Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) rdt89 válasza tibcsi0407 (#700) üzenetére


rdt89
addikt

Hála a precíz közreműködèsednek és segítségednek. :)

(#702) tibcsi0407 válasza rdt89 (#701) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Itt inkább az volt a megoldás, hogy ügyesen megtaláltad, mi a teendő.
Úgy látom itt a Le Max topikban mindenki megoldja magának a problémát, mert nincs összefoglaló.
Néha úgy látszik ez sem hátrány, de ezért is pörög kevésbé a topik.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#703) rdt89 válasza tibcsi0407 (#702) üzenetére


rdt89
addikt

Pedig azért sokan vannak akiknek hasznos lenne egy összefoglaló rész. Szerintem topikgazda sincs, mely nem ártana és szerintem te lennél rá a legalkalmasabb. :)

(#704) tibcsi0407 válasza rdt89 (#703) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A baj az, hogy már a Le 1s és a Le 2 Pro topikot viszem, ugye az mind a kettő van itthon.
A következő Le 2s,vagy Cool 1 lesz. Meg ott van még a Letv.re adminkodás is.

https://utdetailing.hu/

(#705) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Sziasztok!

Nem találtam egyenlőre információt a telefonban található DAC-ről. Jelenleg egy Mi Note Pro-t használok, amiben egy igen jó Sabre DAC van, és kiváló a hangminősége. Azt láttam hogy lőttek a 3.5-es csatlakozónak, de mégis milyen a hangminőség zenehallgatás közben? Hol találok valamilyen stabil adatot a DAC-ről?

(#706) tibcsi0407 válasza Fitzgerald (#705) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Olvass többet a CDLA-ról. Akkor meg fogod érteni, hogy miért tökmindegy, hogy milyen DAC van a telefonban.

https://utdetailing.hu/

(#707) Fitzgerald válasza tibcsi0407 (#706) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Megvan. Hmmm, tehát ez egy marketing húzás, hogy a telefon mellé még el tudják adni a saját Type C-s szarjukat is. Csak mert a klasszik 3.5"-es jackes megoldáshoz képest hallható minőségbeli különbséget ez teljesen biztosan nem ad. Én mondjuk már azzal is elégedett lennék, ha nem lenne rosszabb a hangja a Mi Note Pro-nál.

[ Szerkesztve ]

(#708) rdt89 válasza Fitzgerald (#707) üzenetére


rdt89
addikt

De adnak mellé ingyen bérmentve a csomagolásba 3.5-mmes átalakítót, szóval nem annyira marketing fogás, tényleg a jobb hangzásra próbáltak törekedni. :) Szóval nem kell hozzá másik fülest venni, használható az is ami a Xiaomi-hoz van. Hangzásra pedig vagy 60-70%-al erőteljesebb mint az előző telefonom (Vibe Z2 Pro)

[ Szerkesztve ]

(#709) tibcsi0407 válasza Fitzgerald (#707) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem most egy Le 2 Pro van, előtte egy Le 1s volt, azon még 3.5 fülessel nyomultam. A csere után, amikor rádugtam a Le 2 Pro Type C szarjára, ahogy nevezted, brutális minőségbeli javulást éreztem.

https://utdetailing.hu/

(#710) Fitzgerald válasza rdt89 (#708) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ezt igazából arra írtam, hogy árulnak ugye kifejezetten ilyen CDLA fülest is:

"the headset itself has an integrated audio processing chip and a decoder"

Tehát lényegében maga a headset a DAC. Ahogy látom ez az egész arra van kihegyezve, hogy - bár használhatod a telefont a saját 3.5"-es füleseddel a hozzá adott átalakítóval - a CDLA fülessel lesz teljes az élmény. Ez a porhintés része a dolognak. Ez ugyanaz a húzás mint az LG-féle 32 bites Bang & Olufsen DAC-modul a G5-höz - semmi értelme az egésznek.

Amúgy Vsonic VSD5-öt használok most.

@tibcsi0407

Nem ismerem a Le1s-t, nem tudom milyen DAC van benne, sosem hallottam. Milyen fülesed van egyébként?

