Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Warezen már fent van, de ha jól látom, még csak ruszkiul jelent meg :(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#652) P.Dude válasza Mosqu!to (#651) üzenetére


P.Dude
őstag

nowarez!
egyépként mi az eredeti hibamentes verzióra vagyunk kiváncsiak!

Zoll

(#653) Mosqu!to válasza P.Dude (#652) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Figyu, szerintem először gondolkozz, minthogy írsz. Azért, mert egy mondatban benne van az a szó, hogy warez, nem egyenlő azzal, hogy warezol valaki.
EgyéBként ilyen helyesírási hibát elkövetni nagyon nem illik, még egy chat-en is megszólnának miatta.

[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#654) P.Dude válasza Mosqu!to (#653) üzenetére


P.Dude
őstag

jó de énis mondtam már 1X hogy dc-n van fent ez meg az és leszóltak miatta,akkor te meg minek írod?

Zoll

(#655) Mosqu!to válasza P.Dude (#654) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Csak tájékoztattam a többieket, hogy a játék kijött. Amúgy szerinted én látom az összes fórumtémát, és tudom, hogy te már le lettél szólva emiatt?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#656) LJoE


LJoE
senior tag

vesszetek már össze, hogy melyikőtök a nagyobb hülye :)

oroszul tudó elvtársak! valakinek valamilyen infója esetleg, hogy valami közkedveltebb külföldi nyelven várható-e megjelenés?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#657) Viszi


Viszi
tag

Hi! Kijött a game. Csak nem indul, hülye starforce protection. Nem tud valaki gyógyszert rá?

(#658) P.Dude válasza LJoE (#656) üzenetére


P.Dude
őstag

ugyanmár kiveszekszik?

Én azthittem warezozik de kiderült hogy csak mondta hogy már terjed úgyhogy én kérek elnézést!

Zoll

(#659) Troy. válasza Mosqu!to (#653) üzenetére


Troy.
addikt

hányszor beszoltam már neki ,hogy az egyébként-et hogyan kell írni. :DDD :DDD

.

(#660) ssolitude


ssolitude
őstag

Hej,mennyien fognak itt anyázni,amikor elindítják,és meglátják,mi ez! :O

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#661) Mosqu!to válasza ssolitude (#660) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Állítólag Street Legal beütése van, mind grafikának, mind stabilitásnak :(

[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#662) sghc_toma válasza Viszi (#657) üzenetére


sghc_toma
senior tag

van rá gyógyszer: le kell menni a számítógépesjátékboltosnénihez, és megmondani neki, hogy neked kell ez a játék. ezután ő elbattyog, és hoz neked 1et a polcról. te szépen kifizeted, és már játszhatsz is..

in asm we trust

(#663) Viszi


Viszi
tag

:C nemmondod?

(#664) sghc_toma válasza Viszi (#663) üzenetére


sghc_toma
senior tag

nézd meg lécci az alapelveket.. ott van köztük, h NO WAREZ. ezért írtam. olyan nehéz ezt megérteni? ha egyszer direkt felhívják az ember figyelmét rá, akkor mért nem lehet betartani???

in asm we trust

(#665) ssolitude válasza Mosqu!to (#661) üzenetére


ssolitude
őstag

Először is semmi köze a bemutatókban látottakhoz.Az irányítás katasztrófa,autóhang gyakorlatilag nincsenek.Kormányt hozzá lehet adni,de semmi értelme.Az autók fizikája leírhatatlan(a Crashday ehhez képest egy kiváló játék,pedig az nálam nagyot bukott).
A rendőr Ladát,vagy akár egy Cherokee-t simán feldöntök 60-al,de 130-al egy közlekedési táblát sem.
3 féle nézet van:hátul,motorháztetőn,motorrácson.
A zene óriási!Minden zsír oroszul,rap,hip-hop,disco,stb!Nagyon üt!
Ha a HDR bekapcsolva marad,akkor minden valami eszement módon ragyog.Csúnya.
A motion blur-t nem értem.Nemhogy sebességérzetem lesz,de mikor 170-él megjelent,majdnem elröhögtem magam.
A 2x és 16x élsimítás között szinte nincs szemmellátható különbség.
Végezetül:felejtsük el,mi van a gépigénynél.Iszonyú szaggatások vannak a játék folyamán+rengeteg bug.
Törés:elég röhejes.
Vannak gyalogosok,azokat el lehet ütni.
Aki kibírja és eljut a játékban valameddig,az meg fogja tapasztalni a nagy Moszkvában milyen is az élet.Néhány (valós)helyszíntől eltekintve minden egyforma.
Nincs napszak-időjárás változás(vagy csak nem tudtam bekapcsolni... :B )

