Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:47:56

LOGOUT.hu

Ebben az összefoglalóban megtaláljátok a leírást arról, hogy hogyan állítsátok össze magatoknak egy saját sorozat illetve filmes jukeboxot. Az eredmény ehhez hasonló lesz:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) €uro válasza Monngoose (#3947) üzenetére


€uro
őstag

Köszi.

(#3952) HolyFire


HolyFire
aktív tag

Szevasztok!

A Med8er lejátszókhoz lehet csatlakoztatni külső blu-ray olvasót?

Neeee!!! Csak a rumot ne!!!

(#3953) Ance válasza z123456789 (#3941) üzenetére


Ance
őstag

A legelső külső lemezem egy ide samsung 1 TB, amit azóta használok filmlejátszásra, mióta megvettem. Nem írok évet, mert már fogalmam sincs, olyan régen volt. A samsung lemezek nem túlzottan dícsért típusok, nem szoktam leválasztgatni sem a korábbi, sem a jelenlegi médialejátszóval, csak néha, ezért minden számítógépre kötés után rögtön ellenőriztet is a windows. A mai napig 100%-os a lemez, semmi baja, csak utálom, mert usb2-es és kinő a szakállam, mire felmásolok rá egy filmet, úgyhogy most már a zenéket tárolom rajta. Emiatt naponta használom.

Szóval annak sincs semmi baja, egy kicsit túlliheged ezt a dolgot. Én a 4 TB-os WD green-t venném, ha kezeli a Med, mert szerintem csak 3 TB-ig kezel, de majd kijavítanak, ha tévedek. Formázásnál a megfelelő lehetőséget válaszd, mert csak 2TB-ot látsz, ha nem.

(#3954) z123456789 válasza Ance (#3953) üzenetére


z123456789
addikt

Aha, szerintem is túllihegem, köszi a biztatást. :)

Jó hogy említetted ezt a 3TB/4TB dolgot...itt a legalsó hozzászólás azt mondja hogy még talán a 6 TB is megy, de ekkora nem ajánlott. :F Na király!
most akkor aggódhatok azon hogy nem lesz-e túl nagy? :D :D

[ Szerkesztve ]

(#3955) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Van egy Mede8er MED600X3D lejátszóm. Az lenne a kérdésem hogy egy mezei optikai kábellel össze tudnám-e kötni egy Samsung HT-TZ315 házimozival hogy azon jöjjön a hang?

Üdv Gyuri :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3956) dgyuri0123 válasza gyuromoj (#3955) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ha van a Samun optikai bemenet, akkor igen.

"csak a zene van"

(#3957) Elpresidente


Elpresidente
tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem a lejátszóval kapcsolatban:

Van egy filmem és hozzá külön fájlként a feliratozás. A két fájlnév nem egyezik. Ha elindítom a filmet, akkor valahogy ki tudom választani, hogy milyen felirat fájlt indítson el hozzá?
A mostani lejátszómnál csak akkor megy a felirat, ha a két fájlnév megegyezik.

Xbox gamertag: goserHU

(#3959) Kronk


Kronk
őstag

Ha felteszitek az új bétát, akkor igen:

Új publikus béta, igen sok fejlesztéssel és javítással. Letölthető INNEN.

– Kiválasztható a használni kívánt feliratfájl lejátszás közben (HDD-ről, USB-ről, SMB/NFS megosztásokról).
– A Transmission torrent-kliens frissítve a v2.84-es verzióra.
– Mostantól több ISO fájl is lejátszható egymás után (ha az elsőt indítjuk), ha a beállításoknál a „Több fájl lejátszása” engedélyezve van.
– Ha egy fájl neve tartalmazza a „.MVC.” karaktereket, automatikusan 3D-módban indul el.
– Javítva, hogy az USB-s billentyűzet navigációs gombjai (nyilak) nem működtek bizonyos képernyőkön.
– Javítva, hogy bizonyos koreai feliratfájlok nem voltak olvashatóak.
– Javítás a héber feliratokkal kapcsolatosan.
– Javítva a feliratkeresés TV-sorozatokhoz. Ha a fájl neve „TVSeries.név.1x03.Episode.Ivalami.kiterjesztés” formátumú (tehát az elején ott a „TVSeries” szövegblokk), akkor a feliratkeresésnél csak TV-sotrozatokhoz való találatok jelennek meg ezentúl, filmeké ilyen névvel nem.

