Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:47:56

LOGOUT.hu

Ebben az összefoglalóban megtaláljátok a leírást arról, hogy hogyan állítsátok össze magatoknak egy saját sorozat illetve filmes jukeboxot. Az eredmény ehhez hasonló lesz:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) sinick válasza Danika256 (#2746) üzenetére


sinick
senior tag

jópár évig nekem se volt gondom vele. :)

(#2752) Danika256 válasza libus (#2750) üzenetére


Danika256
aktív tag

Nem fogsz csalódni, szinte mindent visz. Persze kisebb hiányosságok, hibák vannak és lesznek is, de ettől függetlenül szuper.

(#2753) modflow válasza modflow (#2749) üzenetére


modflow
veterán

A hdmi hangátvitel tiltása továbbra is kérdés + ha skint váltok, akkor az eredeti magyar mappanevek megmaradnak a főképernyőn és lógnak a semmibe. Azt hogy lehet eltüntetni?

Továbbá ha bescannelek egy mappát az honnan veszi az infókat? Mert egy csomó filmet nem talál meg. :( A sorozatokat pedig végképp nem. :(

(#2754) libus válasza Danika256 (#2752) üzenetére


libus
őstag

Biztos jobb lesz mint a Tv lejátszójával filmet nézni, meg a laptop-HDMI-Tv párosításnál is. Mert eddig így néztem filmet.
De hangban is biztos jobb lesz, hisz eddig nem tudtam DD5.1-ben, meg DTS-ben hallgatni a filmet. :(
Biztos lesz majd 1-2 kérdésem, mint például, hogy lehet a filmeket boritóval megjeleniteni, és a borítókat lapozva válógatni/lépkedni a filmek között.
Ezt a Samba dolgot valaki le tudná írni, hogy működik?
A routerem (TP-Link WDR3600 és OpenWrt van rajta és ehez van csatolva a HDD-m amin a filmek vannak) az tudja a Samba-t, de sosem használtam. A Samba olyan mint a DLNA, csak gyorsabb az adatsebessége?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#2755) modflow válasza libus (#2754) üzenetére


modflow
veterán

Hát ahogy látod kérdezni lehet, de válasz nem ad senki. :)

(#2756) libus válasza modflow (#2755) üzenetére


libus
őstag

Majd talán valaki leírja ezt a Samba dolgot, meg miért is jobb Samba-t használni mint DLNA-t. :)

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#2757) modflow válasza libus (#2756) üzenetére


modflow
veterán

Csak tudnám miről beszélsz. :D
Nem tudom mi az a Samba meg DLNA.
Én egyszerűen bekapcsoltam a lejátszót és mappa scannelést nyomtam. Ennyi. Így van az a problémám, amit fent írtam.

(#2758) Monngoose


Monngoose
aktív tag

modflow
A HDMI-n a hang nem tiltható le, én is a TV-ét némítom.
Ha a scraper nem talál meg valamit, akkor általában a mappa nevével (azaz a film címével) szokott probléma lenni. A játékos saját scraper-ével kapcsolatban nincsenek tapasztalataim, én a kezdetektől külsőt használok (yadis), azzal sokkal szebb és variálhatóbb eredményt kapok (részletek a lap tetején lévő lenyíló téma összefoglalóban + olvasd el ezeket is, ha érdekel a dolog #2456 és #2460). A lenyíló tájékoztatóban egyébként a sorozatok helyes szkennelésére vonatkozó infókat is megtalálod (sorozat jukebox).

"magyar mappanevek megmaradnak a főképernyőn"
Gondolom a magyar világoskék menünevekre gondolsz. Az egyéb beállításoknál "Főmenü címkéi" - "KI".
"- képeket nem lehet a lejátszóval megjeleníteni? Pl. *.jpg -t?"
De igen (viszont ha ilyeneket kérdezel, senki nem fog komolyan venni). :O

libus
Ha hálózatról szeretnél komolyabb bitrátájú filmeket lejátszani akadásmentesen, akkor csak az NFS-től kapsz megfelelő sebességet (DLNA, SAMBA felejtős). Ha rákeresel a kulcsszavakra itt a topikban, részletes infókat találhatsz.