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#666) ssolitude


ssolitude
őstag

[link]
Pár másodperces video,hang nélkül,10 mega,wmv.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#667) Mosqu!to válasza ssolitude (#666) üzenetére


Mosqu!to
addikt

A link helyesen: [link] (atw-ről http://users.atw.hu/<user>/<file> módon kell linkelni)
Amúgy nevetségesnek tűnik. 110-nél kézi és 5 méteren megáll. Meg a rendőr AI-je, meg a kocsik eltolhatósága.. :Y
Ennél jobbra számítottam...

[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#668) Kiskokó válasza Mosqu!to (#667) üzenetére


Kiskokó
veterán

Köhöm mi van ?? Csak orossz van és ti azzal játszotok ?? király :D ha tényleg ennyire sazr akkor nem is várok rá többet.. és lássatok csodát bejött amit mondtma.. az hogy ''váűrunk rá egy csomót és még szar is lesz '' HAHA

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#669) Mosqu!to válasza Kiskokó (#668) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Én nem szedtem le, mert nem tudok oroszul. Amúgy szedd le a videót, és meglátod, hogy milyen színvonalú a játék. Meg úgy általánosságban mindenhol szídják. :(
Pedig az alapötlet elég jó volt..

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#670) Lev Andropov válasza ssolitude (#660) üzenetére


Lev Andropov
senior tag

Basszus anno, teljesen felvidultam hogy Lada Racing Simulator juhhé végre 1 kis változatosság, de letöltve a videt............... :( , illetve vagy 4et láttam összesen hát katasztrófa!!! Kész istencsapása ez a játék! :Y ( már bocsánat )
Elsőre a Terep2-re asszociáltam! :F :DDD

Ahogy sávot váltott a Zsiguli én asszitem itt a világvége, majdnem leestem a székről.... :O
Mennyire elszomorító.... :(((

(#671) P.Dude


P.Dude
őstag

Most ez vagy egy xar videó és egy rossz álom vagy ténlyeg ilyen a játék,mert a videóból itélve kész csőd!

Zoll

(#672) ssolitude válasza P.Dude (#671) üzenetére


ssolitude
őstag

Kérdezd meg Lev-et,milyen videokat szoktam csinálni,mondjuk MostWantedből.Ezek alapján döntsd el mi a szar.
Tessék az éleket figyelni:Ez 16x-os élsimítás.
[kép]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#673) bzoley válasza ssolitude (#665) üzenetére


bzoley
veterán

Ha ez igaz, akkor ezt sem fogom kipróbálni. Pedig milyen kíváncsian vártam :(
Valahol régebben láttam képet kormánnyal műszerfallal, mégsin belső nézet?
Bár az ''élménybeszámolód'' alapján már mindegy.

(#674) Skipp válasza ssolitude (#672) üzenetére


Skipp
senior tag

Huuhh hát megnéztem a videt, és igazából csak onnan tudom, hogy ez az a kocsi ami benne van az Lada, mert Kelet-Közép-Ajrópában sok ilyen volt, és egy nagyon kicsit hasonlít rá. Nem várnám el, hogy legyen NFS szintű (dehogynem :D), de igazán lehetne szebb. Úgy igazából az egész táj mindenhol egyformának tűnik, vannak felhők az égen dejó. A belső nézetben látható a visszapill tükör hát hadd ne írjak semmit, hátha moderálva lenne.... Ránézésre az irányítás arcade 1200%-on megspékelve egy kis csúszós úttal. Nem teccik ezen formájában, pedig az elején jónak tűnt. :(

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#675) ssolitude


ssolitude
őstag

Aki a kis Polski-s játékkal játszott...na kb. az a minőség,csak sokkal szarabb kezelés,és nagyobb gépigény.Siralmas.Ennyit a Lada-feelingről. :(

