Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12501) szabonagyur válasza acura13 (#12500) üzenetére


szabonagyur
félisten

És akkor mi van ha ott is van Lenovo?
Nincs átjárás csak úgy, honosítással talán de akkor meg a másik országba köti majd.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#12502) Anubris


Anubris
őstag

Sziasztok,

Metal Gear Solid Phantom Pain játékot próbálta valaki 750/755 SLI géppel?
Úgy olvastam elég jól optimalizált játék lett, érdekelne, hogy magas beállítások mellett mennyire mehet jól.

(#12503) kzolee216 válasza Anubris (#12502) üzenetére


kzolee216
aktív tag

En elinditottam es megneztem az elso palyat. Szerintem 1366x768-as felbontason magas beallitasok mellett elvezheto.

(#12504) Anubris válasza kzolee216 (#12503) üzenetére


Anubris
őstag

Köszönöm!

(#12505) szakibá...


szakibá...
senior tag

Ideapad-ba vettem utángyártott, azonos típusszámú akkut, de a gép tiltakozik ellene és nem hajlandó tölteni. Van valakinek ötlete, amivel rá lehet bírni a gépet, hogy kezelje, vagy vihetem vissza, ahogy az imént egy szervizes tanácsolta telefonon. Létezik valamilyen trükk?

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#12506) csoresz2 válasza szakibá... (#12505) üzenetére


csoresz2
tag

én akkuval nem trükköznék, azért mégsem mindegy hogy a rendszer miről kapja az áramot... :(

(#12507) szakibá... válasza csoresz2 (#12506) üzenetére


szakibá...
senior tag

Köszi de szerintem mindegy, ha működik. A net tele van utángyártott akkut árusító kereskedőkkel, ha nem volna megoldás, nem adnának el semmit. Sajnos itt a hétvége, tőlük nem tudom megkérdezni. Végső esetben persze visszaviszem.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#12508) Magill


Magill
csendes tag

Sziasztok!

Nekem a Win10es tapasztalatom az y510p-vel annyi, hogy egy rakás kaki lett tőle a gépem a rendszer folyamatosan használja 100%on a merevlemezt, illetve olyan dolgokat produkál, hogy mikor egyszer bekapcsolom nem indul el hanem óriás pixeles zöld meg fekete kép jött elő. Én eddig imádtam a gépem, de mostmár megőrülök tőle. A windowst nekem is lassabban tölti be.

Valakinek esetleg valami tipp, hogy tehetném haszálhatóvá újratelepítés nélkül?

(#12509) Balázzs válasza Magill (#12508) üzenetére


Balázzs
senior tag

Nálam tökéletes és úgy, hogy 8.1-ről frissítettem.

(#12510) szakibá... válasza szakibá... (#12505) üzenetére


szakibá...
senior tag

Probléma megoldódott, vagyis nincs, nekem működik, csak az asszony pánikolt és riasztott, amikor a gép felismerte, hogy nem eredeti gyártmány.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#12511) attila6152


attila6152
csendes tag

Y50-70 tulajokat kérdezném a wlan kártyáról.
802-11ac van benne? Melyik modellben?

Főleg az FHD i7-4720 GTX960m modellek érdekelnének.

Előre is köszönöm!

(#12512) bbubby00


bbubby00
őstag

Y50 i7 SSD konfigom van.
Most akarunk ezres digit behuzatni. El fogja birni a benne levő hálózati kari, vagy cserélnem kell?! Router milyen ajánlott?! Köszi

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#12513) ->Raizen<- válasza bbubby00 (#12512) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Gigabites lan van benne.

