Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3314) Rozmika válasza Sumptuous (#3313) üzenetére


Rozmika
tag

Én még nem próbáltam, nehezen váltok, mert már belaktam a telefont és nem szívesen teszek fel "bétás" rom-ot. A belakás miatt meg már volt szerencsém elveszteni egy csomó mindenemet, mert a mentő program tökéletes volt, de a visszatöltésben már nem jeleskedett annyira. (igaz, hogy csak a backup funkciót hirdette ezerrel és abban tényleg jó is volt) Lehet, hogy most sikerülne a visszatöltés is, de karácsony előtt idő hiányában nem szeretnék megint elveszteni dolgokat és felesleges köröket futni. Amúgy meg azt a pár tized másodpercet inkább kivárom, minthogy eldobja a wifit menet közben.... Az sem zavar annyira, hogy ha 10 perccel előbb kell töltenem illetve az sem, ha az antutu csak 130k-t mutat 140k helyett. Nálam a stabilitás a fő szempont. Egy bétás romról általában sok jót el lehet mondani csak azt nem, hogy stabil és bugmentes. Ha majd egyszer csinálsz egy végleges jól működőt, akkor tutira az elsők között leszek akik felteszik! (azért remélem azt a gyári tyúklábas calendar progit száműzöd majd)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.