http://totesz.myminicity.com/

(#3960) z123456789 válasza Kronk (#3959) üzenetére


z123456789
addikt

Ezt már felraktam...mondjuk azóta nem néztem olyan filmet aminél szükségem lett volna ilyenre, de akkor letesztelem. Vagy elmondanád hogy miben nyilvánul meg ez a képesség? Alapból 2 magyar feliratsávot fogok látni? Csak hogy tudjam mit keressek?

(#3961) Kronk válasza z123456789 (#3960) üzenetére


Kronk
őstag

Nekem eddig is két magyar feliratsáv volt, ha olyan volt a film, a többi felirat mellett, és mindig csak a froced felirat jelent meg (persze néha volt olyan, hogy a teljes feliratot tette be, olyan átváltottam a másikra)

http://totesz.myminicity.com/

(#3962) z123456789 válasza Kronk (#3961) üzenetére


z123456789
addikt

Érdekes. :S
Nekem PC-n mondjuk 2 felirat van, tök jól működik, de a MED nem látja a másodlagost. (Általában a másodlagost nem látja)

(#3963) Bib válasza z123456789 (#3962) üzenetére


Bib
őstag

Nekem mindig ott vannak, a felirat gombot megnyomom és ott van egymás alatt.

(#3964) Monngoose válasza z123456789 (#3962) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Ha olyan filmet szeretnék, amihez nincs eleve felirat "csomagolva", akkor először megnézem, hogy az adott film mely verzióihoz létezik felirat és azok közül válogatok.
Utólag feliratot keresni egy meglévő filmhez, ráadásul a med-del?! Na ne máááár! :DD

Ha az eredetileg felirat nélküli film mkv, a hozzá beszerzett felirato(ka)t sosem hagyom "kívül" és amikor berakom az mkv-ba, a másodlagos kap egy forced címkét, így lejátszás közben a feliratlistában az lesz az első magyar felirat.
Ha a film avi vagy egyéb hasonló, akkor a felirat marad kívül, megkapja a filmfájl nevét (a med a legújabb firm-mel is csak így ismeri fel), a másodlagost pedig kiegészítem a forced-del. Így mindkettőt látja...
pl.:
hawaii.five-0.2010.408.hdtv-lol.srt és
hawaii.five-0.2010.408.hdtv-lol.forced.srt

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3965) z123456789 válasza Monngoose (#3964) üzenetére


z123456789
addikt

Most szívatsz ugye? :D
Meddel marha egyszerű feliratot keresni. Csak épp nem tudom hogy a kilistázottak közül melyik a másodlagos.
(Vagy most nem esett le a poén, és én vagyok a topic hülyéje. :U )

Ezt nem értem:
amikor berakom az mkv-ba
Hogyan rakod bele az mkv-ba? :F

Illetve mi az a "kívül hagyom"? Mondjuk van egy BD-m a könyvtárjaival
BDMV
CERTIFICATE
stb...
Ezen mappák mellett vagy egyike alatt helyezed el a feliratot?

Honnan töltesz le feliratot ami jó lesz ezekhez? (Google-lal biztos találok, de te vagy olyan zsivány hogy van egy bejáratott oldalad. ;] )

(#3966) Ance válasza z123456789 (#3965) üzenetére


Ance
őstag

"Hogyan rakod bele az mkv-ba?"

Pl. Mkvmerge.gui a legegyszerűbb módja.

