Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) radirpetya válasza _Volkovy_ (#150) üzenetére


radirpetya
tag

Hamár homár: bólogató kutya a hátsó szélvédőben?

hófehér félfamentes A4-s rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném

(#152) illusiON


illusiON
őstag

a kutya már fel van irva...:) sztem azér egy trabit is belecsalhattak volna... bár az meg fritz kocsi volt,. nem orosz, igaz :D nembaj, ienfajta gameből nicns trabee-racing?:D

( : no woman no cry : )

(#153) Agostino


Agostino
addikt

Olyan Lada legyen benne, mint amilyen a Rókának volt az Üvegtigrisben. Tucc-tucc-tucc-tucc-tucc :))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#154) dDiego válasza Agostino (#153) üzenetére


dDiego
aktív tag

ja és VASAT kelljen szállítani megadott időn belül :DDD:DD

báránybőr = juhhéj

(#155) Agostino válasza dDiego (#154) üzenetére


Agostino
addikt

16 000 pénzt kapsz jutalmul ha megvan a küldetés :DD

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#156) Tomechh válasza Agostino (#155) üzenetére


Tomechh
csendes tag

Vmi junik cuccot fogsz kapni, ha megcsinálod, mint pl: egy jegy a Lenin mauzóleumba, egy hétvége Sztpéterváron, vagy esetleg egy szempillantást vethetsz az új csúcsszuper LADA modellre melyet a gém végén kapsz meg :DD (de nem használhatod,csak megvan)

''Nem mindegy hogy egyöntetű, vagy hogy ön egy tetű.''

(#157) titan5


titan5
tag

Azért nem kellene gúnyt űzni a ladából ahogy itt egyesek.
Inkább kérnék meg anyut meg aput mesélje el mikor meghozták az első
zsigulit.Három hétig csak erről beszélt az egész familia.....

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#158) System


System
csendes tag

a miskolci utakon nagyba száguldanak az izomladák.
mindenki azt tuningolja, mer ''ócsós''.

Ti is inkább bringáznátok...

(#159) System


System
csendes tag

de abban az időben biztos tényleg jó autó volt;)

Ti is inkább bringáznátok...

(#160) dDiego válasza titan5 (#157) üzenetére


dDiego
aktív tag

Egyáltalán nem űzünk gúnyt belőle. Képzeld, nekünk is volt nem is egy, a nagypapámnak meg még mindig az van és tök jó kocsi.
Csak felszínre törtek az Üvegtigrises emlékek. :)
Ha meg esetleg nem láttad, akkor nézd meg, mert nagyon király film.

báránybőr = juhhéj

(#161) radirpetya válasza dDiego (#160) üzenetére


radirpetya
tag

Teljesen egyetértek+ imádtam az újautó szagát. Marha jó érzés volt beleülni. Azóta sem éreztem pedig mindíg olyan kocsim volt amire nagyon vágytam+ a lada apámé volt nem is az enyém.

hófehér félfamentes A4-s rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném

(#162) laze


laze
csendes tag

nekünk nem volt, de ez nem baj... nekem az tetszik, hogy az első ülés támlája akkora, hogy derékban még tart és a kezemmel a hátsó ülésre tudok támaszkodni... :))

Let's bowling for columbine!

(#163) divot válasza titan5 (#157) üzenetére


divot
veterán

De ez nem a Lada érdeme volt, hanem a szocializmus hibája. :)

(#164) titan5 válasza divot (#163) üzenetére


titan5
tag

Hány éves vagy? Csak mert hogy ily sokat tudsz a szocializmusról.....

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#165) Agostino válasza titan5 (#157) üzenetére


Agostino
addikt

Már nem azért, de nem tudom hogy most mi bánt annyira. Szerintem senki sem gúnyolta a Ladákat.Csak poenkodtunk.Nekem pl semmi de semmi bajom nincs velük, sőt most kapaszkodj meg : nekem jobban tetszenek mint sok sok mostani autó.

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#166) divot válasza titan5 (#164) üzenetére


divot
veterán

32 majdnem.

(#167) titan5 válasza Agostino (#165) üzenetére


titan5
tag

Már nem is azért , de én se fogom leharapni senki fejét mert poénkodik.....
Felőlem nyugodtan.

