Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) mycso válasza CYBERIA (#497) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ja, a grafika szerintem is elégséges, ha fizikája f@sz@ lesz.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#502) Turbolada II válasza mycso (#501) üzenetére


Turbolada II
őstag

Úgy legyen. Elkészülhetne már a demó.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#503) Zull válasza CYBERIA (#497) üzenetére


Zull
senior tag

A hl-hez kiadott 3rd party játék, a hl rally is így néz ki, pedig azt nem ma csinálták. Méghogy egy szimulátornak így kell kinézni! Játszottál már a most wanted-dal? Az már nem játék, hanem egy film, legalábbis a grafikája alapján igen, és ok hogy ennek nem úgy kéne kinéznie mint a most wanted-nek, de nem is úgy mint a 98-as HL1. Lassan 2006-ot írunk!!!

[Szerkesztve]

(#504) Agostino válasza Shodan (#493) üzenetére


Agostino
addikt

Szerintem nem para a dolog, lesz ez még egy nagyon jó game. Én bízok benne, hogy nem rontják el az egészet. Azért ők is követik a trendeket, tudják mi kell az embereknek. Emlékeztek még a videokra, amiket a topic eleje fele lettek linkelve? Én még igen, ugyhogy nem aggódok. Jó lesz ez.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#505) Zull válasza Turbolada II (#468) üzenetére


Zull
senior tag

5e-ért már lehet ladát venni a cigányoktól, csak másnapra visszalopják :DDD

(#506) mr.ki válasza Zull (#503) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Tudom nem azt mondtad, hogy a Most W. szimulátor, de ha szimulátort akarsz felhozni példaként, annak ott van a GTR, a Papyrus féle Nascar játékok.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#507) mr.ki válasza Agostino (#504) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Egyetértek, ha Lada, akkor csak jó játék lehet belőle. Feltéve ha elkészül...

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#508) CYBERIA válasza mr.ki (#506) üzenetére


CYBERIA
őstag

Nekem is valami ilyesmi jutott eszembe :)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#509) tomesto


tomesto
aktív tag

Hát igen, az elkészüléssel egy kicsit bajlódnak,talán 2006ra kiadják,de addigra elég elavult grafikája lesz..nem mintha most nem lenne az :F
Bár az tény h jó kocsia lada :))

(#510) Turbolada II válasza Zull (#505) üzenetére


Turbolada II
őstag

Hello
Hol élsz te? :DDD Látszik, hogy nem Borsod-Abaúj-Zemplén megyében. A Trabant kerül 5000 Ft-ba, a Skoda 10000-15000FT a Ladák 20000Ft-tól kezdődnek. A pénzedért megkapod a kocsit nem fogják visszalopni. Idős bácsikáktól fillérekért lehet tökéletes állapotú ''templombajárós'' autót venni. Egyébként az egyik haverom névnapjára kapott egy Wartburgot teljesen ingyen. A hengerfejtömítés volt 650, Ft ennyit kellett rákölteni. Ment is 50 km-t mielőtt besült a motor. :DD

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#511) Zull válasza Turbolada II (#510) üzenetére


Zull
senior tag

Poén volt! Nehogy komolyan vedd! Tudom hogy annyiért nem lehet kapni!

(#512) Manitou válasza Turbolada II (#510) üzenetére


Manitou
addikt

Akkor az faxa lehetett. :DD :C

(#513) Turbolada II válasza Manitou (#512) üzenetére


Turbolada II
őstag

Kínáltak nekem Kispolákot is 3000 Ft-ért, csak annyi baja volt, hogy 2-esben nem tudott felmászni egy 30 fokos dőlésszögű emelkedőn. Dolgoztatok már fel valamilyen autót?
Egyszer a szomszédban egy Wartburgot vágtunk darabokra flexszel és baltával, miután szegény kintragadt az ártérben (tengelyig süllyedt a sárba) és jött az árvíz. A Wartburg tengeralattjáró lett 1 hónapra. Miután visszahúzódott a víz traktorral kihúzták és így került a szomszédba. A MÉH telepen 10000Ft-ot adtak érte.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#514) Agostino válasza tomesto (#509) üzenetére


