Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:47:56

LOGOUT.hu

Ebben az összefoglalóban megtaláljátok a leírást arról, hogy hogyan állítsátok össze magatoknak egy saját sorozat illetve filmes jukeboxot. Az eredmény ehhez hasonló lesz:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) z123456789 válasza dgyuri0123 (#3550) üzenetére


z123456789
addikt

Ah!
Thanks!
A bubble-t ismerem, fel is van rakva a telómra. :)
A serviio meg akkor a PC-s megfelelője ezek szerint. Kipróbálom, köszönöm! :)

(#3552) dgyuri0123 válasza z123456789 (#3551) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Az erősítőmön nincs DLNA, de a Med tudja, így tudok Stream-elni TV nélkül. :K

"csak a zene van"

(#3553) amdk7 válasza z123456789 (#3548) üzenetére


amdk7
aktív tag

Köszönöm, igazán hasznos dolgokat írtál le, ezt mind végigzongorázom rajta. :)
Kicsit izgatott vagyok, mert első körben egy WD TV Live-ot akartam venni, és gyakorlatilag megdupláztam az erre szánt pénzmagot, de remélem jól döntöttem. :)

@mikoljan:
A merevlemez(ek) külső házban, USB-n fognak csatlakozni a player-hez. (az előző lejátszó is hasonlóképpen fogadta őket.
ha minden igaz "gyári" állapotban kapom, mondhatni karcmentesen, de azért átnézem rendesen. ;)

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#3554) dgyuri0123 válasza amdk7 (#3553) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Miért írsz OFF módban? :) Kicsit sem off szerintem.

Nekem is volt WD a Streaming fajtából és azt kell mondjam, a Meder sokkal jobb és megbízhatóbb lejátszó.

A hálózatot soha nem dobálja el és mindig meg is találja, nem úgy, mint a WD tette, a képe nem annyira túlszaturált, a hangja sokkal jobb HDMI-n keresztül is, a HDD-t akár 5 perc múlva leállítja és nem pörgeti halálra feleslegesen.

Ne bánd a többlet kiadást, mert jóval magasabb értéket kapsz a pénzedért.

Szerintem :D

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#3555) amdk7 válasza dgyuri0123 (#3554) üzenetére


amdk7
aktív tag

Azért írtam OFF-ban, mert nem éreztem mellette többlet tartalmat. :D

Egyébként ezt váltja: Transcend DMP10
Ha még képminőségben is jobb lesz, akkor magam alá csinálok, mert nekem ez is szép képet adott.
De ugye amíg nincs összehasonlítási alap addig...

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#3556) rappit4 válasza VGYke (#3541) üzenetére


rappit4
őstag

Ez valóban filmfüggő, még azt megpróbálhatod, hogy a 3d film lejátszása közben megnyomod a menü gombot és ott lesz valami olyan, hogy mélység (fejből nem tudom) és ott egy 0-15-ös skálán tudod állítani, én általában 0-ra teszem.

(#3557) Ance válasza amdk7 (#3555) üzenetére


Ance
őstag

Szerintem akkor készíts be egy pelenkát :))

Korábban én is azt hittem az AcRyannak szép a képe.

[ Szerkesztve ]

(#3558) Rotor82


Rotor82
aktív tag

Sziasztok!

Megvan életem első médialejátszója! :DD 600X3D.
A kérdésem az lenne, hogy a PC-n található filmjeimet hogyan tudom a legegyszerűbben elérni vele?(WIN7 x64)
Jelenleg a PC össze van kötve a routerrel és a lejátszó is bele van dugva a routerbe.

szerk.: eléggé amatőr vagyok a hálózathoz, előre is elnézést az esetleges noob kérdésekért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3559) Rbert


Rbert
aktív tag

Sziasztok!
Jukebox kérdésem lenne.
Az Elit Alakulatot nem sikerül beletennem a jukebox-ba.Van egy mappa amiben benne van a 10 rész.Leírná nekem valaki hogyan csináljam meg mert a leírás alapján nem megy.Példa jó lenne.Köszönöm élőre is.