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#168) titan5 válasza divot (#166) üzenetére


titan5
tag

Én meg 35 majdnem.De nem akarok vitázni veled hogy mi volt hiba akkor és mi
nem,mert az már végképp nem ide tartozik.Maximum azt kérdezném meg tőled
ha a lada hiba volt akkor mi volt a trabant?
De inkább térjünk vissza a játékhoz......

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#169) titan5 válasza dDiego (#160) üzenetére


titan5
tag

Nekem mondod?Az egyik kedvenc magyar filmem.Jó téma parádés szereposztás
mi kell meg egy magyar filmhez?

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#170) divot válasza titan5 (#168) üzenetére


divot
veterán

A Trabant fatal error volt. ;)

(#171) dDiego válasza titan5 (#169) üzenetére


dDiego
aktív tag

Na látod, mi meg ez alapján poénkodtunk.;)

báránybőr = juhhéj

(#172) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Ez jó !!
Létrekellene hozni egy új hibaüzenet rendszert !!
Trabant = Fatal error
Wartburg = Connection Close
Zastava = 404 Not Found

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#173) hobizoli válasza Kiskokó (#172) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Lada (Fiat 124), Zastava (Fiat 128) Bővebben: link




hobizoli

[Szerkesztve]

több drón kell ;P

(#174) Bazsesz válasza titan5 (#157) üzenetére


Bazsesz
őstag

A topik nem gúnyűzés céljából jött létre. Sztem csak feljönnek a régi (és új) Ladás élmények.

A topiknyitó véleményem szerint abszolút LADA-imádó, Ezt már több topikba is bebizonyította :B :)

Anno apámnak FIAT-motoros zsigulija volt. Eddig amióta az eszemet tudom csak LADA márkájú személygépjárművünk volt.

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#175) titan5 válasza Bazsesz (#174) üzenetére


titan5
tag

Ok, én értelmeztem félre a dolgot....sorry!
Én sem könnyen válnék meg a 25éves ladámtól és várom már ezt a gámát is.
Lada forever!!!

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#176) Viktor77


Viktor77
titán

Valaki mondja már meg, melyik az a játék (még nem jelent meg), ahol kispolskival, trabival, talán még skodával is és persze viperrel, mercivel meg ilyenekkel lehet menni. Múltkor valahogy ráakadtam, de most nem találom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#177) Vukocska


Vukocska
tag

Kepzeljetek ma odajott hozzam egy fiatalember, hogy odaadja a 2,5 eves Ford Focusat 1.4 az en 16 eves LADAmert :)

A baratnom mar rajta lett volna a cseren, de valahogy nem volt szivem megvalni a geptol.
De azert kiprobaltam a Focus-t. Olyan vagyok mint Daniel a Taxi sorozatbol, en is szeretem ha duruzsol ha mesel a motor, de a Focus b@szott hozzam szolni, csendben es lassabban vegezte a dolgat mint az en kicsikem.

[Szerkesztve]

(#178) Tütüm


Tütüm
aktív tag

Nekünk még eredeti Fiat motoros Zsigulink van, nagyszülők adták oda, amikor 24 éves volt a kocsi nem volt benne 60 ezer km:D '74-es évjáratú, szóval már veteránautónak számít:B A gépkönyvének első oldalán röhögtem anno,idézek:

L.P Suvalov a Zsiguli:

''a VAZ-2101 gépkocsiban sikeresen egyesültek a FIAT gyár és a szovjet szakemberek tervezési és gyártási tapasztalatai. Ezt igazolta a Szovjetunió szigorú éghajlati és útviszonyai között végrehajtott kísérleti üzemeltetés...'' :Y

Azért volt önkritikájuk az útviszonyaikról:DDD

(#179) hobizoli válasza Tütüm (#178) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nem tudom ez mennyire igaz, de En azt hallottam egyszer vkitol, hogy allitolag annak idejen amikor partvezetes elgondokodott, hogy inkabb atvesznek egy kesz konstrukciot, ahelyett hogy a 0--rol kifeljeszteneknek vmit, tobb nyugati gyartol berendeltek ebbe kategoriaba tartozo par proba db-t tesztelesre, ezeket elobb kivittek sivatagi korulmenyek koze, ott aztan hetekig adtak nekik rendesen, azutan elvittek sziberiaba, es megneztek azt hogyan kultivalja ezek utan...na most egyik sem felelt meg, de a FIAT aszondta, hogy OK, attervezzuk ezekre korulmenyekre, es vissza terunk ra, igy is tettek, honapokkal kesobb a megismtelt teszten mar birta a kikepzest, igy ezt vette at a Szovjetunio.


hobizoli

több drón kell ;P

(#180) Rufusz válasza hobizoli (#179) üzenetére


Rufusz
tag

''honapokkal kesobb a megismtelt teszten mar birta a kikepzest, igy ezt vette at a Szovjetunio''
A Fiat, mint megbíz6ó vas: LOL
Valami más lehet a háttérben: pl. olcsó gyárthatóság, igénytelenség(na jó, legyen egyszerűség), könnyű szerelhetőség: ezek lehettek a kritériumok inkább.

