Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Bencom válasza Lizzard (#200) üzenetére


Bencom
senior tag

hát... figyi: a Maffia 1/2 ismerős?
mindketttőt lengyelek csinálták...:U:DDD

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#202) Lizzard


Lizzard
aktív tag

Huhh emberek, ma reggel felugrottam a Ladaracingclub.com-ra, és legnagyobb meglepetésre egy frankó kis rendőrös üldözös fless múvi van a főoldal tetején Ez újítás lehet, vagy csak tegnap nem vettem észre? Bázz full zsír lesz ez a gém, ha lesznek benne zsaruk, mint NFS - Hot Pursuitban...

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

(#203) Lizzard válasza Lizzard (#200) üzenetére


Lizzard
aktív tag

Nem jelent még meg a gém, majd csak 2005.áprilisban... Szal még nem maradtál le semmiről... ;)

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

(#204) Lizzard


Lizzard
aktív tag

Tegnap leszedtem a yogee #98 hsz-ében levő link videóit, ezen kívül talál már vki más videket?
Amúgy a videk alapján elég jó lesz a gém, frankó a fa effekt, végre nem csak egy egyenes textúra a fa, mint pl Colin részekben, tükrözödés is király, nah meg persze az autó is jól ki van dolgozva. De a legjobban a víz megjelenítésén lepődtem meg, hát az vmi überfaszára sikerült, teljesen életszerű... :C

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

(#205) Bencom válasza Lizzard (#203) üzenetére


Bencom
senior tag

akkor megnyugodtam:)

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#206) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Nah pill leszedem énis a vidcsit !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#207) Kiskokó válasza Kiskokó (#206) üzenetére


Kiskokó
veterán

na énis leszedtem egyet !
jó meg szép ! de azért az elég necces hogy nincs csórika aki vezetné a kocsit henm tökre üres. remélem ezt kijavitják és ezért hiányzi ka ''föszereplő'' mert még készülöben a gem

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#208) Lizzard válasza Kiskokó (#207) üzenetére


Lizzard
aktív tag

kSztem amikor még azok a videok készültek, akkor még ilyen pre-béta volt a gém, szal szvsz remélem még beletesznek egy sofőrt a végleges verzsönbe...

Ha vki vmi egyéb videokról tud linket, plz azonnal ossza meg velünk is... ;)

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

(#209) Lizzard


Lizzard
aktív tag

Hi all!

Nemtom be lettek e már linkelve a következő oldalon levő wallpaperek, én még csak most találtam rá.. (Ugyanis a rássön lengidzs nem megy egyáltalán nekem... :P) Ha igen akkor előre is sorry...

LADA Racing Simulator-os wallpaperek: Bővebben: link

[Szerkesztve]

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

(#210) Kiskokó válasza Lizzard (#209) üzenetére


Kiskokó
veterán

Már voltak .... :B:B

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#211) hcstuning


hcstuning
tag

Én is elkezdtem szedni néhány videót, és a víz a kép alapján tényleg eltalált cucc. Nagyon vaga sztem, bár majd a video alapján többet fogok tudni mondani.:DD
hcs

-=Joey=-

(#212) 17/28


17/28
csendes tag

Teccik

Resistance is futile...

(#213) muad_dib


muad_dib
tag

En mar el is kezdtem gyujtogetni ui van egy ladaorult cimboram, oszt legyen neki karacsony.
Meg amugyis kivancsi vagyok az elegedett kacajara mikor nyomul a voros ter korul a moddolt ladajaval es ilyen fejet vag hogy :C

[Szerkesztve]

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#214) pcgames


pcgames
csendes tag

Remélem, nem csak a híre nagy a játéknak!:P:))

[Szerkesztve]

ASUS A7N8X-E DELUXE, AMD Athlon XP 2500+ Barton, ATI 9600 Sapphire, 2X 256 MB Kingstone + 256 MB TwinMOS DDR 400Mhz RAM, SATA Hitachi 160GB, ASUS DRW-1604P DVD író, Creative Inspire P580 5.1

(#215) Kiskokó válasza pcgames (#214) üzenetére


Kiskokó
veterán

nézd meg az orosz oldalt és meglátod !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#216) sonar


sonar
addikt

Kimi is Ladaval kezdte:Bővebben: link
:C:C:C:C És tessék már a világ legjobb pilótája

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#217) Immy válasza sonar (#216) üzenetére


Immy
őstag

NA ezt sem tudtam! :DD
Húú akkor lehet hogy f1-es versenyző leszek!;)

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#218) sonar


sonar
addikt

Attól még messze vagy

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#219) Hikvision


Hikvision
senior tag

kell

20 éve a PH-n.

