Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32578) N0zer0 válasza Nova96 (#32572) üzenetére


N0zer0
senior tag

Szerintem az a gép egyáltalán nem olyan nagyon gyenge, akármilyen Linuxot elvisz, a legcsilivilibb, leghardverigényesebb disztrót is. Nem szabad elfelejteni, hogy az a gép, ami a Windowsnak gyenge volt, a Linuxnak nagyon nem biztos, hogy az lesz.

A Chakra KDE kinézetével semmi baj nincs, csak át kell váltani azt a gyári, műfénylő Oxygen-témát. Már régen is írtam több topikban, hogy ezzel az Elarun-hátteres, műfényesen csillogó Oxygen-alaptémával sok felhasználót elriasztanak a KDE-s rendszerek, teljesen feleslegesen, mikor pont a KDE néz ki legjobban. Szerintem ha a Chakra felment, és csak a kinézetével volt bajod, akkor tegyél vele még egy próbát, nem rossz az. Tudom ajánlani az United tálcatémát és és a Forman vagy glowglass-cupertino ablaktémákat, ezek aerósan átlátszóak, beteszel hozzá egy szép háttérképet az interfacelift.com-ról és egyből jobban fog kinézni. Lehet hozzá dark vagy light egértémát is használni, bár ezt inkább a háttérkép szabja meg. Érdemes nézelődni, mert elég sok jó skin és téma van KDE-hez, több, mint bármilyen más grafikus felülethez.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.