Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) hobizoli válasza Bazsesz (#300) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Sokba.

A múlt heti birminghami MotorShow legfigyelmesebb látogatói egy hatalmas meglepetésre kaphatták fel fejüket.
A SADEV amely cég köztudottan már több WRC, Kit-Car és Super 1600-as autó hajtásláncát tervezte és gyártotta standjának egy nehezebben megközelíthetõ részén egy részben aktív négy-kerékhajtás rendszert állított ki.
Mi sem figyeltünk volna fel erre, - hisz rengeteg ilyen rendszert láttunk már -, ha megérzésbõl nem gázolunk át mindenen és mindenkin. Ekkor jött a sokk. A felirat a kuplungharang külsõ részén: Lada Motorsport.
Mint azt a cég egy szóvivõje kérdésünkre elmondta, valóban a Lada rendelte meg ezt a lehajtást, rali célokra. Az úgynevezett full-aktív differenciálmûvek számáról még nem sikerült megállapodni az oroszokkal.
Ök minél kevesebb, míg a tervezõ cég minél több ilyen speciális ''öngondolkodó'' részegységet szeretnének a rendszerbe.
Az FIA érvényben lévõ szabályai értelmében rali szakágban csak WRC-be építhetõ be ilyen hajtáslánc. Ez pedig csak egy dologra engedhet következtetni: a Lada Motorsport WRC-t épít.[/I}



hobizoli

több drón kell ;P

(#302) keratom válasza hobizoli (#301) üzenetére


keratom
tag

Hmm...
Lada WRC? Ez érdekes lenne. Honnan vesznek annyi irdatlan mennyiségű dellát az orosz fiúk, hogy a WRC-ben induljanak? Asszem a Ladák csak egyetlen piacon fogynak jól (igaz, hogy az szép nagy). Ebből annyi befolyhat, hogy belevágjanak egy ilyen vállalkozásba, amibe már nagyobb nevű gyártóknak is beletört a bicskája? Bár lehet, hogy kapnak némi állami támogatást is.
Mindenesetre kíváncsian várom az esetleges Lada WRC szereplést, ha lesz ilyen.

(#303) hobizoli válasza keratom (#302) üzenetére


hobizoli
nagyúr

[kép]



hobizoli

[Szerkesztve]

több drón kell ;P

(#304) gabe_


gabe_
őstag

Szerintem jól nézne ki egy Lada WRC két fabia között... :) kifejezetten üdítő látvány lenne

Sovány szakácsban sose bízz!

(#305) keratom válasza hobizoli (#303) üzenetére


keratom
tag

Nem sámli!
Úgy látszik az orosz fiúk véresen komolyan gondolják a dolgot.
Mindenestre én szurkolok nekik, hogy sikerüljön nekik jól agyonverni az egész WRC mezőnyt.
Nem is gondoltam, hogy ez a verda ilyen jól is tud kinézni. Ha így nézne ki a szériaváltozat is, biztosan jobban fogyna.

(#306) White Tiger


White Tiger
tag

Hm, érdekes lesz ez a game :) Az orosz játékok igényesek, bár én az irányástól félek kicsit. Nagyon el tudják bonyolítani... Játszottam egy orosz űrszimulátorral, hát hadd ne mondjam... Nemtom már hány billt kellett lenyomni, h előre menjek :D

Ami nem öl meg, az erősít.

(#307) keratom válasza White Tiger (#306) üzenetére


keratom
tag

Egy autós játék irányítását nem nagyon lehet túlbonyolítani.
gáz
fék
jobbra
balra
kézifék
kézi sebességváltás fel, vissza
nitro
oszt ennyi. Ezzel azt hiszem el lehet boldogulni.

(#308) Szaki@Pécs válasza keratom (#307) üzenetére


Szaki@Pécs
tag

kuplung? :))

Az abraka-dabra ehhez képest csak hókusz-pókusz.

(#309) keratom válasza Szaki@Pécs (#308) üzenetére


keratom
tag

Hoppá! Tényleg.:DDD
Meg a fényszóró ki, be
hidraulika (lásd NFSU2)
nézet váltás
Mégiscsak túl lehet bonyolítani?

