Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#287) [Prolixus] válasza alratar (#286) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ez igaz. Viszont így megvan a lehetőség a javulásra is. Én úgy érzem, hogy Hudson a hülye felfogásával meg elképzeléseivel teljesen megfojtaná a játékot (már ha komolyabb szerepet kapott/kapot volna a fejlesztésében). Nem tudom a korábbi munkái során milyen külső erő "terelgette" jobb irányokba, vagy mennyit változott a felfogása, elképzelése dolgokról az évek során, érdemben azt sem tudom melyik játékban pontosan menniy szerepe volt, de azt tudom, hogy a ME3 utáni nyilatkozatai kataszrofálisak, szabályosan primitívek voltak. Még úgy is, ha valamennyire figyelembe veszem, hogy a hőn szeretett EA guillotinja azért be volt állítva a stúdióba.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.