[ Szerkesztve ]

(#711) tibcsi0407 válasza Fitzgerald (#710) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az átalakítóban is van DAC, hiszen az is TYPE-C-n adja a hangot.
Nekem egy LeTV All-metal van.

https://utdetailing.hu/

(#712) Fitzgerald válasza tibcsi0407 (#711) üzenetére


Fitzgerald
veterán

De azt hogy tényleg van-e minőségbeli változás a kábellel valójában csak akkor tudnád megmondani, ha ugyanazt a készüléket hallottad volna 3.5"-es csatiról is.
Várok azért egy Anadtech tesztet, mielőtt megrendelném ezt a készüléket.
Szimpatikus amúgy, a 6GB ram azért igen jól hangzik, bár én a 4-ből sem futottam még ki soha a Mi Note Pro-val, sőt.
Viszont időtállóság szempontjából mégis jobb lesz a 6, főleg mert legalább 2-3 évig nem tervezek utána készüléket váltani.
Kamerában is előrelépés lenne, bár ebben nem rossz a Xiaomi sem.
A Snapdragon 810 teljesítményével meg alapvetően nincs gondom, csak a melegedés zavar néha.
A fém keret néha úgy felforrósodik, hogy szabályosan égeti a kezemet.

(#713) tibcsi0407 válasza Fitzgerald (#712) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A LeEco már az X900 és X800 esetén is nagyon jól bánt a melegedéssel, hiába SD 810 volt bennük.

Le Max 2-ből 6/128-as van már sötétszürkében is. :) Bár az elég drága a többihez képest, de ha a specifikációt nézzük, akkor még így is baráti az ár.

https://utdetailing.hu/

(#714) Fitzgerald válasza tibcsi0407 (#713) üzenetére


Fitzgerald
veterán

X900 és a Mi Note Pro között vaciláltam hónapokkal ezelőtt.
A jobb kamera, az elöl-hátul üveg készülékház, a hetente frissülő MIUI és a gyönyőrű Sharp kijelző miatt döntöttem a Note mellett.
A melegedés egyébként két esetben probléma igazából: ha töltőre dugva használom, vagy ha hosszabb ideig játszok.

Igen, nagyon kompetitív az árazás. Nekem mondjuk jó lesz EU raktárból a 6/64-es arany is, ha úgy döntök hogy ezt a készüléket veszem.

[ Szerkesztve ]

(#715) tibcsi0407 válasza Fitzgerald (#714) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az bőven megfelelő és időtálló megoldás. A szoftveres támogatással sem lesz gond.

https://utdetailing.hu/

(#716) RudY válasza Fitzgerald (#712) üzenetére


RudY
addikt

Vernee Apollo Lite: van jack és Type-C kimenet is, így igazán könnyű az audio kimenet összehasonlítása. A CDLA füles (átalakító nélkül) bizony magasan leveri jack pajtást. :K Ez természetesen a LeEco készülékeinél is tökéletesen igaz. Én ezt használom, de a többi gyártó is hamarosan piacra dobja a saját modelljeit. JBL is készül, de az övék aligha fog megállni 25-30 USD között, ahogy ez :DDD

(#717) tibcsi0407 válasza RudY (#716) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A LeEco készülékeinél még jobban igaz, mert itt van egy CDLA mód is, amit ha aktiválsz a sima Type-C hangnál is komolyabb élményt kapsz. A Vernee-n csak sima USB fülesként üzemel, nem CDLA-ként. Ez a LeEco szabványa, így a Vernee ezt nem is tudhatja.

https://utdetailing.hu/

(#718) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Es akkor meg sajna mindig ott tart a kedves vevo, h nem keves penzert probalgathatja a romokat melyikkel megy rendesen. Nagyon jo a telo hardvere, de elbaxtak a szoftverrel sajna. Ezt neztem ki, de mar lassan kereshetek mast. pl OP3 eleg jo.

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#719) Fitzgerald válasza RudY (#716) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Mit jelent az, hogy magasan "leveri"? Miben, hogyan?