Agostino
addikt

Mégis mi alapján lenne elavult a grafika? Ezek a képek szerintem egy nagyon kezdetleges játékot mutatnak még csak. Amik voltak videok, abban a fizika, a napszakok, amikor szemedbe sütött a nap, simán megállják a helyüket a Most Wanted mellett pl, hogy csak a legújabb jóságot említsem.
1 év alatt kötve hiszem, hogy olyan nagyon sokat fejlődne a képvilág. Megmondom őszintén, az NFSU grafikája pl semmivel sem elavultabb, mint a mostani játékoké. Nem kell félni, nem lesz hatalmas változás. A szar játékot nem menti meg a jó grafika. Lehet az akármilyen csillivilli. Ha jó lesz a hangulat, valósághű lesz minden téren, akkor tökmindegy lesz a felbontás meg egyéb ilyen változók.
Aki meg csak azt nézi egy játékban, hogy hogyan néz 1600*1200ban 16AA meg kutyatudja mi mellett, annak javaslom, vegyen egy autót, aztan menjen végig a városon. Annél élethübb grafikát ugysem kaphat.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#515) keratom válasza Agostino (#514) üzenetére


keratom
tag

Jó lenne, ha az AA és AF bekapcsolásával kisimulna mondjuk a Thököly út. Annak elég szar a grafikája asszem. Pár évtizeddel el van maradva jelenlegi színvonaltól :DDD .
Ladajáték meg jöhetne már. Áprilisra demot ígértek, de még nem játszottam rongyosra a gépemen. Ez a grafika, ha jó lesz a játék többi része, irányítás, tuning stb. sztem simán megfelelő lesz bárkinek aki tiszteli a Ladagépeket.

(#516) keratom


keratom
tag

Addig is amíg várunk erre a játékra, itt van egypár optikai tuning ötlet Ladához from Russia.
A kedvencem a kék kombi. Nagyon állat :Y
[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

Vegyétek észre a finom kis megoldásokat, mint pl. a fél fémvödör a kombi motorháztetején, mint levegőbeömlő, de a kipufogója is rohadtul tetszik (és nyilván nem is került sokba).
Ismerjük el, ezek azért tudnak valamit :R :R

[Szerkesztve]

(#517) CYBERIA válasza keratom (#516) üzenetére


CYBERIA
őstag

Nagyon brutális! :))
A kék kombi úgy néz ki, mint egy mozdony. Mert az is.

Amúgy azért egy hónap alatt kidobhattak volna egy új screenshot-ot is :((
Lehet, hogy megfagytak a moszkvai hidegben...

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#518) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A játékban milyen verdák lesznek? Ugye a klasszikusok is benne lesznek, mint az 1200-es, vagy a Samara? Az új ladák olyan jellegtelenek, valami nyugati cég terméke lehet már a Lada is, mint a Skoda.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#519) sharpapa válasza Dilikutya (#518) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Jaja, az 1200-es benne lessz tutira, de sajnos alapvetően az ujjakra épül a dolog (ha az eddigiekből jól vetem ki), ez engem elszomorít, mert nekem spec nagyon nem teccenek. A régi jó kis kockazsiga a király:D!

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#520) CYBERIA válasza Dilikutya (#518) üzenetére


CYBERIA
őstag

Ha jól megnézed a képeket, akkor egyenrangúan lesz benne minden Lada. Éppen ez a lényege.
A Ladát egyébként nem vette még meg nyugati cég.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#521) curtis2 válasza CYBERIA (#520) üzenetére


curtis2
tag

Ez utóbbiban nem vagyok biztos..
Mintha cirka egy fél éve GM tulajdon lenne. Na jó, nem emlékszem biztosan..

curtis

(#522) Manitou válasza sharpapa (#519) üzenetére


Manitou
addikt

Én is a jó kis kockaladát akarom benne kenni vágni. :DDD Az újabbak ritka nyomin néznek ki számomra. :(((

(#523) CYBERIA válasza curtis2 (#521) üzenetére


CYBERIA
őstag

Ha most a Chevrolet Niva-ra gondolsz... :F

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#524) keratom válasza CYBERIA (#523) üzenetére


keratom
tag

Én is úgy tudom, hogy a Ladát nem vette meg senki (egyenlőre). Szerintem ezt az orosz állam nem is hagyná annyira hozzátartozik a nemzeti büszkeségükhöz. A CHevrolet-Niváról itt a cikk: [link], ebben sincs utalás a cég eladásáról, inkább csak vmiféle együttműködés van a háttérben (kellett az ámerikai lóvé hehe).
A TV-ben láttam régebben egy műsort a Ladagyárról (nem az Egészséges erotikát :DDD ), abban azt mondták, hogy a 2110-es Lada formaterve, egy holland (vagy belga?) úriember agyszüleménye, aki egy pályázatot nyert meg vele, amit az Avtovaz cég vezetői írtak ki, a régi ladák leváltására. Kíváncsi lennék, hogy a többi pályamű milyen lehetett, ha ezt a csúnyát találták a legjobbnak.