(#3560) z123456789 válasza Rotor82 (#3558) üzenetére


z123456789
addikt

Szia!

Gratula! Jó vétel. ;)

Több módja is van. Gondolom nem akarsz babrálni egy hordozható meghajtóval. (Felmásolni, leválasztani, bedugni, lejátszani) Csak mert így tudnád a leggyorsabban kipróbálni.
Hálózaton keresztül pedig szintén több módja van. Megpróbálom leírni PC és MED esetében ez szerintem hogy működhet, bár hangsúlyozom, ezek csak feltevések lesznek, mert én nem onnan játszom. Esetleg ha valaki aki így használja és felébred, majd kijavít biztosan. :)
Első a samba megosztás. Készítesz egy mappát, amit megosztasz az otthoni hálózat számára. Ebbe belemásolsz filmeket, vagy amiket akarsz. A meden pedig belemászol a Media Library->SMB szerver->"otthoni hálózat neve"->"PC neve"->"Mappa neve".
Elvileg már látnod is kell a tartalmat. Elvileg a magas bitrátájú anyagokat a SMB szerver nem viszi. Ez biztosan így van, mert többen is ezt írják. Én most egy sima mkv mintát próbáltam. Ezt vitte.

Következő az NFS megosztás, ami már megbirkózik mindenféle anyaggal. Ehhez kell a PC-dre egy NFS program. Fogalmam sincs melyik, mert 1 órája próbálkozom, de nem jön össze. Jracz kollega bajlódott vele a minap, talán ő ad majd neked felvilágosítást, ami engem is érdekelne. Vagy bárki mástól egy épkézláb "NFS megosztás PC-ről" leírás. :F

(#3561) lionshamlet válasza z123456789 (#3560) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Üdv, Mennyivel jobb vagy rosszabb a DUNE 303D lejátszója a MED-nél?
Gondolom a Sigma Chip sokat nyom latba, de mégis érdekelne a Pro-Kontra.

BD3D-hez kellene a legmegfelelőbb lejátszó.

(#3562) z123456789 válasza lionshamlet (#3561) üzenetére


z123456789
addikt

Sajnos erre nem tudok érdemi választ adni, mert nem láttam a DUNE-t. :(
De vannak itt a fórumon olyanok akik DUNE-t cseréltek. Hogy most pont ezt a típust...azt sajna nem tudom.

Amúgy simán viszi a 3D BD iso-t. Nem nézek olyat, max évente 2x, de még nem volt probléma vele.
Ha belsőről játszod semmi probléma, ha hálózatról, akkor meg az NFS megosztás az ajánlott, mert a Samba szerver nem bírja.

(#3563) lionshamlet válasza z123456789 (#3562) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Aa, bocsi. Mindenkihez szólt a kérdésem nem neked cimeztem, de sikerült elpotyogni.

(#3564) bendeguz76 válasza z123456789 (#3562) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Nekem az 1000-es modell van már több mint egy éve,mindenféle anyaggal megküldtem már.nálam simán viszi a samba az 1080-as 15 gigás mkv rip-eket.bd25-bd50-hez egyértelmüen kevés.

bendeguz_HUN

(#3565) Disque válasza Rbert (#3559) üzenetére


Disque
aktív tag

Nekem így működik:
Tv Series-Band of Brothers-Season 01-Elit alakulat_S01E01.avi
Kell a Season 01 is még akkor is ha csak egy évados, és persze a TV Series könyvtárba kell tenni

(#3566) z123456789 válasza bendeguz76 (#3564) üzenetére


z123456789
addikt

(#3563) lionshamlet
Ja, semmi baj. Érdemben nem tudmtam segíteni, de legalább most reggel óta a PC-NFS-sel szarakodom. :(((
Valaki leírhatná hogy hogyan működik, mert azok alapján amit itt a topic-ban találtam, nem megy. FAILED!