(#310) White Tiger válasza keratom (#307) üzenetére


White Tiger
tag

Miért, szerinted egy űrszimulátort el lehet bonyolítani? Én se gondoltam volna... De komolyan, már a trainingben elakadtam... Nemröhög, nem vagyok ilyen béna, és nem csak én jártam így!
:D

Ami nem öl meg, az erősít.

(#311) keratom válasza White Tiger (#310) üzenetére


keratom
tag

Na igen. Én már rég nem játszok űrszimulátorokkal, pedig régebben szerettem őket, mert könnyed kikapcsolódást nyújtottak. Most már tényleg annyira túlzásba vitték a bonyolítást, hogy egyszerűen nincs türelmem kibogarászni, hogy a sok funkciót milyen billentyűvel, esetleg billentyűkombinációval lehet elérni, pedig valószínű, hogy a játék ugyanolyan jó mint a régiek sőt nyilván sokkal jobb, mert a végtelenségig csiszolgatták fejlesztgették vérprofi szakemberek. Ez persze nem csak a zűrszimulátorokra igaz, hanem mindegyik játékkategóriára. Az igazi mesterművek, pont a professzionális kidolgozás miatt bonyolultak, ezért csak egy megszállott réteg veszi a fáradtságot, hogy kiismerje ezeket. Emiatt nem hoznak akkora üzleti hasznot, amekkorát a gagyi mindenki által könnyen fogyasztható játékok. Ha továbbgondoljuk ezt az egészet, akkor arra lyukadunk ki, hogy az igényes játékok ki fognak veszni, vagy legalábbis nagyon meg fognak ritkulni. No meg jön a platform játékok dömpingje. A vége az lesz, hogy sirathatjuk a jó kis PC-s játékokat.
Mit is akartam mondani az elején? :F

Mindegy!! Bízzunk benne, hogy Ladaszimulátor jójáték lesz!

[Szerkesztve]

(#312) BlackSmiley


BlackSmiley
tag

Mikorfog kijönni elméletileg eza lada simulator? Amúgymeg a komplikációkkal semmbajnincs rákell fordítani egykis időt utánamegmárolyan mitha valami egyszerü gammalenne szerintem :)

(#313) Sonny_19


Sonny_19
csendes tag

Samara tuning odabaß!!!!
HEHEHEHE!

(#314) The Prodigy


The Prodigy
csendes tag

Ez 1 remek játéknak ígérkezik, csupán a ladák miatt /lada-őrült vagyok/:) Remélem lesz benne duplawebber-es zsugormotoros VFTS:))

Üdv.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Kuplungot rúgd, kéziféket szakítsd!!!

(#315) BlackSmiley


BlackSmiley
tag

Ja és remélem nemjön ki PolyStation-ra ,hogy visszkapják a grandturismo4-t ;]

(#316) Sonny_19


Sonny_19
csendes tag

VFTS 4ever! + Varga Cigány!
Remélem skiezhető meg modolható lesz és lesz hozzá Lada evo5 cigány módra!


;]:C

(#317) Mahinátor válasza Sonny_19 (#316) üzenetére


Mahinátor
tag

YEAH :D
[kép]
Van Róla olyan képem...huhuu
jobb hátsó abroncs lobog mint a zászló :D majdnem elvitt minket :D

[Szerkesztve]

(#318) Mahinátor


Mahinátor
tag

Meg mikor túl szüken veszed a kanyart:
[kép]

(#319) Sonny_19 válasza Mahinátor (#318) üzenetére


Sonny_19
csendes tag

Zsír képek!
Látom szakértővel állok szemben!
Mégzsírabb!!!!!!!:DD

(#320) Bazsesz válasza keratom (#305) üzenetére


Bazsesz
őstag

Hát kicsit másabbul néz ki, mint a széria.

LADA 110 széria:

[kép]

Annyi különbséggel, hogy alul az a fekete csík is színre fújt...

Persze szélesítéssel, meg azzal a szárnnyal jobban néz ki jóval.

Pölö a 112-es Rally változata: Bővebben: link

Meg van valamelyik CD-men amolyan NFSU-ba illő tuning is akkora szélesítéssel, mint egy ház.

Bár szériába érdekesek..

Ja, és mégvalami: szvsz 1 hónapon belül demó! (Lassan itt az április).

