Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Szerintem ennek kapáltak. :(

"Later Nerd!"

(#402) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Nem kell aggodni, ki fog jönni a játék, és ha a tökéletesség ára az lesz, hogy késni fog, akkor azt mondom legyen. Inkább jöjjön ki késöbb, de ne legyen benne semmilyen bug, legyen meg a hangulata, hogy ne valami ea szerű tömegkacattá váljék.
Jó példa erre a Blizzard, sokszor késett a játékaival, de amikor végeztek mindenkinek leesett az álla.
Várni mindig megéri.

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#403) GodHeart


GodHeart
senior tag

hmm, már a topicot is alig találtam, mi újság a demoval!? :D
/rejtett up :P/

(#404) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Még mindig semmi. És szerintem ennek a játéknak is kapáltak. :(

"Later Nerd!"

(#405) Troy.


Troy.
addikt

:(

.

(#406) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem is nagyon olyan érzésem van, hogy ebből már semmi nem lesz.
Demot is igérték valamikor év elején, aztán május körül, de azóta sincs semmi.:(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#407) Agostino


Agostino
addikt

Most valaki világositson fel már, hogy mi ez a ''ugysem jön ki, ennek már harangoztak'' hozzáállás?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#408) wolffy


wolffy
aktív tag

Na mivan?! Halott ügy???

(#409) busman válasza wolffy (#408) üzenetére


busman
addikt

Biztos jön a demo..... Ápp neki! Egyéb info?:DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#410) robekri


robekri
addikt

Fel, mert kell ez a fórum!

Na akkor a hozzászólók közül kinek van ladája, zsigája? ;]

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#411) Peet


Peet
senior tag

Ha ez a game is annyit késik mint a Stalker akkor leshetünk! :(

(#412) keratom


keratom
tag

Rég néztem be ide, de úgy látom a helyzet keleten változatlan, csak annyi újdonság van, hogy a játék hivatalos weblapja helyett, egy a ''szerver ideiglenesen nem elérhető'' szöveg jelenik meg. Nagyon fasza.:((

(#413) naraku


naraku
aktív tag

Ez komoly ?:F:F:F:F:Y:Y:Y

(#414) Turbolada II válasza naraku (#413) üzenetére


Turbolada II
őstag

Ladázni akarok!

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#415) Turbolada II válasza Turbolada II (#414) üzenetére


Turbolada II
őstag

Miért akarsz számítógépen játszani Ladával, ha a valóságban is tudsz?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#416) Manitou válasza Turbolada II (#415) üzenetére


Manitou
addikt

Te magaddal beszélgetsz?:C:DDD

(#417) Turbolada II válasza Manitou (#416) üzenetére


Turbolada II
őstag

Hát, jóhogy. Talán bolond vagyok?
Már várom ezt a játékot.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#418) sharpapa válasza Turbolada II (#417) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Egyetértek...Legalább valami hír lenne róla hogy mért késik, mikor lessz, lessz-e egyáltalán??:O

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#419) Manitou válasza Manitou (#416) üzenetére


Manitou
addikt

Ki ? Én? Én nem.:DDD

(#420) sharpapa válasza Manitou (#419) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Skizo gyűlés..

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#421) Manitou


Manitou
addikt

Simán.

(#422) Turbolada II válasza Manitou (#421) üzenetére


Turbolada II
őstag

Én kezdtem?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#423) Turbolada II válasza Turbolada II (#422) üzenetére


Turbolada II
őstag

Te keztded, nem tehetsz róla hogy várod ezt a játokot. Tudom a tudatalattid azt mondja STALKER effekt, meg hogy a ruszkik fűt-fát ígérnek. Mi van ha T-34 szimulátor lesz a vége? Inkább tisztítsd meg a Kockát holnap reggel.

[Szerkesztve]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#424) sharpapa válasza Turbolada II (#423) üzenetére


sharpapa
aktív tag

orvos látott már ?

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#425) Turbolada II válasza sharpapa (#424) üzenetére


Turbolada II
őstag

Hello.
Nem tudom melyikünkről beszélsz:)

[Szerkesztve]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#426) Turbolada II válasza Turbolada II (#425) üzenetére


Turbolada II
őstag

Mi lesz már a demóval orosz barátaink. Képzeljétek el ma kocsikáztam a városban , egyszer csak egy kanyarban hipp-hopp kinyílt az bal első ajtó, közben egy régebbi típusú BNW éppen szembe jött. Szerencsére villámgyors reflexeimnek köszönhetően egyszerre rántottam félre a kormányt és csuktam be az ajtót. A mai adrenalin adag megvolt. Vacak a Ladák ajtaja.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#427) naraku


naraku
aktív tag

Hi!Én erröl játékrol még nem halottam semit !Milye game ez pontosan?:F Köszi!:DD

(#428) HolloW válasza naraku (#427) üzenetére


HolloW
senior tag

Az elgurult gyógyszereket minél hamarabb szedd össze,

LADA RACING SIMULATOR 2005

Vajon mi lehet ez ?