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#676) ssolitude


ssolitude
őstag

[kép]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#677) Lev Andropov válasza ssolitude (#676) üzenetére


Lev Andropov
senior tag

Te Szépszűzmárjám, milyen évet írunk?????? :Y :Y :O :O :F
Asztamindenit az a 2 valami az ülés helyén az mi akar lenni?
Na meg az ajtó pfffff.....
Ami képeket anno az oldalon láttam csupa ''rettenetes-aprólékos'' munkával kidolgozott járműmodellekről árulkodott, kicsit meg is ijedtem hogyha ennyit foglalkoznak egy autó kidolgozásán akkor annak valószínűleg a környezet fogja meginni a levét!
Hát közel sem így történt az egész a maga levében *********.

Nah até látok pár ismerős arcot :C , király....
Csak sajnos egy nagy SUCK-ban van részünk.......


[Szerkesztve]

(#678) Skipp válasza ssolitude (#676) üzenetére


Skipp
senior tag

Hát tudjuk, hogy nincs sok anyag a kocsiban, nade... :F
Mire rájöttem, hogy az a piros tetejű valami az nem egy besüllyesztett viszkis üveg hát eltelt egy kis idő :D A kormány szerkezetét még mindig nem vágom teljesen, hogy hogyan van, lehet gondok vannak a vizuális készségeimmel így estefele. Viszont az egyetlen pozitívum az a SPARCO felirat. Funny na.. Vagy inkább szánalmas és fájdalmas, hogy ennyit tudtak belőle kihozni....

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#679) LJoE válasza Lev Andropov (#670) üzenetére


LJoE
senior tag

a Terep2-re talán ne asszociálj jóember, abban a játékban kiváló fizika volt
ha itt is lenne olyan szintű még jó is lehetne :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#680) _XXXXX_


_XXXXX_
tag

Akkor grafika nemtúl jó, fizika se jó, hangok se nagyon, játék élmény? legalább azért érdemes ''beszerezni''? :) ha játék élmény is 0 akkor tényleg katasztrófa lett a játék.

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#681) Manitou válasza Mosqu!to (#667) üzenetére


Manitou
addikt

Elindítom a letöltést, de aztán pár másodperc után valami kínja van :( Pedig megnéztem volna mit sikerült összeszerencsétlenkedniük . :DDD

(#682) Lev Andropov válasza LJoE (#679) üzenetére


Lev Andropov
senior tag

Később eszembe jutott mit felejtettem ki! Mosom kezeim! :B :U :R
A Terep2-ben legalább kiváló rugozása volt az autóknak de itt :( kb. olyan a Zsiguli mint egy villamos! :C

üdv.

(#683) Viszi


Viszi
tag

majd kiadnak hozzá egy duplacédés peccset :R

(#684) Lev Andropov válasza _XXXXX_ (#680) üzenetére


Lev Andropov
senior tag

''Akkor grafika nemtúl jó, fizika se jó, hangok se nagyon''

:DDD Ember! :D
Ennyi negatívum után még beszélhetünk olyanról hogy játékélmény? :F
Na ne szvsz ez elég nagy ellentmondás, itt max az lehet a legnagyobb játékélmény ha kikeresed a progik közül eme játék uninstallját és eltávolítod! ( ...persze hogyha vki 'neadjIsten feltette volna! :DD :)) )

üdv.

[Szerkesztve]

(#685) _XXXXX_ válasza Lev Andropov (#684) üzenetére


_XXXXX_
tag

Gondoltam csak van némi pozitívum benne :D dehát a fejlesztők mit csináltak akkor? gépelték a forráskódot és megse nézték mi lett? ki se próbálták? valami pozitívum csak van benne... ami miatt ennyi időt, pénzt és engergiát beleöltek.

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#686) Skipp


Skipp
senior tag

Mennyit tesz fel ez a csoda?
Na nem mintha komoly szándékaim lennének vele, csak úgy kérdezem :)
Bár, ha majd arányrontás nélkül meg tudom valahonnan szerezni, akkor gyorsan felteszem megnézni, hogy milyen sz*rt lehet gyártani így 2006 körül.