(#3564) bendeguz76
Akkor ez a SAMBA sem olyan vészes. Köszönjük az infot! :)

(#3567) bendeguz76 válasza z123456789 (#3566) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Egyáltalán nem.egy 2 terrás merevlemez van a gyomrában azon tárolom az alapfilmeket bd25-ben.napi szinten az 50-es pana plasmának meg bőven elég egy 1080-as trinity rip

bendeguz_HUN

(#3568) Rbert válasza Disque (#3565) üzenetére


Rbert
aktív tag

Szia
Tehát:Ez legyen a mappa neve a Elit alakulat könyvtárban?

(#3569) dgyuri0123 válasza z123456789 (#3566) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nem értem, miért sz@rakodsz az NFS-el mikor az SMB is tökéletes. :U

Én azt használom fél éve, rengeteg FHD formátumot megnéztem így, de soha egy pillanatra sem volt gondom a lejátszással. BD50 is tökéletes, persze LAN-on, nem wifi-n, de gondolom ez nem is kérdés.

Még DLNA-n is tökéletes egy 1080p-s MKV, akinek esetleg nincs "ingere" a BD-hez, de csak LAN-on, mondanom sem kell.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#3570) bendeguz76 válasza dgyuri0123 (#3569) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Azért ez barrokkos tulzás,bd50 magas bitrátával nem mindig megy akadásmentesen.

bendeguz_HUN

(#3571) dgyuri0123 válasza bendeguz76 (#3570) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Miért lenne barokkos túlzás.?

A BD50 "magas" bitrátáját nem értem mert az annyi-amennyi. Érintetlen BD-nél nincs olyan, hogy magas, vagy alacsony bitráta, mert általában magas. :)

Nekem pl. egyszer sem akadt.......

Igaz 3D BD ISO-t nem próbáltam LAN-on, mert rohadtul nem érdekel, de aki így szeretné, hajrá. Én inkább HDD-ről nézek ekkora fájlt, ha meg egyszer nézős, akkor minek a BD50?

Persze minden ízlés kérdése.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#3572) dgyuri0123 válasza bendeguz76 (#3567) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Már nem tudtam szerkeszteni.

"Egyáltalán nem.egy 2 terrás merevlemez van a gyomrában azon tárolom az alapfilmeket bd25-ben.napi szinten az 50-es pana plasmának meg bőven elég egy 1080-as trinity rip"

Te pont nem az vagy aki hálózatról BD50-et néznél, legalább is a Hsz-edből nem ez derül ki.

Akkor? :U

Mert én sokszor, még a HDD-re való másolás előtt megnézem a filmet hálózaton, de még nem tapasztaltam akadozást. Ezek általában BD50-es koncert filmek, mert azt ugye sosem tudhatod egy zenei produkció esetében hogy milyen, mert nem lehet mások véleményére adva biztosra menni, ezért a meghallgatás / megnézés másolás előtt. :K

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#3573) bendeguz76 válasza dgyuri0123 (#3572) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Eldöntöm majd én mit nézek milyen formátumban és hányszor.te is a tapasztalatodat irtad le én is.sting bd50-es klasszikus zenekarral koncertje nálam akad néha ha pc-ről játszom le.

[ Szerkesztve ]

bendeguz_HUN

(#3574) dgyuri0123 válasza bendeguz76 (#3573) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Hol láttál olyat, ahol én mondom, hogy mit nézz. ? Olvass utána légy szíves.

Nem érdekelnek a nézési szokásaid. :) Lehet, hogy a hiba a Te hálózatodon van, az nem jutott eszedbe?

