3448) jracz válasza z123456789 (#3447) üzenetére


jracz
tag

Maximális köszönet.
Működik a dolog.
:)

(#3449) z123456789 válasza jracz (#3448) üzenetére


z123456789
addikt

Nagyon szívesen, pedig miután válaszoltam elolvastalak még egyszer, és aggódtam hogy nem arra voltál kíváncsi amit leírtam. :D De akkor OK!

[ Szerkesztve ]

(#3450) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Használ valaki Logitech Harmony távirányítót 3D TV-vel és MED-el? Lenne egy kérdésem hozzá...(Olyan ember érdekel, aki mindent a Harmony-val irányít.) Jöhet privát is... :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.