"hogy lehet a filmeket boritóval megjeleniteni..."
Erre való a filmes jukebox. Ilyet tudsz a játékos saját scraper-ével, vagy külső programmal (yadis) készíteni, de erről pár mondattal feljebb már írtam. :)

A yaDIS-ban is van pár buktató, de abban profi vagyok, ha elakadnátok, kérdezzetek bátran.

[ Szerkesztve ]

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#2759) modflow válasza Monngoose (#2758) üzenetére


modflow
veterán

Köszi. Közben rájöttem néhány dologra.

- A HDMI-n nem megy át a hang, ha a beállításoknál továbbküldre rakom. Legalább is film alatt nincs hang, youtube alatt van.
- a képnézős dologra rájöttem :)
- a menüs szöveget is sikerült eltüntetnem.

Ami nem megy, az az, hogy rámásoltam egy Bluray50 -es iso-t és a mappában nem talál semmit, pedig ott az iso. Miért nem játssza le?

Ill a scannelést illetően ha rámegyek a mappára és szerkesztést választok, akkor én magam tudok szövegre keresni. De úgy sem találja meg pl. a 3 A.M című filmet.

A sorozatokat csak azzal a módszerrel lehet, amit te is írsz? Az a yaDIS dologgal?

(#2760) Danika256 válasza modflow (#2759) üzenetére


Danika256
aktív tag

Nézd meg milyen verziójú az FW a gépen. De régebbivel is vinnie kell az ISO-kat, ha jók. BD3D ISO-kat is természetesen simán visz. De nem is szükséges ISO-ban tárolni a filmet, ha mappában van a BD struktúra simán lejátssza úgy is.

(#2761) modflow válasza Danika256 (#2760) üzenetére


modflow
veterán

V3.0.6 van rajta és üresnek látja a mappát pedig PC-n ott van. :(

Nézem ezt a yaDIS dolgot, de már a 2.b) -ben megbukik a dolog, mert hogy állítom be a mappát a PC-n, amikor a film a lejátszó belső HDD-jében van?
Most az valahogy meg kell osztani és mindig kell neki PC kapcsolat?

(#2762) libus válasza Monngoose (#2758) üzenetére


libus
őstag

Rákerestem erre az NFS-re, mert akarok 3DBD ISO-t is nézni.
Ezt az NFS-t viszont tudja a routeren lévő OpenWrt-s FW. :K

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#2763) Monngoose válasza modflow (#2759) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Sorozat jukebox-ot a lejátszóval tudsz készíteni (látom, addig még nem jutottál el a lenyíló tájékoztatóban, a yadis-os rész után kezdődik).

"rámásoltam egy Bluray50 -es iso-t és a mappában nem talál semmit"
Ha benne van az iso a mappában, alég a mappára nyomni egy play-t (nem enter-t), úgy is mennie kell.

"Nézem ezt a yaDIS dolgot...hogy állítom be a mappát a PC-n, amikor a film a lejátszó belső HDD-jében van?"
Igen, a PC-n látnod kell a film mappáját. Ezt lehet intézni hálózaton is, de ha jól tudom, a 800-asnak van USB host-ja, pont azért, hogy pl. ha filmet másolnál PC-ről a játékosban lévő vincsire, azt ne hálózaton kelljen, mert az úgy iszonyú lassú.

Egyébként akár a játékossal, akár a yadissal végzed a scrapelést, a mappa neve nagyon fontos. Pl. az általad említett "3 A.M" című film esetében lehet, hogy csak annyi a gond, hogy az M után hiányzik a pont. De lehet, hogy jobban szeretné a magyar címet (Taxisok veszélyben), én egyébként mindig a magyar címmel kezdek és csak akkor váltok eredetire, ha a magyart nem találja.

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#2764) modflow válasza Monngoose (#2763) üzenetére


modflow
veterán

"Egyébként akár a játékossal, akár a yadissal végzed a scrapelést, a mappa neve nagyon fontos. Pl. az általad említett "3 A.M" című film esetében lehet, hogy csak annyi a gond, hogy az M után hiányzik a pont. De lehet, hogy jobban szeretné a magyar címet (Taxisok veszélyben), én egyébként mindig a magyar címmel kezdek és csak akkor váltok eredetire, ha a magyart nem találja."

A 3 A.M. az egy japán horrorfilm és talán nincs is magyar címe.