(#720) tibcsi0407 válasza Killerlaca (#718) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A 016S ROM már teljesen rendben van. Most próbáltam ki a 017s-t, ami megint nem kevés új funkciót fog hozni a jövő héten a telefonra.
Nem véletlenül csendesebb a topik.

https://utdetailing.hu/

(#721) gonorrea


gonorrea
senior tag

asszony megengedte, hogy vegyek egy ilyet, 6/128at :D (ha már házassági évfordulónk van), az ő rose gold le2-jét ha megveszi egy ismerőse, ő meg megkapja az én silveremet

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#722) tibcsi0407 válasza gonorrea (#721) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jófej az asszony. Engem megütne az enyém. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#723) rdt89 válasza gonorrea (#721) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem is a 6/128-as van és eszméletlen jó készülék. :)

(#724) ctibor


ctibor
senior tag

Na, most ebben segítsetek, kicsit 22-és csapdája helyzetbe kerültem.

Stock indiai 16s rom van a telón és jól is működik. De a letv.re fórumon valaki feltett egy 148 mb-s zip-et, ami soknyelvűvé teszi a romot. Gondoltam, ezt érdemes feltenni. Gyári recoveryvel nem ment. Visszaflasheltem a korábban használt Cuoco92 rom TWRP-jét, hogy majd azzal. De az meg azért nem teszi fel, mert egy db fájlt sem lát a belső tároló, hiszen ez encrypted Rom.
Ok, fórumokon olvastam, hogy adat formázás és decrypt segít. Nem sok kedvem volt újra belakni a telefont, mindent előről kezdeni, de megtettem.

És itt jön a poén: a Cuoco TWRP látszólag megcsinálja a munkát: az összes adatot törli, de marad encrypted a Rom! Most tehát van egy indiai Romom, egy arra haszontalan TWRP-vel, hiszen semmit nem tudok feltenni vele, és még az sem biztos, hogy a következő OTA-t megkapom, hiszen nem eredeti a rendszer, más a TWRP.

Végül is működik a telefon, tragédia nincs, de bosszantó. Ti most mit tennétek a helyemben?

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#725) tibcsi0407 válasza ctibor (#724) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Próbálj meg egy ADB sideload-dal rátenni egy másik ROM-ot TWRP-ben.
Ez egy elég egyszerű, de lényegretörő leírás róla.
Most Racecam fórumtárs/HÁZIGAZDA is hasonló cipőben jár, sőt. A SPEmall-tól valamilyen indiai többnyelvű ROM-ot kapott, amire a TWRP-t telepítette és nem jött be többet a rendszer, csak a kék led világított.
Szerencsére fastboot volt, így be lehetett onnan boot-olni egy TWRP-t. Most nála is a sideload lesz a következő lépés.
Erről a SPEmall-lal is lesz egy beszélgetésem, mert ilyen ROM-ot nem szabad tenni a telefonra, túl sok bajt okozhat, mert az ember azt gondolná, hogy kínai alapú custom ROM-ot küldenek.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#726) ctibor válasza tibcsi0407 (#725) üzenetére


ctibor
senior tag

Köszönöm! Ez mindenképpen hasznos leírás.

De asszem, nekem most épp nem erre lenne szükségem. A romot egyelőre rajta akarom hagyni, (jó lenne a többnyelvű kiegészítést még rátenni, de ha nem megy, az se nagy baj), viszont a hozzá való gyári Recoveryt jó lenne visszavarázsolni rá, mert a mostanival semmit sem érek.

Na ezt hogyan tegyem?
1. Honnan és hogyan nyerhetem ki az indiai 5.8 gyári Recoveryt?
2. Ha megvan, hogyan flashelem? Adb-vel? Ezzel a sideload módszerrel?

Szóval ezen a ponton már bizonytalan vagyok...