Még mielőtt a Ladások szétcincálnának: ez is egy elfogadható követelményrendszer, és a tömegtermeléshet ez illett inkább.

De azért gondoljatok bele, mi lett volna ha anno a Szovjetúnió a Merdzsóval paktál le? :DD

''Az élet olyan mint egy motorkerékpár, be kell rúgni,aztán megy magától''

(#181) Tütüm válasza Rufusz (#180) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Vazz akkor most lenne egy Merdzsónk!:Y:U Azért látszik hogy valóban jó anyag hogy még mindig milyen jól bírja. Eccer koccantam vele,Zsigának kicsit behorpadt lámpa mellett a karosszériája, Fiat-nak meg meggyűrődött az ajtaja...

[Szerkesztve]

(#182) Vukocska válasza Tütüm (#181) üzenetére


Vukocska
tag

Hat ha a Merdrzsot valasztottal volna akkor az oroszok akkor a elol a celkereszt helyet szep kis 5agu csillag lett volna felszerelve.. :D

Az biztos hogy van benne anyag. Nekem 2105 1.5T LADAm van, es mulkot hatulrol belem jott egy kis szoszi p260-al (olyan volt mint amikor a legy neki repul az elefantnak).
Meg betetlapjat se kertem el, mert csak annyi karom lett hogy a hatso lokharitot tarto egy picit meghajolt, valamint a lokhariton levo gumit kellett lecserelnem. 1800 FTbol megusztam a javitast ebbol 1200Ft volt az oradij. A p206 nem volt ilyen szerencses azon minden tort ami muanyag volt plusz serult a ketlampa valamint a motorhazteton a festes meg egy pici horpadas keletkezett rajta.

(#183) gabe_


gabe_
őstag

Kiváncsi vagyok a játékra, várjuk.
lada forever

Sovány szakácsban sose bízz!

(#184) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Mikro is jelenik meg ez a game pontosan?:D

(#185) Vukocska válasza Darth_Revan (#184) üzenetére


Vukocska
tag

(#186) Kiskokó válasza Vukocska (#182) üzenetére


Kiskokó
veterán

cs
hát nemtom. neked lehet valami törhetetlen ladád van. mert nekünk volt egy 96-os VWSharan faterral mentünk be a városba a hülye belékjött a pirosnál Ladával vagy 50-el.
Sharanuknak hátsó lökháritó megkarcolódott meg kb 2cmes helyen megrepedt.
A Lada eleje meg ilyen ---> | helyzetből ilyen --> \ lett szal a lada eleje vagy 60fokos szögben visszahajlott. természetesen tört minden rajta.
Szerk:most jut eszmbe tavaly balatonon a nyaralónk előtt bmw be lada Utánfutóval vagy 50-el belement a bmw-be(németek voltak a bmwvel) Lada eleje ripityára tört bmw hátulján egy fekete csik oszt szeveasz.
na pá.

[Szerkesztve]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#187) mefistofeles

Huh, állatúl néznek ki a verdák, a zsernyák csajszi meg.....ha ilyen kapna el a hatoson minimum azért könyörögnék, hogy vigyen be........valahová.........;]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#188) --Priby--


--Priby--
tag

Egy újabb jó játék a láthatáron a 2005-ös évben!!!!!!!!!!! lol:DD

(#189) Vukocska válasza Kiskokó (#186) üzenetére


Vukocska
tag

Nem torhetetlen ladam van csak egy kisse atepitett

Azt alairom hogy lada eleje nagyon gyenge mert muanyag az szinte es az elsolokharito nem fog semmit es anak a felfogatasa is gyenge, valamint ilyen -> |, de viszont a hatuljanal erosebb a felfogatas, vastagab strapabirobb csonkok vannak alapbol is, hat meg az enyembe ami enyhen at van alakitva. (kijebb van hozzva par centivel valamint hasonlo keppen csinaltam mint a regi Volvokban volt. A lokharito tarto csonkok nem kozvetlenul a merev femhez van szerlve hanem kozte van egy egy gumibak, ami elnyeli az utes egy reszet. Es nekem osszesen 5 tarto csonkra van felszerelve a hatso lokharito ami belul egy csovel kivan meret vitve. Valamint a hatso fal is meg van a csomagtartobol merevitve.