(#12514) Monyos válasza attila6152 (#12511) üzenetére


Monyos
aktív tag

Az enyémben (Y50-70 FHD i7 4710 GTX 860M Maxwell) ez van :
Intel Dual Band Wireless-AC 7260

Nem hiszem, hogy az újabb modellbe soványabb wifi modult tettek volna. :U

[ Szerkesztve ]

(#12515) Tibe válasza attila6152 (#12511) üzenetére


Tibe
aktív tag

Az általad említett modellben ez található :

8. busz, 0. eszköz, 0. funkció Broadcom BCM4352 802.11ac Wireless Network Adapter

Tibe

(#12516) LucentTwo


LucentTwo
tag

Szerintetek egy 21:9-es képarányú 2560x1080-as felbontású monitor milyen teljesítmény változást hozna a gépben a játékoknál?! Arra gondolok, hogy a plusz hosszanti pixelszámot elbírná e ugyanúgy "fullhd-n", persze játékoktól is függ, ezt tudom! :D

Nem túl szakszerű a megfogalmazás, de remélem érthető vagyok.

(#12517) marilllyo válasza LucentTwo (#12516) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát biztosan buknál vele pár fps-t.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12518) ->Raizen<- válasza LucentTwo (#12516) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nagyon nem erre a felbontásra van feltalálva a gtx 860m meg meg a gtx 755 sli.

(#12519) marilllyo válasza ->Raizen<- (#12518) üzenetére


marilllyo
veterán

Az én szememnek még az FHD is sok már ezeknek a GPU-knak. 1600x900-ba rakom szinte automatikusan a játékokat. Nekem az ippen 30 fps kevés. Legalábbis PC-n.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12520) ->Raizen<- válasza marilllyo (#12519) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Eddig minden megy szépen. Kíváncsi vagyok meddig lesz elég. Bírja a nyüstölést a billentyűzet rendszeresen kapja az ívet a mortal kombat x alatt.

(#12521) LucentTwo


LucentTwo
tag

Köszönöm a válaszokat, akkor jól gondoltam.
Akkor egy sima FullHD monitort veszek majd.

[link]

Ez így eléggé korrektnek tűnik, ugye?!

[ Szerkesztve ]

(#12522) vtommy válasza LucentTwo (#12521) üzenetére


vtommy
aktív tag

Ez korrekt nagyon, ramot tudsz beletenni bármikor utólag, én is 4 gigával vettem, és hozzácsaptam még egy 8 gigásat, így most összesen 12 ami több mint elég. :) Az edigital meg személy szerint kedvenc üzletem, nagyon korrektek voltak mindig is, több éve vásárolgatok náluk ezt azt :)

(#12523) k-adi válasza vtommy (#12522) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nekem is a kedvenc boltom, főleg azóta mióta 30napja b,.sznak válaszolni és a szervizes srác is :D

(#12524) vtommy válasza k-adi (#12523) üzenetére


vtommy
aktív tag

A szerviz nem hiszem, hogy hozzájuk tartozik, valami alvállalkozó lehet. Nekem eddig mindenre max 1 órán belül válaszoltak, munkaidőben.

(#12525) marilllyo


marilllyo
veterán

Ezt láttátok?

GeForce GTX860M 2 GB (ez már az újabb maxwelles architectúrájú nem a régi kepleres, magyarul 12% erősebb a 4gb 860m-nél) ?? Most akkor, hogy is van ez?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12526) vtommy válasza marilllyo (#12525) üzenetére


vtommy
aktív tag

"magyarul 12% erősebb a 4gb 860m-nél"

Nem érted? 12% erősebb a 4gigás 860m-nél! Mostantól szerintem százalékokat kellene alkalmazni videókártya helyett a laptopokban! képzeld el, mire lenne képes mondjuk 80%! :DDD :DDD :DDD

Egyébként szerintem a helyesírás tükrözi az adatok hitelességét :)

[ Szerkesztve ]