Igazából az a baj, hogy nem értem ezt az egészet. Most elmondom laikusként, miért nem. Van egy mappám, benne egy film. Pl. most azt van, hogy van a HDD-n a Walking Death sorozat és a lejátszó hozzárendelt valami ezer éves filmet, aminek az a címe. De én is hozzá tudnék rendelni bármi mást, csak a jót nem.

Ezért nem értem. Nem tök mindegy mi a mappa vagy a fájl neve? Én a szerkesztésben beírom hogy a "Géza" című filmet keresem, rákeresek, kidob 20 találaton én meg hozzárendelem azt, amit akarok. Ilyen egyszerű szerintem.

Ez miért nem így működik a valóságban??? Miért kell fix mappastruktúrát és fájlneveket készítenem?

[ Szerkesztve ]

(#2765) B@ldrick válasza modflow (#2764) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

The Walking Dead ;]

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌Ubuntu • OpenMediaVault • XPEnology ▌

(#2766) dgabro válasza modflow (#2764) üzenetére


dgabro
tag

Tényleg érdemes lenne elolvasnod figyelmesen, hogyan is működik a beépített jukebox, mert ha egyszer ráérzel pofon egyszerű.

A filmeknél pedig úgy van ahogy mondod. A lényeg, hogy mappákban legyenek a filmek, és csak a mappa neve számít, de ezt a lejátszón is módosíthatod később, szerkesztehed, és más borítót is rendelhetsz hozzá.

A sorozatoknál van egy kicsit "macerásabb" mappa struktúra igénye, hiszen ott nem elég minden részt belehányni egy mappába, hanem évadonként csoportosítanod kell azokat, de ha ebbe belegondolsz egy kicsit, akkor ez teljesen logikus.

Egyébként amíg Walking Death-t írsz be Walking Dead helyett (már ha ugyan arra gondolunk), akkor soha az életben nem fogsz hozzá megfelelő borítót találni a lejátszóval.

(Arra pedig, hogy egy japán horror filmhez nem talál borítót és leírást, nem biztos, hogy rácsodálkoznék)

(#2767) modflow


modflow
veterán

Na megy más a sorozatok scannelése is. :)

Egy dolog nem akar jó lenni, az az ISO lejátszása.
Van egy mappa: Avatar. Abban: Avatar.iso
Én nem látja. Mappán play -t nyomva se semmi, Egyszerűen nem látja, hogy ott van.

Mi lehet a baja?

(#2768) Danika256 válasza modflow (#2767) üzenetére


Danika256
aktív tag

Írtam már, hogy mennie kell. Még úgy is megy, ha saját készítésű az ISO, már csináltam. azt nézd meg, hogy jó e az ISO fájl, PC-n meg tudod e nyitni, nem lepődnék meg ha nem. Amúgy az ISO-ban mi van gyári BD lemez? Ha ISO a formátum, akkor lehetséges, hogy a gyári BD struktúrának kell benne lennie, ISO nélkül mindegy.. ezeket próbáld meg!

(#2769) modflow válasza Danika256 (#2768) üzenetére


modflow
veterán

Mondom USB-n rádugva a lejátszót PC-re a PC-n megy az ISO. De a lejátszón nem megy.

Az ISO-ban gyári BD50 3D -s Avatar van menüstől.

[ Szerkesztve ]

(#2770) spider80 válasza modflow (#2769) üzenetére


spider80
őstag

És ha a medet kikapcsolod MED-en a beállításokban?

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2771) Danika256 válasza modflow (#2769) üzenetére


Danika256
aktív tag

Nekem is megvan és simán megy (CEE verzió ).. Menü nem, mert nincs BD java licenselve.. Próbáld kikapcsolni a BD menüt a beállításokban. Nekem kivan, amúgy sem menne. Próbáld meg, hátha...

[ Szerkesztve ]

(#2772) spider80 válasza Danika256 (#2771) üzenetére


spider80
őstag

Ezt akartam én is írni,csak kapkodtam :)

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2773) modflow válasza spider80 (#2772) üzenetére


modflow
veterán

Kikapcsoltam és nem megy. :(

Na majd megpróbálom mással is, én ezt nem értem.

(#2774) Danika256 válasza modflow (#2773) üzenetére


Danika256
aktív tag

Nem írja ki egy pillanatra, hogy nem támogatott videó? Én a helyedben újrahúznám rá a fw-t, hátha valami elszállt..