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#321) The Prodigy


The Prodigy
csendes tag

Én a 21074 és VFTS őrült vagyok /2107-esem van/, de 2110-esekből is hehet ''alázó'' autókat heggeszteni...:)

Kuplungot rúgd, kéziféket szakítsd!!!

(#322) keratom válasza Bazsesz (#320) üzenetére


keratom
tag

Ez a szériaváltozat nagyon csúnya. Oroszék ezt nem látják?
Pedig túl sokat nem is kéne pofozni rajta (ami a linkeden van az is tök jó pl.).
Még a gyártósorokon sem sokat kellene variálni, viszonylag olcsón megúszhatnák a dolgot, és sztem. sokkal többen vennék az autót.
Kíváncsi vagyok, hogy Áprilisban kész lesz-e annyira a játék, hogy kiadjanak egy demot. Láttunk már asszem mindannyian egy-két csúszást.
Nekem már viszketnek az ujjbegyeim, hogy nyomhassam a gázt (billentyűt:D).

[Szerkesztve]

(#323) Mahinátor válasza Sonny_19 (#319) üzenetére


Mahinátor
tag

Ezt nézd meg:
Bővebben: link
:C

(#324) The Prodigy


The Prodigy
csendes tag

Most jöttem haza a CORA szlalomkupáról (Miskolc), mondanom sem kell: tele volt ladákkal.:) A gumicsikorgás és a lóerők összhangja folyamatosan fokozta a hangulatot mind a versenyzők, mind a szurkolók körében. Sztárvendégek: BALÁZS ''ÖCSI''!!!!!!!!!!:Y és GEZA-01!!!!!!!!!!!:Y Jajjjjjjjjj de várom ezt a játékot!!!!!:))

Kuplungot rúgd, kéziféket szakítsd!!!

(#325) Manitou


Manitou
addikt

Csak jönne már a gama.Nagyon várom én is. Jó fajta kis kockalada fíling:))
Ha eddig a gépigényről nem volt szó itt egy kis infó:

minimum
Pentium-1 GHz
128 Mb памяти
HDDszabad hely- 100 Mb
DirectX 7.0 (GeForce2) с 32 Mb VGA
16Х CD
DirectX-kompatibilis hang kartya


normal
Pentium4 2.0GHz
256 Мб mem
HDD szabad hely- 3 Gb
DirectX 9.0 (GeForce FX 5900,
ATI Radeon 9800) 128 Mb VGA
4Х DVD
DirectX-hang kartya

ez a max gep igenye :
Pentium4 2.8GHz
512 mb mem
HDD szabad hely - 3 Gb
DirectX 9.0 (GeForce FX 6800,
ATI Radeon X800) 128mb-tol
16Х CD/DVD 4X (DVD verzo is lesz)
DirectX-hang kartya

(#326) Manitou


Manitou
addikt

[kép]
Ilyen részletesen lemodellezett épületek lesznek benne.:Y
Nem is csodálom hogy egy 6800 as vagy X800-as kártya kell neki

(#327) Manitou


Manitou
addikt

[kép]
Ez se rossz kép:)

(#328) Bazsesz


Bazsesz
őstag

április van emberek, hamarosan demó :) Várja a konfigom, hogy izzon rajta a cucc :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#329) keratom válasza Bazsesz (#328) üzenetére


keratom
tag

Csak nehogy a konfig izzon a ''cucc'' alatt. Ahogy elnéztem a gépigényt, meg a képeket, a kis 6600GT-met alaposan be fogja fűteni.
Mekkora szemetek! Már Április 3.-a van és sehol a demo:D.
Nem igaz, hogy elsején nem bírták bedobni a köztudatba.

(#330) Manitou válasza keratom (#329) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem is 6600GT-m van. Szerintem simán menni fog vele.

(#331) GodHeart


GodHeart
senior tag

huh ehhez a 9600prom kevés lesz! :(((

(#332) superxaba


superxaba
tag

Dacia-s játék mikó' lesz?

Nem a részvétel a fontos, hanem a győzelem! Not the action, but the victory! www.25ora.ro

(#333) Manitou válasza GodHeart (#331) üzenetére


Manitou
addikt

Fog az menni, csak nem max grafikán.

