Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:02

LOGOUT.hu

Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1258) haris válasza vanezigy (#1255) üzenetére


haris
őstag

"Nem fog ébreszteni semmit :-) fizikai képtelenség.
A fedél laposan a tetejéhez illeszkedik egy kicsi csík mágnes segítségével, a bekapcsoló gombot nem érinti."

Az nagy baj, mert a "Smart Cover" az nekem az aktív tokot jelenti, amikor is valami mágnessel vagy tudom is én hogy érzékeli amikor kinyitom, és ébreszti a gépet. Semmi köze a bekapcsoló gombhoz.
Mint mondtam, a Lenovo Ideapad A10 tokja ilyen (délután töltök fel yt-ra egy videót róla), ezért is rendeltem az A7-re is a fiamnak. Ha ez nem aktív tok, akkor biza reklamálni fogok, és vagy refund, de minimum részleges refundot fogok kérni.
Ez így nem Smart Cover, csak Cover. Na nem pörgetem magam előre, majd meglátom ha megjön.

Amúgy az sem érdekel, ha fizikailag nem tudja ezt a funkciót a tablet, mert akkor is a hírdető a f@sz, minek hírdeti Smart -ként. Mert simán lehet, hogy ezért az árért a lenovo nem tette bele ezt a funkciót.

AtaWrc
Csak arra lennék kíváncsi, miért kell lopott holmikat használni és reklámozni is, amikor léteznek ingyenes és legális cuccok. Mert azt ugye tudjuk, hogy Te sem Izrael-ben vagy és nem is azt használod...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.