Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) P.Dude válasza Dilikutya (#595) üzenetére


P.Dude
őstag



Jó a verdád öcsém!

Zoll

(#602) P.Dude


P.Dude
őstag

Ha én Lada SAmarába szálnék utánna kiis szálnék.

egy 2105 jobb!

Zoll

(#603) Kiskokó válasza CYBERIA (#599) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nah ez már legalább a játékból van :D akor amugy omst mivan.. megjelent már egyáltalán ??
Dilikutya : 35 FPS nálad ?? akkor nálam szaggatni fog ! Szeritnem.. na midn1 majd meglátjuk.. na megyek meg is rendelem oroszéktól.. valhogy csakeligazodok az oroszon :DD :DD jó is lenne már..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#604) P.Dude


P.Dude
őstag

Megjelent már?

Zoll

(#605) P.Dude


P.Dude
őstag

Nagyon nagyon kéne.Még a demó is jó.

Zoll

(#606) P.Dude


P.Dude
őstag

Nemvok lada fan de a játékra kiváncsi vok

Zoll

(#607) CYBERIA válasza P.Dude (#606) üzenetére


CYBERIA
őstag

Lada fan (is) vagyok, de a játékra kíváncsi vagyok.

[Szerkesztve]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#608) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Mindjárt február és még nem adtak semmi hírt januárban. Mondjuk decemberben sem volt sok az az egy.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#609) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Francba, már megint elszúrtam az üzenetet...
Nembaj, egy kép: [link]

[Szerkesztve]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#610) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Na idefigyeljetek, nekem mostmár tessék szavazni, mert a 3. borító átvette a vezetést, és ha nem változtattok, akkor muszáj lesz olyan borítójú játékkal játszani![link]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#611) Manitou válasza CYBERIA (#609) üzenetére


Manitou
addikt

Jó lesz ez :) Én már szavaztam :)

(#612) P.Dude


P.Dude
őstag

Semmi hír a játékról?

Kéne mint állat

Zoll

(#613) CYBERIA válasza P.Dude (#612) üzenetére


CYBERIA
őstag

[link]

Bár tudom, hogy nem érdekel ez már senkit :DD

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#614) _XXXXX_ válasza CYBERIA (#613) üzenetére


_XXXXX_
tag

De hogy nem érdekli az embereket :D Így video alapján kicsit szögletesek az autók(milyen legyen hát még szép hogy egy lada szögletes :D ) és kicsit szögletesen mozogtak az autók (bár lehet optikai csalódás) de mindegy akkor is jó lesz, mert ladás játék!!! :D
(egyedül ez a tuningolós rész nem jön be...ugyanúgy mint az nfs-be se, de valahogy csak kilehet majd bírni) alig várom már hogy lehesen vele játszani :DD

[Szerkesztve]

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#615) CYBERIA válasza _XXXXX_ (#614) üzenetére


CYBERIA
őstag

Kicsit arcade-osnak tűnt, mintha fel lenne gyorsítva, de valamelyik videóban meg inkább szimulátorosnak. Mintha más játék lett volna a kettő. Ebből még bármi lehet.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#616) _XXXXX_ válasza CYBERIA (#615) üzenetére


_XXXXX_
tag

Nem tudom más video-t nem láttam eddig csak képeket (valószínűleg más dolgom volt és nem figyeltem a topicot :) lehet mindjárt vissza olvasok). Video alapján túl sokat nem lehet sajnos leszűrni egy játékról (ugye még készül?...vagy lehet csak ülnek még rajta) na meg egy video-t meglehet úgy csinálni, hogy ne úgy hasson mint amilyen valójában a játék. Reméljük valami használhatót alkotnak nekünk a készítők :)
(kicsit gondolkodva mintha tényleg kicsit fellenne gyorsítva a video)

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#617) P.Dude válasza CYBERIA (#613) üzenetére


P.Dude
őstag

Az a link még jó de orosz nyelvtudás nemárt oda.

Zoll

(#618) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Állapodjunk meg abban, hogy ez a videó úgy viszonyul a véglegeshez, mint a stalker béta a még el nem készült teljeshez :))

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#619) Kiskokó válasza CYBERIA (#618) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hell. Na mivan má ?? nagyon eltüntünk.. semi hir még midnig ?? egy baszott Demo se ?
Ugyérzem hogy húzzák halasztják és még ráadásul szar is lesz... na mdin1 ezt csak énlátom igy remélem tévedek..
bye

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#620) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nrmúgy volt, hogy évelején jön a demo???

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#621) Kiskokó válasza mycso (#620) üzenetére


Kiskokó
veterán

ÓÓ demó megjelenés már sokszor lett volna... nemtudom de jöhetne már legalább egy b@szott demó. én mondom tökre úgyvagyok vele hogy várunkrá egy csomó és szerintem szar is lesz ! na mind1
ha van new info irjatok

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#622) KINKY_007


KINKY_007
aktív tag

Erre nézelődjetek:
[link]

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#623) CYBERIA válasza KINKY_007 (#622) üzenetére


CYBERIA
őstag

Kösz! :))

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#624) CYBERIA


CYBERIA
őstag

173-nál gyorsabban nem ment a Samara :)) :DD

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#625) Kiskokó válasza KINKY_007 (#622) üzenetére


Kiskokó
veterán

Remélem az adott időben ki is adják.. bár nekünk az tökmind1 mert az csak Orosz megjelenés nem?? vagy ha nem is akor is csak orosz verzió lesz vagy nemjól tudom?? szóvla várhatunk még egy ideig... habár nembiztos a Street legal is magyar game és alapból angol sőt még külön beállitani se lehet magyarnak nemhogy za legyen az alap... na midn1 majd meglátjuk...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#626) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Végül is talán inkább szimulátornak tűnik, mint arcade.