(#3967) Bobbacsi


Bobbacsi
veterán

A segitségeteket szeretném kérni .
Ki akartam próbálni az NFS szervert a laptopom és a Mede8er közt.
Leszedtem ezt a programot hozzá FreeNFS elég egyszerünek tünt.
Megosztottam a E:\Filmek mappát vele,a lejátszón beírtam a laptop
IP címét: 192.168.1.xxx majd az elérési útvonalat (E:\Filmek)
A lejátszó Setup-jában beállítottam az NFS opciónál a Protokolt :TCP-re
a blokkméretet :8192-re
A távvezérlővel bepötyögtem amit kellett IP-cim,elérési útvonal
majd rányomtam az oké gombra.
Visszamentem hogy elinditsam az NFS szervert el is indult
ki is írta ,hogy Filmek,de amikor el akartam indítani akkor viszont
Failed !
Visszamentem a beállitásokhoz és ott azt láttam ,hogy az általam beírt:
E:\ Filmek helyett ez van E:/Filmek van ! A perjel fordítva van !
Mi lehet a hiba ,vagy mit csináltam rosszul ?

(#3968) z123456789 válasza Ance (#3966) üzenetére


z123456789
addikt

Ne haragudj de nem mond ez nekem semmit.
A google második találatánál ezt tudom letölteni.
Jó úton járok? :)

(#3969) Ance válasza z123456789 (#3968) üzenetére


Ance
őstag

Tökéletes úton jársz. Letöltöd, az program megfelelő ablakába be kell húzni az .mkv-t, ott mutatni is fogja, mik vannak benne, aztán oda kell húzni a feliratot is, majd beállítani a tulajdonságait (pl. nyelve, forced vagy nem), aztán megadni melyik könyvtárba rakja az új fájlt, mi legyen a neve és indulhat.

Úgy gondolj az egészre, hogy az mkv egy doboz, abba ezzel a programmal bármit betehetsz, bármit ki is vehetsz (videó, hang, felirat szinten).

[ Szerkesztve ]

(#3970) hallgatag_v válasza Monngoose (#3947) üzenetére


hallgatag_v
csendes tag

Sziasztok,

létre lehet hozni több Jukebox+ mappát?

Pl, külön a filmeknek és a zenéknek.
Elolvastam anno a leírást, abból úgy tűnt, lehet erre mód, de nekem nem sikerült.

(#3971) Monngoose válasza z123456789 (#3965) üzenetére


Monngoose
aktív tag

A mappa szerkezetű BD-khez is lehet feliratot rakni, korábban volt vkinek ilyen gondja. Ha jól emlékszem elfogadja a film mappájában is, de rakhatod a BDMV mappába is, csak az srt neve egyezzen meg a film mappájáéval.

"Honnan töltesz le feliratot ami jó lesz ezekhez?... vagy olyan zsivány hogy van egy bejáratott oldalad"
De még mennyire! :DD Az elsődleges ez, de van egy gyűjtőoldal is, ha ezen nem találnál.
Egyébként nem vicceltem. Korábban (még nem volt med) többször jártam úgy, hogy a beszerzett filmhez nem volt megfelelő felirat (csak más verzióihoz, amiknél nem stimmelt az időzítés), azóta keresek rá először a feliratra és csak olyan filmet kölcsönzök ki, amihez előzetesen találtam megfelelőt.

Az MKVToolnix legújabb verzióját itt találod, van belőle portable verzió is, én azt használom. Javallott beszerezni hozzá az MKVExtractGUI2.exe-t is, amivel az mkv bármelyik elemét kicsomagolhatod. Nálam ez nélkülözhetetlen, gyakran szedek ki pl. 720p-s filmből DTS HDMA hangsávot és rakom bele az 1080p-s változatába.
Szerk.: az MKVExtractGUI2.exe-t egyszerűen bemásolod az mkvtoolnix könyvtárba.

hallgatag_v
Igen, lehet. Nálam külön mappában vannak a HD filmek, sima filmek, koncert filmek, zenék, stb.