Kategorikusan kijelented, hogy akad a BD50, oké nálad akad, nálam viszont nem, de még egyszer mondom: az általad leírtakból arra lehet következtetni, hogy HDD-ről nézel BD50-et, mert hálózatról 1080 Trinity is pont jó. Ezt nem én írtam.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#3575) Disque válasza Rbert (#3568) üzenetére


Disque
aktív tag

Nem. A hdd főkönyvtárába csinálj egy TV Series könyvtárat abba egy Band of Brothers könyvtárat abba egy Season 01 könyvtárat és abba tedd a 10 rész fájljait valahogy így:

Mivel ez egy TV sorozat a szkenelése is máshogy működik.
ITT leírják hogyan is a TV-SOROZAT SZKENNER címszó alatt keresd

[ Szerkesztve ]

(#3576) Rbert válasza Disque (#3575) üzenetére


Rbert
aktív tag

Köszi szépen

(#3577) jracz válasza z123456789 (#3566) üzenetére


jracz
tag

NFS pc -vel. és SAMBA pc-vel

Hane Win NFS szerver programot használok.

Az exports menüben szerkesztheted, hogy mit akarsz megosztani.

Edit export file gombot nyomd meg.

Itt írd be azt a meghajtót és könyvtárat amit meg akarsz osztani, ill. a "-alldirs" parancsot, így minden alkönyvtárat is látni fog.
pl.:
M:\MDRIVE -alldirs

Save és restart server gomb.

Ezzel a pc-s oldal félig kész van.

A med hálózati elérését engedélyezni kell a tűzfalon keresztül.
Én először csak kikapcsoltam a tűzfalat, ekkor jöttem rá, hogy eddig ezért küldött med mindig FAIL üzenetet.
Utána azt csináltam, hogy ilyen tanuló üzemmódba kapcsoltam a tűzfalat, tehát amikor a meddel rá akartam kapcsolódni a pc-re akkor rá kérdezett, hogy engedélyezem-e és utána már látott is a med mindent amit megadtam az NFS szerver programban.

MED:
Itt egy dolgot kell csinálni csak.
Az NFS szerver tesztelése menüben meg kell adni a PC IP címét, OK, és már mutatja is a megosztott könyvtárakat.

A SAMBA is nagyon jó, akár 20 gigás 1080p-s film is átmegy rajta, de csak akkor stabil ha nincs HD hangsáv.
Amint van akkor egy idő után elmegy a hang.

Amúgy a Gravity 3D HD hanggal már az NFS-nek is sok volt.

Mióta sikerült az NFS-t belőni azóta minden BD25 és 3DBD is megy.
Persze akinek ez nem kell ott elég a SAMBA is.

SAMBA -n felesleges egy könyvtárat létrehozni és abba másolgatni.
Windows intézőben betallózod a meghajtót vagy a könyvtárat amit meg akarsz adni, és a jobb egérrel kiválasztod a "megosztás és biztonság" menüt.
Itt megosztás menüben meg tudod adni, hogy mit akarsz a hálózaton megosztani és azt milyen néven lássa a MEDER. Legalábbis XP-nél így van.
Remélem tudtam segíteni.

Youtube elérésről meg csak annyit, hogy ahogy megjött a med ment vele a youtube a 3.06-os verzióval aztán egyszer csak már nem volt elérhető.
Szóval akkor youtube oldalon van valami gebasz nem?

[ Szerkesztve ]

(#3578) rappit4 válasza Rbert (#3559) üzenetére


rappit4
őstag

A lenyitható összefoglalóban leírtak alapján nem ment? ( A mappa szerkezet eléggé érthetően le van írva.)

(#3579) gaborcsu


gaborcsu
csendes tag

Kis infora lenne szükségem.
Szándékomban áll venni egy 600x3d-t de előtte érdekelne néhány gyakorlati dolog.

Egy switchre lenne kötve amin van egy régi dlink nas, és innen szeretném lejátszani a cuccaimat.
Elsősorban BD vagy 3D BD-ket szoktam nézni és ezzel kapcsolatban a következőre lennék kíváncsi.
Mivel BD menüt tudtommal nem kezel, mi van ha egy olyan lemez van egy mappában aminél van pl. külön indítható egy 2d vagy 3d verzió, vagy mondjuk sima és rendezői változat ami mindig a BD menüjéből választható. Valahol választható-e hogy melyik verziót nézzem?