(#334) keratom válasza superxaba (#332) üzenetére


keratom
tag

Majd amikó lesz Zaporozseces is.:DDD

(#335) Bazsesz válasza keratom (#329) üzenetére


Bazsesz
őstag

Ugyna, nekem 2-es cerkám van giga rammal, és R9200-zal. lényege a dolognak, hogy fusson :)

Jöhetne már...

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#336) Tele von Zsinór válasza Manitou (#325) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Radeon 9200se :O

(#337) keratom válasza Bazsesz (#335) üzenetére


keratom
tag

Majd butítjuk a grafikát oszt csá.
A lényeg a játékélmény.

(#338) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

Ez sem rossz: :C
Bővebben: link

és még annyira nem is off! :D

[Szerkesztve]

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#339) Manitou válasza ysoltee85 (#338) üzenetére


Manitou
addikt

Hmm. hasonlatos nagyon a két játék . Látom ebben is van kockalada tuning ezerrel.;]

(#340) Manitou válasza keratom (#337) üzenetére


Manitou
addikt

Szivemből szóltál. :)

(#341) Kobe


Kobe
veterán

hát ez állati :)
megnéztem az oldalt, a screenshotok ígéretesnek tűnnek :) mikorra várható a game ?

(#342) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Mikor jelenik meg?:D

(#343) keratom válasza Kobe (#341) üzenetére


keratom
tag

Ha azt kérded, amelyikről a topic szól, akkor a válasz:Bővebben: link .
Szal nemsoká dzsalhatunk a Zsigcsikkel Moszkvában a demoban (ha a játék fejlesztőinek minden összejön).
Ha azt kérded amit ysoltee belinkelt, az valamikor a nyáron a cikk szerint

(#344) Kobe válasza keratom (#343) üzenetére


Kobe
veterán

azé kérdeztem mer a topicot olvasva csak találgatásokba bocsátkoztak, oroszul meg nem értek tavaris, hogy a hivatalos oldalrol nyejek infót :)
az oroszok köztudottan megalomániásak remélem nem 5 dvd lesz a játék :)

(#345) keratom válasza Kobe (#344) üzenetére


keratom
tag

Ez abszolút hivatalos információ. a honlapjukon még mindig ez a két időpont van megadva. Oroszul én sem tudok, csak összekapartam az emlékeimet (amiből nem sok maradt) a 20 évvel ezelőtti ált. iskolai oroszórákról. :DDD
A demot még mindig nem adták ki AAARRGGHH!!![kép] [kép]

(#346) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Egy kis segítséggel kiderítettem, hogy 4CD, illetve 1 DVD lesz a játék. Íme a követelmény:


D- version (4 D- disks)

The minimum system requirements (game is not established data on the disk - it works with CD):

* Pentium- compatible processor 1 GHz
* 128 Mb the memory
* vacant place on the disk - 100 mb
* DirectX 7.0 compatible accelerator (GeForce2) from 32 Mb video memories
* y'Kh D- drive
* the DirectX- compatible sonic map

The recommended system requirements (game establishes data on the disk):

* Pentium4 2..0GYuz
* 256 mb. of the memory
* vacant place on the disk - 3 gb
* DirectX 9.0 compatible accelerator (GeForce FX 5900,
* ATI Radeon 9800) from 128 Mb video memory
* yaKh D- drive
* the DirectX- compatible sonic map

The maximum system requirements (game establishes data on the disk):

* Pentium4 2..8GYuz
* 512 mb. of the memory
* vacant place on the disk - 3 gb
* DirectX 9.0 compatible accelerator (GeForce FX 6800,
* ATI Radeon X800) From 128 Mb video memory
* y'Kh D- drive
* the DirectX- compatible sonic map



DVD- version (1 DVD- disk)

The minimum system requirements (game is not established data on the disk - it works with DVD):

* Pentium- compatible processor 1 GHz
* 128 Mb the memory
* vacant place on the disk - 100 mb
* DirectX 7.0 compatible accelerator (GeForce2) from 32 Mb video memories
* yaKh DVD- drive
* the DirectX- compatible sonic map

The recommended system requirements (game establishes data on the disk):