(#220) Fecka17


Fecka17
tag

Hello!
Ez a játék mikor jön be?
Nem vagyok Lada fan, de ez akor is király lenne!
És grafikája is elég elviselhető lesz!

Üdv: Fecka!

(#221) Balint133 válasza Docci (#21) üzenetére


Balint133
aktív tag

Jó benne a csaj és a szxi harisnyája:))
Naj jó csak vicc volt!!
Amúgy lehet h. kafa lessz a játék! Tök olyasmi mint az Underground!!

Két küklopsz négy szem közt!!

(#222) Kiskokó válasza Hikvision (#219) üzenetére


Kiskokó
veterán

Gratula !! Tömör és lényegretőrő !!

ui.:Szerintem márcsak azért is megéri majd megszerezni hogy kormánnyal jót lehessen furikázni vagy tévedek?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#223) Immy válasza Fecka17 (#220) üzenetére


Immy
őstag

Ha egy kicsit elöbbre olvasánál akkor talán látnál valamit!

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#224) Kovacsgabor


Kovacsgabor
tag

nem tud valaki mutatni valami magyar oldalt a gameről? (oroszul nem nagyon tudok):F

az egypupú tevét az különbözteti meg a kétpupútól, aki akarja

(#225) Lizzard válasza Kovacsgabor (#224) üzenetére


Lizzard
aktív tag

Magyar oldalról még nem hallottam, de állítólag készülőben van az orosz oldalról egy inglis mirror, szal hamarosan angolul is olvasható lesz az official oldal... :C

Ha vki újabb infókat tud az gémről, v. ha komolyabban tud oroszul és sikerül fontos infókat kihámoznia a homepageükről, akkor ossza meg bártan velünk! ;)

MOD: Jippííí, ez az 1000. hsz-em, LÉL :U

[Szerkesztve]

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

(#226) Kovacsgabor válasza Lizzard (#225) üzenetére


Kovacsgabor
tag

majd szólj, ha tudsz valami címet

az egypupú tevét az különbözteti meg a kétpupútól, aki akarja

(#227) Lizzard


Lizzard
aktív tag

Ejj, kezd eléggé elsüllyedni a topic... szal uppancs... Meg ha vki új infókat tud a gémről, ne tartsa magában! ;)

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

(#228) Bazsesz válasza Kovacsgabor (#224) üzenetére


Bazsesz
őstag

Csinálunk egyet, nem téma :DDD

~2 hónap múlva április :)) Hosszú idő, de itt lesz az nemsokára, és akkor zúzhatunk a demóval :D

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#229) Kiskokó válasza Bazsesz (#228) üzenetére


Kiskokó
veterán

jahh jólenen már !! akor tudnánk biztosat hogy kelle vagy sem !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#230) kuglee


kuglee
tag

sziasztok.megjelent már a lada játék?
két játékba is lesz idén lada:)
egyrészt ebben ,egyrészt stalkerben
volt régen egy magyar autó: a puli, emléxik rá valaki?
kéne csinálni valami jó kis arcade autós gémet belőle:)
baumgartner zsolt and the puli car race

medal of honor forever+YU-GI-OH azaz pokemon ultra

(#231) Thunder78 válasza Bazsesz (#228) üzenetére


Thunder78
senior tag

És a full mikorra várható? Mit lehet tudni?

Tényleg LOL ez a játék ... kíváncsian várom.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#232) ESP


ESP
senior tag

Adja az ég, hogy legyen benne 1.2-es dzsikesz-merdzsó:C
Tuning: roló hátra, zöldmanó-matrica, kiszászlók (öntapadós), nyúlfarok+wunderbaum, szőröskormány, stb....

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#233) Rufusz válasza ESP (#232) üzenetére


Rufusz
tag

A zöldséges mercire gondolsz? Mert akkor 4 különböző dísztárcsa is kell rá, meg mercijel alakú fux a driverre :D

''Az élet olyan mint egy motorkerékpár, be kell rúgni,aztán megy magától''

(#234) 17/28


17/28
csendes tag

Az biztos hogy ha megjelenik megveszem - már ha angol lesz, mert a ruszki nem az erősségem...

Resistance is futile...