[Szerkesztve]

(#525) CYBERIA válasza keratom (#524) üzenetére


CYBERIA
őstag

Az biztos, hogy tervezhettek volna Ladásabbat is :)
Mondjuk belülről nagyon oroszos (2110).

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#526) Agostino válasza keratom (#516) üzenetére


Agostino
addikt

Namost az első képet nem nagyon tudom értelmezni. Mi akar az lenne ott rajta? Feltételezem valami fából és spoiler látszatát szeretné kelteni. Amúgy ilyesmi ''tuning''ot, én nagyon régen a dömperemre szoktam tenni. :D

Yuppi őstag lettem :DD

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#527) keratom válasza Agostino (#526) üzenetére


keratom
tag

Az szerintem is avalami leszorító szárnyszerű akar lenni, ami megakadályozza, hogy felszálljon az autó az iszonyatoselképzelhetetlen sebességek elérésekor, de az is lehet, hogy csak egy kertipadot fordítottak rá a csomagtartóra. Az biztos, hogy utánafordulnak az utcán, csak nem azt mondják, hogy ''húú ez állat!'', hanem azt, hogy ''húú ez egy állat!'' :DDD

(#528) Rafi X


Rafi X
csendes tag

Mikor jelenik meg?
Mindenképpen kell ez a game, vagy már megjelent.
Nem valami sokat tudok róla

(#529) Manitou válasza Rafi X (#528) üzenetére


Manitou
addikt

Ha megjelenik egyáltalán. :o

(#530) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hát ja !! Valmi infót kiadhatnának már róla... nemhiszem el hogy annyira leköti őket a készitéás hogy anynit netudjanak kiirni hogy jahj bocs csúsztun ka demóval ez meg ez miatt meg stb... a demót is kiadhatnák már egy idejig az is elég lenne !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#531) keratom válasza Kiskokó (#530) üzenetére


keratom
tag

A játékfejlesztők nem nagyon szoktak bocsánatot kérni a csúszás miatt. Mit is mondanának? Bocs csúsztunk több mint fél évet (Áprilisra ígérték a demo-t), és még isten tudja mennyit fogunk.? Magyarázat egyébként mindig van. Optimalizálás, hibák kiszűrése, stb.., a bibi csak akkor van, ha így is olyan játékot adnak ki, ami tele van hibákkal, és csak atomerőműveken hajlandó rendesen futni. Remélem ez nem ilyen lesz, mert adnak maguknak bőven időt a srácok a részletek csiszolgatására.

Egyébként ami nekem feltűnik a játékról készült képeken, hogy túl sterilnek és jólfésültnek tűnnek a moszkvai utcák. Sehol egy aszfalthiba, kicsit lerongyolódott épület, minden szépnek és újnak látszik, pedig szerintem arrafelé is van egy két dolog, ami rondítja az utcaképet. nem azt mondom, hogy totálisan élethű modellezésre vágyom, de imitt amott lehulott vakolat, bekoszolódott fal vagy mittomén beleférne szerintem. Az NFSU-kban meg az NFSMW-ben valahogy nem úgy érzem, hogy egy éppen most felépült városban száguldoznék. Persze azt is tudom, hogy a két fejlesztő brigád lehetőségeit nem nagyon lehet összehasonlítani, de ezek (szintén csak szerintem) olyan apróságok amikre oda lehetne figyelni.





[Szerkesztve]

(#532) CYBERIA válasza keratom (#531) üzenetére


CYBERIA
őstag

Valóban, nekem is nagyon műnek tűnik, de egyelőre még azt sem lehet mondani, hogy alfa vagy béta állapotban lenne, szóval van esélye, hogy javuljon.

Pl. nézzétek meg, hogy a STALKER grafikája mennyit fejlődött az első képek óta ;]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#533) Rafi X


Rafi X
csendes tag

Miért van az, hogy nem találok erről a játékról semmit? Ugye még nem jelent meg.

Ha megjelent akkor szóljatok :F

(#534) Rafi X válasza CYBERIA (#532) üzenetére


Rafi X
csendes tag

Olyan hogy Stalker véleményem szerint nem is biztos hogy lesz. A képek grafikáján könnyű változtatni. Csak ígérgetik folyamatosan nem hiszem hogy valamikor is elkészül.
De ha igen én fogok örülni a legjobban.

