Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#233) Atlantis


Atlantis
veterán

Nocsak, nem is gondoltam a választási eredmények alapján, hogy ennyi hasonlóan gondolkodót találok itt. Magam is fel vagyok háborodva, ronda átverés, amit most terveznek ellenünk. Még hogy mindenki jól jár...büntetve vagyok én is, mert nincs gyerekem és nem is lesz, valamint szüleim is, akik felneveltek minket, de még nem nyugdíjasok. Családi kedvezmény? Ugyan már, kinek van akkora jövedelme, hogy ezt teljes mértékben ki tudja használni? No, de ez "csak" az adó...

Ami a nyugdíjpénztárak elleni merényletet illeti: meg vagyok lepve, hogy az EU ezt hagyja, mikor a csatlakozási tárgyalások során EU-nyomásra lett kitalálva ez a rendszer. Most simán hagyják veszni? Nyilván igen, változtak az érdekek. Én az előző narancskormány idején kezdtem dolgozni, kötelező volt belépnem...most meg elveszik az egészet? Miféle jogbiztonság ez? Felfüggeszteni a befizetéseket? Ugyan ki hiszi már el, hogy ezt valaha is visszatérítik? Miből?

Ha már vissza kell lépnem államiba, akkor az a minimum, hogy az eddig befizetett pénzemet kérem vissza. Majd akkor félreteszem magamnak, ahogy gondolom, pl.: beteszem önkéntes pénztárba.

Szomorú, szánalmas, ugyanolyan hülyének néznek minket, mint eddig. Sajnos úgy tűnik, igazuk is van...most senki nem fog tüntetni, senki nem kezdeményez népszavazást...nincs ellenzéke a kormánynak, se politikai, se a nép körében. Bármit megtehetnek..."mi" akartuk, megkaptuk.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.