[ Szerkesztve ]

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3972) Ance válasza Monngoose (#3971) üzenetére


Ance
őstag

"gyakran szedek ki pl. 720p-s filmből DTS HDMA hangsávot és rakom bele az 1080p-s változatába"

Bocs, hogy beleszólok, de ehhez teljesen felesleges az MKVExtractgui használata. Amennyiben a két filmnek azonos a sebessége, egyszerűen csak dobd bele mindkét filmet az MKVmerge.gui ablakába és válogass kedvedre. Azaz a nagyfelbontású filmből a videót, a jobb hanggal rendelkezőből a hangot, feliratot ami kell stb. Ehhez felesleges még egy lépést megcsinálni, a kiválasztottakat mejd ő egyberakja. Egyébként akkor is, ha különböznek a képkockasebességek, csak a Stretch by-t kell állítani a Format Specific Options fülön.

(#3973) Monngoose válasza Ance (#3972) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Teljesen igazad van, de a munkahdd-men általában hely szűkében vagyok és nem tudom egyszerre megtartani mindkét filmet, így a hangsáv-kioperálás után azonnal törlés, hogy legyen hely a társának. :)

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3974) Ance válasza Monngoose (#3973) üzenetére


Ance
őstag

Jah! A helyhiány az gonosz dolog. Én is küzdök éppen vele. Minden hdd piros a sajátgépben :D

(#3975) stomi76


stomi76
tag

Milyen billentyűzet használható a lejátszóhoz?

(#3976) Ance válasza stomi76 (#3975) üzenetére


Ance
őstag

Szinte bármilyen vezeték-nélküli. Egy USB helyet elfoglal a vevőegység. Ez mondjuk általában különösen ajánlott. Azért is, mert Unifying vevőegységes, azaz egy szintén ilyen képességű Logitech egeret is egy adó-vevőn keresztül csatlakoztatni tudsz, ha kell, nem kell további adót bedugni.

(#3977) aldebaran válasza stomi76 (#3975) üzenetére


aldebaran
őstag

Nekem ilyenem van a 8000-es és teljesen elégedett vagyok vele.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#3978) z123456789 válasza Ance (#3969) üzenetére


z123456789
addikt

(#3969) Ance
(#3971) Monngoose

Köszönöm mindkettőtöknek, ha megszakadok sem találok most olyan filmet amiben nincs másodlagos. :D
Ettől függetlenül feltelepítettem a programot, meg is nyitottam egy filmet benne, de nem teljesen értem a software-t, és nem akarom elrontani az eredeti beállításokat.
Amelyik feliratot szeretném, ahhoz odaírom hogy forced. Ez világos.
Utána pedig nyomok egy save ssettings-et. De hova kell menteni? :F A program mappájába, vagy a film mappájába? Illetve akkor ez a módosítás most létrehoz egy újabb file-t? Vagy az mkv file-ba teszi bele. De akkor még mindig nem értem hogy mit mentek el? Létrehoz egy config file-t. Ezzel mi a teendő?

(#3979) Ance válasza z123456789 (#3978) üzenetére


Ance
őstag

Ha mindent beállítottál, akkor el lehet menteni az új .mkv-t. Sajnos nem otthon vagyok, ezért nem tudom hol van pontosan. Meg kell adni a mentés helyét, a fájl nevét. Nem a régit módosítja, hanem egy teljesen új .mkv fájlt hoz létre, úgyhogy a régit törölheted utána. Szerintem a settings-et nem kell elmenteni, úgyis minden fájl más.

Ha van .mkv-d, feliratod, akkor kísérletezhetsz nyugodtan a fentiek miatt, hiszen az eredeti fájlok mindig megmaradnak, ha nem ugyanoda, ugyanazon a néven mented az új .mkv fájlt.

