Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23449) Johnny BG


Johnny BG
újonc

Sziasztok!

Már több alkalommal nekiálltam, hogy a laptopomból Mac-et csinálok. :) De mindeddig sikertelenü. Minap megint letolta a gatyáját a win7 és csak kevésen múlott az adatvestés így megint feléledt bennem a vágy , hogy Mac -et csinálok a laptopomból! Találtam egy videót amin elvileg pontosan ugyan olyan gépen mindt az enyém gond nélkül fut az OSX. Sajnos az , hogy hogyan sikerült megcsinálniuk nem szerepel a videón. :(

http://www.youtube.com/watch?v=mmV6ozJ_AzQ

A gépem: ACER EXTENSA 5630EZ

Processor
Intel Pentium D T4200 / 2.0 GHz ( Dual-Core )

RAM installed size
4.0 GB

Hard Drive
320.0 GB

Display Type
15.4 in TFT active matrix

Max Resolution
1280 x 800 ( WXGA )

Graphics Processor
Intel GMA 4500M Dynamic Video Memory Technology 5.0

Optical Drive
DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - Integrated

Minden alkalommal rendben megy a telepítés de amikor ki kell választanom milyen "kiegészítőket" telepítsen nem szerepelnek a listában a nekem megfelelő "driverek" (vagy mik :) bocs de nem vagyok hozzáértő). Szóval mindig "kernel panic" a dolog vége.

Próbálkoztam az iPC 10.5.6-os verzióval, és ezen kívül van egy Snow Leo és egy Lion lemezem. Két utóbbi pontos verziószámát nem tudom fejből de NEM hackintos (lehet az első is?!) hanem gyari osx.

Valójában régebben próbálkoztam még az iDeneb, iAtkos és társaival is de ha lehetne, akkor inkabb az eredetit tenném fel. Nagyon fontos, hogy nem win mellé hanem kizárólagos op-nak szánnám. Ha valaki tudna nekem segíten, akár "szájbarágós" leírássl ha lehet magyarul, hogy hogyan tudom működésre birni az osx-et és, hogy az én gépemhez melyik verzió a legmegfelelőbb azt megköszönném.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.