És mivel hálózaton keresztül menne a lejátszás NAS-ról, nem tudom mi van ezzel a SMB vagy NFS dologgal. Nem nagyon értek a hálózati dolgokhoz, azt tudom hogy érem el hálózati eszközként a PC-ról a NAS-t, de egyebet nem. A NAS-nak kell tudnia valamit ehhez az NFS-hez?
(Egyébként egy régi Dlink DNS320 a NAS)

Köszönöm előre is.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#3580) rappit4 válasza gaborcsu (#3579) üzenetére


rappit4
őstag

Ha be van kapcsolva a BD menü akkor 2D, ha nincs akkor 3D-ben játsza le a BD filmeket. Rendezői változatot a lejátszási listából ki lehet választani, de ha nem java-s a menü akkor megjeleníti azt is.

(#3581) gaborcsu válasza rappit4 (#3580) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Köszi.
Az NFS is tiszta mert szerencsére bekapcsolható a NASban.

Már csak annyi a dilemma, hogy azt állítják hogy egy 64" -os tvn már érezhetően gyengébb a képminösége mint egy popcornnak, de azért egy 30e ft-s különbség már korántsem elhanyagolható.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#3582) rappit4 válasza gaborcsu (#3581) üzenetére


rappit4
őstag

Ezt hol hallottad, hogy jobb a képe, mint egy popcornnak? (Attól is függ melyiknek)

(#3583) dgyuri0123 válasza gaborcsu (#3581) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nem tudom igaz-e a Popcorn A410 fölénye a Med-el szemben (valószínű) , de egy 64"-os TV árához viszonyítva az a +30e FT többlet kiadás elhanyagolható szerintem.

"csak a zene van"

(#3584) gaborcsu válasza rappit4 (#3582) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

A "Milyen asztali lejátszót vegyek" topikban kezdtem, és ott az előzményekben is olvastam de nekem is inkább A400-at ajánlottak a 64-es plazmához, mert állítólag ekkora mértnél már érzékelhetően gyengébb képe van a 600x3d-nek. De azért 75e-t nem szántam lejátszóra, szart meg nem akarok.
Bár egyre inkább hajlok arra hogy rendelek egy ilyen 600ast aztán van egy hetem tesztelgetni.

dgyuri0123: azt sehol nem írtam mennyiért vettem a plazmát, de heti max 1-2 filmhez nem szánnék ennyit egy lejátszóra, a tv-t pedig másra is használjuk.

[ Szerkesztve ]

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#3585) rappit4 válasza gaborcsu (#3584) üzenetére


rappit4
őstag

Szerintem az a hangyaf*sznyi különbség, ami még egymás mellé rakva is alig látszódna nem éri meg, főleg, hogy azért az az A-400-as sem egy tökéletes lejátszó. (Sőt szerintem egy 600x3D leveri használhatóságban)

(#3586) dgyuri0123 válasza gaborcsu (#3584) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Valóban nem írtad, de biztosan nem 50e volt.:)

"csak a zene van"

(#3587) modflow


modflow
veterán

Amikor ugye napról napra jönnek a sorozatok új részei és szépen rámásolom a lejátszóra, akkor ugye utána újra kell scannelni az összes mappát egyesével. Ekkor ha nekem nem az alap háttér volt kiválasztva, akkor azt is keresgélhetem. Ez kicsit időigényes.

Erre van esetleg valami egyszerű megoldás, amiről én nem tudok? Pl. hogy a háttereket meghagyja azon, amit már egyszer beállítottam?

(#3588) z123456789 válasza dgyuri0123 (#3569) üzenetére


z123456789
addikt

(#3569) dgyuri0123
NAS-ról kábelen keresztül NFS megosztásom van. Tökéletes.
De szeretném beállítani PC-n is. (Nincs rá szükségem, de a leírások alapján nekem nem megy. Vagy valamit elértettem. :F )

(#3577) jracz
És ezt a tanuló üzemmódot hol kapcsoltad be? :U

(#3589) jracz válasza z123456789 (#3588) üzenetére


jracz
tag

Eset smart securitiy
További beállítások
Hálózat
Személyi tűzfal
Szűrési üzemmódon belül a tanuló üzemmód, de úgy látom már átkapcsolta magát interaktív üzemmód -ra.