(#235) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

én megszerezem a játékot mer nagyon cooool :DDD

LollR fiam LollR

(#236) ESP


ESP
senior tag

Biztos, hogy itthon hatalmas sikere lesz...mármint kis Hazánkban...
Másért nem is, de a nosztalgia, illetve a kultusza miatt...:C

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#237) ESP


ESP
senior tag

Ha beraknak egy d*kesz karaktert...nejlongatyóban,lyukacsos-trikósan, fehér makkoscipőben és fuxoltan...akkor lesz itt móka...annyi szent...
:C

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#238) Lizzard válasza ESP (#232) üzenetére


Lizzard
aktív tag

Nem erről a nyúlfarok+wonderbaum+szőröskormányról fog szólni a tuning ebben a gémben, hanem kb olyan lesz benn a tuningolási lehetőség, mint az NFSU-ban volt. De ez az oldalukon levő képekből is látszik, nem tom még hányszor fog újból és újból előjönni ez a nyúlfarok meg stb ''tuning'', de már nagyon uncsi kezd lenni, igazából az nem is számít tuningnak, csak ilyen indióta csicsázásnak meg vakításnak szokták a tezsvérek telerakni az 1200-es LADA-jukat.
A tuning arról szól h. körbespojlerezik a gépet, szárny, légbeömlők, meg a jó kis performansz tyúning... ;)

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

(#239) Kiskokó válasza Lizzard (#238) üzenetére


Kiskokó
veterán

egyetértek !! az nemtuning hogy bólogatós kutya van a hátsó szélvédőnél meg ilyenek !! BORRING !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#240) dbali


dbali
aktív tag

Én is alig várom már kibirni hogy meglegyen ez a game. Nekünk is volt LADA Samara-ánk állati lenne most PC-n vezetni.:))

Okos enged ha már szenved!

(#241) c.zsolti válasza Lizzard (#238) üzenetére


c.zsolti
őstag

1600 motor, sportvezmű tengely, BMW felni, stb. ezek a jó kis tuningok egy 1200-es Ladához ;]

...

(#242) ESP


ESP
senior tag

Ez nem tuning topic...ugye!(?)

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#243) illusiON


illusiON
őstag

de msot mér? szerintem meg az uncsi, hogy minden második játékban ami kijön van performensztyúning meg körbeszpoilerezés meg fene tudja mi... kezd illuzióromboló lenni 8már ha szabad magamról ilyent modnani :D) sztem akkoris 5letesebb lenne legalább egy ilyen sufnituningos mod hozzá... colásüveget kivágod hengernek, a végére rámaratsz egy csövet, be a turbóba, telerakod drótokkal, és már kész is a léxűrő :D

( : no woman no cry : )

(#244) Laccc válasza Mahinátor (#2) üzenetére


Laccc
csendes tag

Nem tudja valaki, hogy le lehet-e már tölteni a Lada Racinget valahonnan? Csákó:)

(#245) Laccc


Laccc
csendes tag

Nem ezt kérdeztem!:(((

(#246) Calogero válasza kuglee (#230) üzenetére


Calogero
addikt

Nem ket jatekban lesz Lada hanem 3-ban.

Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#247) Kiskokó válasza Laccc (#245) üzenetére


Kiskokó
veterán

MIbajod van ??

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#248) RobyBoy_16


RobyBoy_16
csendes tag

Sziasztok!!
Mikor is fog megjelenni??
De én sztem nem fogok tudni,várni!!
Idáig a SAN ANDREASra vártam,de ez után........áááááhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
megbolondulok...
Kéne valami nagyon warez ahonnan le lehet szedni:D
NEm tudtok valamit?
Vagy van már DEMÓ esetleg?

Sötétedés után kitágul a világ....... By.: ''Sorted'' Álom config: Pentium 8 /10MB L2 Cash ; valamilyen alaplap /2000FSB/ ; 2*2G RDDR RAM ; Geforce 10500 /1G GDDR -bővíthető RAM! Jó lenne??

(#249) Agostino


Agostino
addikt

Lizzard and Kiskokó : amit írtatok az most hótkomoly? Remélem csak vicc akar lenni :). Szerintem mindenkinek van azért némi fogalma arról mi is az a tuning ;)

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#250) Lizzard válasza Agostino (#249) üzenetére


Lizzard
aktív tag

Hát én hótkomolyan beakadtam ezen a bólogatóskutyás+nyúlfarkos dolgon, csak azért írtam le, h. mi is az igazi tuning, mert már sokadszor jött elő ez a no fear+reluxa a hátsóablakon tuning, és már nagyon sokk volt nekem...
Természetesen merem remélni, h. a fórumozók többségének nem ez a fajta ''tuning'' jelenti az igazi tuningolást. Jó az igaz, h. egy jó kis sufnituningot belerakhatnának a gémbe, de szvsz sztem dettó olyan tuninglehetőségek lesznek, mint NFSU 1-2-ben voltak...
Mindenesetre már nagyon várjuk haverommal, aki nagy LADA fan, h. már megjelenjen a ful gém, vagy akár a demo... :C

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.