MOD: kipróbálta más is?

[Szerkesztve]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#627) P.Dude


P.Dude
őstag

Igazán kijöhetne már a játék!

Amire kijön addigra lesz nála jobb az biztos!Főleg ha 2007-re halasszák!

Egy kibaszott demó sincs!

infó sincs róla.Akkor minek kezdtek bele?

Zoll

(#628) P.Dude


P.Dude
őstag

Mostmár tényleg igazán kijöhetne már a játék mert...........

áááááá.Biztos megint halasztották!

Zoll

(#629) P.Dude


P.Dude
őstag

egyépként szétnéztem minden keresőben és semmi nemtaláltam a játékról sehol csak itt.
Mintha ez csak egy rossz vicc lenne!

Zoll

(#630) Kiskokó válasza CYBERIA (#626) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mit prbált ki más is ?? kiadták vagy mia dikk ? :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#631) CYBERIA válasza Kiskokó (#630) üzenetére


CYBERIA
őstag

Eddig beta-ról volt szó.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#632) Kiskokó válasza CYBERIA (#631) üzenetére


Kiskokó
veterán

ahha!.. a videóról?? jólvan na nemvagyok képbe szétvok csúszva :D :DDD na jólvan már na.. szóval a videóról van szó ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#633) Vincsó


Vincsó
aktív tag

Sziasztok!

Szóval:''Az orosz Geleos Media végre hivatalosan bejelentette, hogy a Lada Racing Club című fejlesztésük elkészült és március 20-ától megvásárolható(!) az orosz boltokban. Többek között az Ozon.ru webáruházban is.''

A játék.hu-n olvastam remélem lehet hinni ennek és akkor már csak egy minőségi játék kell ,hogy legyen :R
Csak legyen jó game :)

(#634) Newyorker


Newyorker
addikt

Mikor jelenik meg a teljes?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#635) P.Dude válasza Newyorker (#634) üzenetére


P.Dude
őstag

Picit olvass vissza és talán megtudod!

Zoll

(#636) CYBERIA válasza P.Dude (#635) üzenetére


CYBERIA
őstag

Mikor elkezdte szerkeszteni a hozzászólását, akkor még nem volt az ott.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#637) P.Dude válasza CYBERIA (#636) üzenetére


P.Dude
őstag

Hát akkor a csávó kicsit lassú volt.Vagy nem?

[Szerkesztve]

Zoll

(#638) Kiskokó válasza CYBERIA (#636) üzenetére


Kiskokó
veterán

MIről beszélsz ? másnapra rá irta mint hogy vincso irta hogy mikor jelenik meg...
vagy énvagyok hülye ?? nemhiszem :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#639) CYBERIA válasza Kiskokó (#638) üzenetére


CYBERIA
őstag

Ha ennyi idő volt, akkor ennyi idő volt... :C

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#640) Kiskokó válasza CYBERIA (#639) üzenetére


Kiskokó
veterán

De jó neki hogy igy bövelkedik időben :D ha nekem enny időm lenne egy HSZ-t megszerkeszatni.. áá nemistuodm mi lenne..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#641) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Arról van valakinek valami infója, hogy mi lesz a gépigénye????
Mer mindenhol annyira dicsérik a grafikáját meg a részletességét, stb., hogy gondolom kellesz hozzá valami komolyabb gép is.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#642) P.Dude válasza mycso (#641) üzenetére


P.Dude
őstag

Nincs még semmi gépigény.Nincs még semmi játék.A grafikája meg még elfogadható számomra.Majd kiderül mivan vele.

Zoll

(#643) CYBERIA válasza mycso (#641) üzenetére


CYBERIA
őstag

A végleges változatva nézve nem tudom, mennyi következtetést kell levonni, de a béta 12-150 fps volt Barton 2500+, 1GB RAM és R9800 társaságában. Ja és annak nincs grafikája.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#644) mycso válasza CYBERIA (#643) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát én félek, hogy el lesz b@szva. :(
A képek amiket láttam róla erősen hasonlít /sőt.../ a Street Legal Racing -ra, és mint ismeretes az a játék eléggé nem lett eltalálva.
Még szerintem ma sincs olyan konfig, amin ne akadna :DDD

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#645) dante3


dante3
addikt

Pár új videó a játékról: [link]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#646) CYBERIA válasza dante3 (#645) üzenetére


CYBERIA
őstag

Volt egy-két *u**a igénytelen rész a videóban. :DDD

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#647) Kiskokó válasza mycso (#644) üzenetére


Kiskokó
veterán

Figyelj attól hogy a képek ugyanugynéznek ki nem kell hogy szaggason sőt ha oylan képe lesz CSAK az autóknka akkor az már elég jó.... de a street legal azért szaggat mert az egész játék motorja egy autótervező programmal készült... szóval attól hogy ennek is iylen a grefikájja még nembiztos hogy szaggatni fog .... ennyi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#648) CYBERIA válasza Kiskokó (#647) üzenetére


CYBERIA
őstag

Itt még a video is szaggatott: 3 GHz P4, 1 GB RAM ;]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#649) P.Dude válasza CYBERIA (#648) üzenetére


P.Dude
őstag

Ezek szerint ennek a gamenek is XArul optimizált motorja lesz?

Zoll

(#650) Kiskokó válasza CYBERIA (#648) üzenetére


Kiskokó
veterán

aha. majd meglátjuk... bnízzunk benne hogy jó lesz !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.