(#3980) Monngoose válasza z123456789 (#3978) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Én otthon vagyok - csatlakozva Ance válaszához - így kicsit tudom részletezni.
Alapvetően 2 eset lehetséges:
1. Mindkét magyar felirat benne van az mkv-ban, ilyenkor a magyar szinkron mellé való a forced, a másik a teljes. Nálam még soha nem fordult elő, hogy ilyen filmnél az egyik felirat ne jelent volna meg a med-en, szóval ezt nem kell babrálni.
2. Nincs magyar felirat a filmben, vagy csak teljes van, de létezik hozzá másodlagos és ezt szeretnéd még belerakni. Ilyenkor a kívánt feliratot beteszed az Imput files ablakba (vontatás, vagy add gomb), ezután az azonnal megjelenik a Tracks, chapters and tags ablakban a lista alján.
Ha kijelölöd, akkor hozzáférsz a tulajdonságaihoz. A Track name maradhat üresen, a nyelvet állítsd magyarra, ha másodlagos, akkor a Forced tag flag legyen yes. Az up és down gombokkal mozgathatod a kijelölt elemet a listában.
Ha olyan elemek is vannak a filmben, amiket ki szeretnél venni (pl. felesleges feliratok, hangsávok), akkor vedd ki a pipát előlük.
Az ablak alján (Output filename) tudod beállítani, hogy hová és milyen néven mentse az eredményt. Ez alapesetben a forráskönyvtár (ezért szerepel a felajánlott fájlnévben a (1) kiegészítés, hogy nehogy véletlenül felülírd az eredeti fájlt).
Mást nem kell csinálni, jöhet a Start muxing.
A módosítás egyébként esetünkben csak "újradobozolás", a film semmilyen paraméterét nem változtatja meg (nincs átkódolás, stb.).

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3981) Ance válasza Monngoose (#3980) üzenetére


Ance
őstag

Köszi, hogy kiegészítetted! :R

(#3982) YxVs válasza Monngoose (#3971) üzenetére


YxVs
senior tag

Szia,

Ezt kifejtenéd, hogyan lehet több Jukebox+ mappát is létrehozni a Kedvenceken belül?
Nekem is csak egyet sikerül létrehozni.
Az újonnan a Kedvencekbe helyezett mappát mindig a meglévő Jukebox+ mappához akarja adni.

üdv,
YxVs

(#3983) Monngoose


Monngoose
aktív tag

(#3970) hallgatag_v
(#3982) YxVs

Bár nem használok aggregált jukebox-ot, a leírásból feltételeztem, hogy a kedvencekben több jukebox+ mappa is létrehozható és mindegyikhez azt rendelek hozzá, amit akarok.

Hát most kipróbáltam, és sajnos ez nincs így. Csak egy ilyen mappa lehet, oda lehet bepakolni mindent ömlesztve, ami nálam nem pálya. Akkor már átláthatóbb, ha minden meghajtón kialakítom a számomra értelmes mappastruktúrát, legfeljebb, ha több meghajtón is van pl. HD Filmek mappa, akkor a kedvencekben lesz HD Filmek 1, HD filmek 2, stb.
Ráadásul az aggregált jukebox a sorozatokat sem tudja kezelni (legalábbis nálam nem működött), szóval számomra felejtős...

[ Szerkesztve ]

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3984) YxVs válasza Monngoose (#3983) üzenetére


YxVs
senior tag

Szia!

Közben rájöttem hogyan lehet.
Beállítások-Aggregált jukebox megszüntetése, és így tudsz újabb jukebox+ mappát létrehozni, viszont sorozatokat nekem sem sikerült hozzáadnom.
Eleve a data mappa hiányosan kerül felszkennelésre.
Ha utólag manuálisan másolom be a hiányzó folder.jpg-t, fanartot, xml-eket, mint ahogy az eredeti helyén is van, akkor sem jelennek meg a videófájlok...

De ha ez Neked sem sikerült, akkor kezdek megnyugodni, hogy nem nálam van a hiba. :)

[ Szerkesztve ]

(#3985) Monngoose válasza YxVs (#3984) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Ezek szerint, ha jól értem, az Aggregált jukebox megszüntetése menüpontra nyomva csak a dedikálást szedi le a jukebox+ mappáról, a tartalmát nem bántja és miután egy másik ilyen mappát teszel "aktívvá", a korábbi továbbra is használható marad. Akkor ez így egész jó. Ha meg új tartalom kerül valamelyikbe, akkor az újraszkennelés előtt - gondolom - azt kell aktívvá tenni.
Odáig már nem jutottam el, hogy a jukebox+ borítót lehet-e másra cserélni, mert úgy lenne az igazi. :)