Ha ez sem segít töltsed le újra torrentről, lehet ez valami mókolt verzió, vagy csak meghibásodott valami miatt.. PC-n a lejátszó programok messze nem olyan érzékenyek, mint egy fix HW-es dekódolású médiabox.

(#2775) modflow válasza Danika256 (#2774) üzenetére


modflow
veterán

Nem, nem ír ki semmit sem.

Most 3.0.6 van rajta. A 3.0.7 az beta. Mennyire ajánlott beta-t felrakni?

Ill. ha fe-t cserélek akkor ugye a nagy nehezen beállított borítóim megmarsdnak?

[ Szerkesztve ]

(#2776) Danika256 válasza modflow (#2775) üzenetére


Danika256
aktív tag

Nem számít, hogy béta, mert igazából mindegyik annak tekinthető, állandóan fejlesztik, foltozzák. Az is jó, ha felteszed újra a 3.06-ost, a 3.07-esben nincs újdonság ilyen téren. Nekem mindig a legfrissebb van fent.. Elvileg a beállítások megmaradnak, borítók is biztos, de én még nem használtam soha, azt nem tudom..
Ha nem lesz jó, akkor sajna le kell tölteni újra az ISO-t.

(#2777) spider80 válasza modflow (#2775) üzenetére


spider80
őstag

Nem kell a beta. Nekem is az utolsó hivatalos van rajta,és tökéletesen visz minden iso-t. Szerintem is szedj le egy másik ISO-t,azzal nem lesz okés valami. (vagy rosszul másolódott át. Megvan külön számítógépen is,meg a medre kötött winchesteren is?)

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2778) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Sziasztok!
Windows 8.1-ben van valakinek rutinja SMB beállítással kapcsolatban?
Anno a Windows 7 nem okozott gondot,de ez most kifogott rajtam.
Tudna valaki segíteni?
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2779) modflow válasza spider80 (#2777) üzenetére


modflow
veterán

Igen megvan laptopon is és a mederbelső HDD-jén is. Már kétszer felmásoltam rá, mert én is azt hittem nem jó lett a másolás. De mondom másodszor a meder-t küldö eszközként a laptopra kötve a PC lejásza az ISO-t.

(#2780) martinkeet válasza martinkeet (#2778) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Megoldva!
Köszi!

(#2781) bl4ze


bl4ze
veterán

valaki tudja lehet-e bármi wifi stick-et csatlakoztatni ami kompatibilis ?
a MED10WFB elég durván drága.

úgy hallottam a realtek n-300 chipset USB wifi dongle jó lehet.

használ bárki NEM gyári wifi stick-et, dongle-t ???

.:. bl4ze .:.

(#2782) 206 cc válasza bl4ze (#2781) üzenetére


206 cc
senior tag

Esetleg próbáld megtudni attól akinek van gyári stick,hogy milyen chipsetre épült.....attól a gyártótól érdemes próbálkozni...
Én anno a samsung tv-hez próbáltam végig jó párat és végül találtam a gyári 15K-s helyett 3-ért amivel tökéletesen együtt működött sőt azt írta ki hogy gyűri adapter telepítve.... :C

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#2783) bl4ze válasza 206 cc (#2782) üzenetére


bl4ze
veterán

Jaja.

Ki használt itt wifi donglet, urak ?

:C

.:. bl4ze .:.

(#2784) modflow válasza bl4ze (#2783) üzenetére


modflow
veterán

WiFi -t illetően nem tudom mi az a dongle.
800X3D-m van, és sima USB-s Wifi -t dugtam bele és tökéletesen működik.
Konkrétan ilyenem van: Xtreamer 11N

[ Szerkesztve ]

(#2785) gabormgp


gabormgp
senior tag

Nektek most picit nem lassult be a facebook messenger?En azt vettem eszre,hogy amikor kepet kuldenek nem jeleniti meg egybol a kepet,csal miutan raklikkeltem meg vissza.

(#2786) Danika256 válasza bl4ze (#2781) üzenetére


Danika256
aktív tag

Nem tudom, de engem is érdekelne. Nem csak az USB-s, de a miniPCIe-s kártya is nagyon drága. 5K-nál többet nem adnák érte. De ha annyiért lenne USB-s WIFI adapter, biztos vennék.