A lényeg, hogy valahogy engedélyezned kell a tűzfalon, hogy a med átjöhessen rajta.

(#3590) z123456789 válasza jracz (#3589) üzenetére


z123456789
addikt

Ok, próbálkozom. :)

(#3591) aldebaran


aldebaran
őstag

Szerintetek van mód silverlight-os oldalt megnézni?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#3592) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Vki bennfentes nem tudja lesz learazas a mede8er-ek közt, karácsony közeledtével?
Célegyenesben vagyok a vásárlást illetően (med600x), de ha esetleg várható nagyobb léptékű learazas, kedvezmény, akkor kívárok.

Addig is szép estét.

(#3593) rappit4 válasza modflow (#3587) üzenetére


rappit4
őstag

Próbáld ki a TVRenamert. Én most azt használom, sokkal jobb és egyszerűbb, mint a beépített, csak egy kis időt igénybe vesz, míg elsajátítja az ember. (Tutorial)

[ Szerkesztve ]

(#3594) Rotor82


Rotor82
aktív tag

Felraktam a "haneWIN NFS Server for Windows v1.2.12" nevű progit. Beleírtam a filmjeim elérési útját, majd Med -nél beírtam a tesztbe a pc-m IP -jét. Ki is írta a megosztott mappa nevét, de belelépni már nem enged! (login filed!)
Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#3595) dgyuri0123 válasza lionshamlet (#3592) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

"Célegyenesben vagyok a vásárlást illetően (med600x), de ha esetleg várható nagyobb léptékű learazas, kedvezmény, akkor kívárok."

Nemrégiben volt évfordulós akció bizonyos modellekre, de én nem számítanék nagyon rá, mert a Med-nél korábban nem láttam leárazást.

Ha nem fontos a WiFi, akkor 44-ért nagyon jó az ára a Med600-nak szerintem. Csak 15e-rel drágább a WD-nél, ami szintén "etalon" a maga osztályában, de azt nagyon leveri.

A piac jelenleg legjobb ár/értékű lejátszója a WiFi nélküli Med600, szigorúan szerintem.
Gondolom ezt ők is tudják, mármint a forgalmazók. ;)

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#3596) Tido válasza dgyuri0123 (#3595) üzenetére


Tido
aktív tag

Kivéve a DivX támogatás hiánya..

UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

(#3597) Rotor82 válasza Rotor82 (#3594) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Annyira sikerült közben rájönnöm, hogy a külső usb-s vinyót látja az nfs szépen, de a pc-m beépített vinyóján lévő tartalmaknál továbbra login failed fogad...
Tehát a pc-ben lévő lévő vinyón valamilyen védelem lehet vagy mi? Mi lenne rá a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#3598) dgyuri0123 válasza Tido (#3596) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ki néz ma Divx-et?

De őszintén mondom, nem is jutott eszembe. :B

Van rá pl. ez a roppant primitív kis progi és már megy is : AVI FourCC Changer.

Ha mégis beleszalad a ember egy ilyenbe, ezzel pikk pakk meg lehet oldani. Átírod Divx-et Xvid-re. :D
Nekem még nem sikerült egyébként belefutnom olyan filébe, amit nem játszott.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#3599) odipapa válasza dgyuri0123 (#3598) üzenetére


odipapa
senior tag

Ja, nekem is csak a Maffiózók volt ami olyan, XX évvel ezelőtti "kiadás", de ha újranézem legközelebb úgy is leszedem HD-ban.

(#3600) Ance válasza dgyuri0123 (#3598) üzenetére


Ance
őstag

"Nekem még nem sikerült egyébként belefutnom olyan filébe, amit nem játszott."

Én egyszer próbáltam egy lazac filével, de azt nem játszotta le, pedig a pikkelyes oldala eléggé barázdált. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.