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#727) tibcsi0407 válasza ctibor (#726) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A gyári recovery mindig benne van a ROM zip fájljában.
Azt pedig egy egyszerű fastboot módban fel tudod tenni: fastboot flash recovery recovery.img
Természetesen a végén a fájlnévnek egyeznie kell.
Én nem raknám fel a Bshuy srác kiegészítését. Az a pali maga a káosz. Már a LeTV.RE-n az első pár napban összevesztem vele, amikor elkezdett ott tevékenykedni. Csak azért nem bannoltam ki, mert páran használják a ROM-ját. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#728) ctibor válasza tibcsi0407 (#727) üzenetére


ctibor
senior tag

Köszönöm!

Nem is szándékozom felrakni, mert - ahogy irtam is - megjártam vele.

De akkor a Te segítségeddel visszateszem a gyári recoveryt. Így legalább ha lesz OTA ehhez a romhoz, akkor biztosan megkapom majd.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#729) doki13 válasza tibcsi0407 (#720) üzenetére


doki13
aktív tag

17ben milyen uj funkciok lesznek?

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#730) tibcsi0407 válasza doki13 (#729) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Itt részleteztem.

https://utdetailing.hu/

(#731) doki13


doki13
aktív tag

clda modot mikor lehet aktivalni??

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#732) tibcsi0407 válasza doki13 (#731) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha van olyan Type-C fülesed, ami CDLA kompatibilis.

https://utdetailing.hu/

(#733) doki13 válasza tibcsi0407 (#730) üzenetére


doki13
aktív tag

16ot most toltottem ra,meg nem vettem eszre ujitast, illetve az ujlenyomat olvaso szuper lett

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#734) tibcsi0407 válasza doki13 (#733) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen, a 16 leginkább finomhangolás lett. Most a 17 hoz majd új funkciókat, meg további optimalizációt. Azt hiszem, hogy így már nagyon rendben van a rendszer. Kicsit zavar is, hogy csend van a LeEco topikokban. :DDD
A MIUI topikokban legalább 5 percenként előjön valami probléma. :))

(#728) ctibor

Nem tudom, hogy gyáriból települ-e majd a frissítés. Az eszköz kódexet elvileg más. Bár a build.prop miatt lehet jó lesz. Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#735) doki13 válasza tibcsi0407 (#734) üzenetére


doki13
aktív tag

es kb mikor lehet tolteni a 17et? Amugy csak atalaitos van...nincs clda fulesem,meg

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#736) tibcsi0407 válasza doki13 (#735) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jövő héten talán.

https://utdetailing.hu/

(#737) doki13 válasza tibcsi0407 (#736) üzenetére


doki13
aktív tag

mennyi egy clda fules?

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#738) ctibor válasza ctibor (#728) üzenetére


ctibor
senior tag

De már az elején megakadtam: a ROM-ot tartalmazó zip fájlban NINCS Recovery.img fájl, de még hasonló nevű se. :(

Csak boot.img és splash.img van ezzel a kiterjesztéssel.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#739) tibcsi0407 válasza ctibor (#738) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor az a ROM-ban lesz. Holnap utánajárok Neked.

https://utdetailing.hu/

(#740) ctibor válasza tibcsi0407 (#739) üzenetére


ctibor
senior tag

Köszi előre is!

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#741) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Kedves Fórumtásak!

Szeretném megosztani veletek a tapasztalataimat a telefonnal és annak szoftvercseréjével kapcsolatban.

A készüléket a SpeMall-tól rendeltem konkrétan a 4/32 GB-os verziót, mert nekem elég és persze mivel ez a legolcsóbb is úgy, hogy közben hardveresen ugyanaz, mit a nagyobb memóriával, tárhellyel rendelkező társai.
A rendelés feladása 2016. 08. 12-én délután történt, az arany (rózsa arany...) színű készülékre, 2 éves EU garanciával, EU Express szállítással (~ 17 $, garantáltan VÁM és ÁFA mentes), tibcsi0407 fórumtársunk által biztosított kupon (15 $) beváltásával.