[ Szerkesztve ]

(#2787) bl4ze válasza modflow (#2784) üzenetére


bl4ze
veterán

akkor mondom úgy: egy USB WIFI STICK :D

Szerinted a Xtreamer 11N Wireless 300Mbps USB WiFi adapter működne a 600-zal is ?
Merre laksz ? Lehet kipróbálnám ha lehet :) :) :)

.:. bl4ze .:.

(#2788) modflow válasza bl4ze (#2787) üzenetére


modflow
veterán

Szerintem igen, mert ezek tök egyformák, mármint a 600/800/1000.
Miskolcon.

De van más USB Wifi -m is kipróbáljam neked, megy-e? Vannak TP-Linkes is kettő.

(#2789) modflow válasza bl4ze (#2787) üzenetére


modflow
veterán

Hát ilyet ne vegyél, mert ezek nem mennek:
- TP-Link TL-WN322G
- TP-Link TL-WN620G

(#2790) bl4ze válasza modflow (#2789) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszönöm.
A Tiéd ami megy az milyen chipsetes ?

Amik nem mennek azok milyenek ?

Amit kinéztem, szerinted ezek mehetnek vele :

[link]

[link]

[link]

Amit Te vettél nem is igen látom már sehol sem árulni, és sajnos Miskolc nem jó, én Pest Megyei vagyok :Y

.:. bl4ze .:.

(#2791) modflow válasza bl4ze (#2790) üzenetére


modflow
veterán

Az, hogy milyen chipsetes azt nem tudom. Googlizni tudnám én is.
Igen, az Xtreamer már régi, még az előző médialejátszómhoz vettem, csak az villámcsapástól tönkrement.

(#2792) bl4ze válasza modflow (#2791) üzenetére


bl4ze
veterán

Értem.
Szerinted a fentiekből bármelyik jó lehet ?
A Tiédre rá tudsz nézni milyen chipsetes pontos modell-típus alapján?
Fontos lenne.
Köszönöm :R

.:. bl4ze .:.

(#2793) modflow válasza bl4ze (#2792) üzenetére


modflow
veterán

Hát én azt nem tudom. De az elsőre pont az a chipset van írva, mint amilyen az enyém.

Az enyémnek a dobozán ez van:
Chipset: Realtek RTL8191SU

[ Szerkesztve ]

(#2794) Monngoose


Monngoose
aktív tag

Ha belekotyoghatok, úgy tűnik, hogy a med a Realtek csipes wifi stick-eket szereti (gondolom nem véletlenül, mivel maga is Realtekes), a fentebb említett TP-Linkek pedig - ha jól tudom - Atheros csipesek.

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#2795) bl4ze válasza modflow (#2793) üzenetére


bl4ze
veterán

Szuper.
Az elsőre tettem ajánlatot : Best Offer

Meglátjuk :)

Köszi az infót ! :D

.:. bl4ze .:.

(#2796) 206 cc


206 cc
senior tag

Látom lassan sikerül az wifi-t megoldani....de ha már itt tartunk...MED600-ba tehető ugye belső wifi kártya is ha jól tudom??....azt már sikerült vkinek bele "hekkelni"??

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#2797) modflow válasza spider80 (#2777) üzenetére


modflow
veterán

Szereztem pár BR50-es ISO-t, most másolom fel, órák kérdése.
Kíváncsi vagyok, vajon ezeket látni fogja-e.

(#2798) modflow válasza modflow (#2797) üzenetére


modflow
veterán

Na a NFS-et lejátssza. Csak az a baj, azon meg hang nincs. DTSMA audió van rajta, amit az erősítőm nem tud, csak sima DTS-t. Az meg nincs rajta. :(

Mondom letörlöm az Avatar-t, de letörölni sem tudja. Lehet, valami mappajogosultság van rajta (még a PC-n) és azért nem is játssza le.

(#2799) Monngoose válasza modflow (#2798) üzenetére


Monngoose
aktív tag

A DTS HDMA hang tartalmazza a sima DTS-t (a HD rész e köré épül), úgyhogy te sem maradsz le róla. :)
A trükk annyi, hogy a meder-en a SPDIF kimenetet állítsd "Továbbküldés"-re, a "Térhatású hang"-ot pedig "AC3, DTS (5.1)"-re.

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#2800) spider80 válasza modflow (#2798) üzenetére


spider80
őstag

Na megoldódott? Lett hang? Még valami mással próbáltad? azzal is ment?

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.