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3986) Monngoose válasza Monngoose (#3985) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Basszus, most látom, hogy ott van a JukeBox + User Guide 13. pontjában (Multiple JukeBox +), épp csak a szemem nem szúrta ki. :Y
Azért köszi! :K

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3987) n000rbi


n000rbi
senior tag

Ha egy WD Elements 2TB-ból kiműtöm a meghajtót, akkor simán beletehetem egy 800/1000-es Med-be, ugye? Ha jól tudom WD Green van a házban.

(#3988) Tido válasza n000rbi (#3987) üzenetére


Tido
aktív tag

Ahogy utána olvastam igen. Én is ezt tervezem tenni majd NAShoz :) de azért írd le, hogy mennyire egyszerű volt kiműteni.

[ Szerkesztve ]

UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

(#3989) gyuromoj


gyuromoj
veterán

FW frissítés mennyire bonyolult?
Letöltöm a fájlt a hivatalos honlapról és külső HDD-ről feltelepítem?
V3.0.7-es a legfrissebb, nekem tavaly nyár óta nem volt frissítve.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3990) n000rbi válasza Tido (#3988) üzenetére


n000rbi
senior tag

Youtube-on van pár videó, kb. 3 perc az egész :)
Ha már itt van rég ez a külső vinyó, akkor úgy gondoltam egyszerűbb ezt beletenni, mint csak ezért új 3.5-ös hdd-t venni.

(#3991) Tido válasza n000rbi (#3990) üzenetére


Tido
aktív tag

Én is nézegettem videókat, csak szétpattintástól félek, hogy mennyire adja meg magát könnyen.. Mondjuk legjobb esetben is csak januárban lesz szükségem rá, hogy kiszedjem

UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

(#3992) gyuromoj válasza gyuromoj (#3989) üzenetére


gyuromoj
veterán

V2.0.0-ról sikerült a frissítés. Hivatalos oldalon leírtak alapján, kb. 2 perc volt az egész.
Amúgy vannak ajánlott beállítások?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3993) VGYke válasza Rotor82 (#3862) üzenetére


VGYke
addikt

Csak szólok: már tölthető a 3.0.7 - 2014. 12. 13. - Béta .... és ez is 3.0.7!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#3994) gyuromoj válasza VGYke (#3993) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ezt raktam fel én is.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3995) tamáspapa


tamáspapa
aktív tag

HAli!

Ez a hdd jó lesz a Med600-hoz?
[link]

(#3996) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Erről a boltról van tapasztalatotok? Árban talán a legjobbak és átvétel szempontjából is ők lennének nálunk a nyerők:

[link]

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3997) tamáspapa


tamáspapa
aktív tag

HAli!

Annyiban módosítanám a HDD-kérdést, hogy kell-e a 3,5-ös, külső tápos vinyó, vagy jó a 2,5-ös USB-tápos is egy-kábeles verzióban (nem Y-kábeles a plusz táphoz, mert akkor elfogy az USB-aljzat...)
2 TB-osat akarok, bármelyik is lenne jó.

(#3998) Ance válasza tamáspapa (#3997) üzenetére


Ance
őstag

A Med tápja 2A-s. Meg kellene tudni, hogy a hdd mennyit kér. Én mindig saját tápos hdd-t veszek, mert azzal nem lehet gond.

MaCS_70: Ha ez a bolt is ad hozzá hivatalos regisztrációs kártyát, akkor jó. Erre rá kell kérdezni, mert nem írja. Ha nem kapsz hozzá, akkor nem éred el a fórum egy részét és nincs 5 év garancia rá.

(#3999) tamáspapa válasza Ance (#3998) üzenetére


tamáspapa
aktív tag

Akkor amit linkeltem, az jó lesz?

(#4000) Ance válasza tamáspapa (#3999) üzenetére


Ance
őstag

Jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.