(#12527) marilllyo válasza vtommy (#12526) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah...de nem úgy van, hogy a 4GB az Maxwell és az a jobb?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12528) vtommy válasza marilllyo (#12527) üzenetére


vtommy
aktív tag

Ez szerintem tévhit, hogy készült kepleres y50 is. Kepleres 860M az volt ugyan(elvileg), de lenovo y50-ből biztos hogy nincs kepler maggal szerelt példány, rengeteg helyen leírják ezt.. olyat láttam már, hogy a notebookcheck vagy vmelyik portál hamarabb kapott egy tesztpéldányt, amiben még kepler vga volt, de ott is valami olyasmi volt írva, hogy a piacra nem kerül kepleres. :U
De tessék, ha nagyon frusztrál, hogy milyen van a tiedben, szedd le a HWinfo programot, ha ott a GM107M jelzés a VGA adatoknál, biztos, hogy maxwelles :)

[ Szerkesztve ]

(#12529) k-adi válasza vtommy (#12528) üzenetére


k-adi
nagyúr

a notebookcheck vagy vmelyik portál hamarabb kapott egy tesztpéldányt, amiben még kepler vga volt, de ott is valami olyasmi volt írva, hogy a piacra nem kerül kepleres. :U

Annak mi értelme, hogy olyan konfigot tesztelnek ami aztán piacra sem kerül? Akkor a tesztnek kb. 0 értelme van :C

(#12530) vtommy válasza k-adi (#12529) üzenetére


vtommy
aktív tag

Én sem tudok mit szólni ehhez, kerestem a cikket, de annyi teszt van már erről a gépről... a lényeg, hogy valami ilyesmi volt a téma :)

(#12531) aclandiae


aclandiae
senior tag

Y510P, W8.1 x64 Pro
GT755M 2*2GB SLI

Tegnap átkapcsoltam Teljesítménycentrikusra, de a ventilátor zaja nem csillapodott le miután Kiegyensúlyozottra vettem vissza (a Settlers 7-et akartam kipróbálni).
Mivel újraindítás után sem változott a zaj, megnéztem AIDA-val 87fokos a 2.VGA. Lekapcs és kivettem. Na innen jöttek a gondok: a VGA illesztőt nem találta meg.

Próbáltam újratelepíteni, de hibaüzenetet kapok.

Visszatettem, de ugyanúgy nem találta meg, és ugyanúgy hibaüzenet. Takarítottam is (Win 8Man & CCleaner), majd újrapróbáltam: semmi előrelépés.

Eszközkezelőből is tettem próbát: megtalálja az ill.programot, felismeri de hibaüzenet jön.

Szeretném komplett újratelepítés nélkül megúszni. Várom az ötleteket!

(#12532) marilllyo


marilllyo
veterán

SOMA-t próbálta valaki y50-en?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12533) ->Raizen<- válasza marilllyo (#12532) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Igen, nem valami jol optimalizalt, de siman fut maxon.

(#12534) pmheros


pmheros
senior tag

Kérdés:

Lenovo y510p laposon bios -t frissítenék
74CN44WW(v3.05) -ről
74CN47WW(v3.08) -ra

Olyan véleményét kérdezném aki jogtiszta op.rendszerrel már frissített:
Megváltozik az alaplap azonosítás szempontjából ? , újraaktiválást igényel a Microsoft -nál ?

nem vagyok tökéletes

(#12535) nmy1212


nmy1212
tag

Sziasztok!

Valaki szedte már szét teljesen, billentyűzetig az Y50-est? :D

(#12536) insyde5 válasza nmy1212 (#12535) üzenetére


insyde5
aktív tag

https://www.youtube.com/watch?v=kX7sewRnY14

Ebben elvileg szétszedik addig :)

(#12537) pmheros válasza pmheros (#12534) üzenetére


pmheros
senior tag

Válasz:

Lenovo y510p laposon bios -t frissítettem.
74CN44WW(v3.05) -ről
74CN47WW(v3.08) -ra

Nem változik meg az alaplap azonosítás szempontjából ! , nem igényel újraaktiválást a Microsoft -nál ! (oem win10pro x64 hun)

nem vagyok tökéletes

(#12538) nmy1212 válasza insyde5 (#12536) üzenetére


nmy1212
tag

A videoban csak a kijelzot szedte le :/

A masik kerdesem, hogy szerintetek ha kiszedem az alaplapot akkor serulhet plomba? Mert az egyik csavar le van matricazva, de azt fel tudom hajtani. Az alaplap billentyuzet feloli oldalan vajon lehet-e valami biztonsagi matrica?