* Pentium4 2..0GYuz
* 256 mb. of the memory
* vacant place on the disk - 9 gb
* DirectX 9.0 compatible accelerator (GeForce FX 5900,
* ATI Radeon 9800) from 128 Mb video memory
* 2Kh DVD- drive
* the DirectX- compatible sonic map

The maximum system requirements (game establishes data on the disk):

* Pentium4 2..8GYuz
* 512 mb. of the memory
* vacant place on the disk - 9 gb
* DirectX 9.0 compatible accelerator (GeForce FX 6800,
* ATI Radeon X800) From 128 Mb video memory
* yaKh DVD- drive
* the DirectX- compatible sonic map



Special infó:


* the realistic physical model
* the models of machines, created according to the original drawings (with the support TO AUTO-VAZ)
* all possible tyuning of the automobiles
* real of the street of real is municipal
* the photo-texture
* street racing
* drag racing
* the official competitions


És az alapinfó, hogy mi is lesz tulajdonképpen:


Lada Racing Club - this is the actually most expected Russian project. From the first days of its existence it fell under close attention of both the representatives of play industry (press publishers) and the simple players. First skrinshoty and meager press release only warmed up interest. And only on the official forum of game it was possible to obtain the portion of information. However, now, with the discovery of official site, we cease information deprivation, and you will be able to learn everything which you interests on project Lada Racing Club.

LRC this is not simple the first domestic project, in which is litsenzirovana entire rule of the machines represented in the game: all models OF AUTO-VASA'S concern, beginning from the ''kopeck'' and concluding by last development ''Lada Revolution''. This even and the highest level of graph, the cursor ''ArtyShock Engine'', which does not be inferior on the quality to western analogs, photo-realistic textures and city Moscow, recreated in the game on the photographs and the surveys, real physics and much other.

Game will be the mixture of two genres, arcade and simulator, which will allow each player to find something precisely for itself. Plus to everything project LRC it will be possible to use as a unique textbook on tyuningu of the automobiles of auto-Vasa's concern. Everything that you will make with your machine in game Lada Racing Club, you will be able to do, also, in the real life. For the maximum realism in the game they will be represented the production of the most distinguished tyuningovykh companies: for example, Lit Company, Pro- sport, Rider, Clutchnet, Soyuz9', SVR, Promo, ATT and many others. However, certainly, fantasy it will also where go on the spree, which will be reflected in some underweights.

To travel on its iron horse will be on the learned places of city Moscow. In game Lada Racing Club there will be the order 60- TI of the kilometers of real streets, for example, Kremlin embankment, Leninist prospectus, ul. Okhotnyy Ryad, Komsomol prospectus, running plate and many others. But in the following parts we will gradually recreate entire Moscow.

However, as far as the maximum realism of project, about which we declare with the confidence in each interview, is concerned, her us will allow to create cursor ''ArtyShock Engine'' from komanii ''ArtyShock''. One enumeration alone about its possibilities will force you to believe, that, playing in LRC you completely you will forget, that this is game.


Jó olvasgatást, reméel, hogy sikerült néhány infót megadnom.

Ja, és mégvalami, amit az oldalon írnak, és már párszor elhangzott itt, és akinek nincs kedve sokat visszalapozgatni:

DEMÓ ÁPRILISBAN, TELJES SZEPTEMBERBEN!!!

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#347) Kiskokó


Kiskokó
veterán

hát bazz ez nagyon necces dolog nem??? 4 cd és csak 10mb szabad hely kell neki ?? :F mind1 ahogy elnézem ez a moscow rush játék jobb lesz mint a lasa simulator 2005
mind1 melyik csk valami jönne már és tudnánk valósat mondnai !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#348) Manitou válasza Kiskokó (#347) üzenetére


Manitou
addikt

Az 100MB nem?:DDD Bár az se valami húdesok. De ez a minimumnál van, azért ezt ne felejtsük el.

(#349) Bazsesz válasza Manitou (#348) üzenetére


Bazsesz
őstag

A mai vinyóknál már az a 3GB se hűdesok. Szal nem azt a 100MB-ot kell nézni. :) És ennyi a dolog lényege, oszt cső.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#350) Kiskokó válasza Manitou (#348) üzenetére


Kiskokó
veterán

ja igen 100 bcso csak elirtam de azis kibaszott kevés a 4 cdhez nézve nem??

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.