Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4808) mufi válasza rigoberto (#4806) üzenetére


mufi
senior tag

Nekem a bal szemem nagyon rossz volt, keress rá a topicban tettem fel egy régi vizsgálati eredmányt igaz külföldi de nem változott. És de, igen, nem örülök neki hogy nem jó, de lassan majd mennem kell a 2 éves kontrollra és akkor a doki megmondja, hogy mi lesz vagy lehet.
Ha lehetséges a műtét akkor tisztázni fogom vele, hogy mi lehet a maximum amit kihozhatunk belőle illetve legrosszabb esetben mi történhet.

Ha értelmezhető választ kapok akkor elmegyek egy másik klinikára is szakvéleményt kérni. S ha ott is hasonlókat mondanak akkor csak és kizárólag és persze ha lehet, akkor a no touch PRK-t fogom választani. Nekem olyan fájdalmaim voltak a műtét után hogy azt soha többet nem akarom átélni. A mai napig nem éles a látásom, vagyis éles, de néha ré kell fókuszálnom a dolgokra, illetve szerintem 90%-os a látásom, ismerősök szemüveg nélkül jobban látnak mint én műtött szemekkel...csak tudod nincs nálam mérüszalag, hogy lemérjem a távolságot köztem és az olvasandó felület között, vagy hogy lemérjem a betűk méretét és ezt elmondjam a dokinak...

Pl nekem műtét után nem is raktak lencsét a szemembe, míg a főnökömnek igen. Sok kérdésem van csak sajnos nincs kitől kérdezni...a dokit pedig nem akarom felhergelni, még is csak ő műtött meg és azért hálás vagyok, hogy látok, úgy-ahogy...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.