[Szerkesztve]

STEAM - KOBRA KAI!

(#429) sharpapa válasza HolloW (#428) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Szerintem ez egy stratégiai -fps lessz, amiben majd arrakell vigyázni, hogy a bigyula nehogy elérje az izét, mert akkor nagy hogyishívják lessz!

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#430) P.Dude


P.Dude
őstag

Király játék!!!

Zoll

(#431) FlasH-BacK válasza P.Dude (#430) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Na, ezeket a hsz-eket nyugodtan mellőzheted mert nagy ban lesz belőle.:U

Amúgy meg ha valaki Ladázni akar, annak egyre több pénzébe kerül a benzin miatt meg amúgy se a kis étvágyukról híresek a Ladák.:(

(#432) Turbolada II válasza FlasH-BacK (#431) üzenetére


Turbolada II
őstag

Hello
A vezetési élmény miatt megéri. Különben is a Lada nem olyan autó, ami csak úgy megy magától, mint a nyugati autócsodák. A Ladát akaraterővel kell irányítani.
Aki tud Ladát vezetni, az tudni fogja a nyugati autók vezetését is. Remélem, ha ez a játék tényleg megjelenik, sikerül a Ladák viselkedését, vezetésük fizikáját és filozófiáját átültetni a valóságból a játékba.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#433) P.Dude válasza FlasH-BacK (#431) üzenetére


P.Dude
őstag

A Lada nemfogyaszt sokat.Egyépként a rallykon se szokott sokat zabálni.Diesel lada meg nincs.Hát akkor ennek örüljünk.

Zoll

(#434) Turbolada II válasza P.Dude (#433) üzenetére


Turbolada II
őstag

A legkisebb rallyra használt Lada is 30-40 litert fogyaszt.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#435) naraku válasza HolloW (#428) üzenetére


naraku
aktív tag

Ja már értem ladáka kell menni de mi ebben a jó ?:F :P

(#436) Dilikutya válasza naraku (#435) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha csúcsverdákkal hajthatsz, abban mi a jó? Ne, ebben pont ugyanaz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#437) sharpapa válasza naraku (#435) üzenetére


sharpapa
aktív tag

az picinyem, hogy itten a szart kell tuningolni. A roncstelepet fel kell addig nyomnod, hogy a méhtelepen aggyanak érte valamit

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#438) Turbolada II válasza sharpapa (#437) üzenetére


Turbolada II
őstag

Ez a hozzászólás nagyon jó volt:C

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#439) Turbolada II válasza Turbolada II (#438) üzenetére


Turbolada II
őstag

Mikor leszel már készen te játék?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#440) Turbolada II válasza Turbolada II (#439) üzenetére


Turbolada II
őstag

Fel a topiknak.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#441) Lizzard


Lizzard
aktív tag

UP :C
Btw még mindig semmi infó a demo v. neadj' Isten a full verzió megjeleéséről? Meddig akarják mgé halogatni? :F :(

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

(#442) sharpapa válasza Lizzard (#441) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Nem tom. Kezdek félni hogy ez se lessz kész soha:(

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#443) HolloW válasza sharpapa (#442) üzenetére


HolloW
senior tag

Pár renderelt képen kívül én se láttam semmit :U

DNF feeling :)

STEAM - KOBRA KAI!

(#444) Turbolada II válasza sharpapa (#442) üzenetére


Turbolada II
őstag

Ezt a hozzáállást már megszokhattuk az oroszoktól.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#445) wolffy


wolffy
aktív tag

Hát én rohadtul nem értem a citrill betűket.
Nem lehet ezt a tetves lada oldalt angolra kapcsolni?
Olyan mintha egy fáraó piramisában keresném az infokat.
Egyébként tudja valaki mi van már ezzel a programmal???

(#446) sharpapa válasza wolffy (#445) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Az oldallal nem foglalkoztam, biztos lehet vmit, viszont a játékról mostmár semmi sincs. Kb fél éve semmi hí róla, szerintem nem lessz, de lehet h csak az én hozzáállásom ilyen ''optimista''.:(

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#447) Turbolada II válasza sharpapa (#446) üzenetére


Turbolada II
őstag

Így jártunk, semmi sem lehet tökéletes.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#448) wolffy válasza Turbolada II (#447) üzenetére


wolffy
aktív tag

Szép kis szopás ez is... :((

(#449) naraku


naraku
aktív tag

:C

(#450) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Hát ez most nagyon jó: Betéved ide egy két értelmes ember, én válaszolok amit tudok segíteni, erre itten két ujjonc mindig bennyög vmi fölöslegeset...
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link


[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.