(#12539) aclandiae válasza aclandiae (#12531) üzenetére


aclandiae
senior tag

Megoldottam, de sajnos a problémát nem orvosolta. Ötletek? :U

(#12540) csiziktomi válasza pmheros (#12537) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Mi változott az új BIOS -ban?

[ Szerkesztve ]

(#12541) maci25


maci25
aktív tag

Sziasztok
Windows 10 újratelepítés után vagyok az y50-70 géppel. Minden simán ment, kivétel az , hogy nem megy fel az Energy Manager.
Eszközkezelőben mindent felismert a win 10 kivétel a csipszet. Ezt pótoltam a lenovo oldaláról. Most minden telepítve van eszközkezelő szerint.
Mi lehet a gond szerintetek?
Egyébként a linkelt program letöltődig- kicsomagolódig- egy pillanatra bedob valami fekete ablakot és ennyi. Nem települ fel.

(#12542) Tibe válasza maci25 (#12541) üzenetére


Tibe
aktív tag

Ja az nekem is olyan, én beállítgattam a win10-ben az energiagazdálkodást, elég jól testre lehet szabni.

(#12543) vtommy


vtommy
aktív tag

Tegnap este sikeresen elhagytam egy csavart az y50-em aljából... bármi ötlet, honnan lehetne pótolni? :))

(#12544) marilllyo válasza vtommy (#12543) üzenetére


marilllyo
veterán

M2x5mm típusú csavar kell hozzá. Ebay-en találsz. Én is ott vettem.

például

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12545) vtommy válasza marilllyo (#12544) üzenetére


vtommy
aktív tag

Köszi! Még mindig nem tudom felfogni, hogy eshet ki egy csavar magától :U igaz, pakolgatom elég sokat, meg nem is volt izomból meghúzva, mert ez a zsanér alatti példány volt, de akkor is ..

(#12546) csoresz2 válasza maci25 (#12541) üzenetére


csoresz2
tag

Amit felraktál az Energy Management DRIVER. Magát a programot valamiért nem rakták be a Win10 kategórájába a letöltő oldalon. Szedd le a 8.1-hez készült verziót.

(#12547) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Sziasztok!
Azokat az Y50 felhasználókat kérdezném akik utólag upgradeltek SSD-re és a régi HDD-t rack-el használják:
Egyrészt milyen SSD-t ajánlotok? (240GB-s HyperX Savage és Samu 850 Evo között vacilálok)
Másrészt ami fontosabb milyen Rack-et használtok?
A gyári 1TB-s WD HDD 5400 rpm-es, ugye? Elég neki egy 1USB-s rack? (Nem nagyon tudok neki 2-t biztosítani a 3-ból)
Milyen tapasztalatitok vannak erről a témáról?

(#12548) marilllyo válasza Kelecar (#12547) üzenetére


marilllyo
veterán

Én úgy használom. Elég neki 1 usb. Én játszani is szoktam róla. Semmi hátrányát nem érzem. Annyi, hogy USB 3.0-ás rack-be raktam. Nem tudom, hogy számít-e.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12549) Kelecar válasza marilllyo (#12548) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Köszi! :)
Tipust tudnál linkelni?

(#12550) marilllyo válasza Kelecar (#12549) üzenetére


marilllyo
veterán

Persze! :)

Kérlek szépen én egy ilyet használok. Vigyázz mert csak hdd slim fér bele. Az y50-ben speciel ilyen van de régebbi noti hdd-t nem tudsz már belerakni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.