Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Mulholland válasza chros (#36) üzenetére


Mulholland
tag

Nem vagyok műszerész és nem vagyok vér HI-Fista sem. Ez egy lineáris tápegység, aminek az az értelme, hogy az áramot magán átvezetve egy sokkal egyenletesebb tápellátást biztosít a kép-és hangkeltő eszközök számára, egy nagy talema trafo által (ami elég jó név ezen a téren). Mivel nagy tisztaságú, szinte zavarmentes áramellátást biztosít ezért az eszköz sokkal szebb kép és hang kiadására válik képessé, hiszen nincsennek zavaró "tüskék" az áramellátásban. Amikor megjött én csak azzal próbálkoztam, hogy egymás után kipróbáltam ismét az eszközt a kétféle tápegységgel (ami volt hozzá és amit vettem) és tényleg azt tapasztaltam, hogy a fenti tápegységgel még szebb kép lett és a hangzásnak is nagyon jót tett. De ezt egy "szaki" biztos jobban el tudja magyarázni. Szóval én úgy érzem, hogy nem bántam meg, hogy (amikor még olcsóbb volt az euró és a dollár is) akkor beruháztam rá. A külföldi forumon is ajánlgatnak ezért többféle plusz tápegységeket tehát érdemes ez ügyben pl az AV forum ugyanerről az Oppoklónról szóló fórumát is böngészgetni. De persze nem kell túlzásba esni, mert az alap tápegység is megfelel a célnak. Ezek az un. nyalánkságok csak ajánlatok azoknak, akik még jobbat akarnak az eszközből kihozni. Ebben a tápegységben még az a jó, hogy más médialejátszónál és dac-nál is ugyan úgy használható lesz a későbbiek folyamán. A kijelzős változat haszna igazából annyi, hogy pontosan mutatja, hogy mennyire is tartja az adott áramerösséget az eszköz. Tehát azonnali visszajelzés. De a kijelző nélküli is ugyan olyan jó a célnak. Izlés dolga :).

[ Szerkesztve ]

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.