A csomagot a DPD szállította ki házhoz, ők egyébként már a rendelés másnapján (szombaton) magyar nyelvű SMS-ben jelezték a megadott telefonszámra, hogy 2-5 munkanapon belül nemzetközi csomagom fog érkezni.
A határidőt csak majdnem sikerült tartani, mert a csomag kiszállítása 08. 22-én délelőtt történt meg, a 6. munkanapon. De ez még így is rendben volt.

Úgy gondoltam, hogy mielőtt használatba veszem a készüléket, legelőször is a forgalmazó (talán a SpeMall) által feltelepített nem gyári, hanem nemzetközivé tett (magyar nyelv, Google Play stb...) ROM-ot lecserélem egy megbízhatónak mondott és itt is ajánlott custom ROM-ra a Cuoco műhelyéből.
Mielőtt ehhez hozzákezdtem volna, megakadt a szemem a telefon menüjében a beállítások részben, a telefon modelszámán, ami Le X821 volt. Akkor ennek nem tulajdonítottam jelentőséget, de később kiderült, hogy ez fontos tényező lesz...

De ne szaladjunk ennyire előre. Akit esetleg nem érdekelnek a telefon ROM telepítésének rejtelmei, azokat kérem kapcsolja ki :D , akiket igen és ráadásul ilyen Le X821 modellváltozatot kaptak, vagy kapnak talán hasznos lesz a következő leírás.

A telefon ROM-jának cseréjét egy bármilyen másik custom ROM-ra viszonylag egyszerűen végre lehet hajtani, az ehhez szükséges lépéseket sok helyen olvashatjátok a neten pl: [link]
A lényeg, hogy a megfelelő programok feltelepítésre kerüljenek a számítógépen és a szükséges fájlok előre oda legyenek készítve egy tetszőleges, de könnyen elérhető könyvtárban. (C: gyökér, asztal, mindegy.)

Nálam is így volt, azonban annál a lépésnél, amikor a leírásban szereplő linkről letöltött "LeEco_X820_MAX_TWRP_v3_CUOCO92.7z" TWRP és Recovery-t próbáltam felrakni (x_820_fastboot.exe Leeco_x820_max_twrp_v3_cuoco92_v3.7z paranccsal) a recovery flash-elése után a backspace megnyomására a telefon újraindult, de BLOD (Blue Led Of Death) képernyőt dobott. Ez azt jelenti, hogy újrainduláskor egy pillanatra bevillan a LeEco felirat, majd elsötétül a képernyő, néhány másodperc múlva le is kapcsol és ezzel egy időben az értesítő kék led folyamatosan világítani kezd. Örökre... :U

Itt ennél a résznél őszültem meg (újra)... :O

Mint kiderült, valószínűleg az okozza a gondot, hogy a telefonon indiai ROM van, erre utalt az X821 típusszám is és erre nem jó a Cuoco TWRP és Recovery programja. A TWRP nem indul el...
tibcsi0407 fórumtársunk azonban továbbra is a toppon volt, bújta a külföldi fórumokat, sőt, beszélt több developerrel is, hogy ilyenkor mi a teendő. Végül az egyik developer javaslatára egy másik a TeaMSpaiN fejlesztőcsapat TWRP programja hozta a megoldást: [link]
Ennél a résznél már megmondom össze-vissza kapkodtam idegességemben, így végül a " fastboot boot TWRP_5.8_TeaMSpaiN.img" paranccsal életre tudtam kelteni a telefont. Természetesen minden itt leírt dolog parancssorból történik a fastboot.exe-t és a TWRP_5.8_TeaMSpaiN.img-et tartalmazó mappából indítva. (A .img fájlt én neveztem át a mappában, hogy szerepeljenek benne az alsó aláhúzások, hogy a parancssornak értelme legyen.)

Ekkor eljutottunk végre idáig:

Innen már viszonylag könnyebb volt, mert a visszalépés gombra kattintva ez a képernyő látszik:

Itt cancel és már is benne vagyunk a TWRP módban:

Tovább pedig már minden megy, mint a karikacsapás, a linken leírtak szerint: Wipe, ha készen van -> Install az előre feltelepített rom.zip.