[Szerkesztve]

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#687) Kiskokó


Kiskokó
veterán

hűűűűűűűűű Haaaaa. Hát ha visszangondolok a régi képekre amiket kiadtak azok nagyon szépek voltak de ez ?? kivülről a garázsbane l megy még talán ahogy igy látom de belülről ... röhelyes srácok 2006 van lemaradtatok vagy mi?? (Lada Racing készitőknek)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#688) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Egy éve még más volt a játék. Szépen leépítették :(((

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#689) eastsider válasza ssolitude (#666) üzenetére


eastsider
nagyúr

grevious generális :DD :C

komoly ez a gém

(#690) Viszi


Viszi
tag

A telepítőkép miatt érdemes csak feltenni :)

(#691) Shadows


Shadows
senior tag

Hogyan kellene elindítani a gémet mert nem megy valami protection baromság jön fe és kéri a cd-t de be van mountolva

különben ha meg kifizettem azt a rohadt pár száz forintot egy orosz gémé akkor elvárná az ember hogy kegyen jó akár warez akár nem SZERINTEM

[Szerkesztve]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#692) salixe1 válasza Shadows (#691) üzenetére


salixe1
csendes tag

le kell húzni az optikai meghajtókat!!!! ((vagy starforce nigthmare t telepíteni --> bár nekem nem műkszik!! :DDD ÜBER VÉDELEM EGY ILYEN SZAR JÁTÉKHOZ!!!

nem tud valaki vmi nyelvi csomagot hozzá....nem igazán értem :DDD :DDD :DDD

!!!!!!!!!!!!!JA DE HA MEGVESZED EREDETIBEN NINCS ILYEN GONDOD!!!!!!!!!!!!!!!!





[Szerkesztve]

//

(#693) Viszi


Viszi
tag

Igen jól beszéltek nekem is ez a gond még ha lehuzod az ide kábelt akkor se megy pedig a toca ment :) ez egy kurvára el**szott játék

(#694) CYBERIA válasza Viszi (#693) üzenetére


CYBERIA
őstag

Még a másolásvédelmet is el×arták?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#695) bzoley válasza Lev Andropov (#682) üzenetére


bzoley
veterán

''kb. olyan a Zsiguli mint egy villamos!''

Na akkor valósághű fizika már van benne ;]

Hát én nagyon csalódott vagyok. Utoljára kölyök koromban zavargattam Niva-t az erdő szélén. Hogy vártam, hogy legalább a monitor előtt újra találkozunk :(

A nyilvános warezt kerüljétek, ha nem akartok bajt!

(#696) Skipp


Skipp
senior tag

Még valami kis hozzáfűznivaló: számomra kicsit fura, hogy az autó nem emelkedik el a földtől semmilyen mértékben, ha jól látom. Szerintem annál a kézis csúszásnál (remélem az) megmozdulhatna a segge a kocsinak legalább. Vagy ütközésnél valami emelkedés. Eszembe jutott ,hogy játéktermekben van ilyen korongos game, amikor a másik kapujába kell belökni a cuccost. :D Kb ahhoz hasonlít az, ahogy megy a kocsi.

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#697) Lev Andropov válasza Skipp (#696) üzenetére


Lev Andropov
senior tag

Igen igen, pont azért jutott eszembe a villamos! :D

Mivel annak is olyan végletes mozgása van mint ezeknek a Ladáknak ( azéletben meg nem fonak ezek billenni ;] ) , azaz egy villamosnak ezértelemben nincsen. :)
Lengéscsillapító vagy valami. áhhhhh :DDD

[Szerkesztve]

(#698) keratom


keratom
tag

Hogyan lehet képernyőfelbontást változtatni?
kb. 640X480-ban megy és így nagyon randa az egész.
Végigböngésztem az állítási lehetőségeket, de az orosz tudásom < 0, szal nem jöttem rá.

(#699) keratom válasza keratom (#698) üzenetére


keratom
tag

ÁÁÁÁ
Megtaláltam
Így sem sokkal szebb a játék.
Elbaszták
:( :( :(

(#700) keratom


keratom
tag

Ezt a játékot 2 szóban össze lehet foglalni:
Szégyen gyalázat.

Pedig mennyire vártam.
Legalább koppintottak volna le egy NFS-t teljesen, grafikástul fizikástul mindenestül.
:O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.