Amugy most az eleje megerositesen dolgozok, kijebb hozott merevitett lokharito, vastagabb tarto csonkok, a hutoracs fem lesz, valamint galytoro lesz az elejen (ha a kpm engedi).

Valamit ha sikerul eladnom nagyapam 3 eves Opel Vectrajat,akkor az arabol nyaron szeretnem kicsereltetni a lada karosszeria elemeit, sved acelbol keszult elemekre, attervezett oldalmerevitessel az ajtokban. Valamint lecserelem a hatso feliratot egy ilyenre: Lada 2105 1.5Turbo vagy Lada 2105GT,

Meg a garazsbejaro ele egy ilyet Bővebben: link :DDD

(#190) Rufusz válasza Vukocska (#189) üzenetére


Rufusz
tag

''Valamit ha sikerul eladnom nagyapam 3 eves Opel Vectrajat,akkor az arabol nyaron szeretnem kicsereltetni a lada karosszeria elemeit, sved acelbol keszult elemekre, attervezett oldalmerevitessel az ajtokban. Valamint lecserelem a hatso feliratot egy ilyenre: Lada 2105 1.5Turbo vagy Lada 2105GT''
Uhh öregem, eléggé rá lehetsz kattanva a LADAra, ha ilyenre képes vagy. Én tuti h a vectranál maradnék:))

''Az élet olyan mint egy motorkerékpár, be kell rúgni,aztán megy magától''

(#191) Vukocska válasza Rufusz (#190) üzenetére


Vukocska
tag

Ha mar elkezdtem akkor bejezem a muvem
Bővebben: link

Ha teljesen kesz lesz akkor bekereszkedek valamelyik kereskekedelmi TV autosmusoraba (automania/totalkar) megmutatni az orszagnak az en kicsikemet

A LADA a felnottek LEGOja.

(#192) I_Am válasza Vukocska (#191) üzenetére


I_Am
veterán

Fényképeket mikor teszel fel a gépedről?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#193) Vukocska válasza I_Am (#192) üzenetére


Vukocska
tag

(#194) pweisz válasza Vukocska (#193) üzenetére


pweisz
senior tag

Nem rossz:)

(#195) Kiskokó válasza pweisz (#194) üzenetére


Kiskokó
veterán

csatlakozom.
bár amennyi pénzt beleölhettél hát nemis tom. lehet hogy joblett volna azt a pénz a Focusba ölni. és akkor azis mesélt volna neked.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#196) Lizzard


Lizzard
aktív tag

Huhh, ez a gém az én szememben még a csilli-villi NFSU-t is ütni fogja :Y, remélem nem fogják elrontani a játékmenetet vmi tré fizikával meg vmi Ladá sportauspuffra egyáltalán nem emlékeztető üveghanggal...
Már alig várom, h. megjelenjen áprilisban!!!

LADA FORVER! :C

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

(#197) Bencom válasza Lizzard (#196) üzenetére


Bencom
senior tag

a képeket valszerg láttad.
én aszondom, élő hanngal fognak dolgozni:DDD:DD

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#198) I_Am válasza Vukocska (#193) üzenetére


I_Am
veterán

Csinálj sok képet majd, belülről, mindenhonnan. Nagyon tetszik.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#199) Bencom válasza I_Am (#198) üzenetére


Bencom
senior tag

I_Am
(MODERÁTOR)
--húha:DDD:U

Már meg is jelent?:F akkor ezek szerint nagyon le vagyom maradva...:(

hol lewhet ezt beszerezni?

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#200) Lizzard válasza Bencom (#197) üzenetére


Lizzard
aktív tag

Láttam a képeket, csak az állókép néha csalóka is lehet ám, mert mozgás közben nem bizti hogy olyan jó lesz, de azért reménykedjünk az orosz programozók tudásában...
A hang terén természetesen én is annak örülnék a legjobban, ha vissza tudná adni a gém az igazi és összetéveszhetetlen LADA hangot, bár gondolom performance tuning után már úgyis inkább visítós hangja lesz...

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.