(#535) CYBERIA válasza Rafi X (#534) üzenetére


CYBERIA
őstag

Ez körülbelül annyra megalapozot, mint, ahogy az, hogy a Lada Racing nem jelenik meg.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#536) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Ki vezet Ladát közületek?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#537) CYBERIA válasza Turbolada II (#536) üzenetére


CYBERIA
őstag

Én ültem már Ladában :Y

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#538) keratom válasza Turbolada II (#536) üzenetére


keratom
tag

1.2-es Zsigcsin tanultam vezetni. 2105-öt sokszor vezettem. A különbség a kettő között leírhatatlan, bár lehet, hogy csak azért éreztem így, mert a 05-ös sokkal fiatalabb volt.
Ó azok a régi szép idők :U

(#539) Turbolada II válasza keratom (#538) üzenetére


Turbolada II
őstag

A 2105-ös annyival jobb mint az 1200-es? Nekem másfél éve van jogsim, azóta vezetek 2105-öst. A spontán ajtókinyílások és az ''automata'' váltó (néha minden előzmény nélkül visszadob 3-masből 2-esbe) adja meg az igazi Ladás életérzést. A ''szervokormány'' is nagyon tetszik, mintha kamiont vagy buszt vezetnék. Remélem a játék fizikája tükrözni fogja a Ladák viselkedését. Nemsokára leesik az első nagyobb hó ezért minden Ladás figyelmét felhívom a fokozottan körültekintő és felelősségteljes közlekedésre. Ugyanis a 2105-ös 65 lovas, hátsókerék meghatású és a hátsó részében nincs semmi súly, (cementeszsákot a csomagtartóba) ezért minden jelentősebb gázadásnál vagy fékezésnél keresztbe áll. Szerencsére én meg tudom fogni ha kicsúszik, de a kezdőket jobb figyelmeztetni.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#540) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Totalcar-t láttátok szombaton?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#541) Turbolada II válasza CYBERIA (#540) üzenetére


Turbolada II
őstag

Nagyon jó volt a Lada tuning!!!

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#542) Shodan


Shodan
addikt

Elvileg tegnap jelent meg a játék. De azóta semmi, angol verzióra még várni kell :O

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#543) Papcsek válasza CYBERIA (#540) üzenetére


Papcsek
csendes tag

Hogyne láttam volna! Nogyon király volt :DD

(#544) Agostino válasza Shodan (#542) üzenetére


Agostino
addikt

Forrás?

Angol verzió? Piha...ez olyan mintha Tigris tankba angol gázolajat öntenél.

Ropogosan oroszosan én azt mondom. Csak gondoljatok bele : az önmagában hatalamas nagy sikerélmény lesz, hogyha megtaláljuk a játék indítása gombot, hát még ha elkezdünk játszani. Mindenkiben ott lesz az érzés, hogy : igen nekem sikerült, én már vagyok valaki. :))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#545) Shodan válasza Agostino (#544) üzenetére


Shodan
addikt

Ropogós oroszos tessék :D
''14 декабря - красный день календаря! Сегодня релиз игры Lada Racing Club, которого мы все так долго ждали. Возможно уже сегодня вы увидите диски с игрой на прилавках магазинов.''

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#546) keratom válasza Shodan (#545) üzenetére


keratom
tag

Oroszosan megjelent. Oroszországban, orosz rubelért orosz nyelven már megveheti akárki. Ez negatív diszkrimináció a világ oroszul nem beszélő népességével szemben. majd jól fel is jelentem őket az ombudsmannál. Jöhetne már valami civilizált nyelvű (magyar? :DDD ) verzió. Mennyi lesz vajon az átfutási idő?
No nem baj, legalább már készen vannak, nem kell azon cidrizni, hogy lesz-e egyáltalán. Most már csak pár hónap, és Lada tuning meg pimp Lada indul.

(#547) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Ha valkinek valami élménye lenne a játékkal, jelezze ;)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#548) Manitou válasza keratom (#546) üzenetére


Manitou
addikt

Miért szerinted lesz magyar? Lesz ukrán meg orosz aztán csókolom ;] :D

(#549) Agostino válasza Shodan (#545) üzenetére


Agostino
addikt

14 kispetya - kalapálta gyorsan a keresztapa! Csöndben nézte ahogy a Lada Racing Club kikotorta a kis tankját a karacsnak. Bosszankodott jer gyorsan ide Yános arrafele s nincsen a kupakos marlboro.
Nyersfordítás, még finomítanom kell rajta. :DDD

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#550) Manitou válasza Agostino (#549) üzenetére


Manitou
addikt

Ez faxa :R :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.