Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67031) ubyegon2 válasza Frawly (#67030) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Egyébként annyira kezdtek felhúzni ezzel a HP gépen nem jó az UEFI linuxos boot, hogy ha alkalmam lesz ilyen gép elé ülni, már csak azért felhúzok rá egy UEFI-s Archot. Az nem igaz, hogy nem megy rajta az UEFI boot.

OK! :D Mint anno írtam is, megy rajta, ha nagyon kitartóan csinálom. Biztosan én bénázok akkor. Ill együgyűnek számítok eszerint:

Én a Mint-et olyanoknak szoktam inkább ajánlani, akkor informatikailag nagyon együgyűek, :P

Azért arra ne fogadj, hogy régebbi HP üzleti notinál a csomagfrissesség nem számít. Ha pl. Wine-ozik játékok miatt, meg Proton, Vulkan, ilyesmiket akar kipróbálni,

Sokat nem ér vele, p sorozatban nincs dVGA.

De szerencsére a kolléga nem együgyű, mint a Mint-esek, így térítés nélkül is rátalált a legjobbra! Gondolom akkor rátalál a Manjaro és Arch topikokra is. ;)

A HP Elitebook-os polemizálást meg tényleg akkor folytassuk, ha majd látsz is ilyen gépet, én hárommal találkoztam utóbbi időben, egyet féléve nyúzok. Te meg majd fogsz látni valamikor egyet....... Tényleg meg akarsz győzni vele kapcsolatban, hogy mi hogyan működik? Mert az imádott UEFI-d igen szarul! Az se zavarjon, ha mindenki ezt írja!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.