Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Másként

Hozzászólások

(#24) ipgirl


ipgirl
tag

végeztema vizsgáimmal, nem lett egy uvm sem, ami nálam ritkaságszámba megy, és 5re szigorlatoztam. szóval most azt hiszem jól teljestettem :)
meg is ünnepeltük :D tegnapelőtt....aztán rossz éjszakaira szálltam föl barátnőmmel, aki vidéki. én tudtam, hogy az a busz is érinti az utcénkat, de eddig mindig a másikkal mentünk, most meg ez jött előbb, hát gondoltam fölszállunk rá, ugyis arra megy, amerre nekünk is jó. ülünk a buszon....hajnalban...és nézek ki az ablakon, majd ledermedek, mert azt sem tudtam hol vagyunk. gyorsan leszálltunk, és nagyon nagy mázlisták voltunk, mert pont ott szálltunk le, ahol kellett :) csak éppen a másik irányból éritette az utcánkat, ugyhogy alkolos állapotban, hajnalban, gaalogolhattunk egy csomót....de a buszin is hozta a barátnőm a formáját. ült előttönk egy srác, akinek olyan nagy lyukú izé, valami fölbevalószerü volt a fölében, és egyszercsak megfogja a barátnőm a srác fülét: ezt a szart, hogy a francba tudod elviselni? :DDD na jó...igy lehet hogy nem poén, de ott az volt :)
meg hogy éjfélig ültünk egy helyen a városligetben, és rohantunk /10en/, hogy elérjük az utólsó földalattit, egy csoporttársam meg én Behappyvel még át tudtunk bújni az éppen lemenő rács alatt, de atöbbiek már nem, gy ők ottragadtak, és jöhettek taxival.
Tegnap megint iszoghattunk :) és éjszakaival mentünk haza. nekem bérletem van, páromnak jegye. kérdezi mielőtt felszálltunk: ''szerinted lyukasszak jegyet?'', mondom sztem igen, mert akárhol jártam aznap a városban, mindenhol voltak ellenőrök. nem lyukaszuott. éllunk nagy nyugodtana csuklóban, vitatkozik két eber mögött9nk, már vagy 3 megállója, és akkor nézem: ellenőr volt....pontosan mellettünk. a busz másik végében is egy. mi meg nagy nyugodtan odamentünk aza jtóhoz, és leszálltunk, majdpedig elkezdtünk vitatkozni a buszmegállóban, hogy én megmondtam hogy ez lesz, miért nem kezelt, stb.....amikor is még mindig ott áll a busz, és mondom: menjünk vissza: visszaszálltunk...volna, de éngem bezárt az ajtó, párom meg kintragadt....én félug kint, félig bent. sikerült fölszállnunk, párom lekezelte a jegyet. két részeg meg a jegykezelő mellett szólt nekünk, hogy vannak ellenőrök. párom meg ittas állapotban: tudjuk, azért szálltunk le, deinkább visszaszálltunk jegyet kezelni :) az ellenőrnek nem tőnt fel. az új felszállőkat mind ellenőrizte, büntette, tölunk meg nem is kértek semmit :D

huh de sok uncsi dolgot irtam...

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Másként
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.