Remélem senkinek nem lesz ilyen, vagy ehhez hasonló problémája a telefon ROM cseréjével, de esetleg mégis, talán segít, útmutatót ad ez a leírás. Nyilván ez a leírtak időpontjában érvényes, könnyen lehet, hogy a Cuoco is módosítja a TWRP + Recovery fájlt és akkor ez a probléma megszűnik.

A telefon egyébként nekem nagyon tetszik így 3 nap elteltével pont azt hozza, amit elvártam: nagy kijelző 2K felbontás, akadásmentes működés.

Külön köszönet még egyszer tibcsi0407 fórumtársunknak (druszámnak), hogy szakértelmével, végtelen segítőkészségével és nem utolsó sorban kivételes türelmével nem hagyott magamra a bajban!

Ha bármit elírtam ebben a posztban, jelezzétek, abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy bármikor tudom módosítani. ;) :D

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#742) rdt89 válasza Racecam (#741) üzenetére


rdt89
addikt

Én is megszenvedtem az indiai rom miatt és nekem is X821-nek látta, de nagy nehezen a CUOCO TWRP-vel összehoztam, de a leírásodnak nagyon is nagy hasznát veszi a fórum, ha ezt 3 nappal ezelőtt írod meg, nekem is megspórolt volna 3 nap kín szenvedést és hajtépést! :)

(#743) Racecam válasza rdt89 (#742) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Neked is BLOD-od lett? :Y
Azt hittem csak én vagyok az a szerencsés akinek ráment biztosan vagy 3-4 éve erre a szenvedésre...
Ezek után egy Olimpiával kevesebbet érek meg az már biztos... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#744) rdt89 válasza Racecam (#743) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a létező összes probléma előjött aminek nem kellett volna. TWRP mindig letörölte a rendszert amit a belső tárhelyre tettem, akkor a TWRP fel se akart települni, utána nem akart belépni a TWRP-be és társai. :) Nekem is tibcsi0407 kolléga volt a legnagyobb segítség! :) Nekem is ráment 3-4 év az életemből. :D

(#745) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Már szóltam a SPEmall-nak erről, hogy eléggé kiszúrás a felhasználókkal szemben az indiai alapú custom ROM.
Ez volt a válasz:
Aha

:DDD :DDD
Mindegy, már tudjuk, hogy hogy kell megoldani. :)

Azt azért hozzá tenném, hogy nem értem miért ilyen szemét a LeEco az indiaiakkal. Se a Le1s-re nem kapták még meg a Marshmallow-t, se a Le Max 1-re, erre még encrypteli nekik a partíciót a Le Max 2-n is..
Ott más developerek dolgoznak, mint Kínában, meg is látszik. :)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#746) szitaati válasza tibcsi0407 (#745) üzenetére


szitaati
aktív tag

Én még mindig várok. :(
Van valami (belsős) infód esetleg? Valaha elérhető lesz a szürke telefon 4/32-ben, vagy mondjak le róla és keressek más telót/barátkozzak meg a rózsigolddal? :)

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#747) tibcsi0407 válasza szitaati (#746) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ma már nem inaktív a LeMall-nál.
Holnap kapok rá választ, hogy már tudnak-e rendelni belőle. :K

https://utdetailing.hu/

(#748) gonorrea


gonorrea
senior tag

Itt milyen az akksihasználat? nem karcsú a 3100as, le2-n nekem 4,5-5,5 óra SOT van, itt viszont QHD kijelző

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#749) rdt89 válasza gonorrea (#748) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem hardverigényes játékkal 3-3.5 óra (ebből játék szinte az összes kijelző idő), ha ezt hanyagolom 4-5 óra itt is meg van simán mobilinternettel. :)

(#750) Atomcsirke válasza rdt89 (#749) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Ez 4-5 óra baráti lenne, azzal már szűken ki lehet húzni egy munkanapot. Ez általános tapasztalat itt a topicban?

Több fórumon/ tesztben inkább a felülről a 3 óra felé kornyadó SoT-okról írogattak, ami nagy felbontású kijelző, meg QuickCharge ide vagy oda, nem túl lélekemelő.

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.