Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) keratom válasza Manitou (#548) üzenetére


keratom
tag

Magyar? Hehehe
Jobban belegondolva az angol nyelvű verziónak sem sok értelme van. Érdemes-e rá pénzt költeni a fejlesztőknek, amikor a világnak azon a részein ahol a legtöbbet lehet kaszálni PC-s játékok eladásával a Lada márkát szinte nem is ismerik. Túl nagy eladásokra nem számíthatnak. A ladagyárnak viszont ez egy jó esély lenne az autói reklámozására, így nem csodálkoznék, ha hajlandóak lennének némi pénzt belefeccölni a bizniszbe. Na jó. Angol nyelvű Lada Racing Club valószínűleg lesz, hiszen még a címe is angol. Az oroszoknál is ezzel a címmel lehet kapni. Mindjárt van is belőle 3 féle változat. Egy 287, egy 354 és egy 476 rubeles, vagyis kb. 2116, 2610 és 3510 HUF az ára az orosz internetes áruház szerint. Nálunk majd biztosan 10.000 körül lesz majd :O .

(#552) CYBERIA válasza keratom (#551) üzenetére


CYBERIA
őstag

Igen, sajnos biztos itt nem 3k lesz...

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#553) keratom


keratom
tag

Nos van egy-két jóember, aki írogat a kiadó oldalán lévő fórumba, és megkérdeztek egy két dolgot a játékkal kapcsolatban.

''Nobody can't tell to you exact release date because it is unknown. Geleos (developers of LRC) at start of december say what release delayed for some (non-durable) time. Since was no any official information about release of the game. Under some unofficial information it is possible to assume that release takes place hardly after January, 10th.
''
Ez kb. annyit jelent röviden, hogy senki nem tud pontos megjelenési időpontot mondani, a fejlesztők által mondott decemberi időpont késni fog. nem hivatalos Információk szerint nem sokkal jan. 10. után lehetséges.
Tehát az ororsz verzió sem jelent még meg, az Ozon internetes áruház oldalán ezek szerint csak előrendelni lehet a játékot.
A nemzetközi verzióról is érdeklődtek, Ennek még hozzávetőleges megjelenési dátuma sincsen, de legalább bizonygatták, hogy lesz majd ilyen.
Addig meg csak várhatunk ölbetett kézzel


[Szerkesztve]

(#554) Dizson


Dizson
tag

Nagyon király játék. :R A képek brutálisak. :DD

(#555) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Újévi első hozzászólás:
Az oldalon, jobb oldalt ([link]) lehet szavazni, hogy milyen legyen a borító. Legalábbis a CD-s verzió.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#556) busaattila


busaattila
csendes tag

Honnan lehet leszedni a játékot?
Küldjétek már el légyszi hogyan és honnan lehet megszerezni a busaattila@freemail.hu címre!
Köszi!

(#557) CYBERIA válasza busaattila (#556) üzenetére


CYBERIA
őstag

Beírom én ide!
Sehonnan még :o

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#558) Agostino válasza CYBERIA (#555) üzenetére


Agostino
addikt

Egyértelmű, hogy a második, de nagyon szoros küzdelmet folytat a harmadikkal. : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#559) Manitou válasza Agostino (#558) üzenetére


Manitou
addikt

Vajon miért... :)

(#560) CYBERIA válasza Agostino (#558) üzenetére


CYBERIA
őstag

Még egyértelműbb lenne, ha a másodikon is vörös cuccban lenne ;]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#561) Agostino válasza CYBERIA (#560) üzenetére


Agostino
addikt

Fel fel, ti rabjai a földnek / Fel fel, te éhes proletár : D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#562) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Már alig várom, hogy a számítógépen is Ladázhassak.
:DD

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#563) CYBERIA válasza Agostino (#561) üzenetére


CYBERIA
őstag

Ez a harc lesz a végső, csak összefogni hát! :R :C

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#564) Turbolada II


Turbolada II
őstag

A topik neve legyen LADA Racing Simulator 2006.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#565) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Hohóóóóóóóóóóóóóóóóó

Nemsokára ladázok :D

Amúgy a ki vette meg a ladát ügyben: a Lada GM tulajdonban van jelenleg, tőle kapták a Bosch befecskendezőprendszert, stb stb.. Meg kicsit olyan opelos beütése van a 2112-nek. Az opel (Vauxhall) meg GM tulajdon... Néhány alkatrész tán 1-1-ben megyegyezik (ha jól emléxem, akkor az ablaktörlő-lapát-mozgató-motor).

A LADA-fílinget nyomja még azért, de nincs akkora benne, mint a 2107-be mondjuk. (Áll egy 2112 a garázsban, onnan tudom).

A Chevrolet Niva meg nincs mit izélni. Chevrolettel csuinálták, amcsiban Chevrolet, oroszban lada jel van az elején...

VÁROM a gamet :D

bye: Bazsi

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#566) pweisz válasza Bazsesz (#565) üzenetére


pweisz
senior tag

A Chevitől csak a pénzt kapták a gyárhoz, a fejlesztés az orosz. De állítólag szakítani akarnak a GM-el.

(#567) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Lassan egy hónapja nem történik semmi, legalább egy demo-val meglephetnék a fan-okat, akár muszka verzió is jó lenne :O

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#568) pweisz válasza CYBERIA (#567) üzenetére


pweisz
senior tag

simán. Remélem azért még ezévben megjelenik :)

(#569) SzalaiG válasza Bazsesz (#565) üzenetére


SzalaiG
addikt

Lécci dobj egy linket, h h néz ki a 2112.

(#570) joshua7 válasza Bazsesz (#565) üzenetére


joshua7
veterán

Nem tudom honnan veszed ezt. A Lada egyáltalán nincs a GM tulajdonában. A GM mindössze az új Niva gyártási jogaival rendelkezik, ennek eredménye a Chevrolet Niva. A Lada független.

Semper Fi

(#571) LJoE válasza SzalaiG (#569) üzenetére


LJoE
senior tag

nagyon bonyolult
www.lada.hu
[link]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#572) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Szerintetek érdemes leszedni? :D

[Szerkesztve]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#573) CYBERIA válasza R3ĐßuŁŁ (#572) üzenetére


CYBERIA
őstag

Mit akarsz leszedni?

Mert ha 2107-esről az ajtót, akkor azt szerintem hagyd. Általában úgy jó :DD

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#574) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Valaki látta a Naplót? Sárospatakon lakok, ha esetleg át szeretnék menni a szomszéd városba Sátorújhelybe, ami 9 km-re van, csak 7000 kátyút kell leküzdeni. A legrosszabb kilométeren 1300 kátyú van. Mivel gyakran járok át Sátorújhelybe, a Lada futóművét már sikerült leélni. A Budapesten élők panaszkodnak a legjobban, pedig a vidék is elég nagy gondban van, de legalább dübörög a gazdaság :D . Nézzétek meg a Napló riportfilmet, ami már nem idegesítő, hanem már nevetséges.Bocsánat az offért.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#575) Manitou válasza CYBERIA (#573) üzenetére


Manitou
addikt

:))

(#576) R3ĐßuŁŁ válasza CYBERIA (#573) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

játékot te okos!

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#577) CYBERIA válasza R3ĐßuŁŁ (#576) üzenetére


CYBERIA
őstag

Szedheted :)) :C
Kár, hogy még nincs mit.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#578) mycso válasza R3ĐßuŁŁ (#576) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

De melyiket? :DDD

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#579) R3ĐßuŁŁ válasza mycso (#578) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

a lada racing-et. :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#580) CYBERIA válasza R3ĐßuŁŁ (#579) üzenetére


CYBERIA
őstag

Szólj, ha lejött!

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#581) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Én most töltöttem le, privátban, mailben aki kéri megmondom honnan:).

A moderátorokat kérem, ne töröljék ezt a hsz-t, kíváncsi vagyok valamire;]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#582) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Sorry! A haverjaim akkor átvertek! Utánakérdeztem de még meg se jelent! :(( Mégegyszer sorry! :B

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#583) CYBERIA válasza Dilikutya (#581) üzenetére


CYBERIA
őstag

Én nem hiszek neked :P

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#584) keratom válasza Dilikutya (#581) üzenetére


keratom
tag

Elárulod majd a végeredményt? ;]

(#585) Kiskokó válasza Dilikutya (#581) üzenetére


Kiskokó
veterán

DEGONOSZ !!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#586) Dilikutya válasza CYBERIA (#583) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért?:D Csináltam screenshotot is a tuning 1200-esemről, csakhogy lásd, nem kamuzok :D
[kép]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#587) Kiskokó válasza Dilikutya (#586) üzenetére


Kiskokó
veterán

WHOÁÁÁ !! de szlép a grafikája !! miylen a géped van ? nekem fog menni rendesen ?? ..amugy kösz a linket :)) :R

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#588) CYBERIA válasza Dilikutya (#586) üzenetére


CYBERIA
őstag

Bocs, neked van igazad :)) :Y

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#589) keratom válasza Dilikutya (#586) üzenetére


keratom
tag

Fúú!! Te nagyon elölre járhatsz már a játékban, mert nekem még nem adja ezt a villámos matricát az oldalára, pedig már legyűrtem a Moszkvicsos meg a Latvijás srácokat. Most jön a Volgás csajszi.
Utána talán már nekem is lesz ilyen [kép]

(#590) Dilikutya válasza Kiskokó (#587) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fog menni ;]
[link]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#591) mr.ki


mr.ki
aktív tag

A srácok csak megvárják az E3-at, hogy óriásit durranjon. ( csak ne szét ) :DDD

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#592) LJoE


LJoE
senior tag

valahogy így néz ki amikor egy maroknyi függő beleőrül a várakozásba :)) :C :DD LOLPOWAH :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#593) Agostino válasza Dilikutya (#586) üzenetére


Agostino
addikt

Hát ami azt illeti láttam már szebb talajt is, de be kell érni ezzel ami van. Mellesleg igazán rárakhattál volna egy élsimítást, mert a hátsó ablak oszlopai nagyon recések. Amugy ez milyen felni? Enkei Arashi, vagy inkább a Momo háza táján kellene körülnéznem?

: ))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#594) DigitXT válasza Agostino (#593) üzenetére


DigitXT
félisten

MEGALOL!:C (mindenkinek) Azért egy demót már csak kiadhatnának.:))

(#595) Dilikutya válasza Agostino (#593) üzenetére


Dilikutya
félisten

Radeon 8500, örülök hogy fut, nemhogy még élsimítás is ;] A talaj textúrái valóban csúnyák, de a műszerfal egész korrektül megvan csinálva: [kép]. Bár láttam már szebbet, dehát mégiscsak Lada, elnézzük neki:). Jó játék, most nyomom le a 4. ellenfelet, Igort;].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#596) CYBERIA válasza Dilikutya (#595) üzenetére


CYBERIA
őstag

Műszerfal tényleg jó :C

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#597) Agostino válasza CYBERIA (#596) üzenetére


Agostino
addikt

Jaja, tiszta Taxi 2 feeling, már csak ilyen alsó szárnyak kellenek aztan lehetne vele repülni tankok felett. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#598) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Придите быстро! Даа!

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#599) CYBERIA válasza Dilikutya (#595) üzenetére


CYBERIA
őstag

[kép]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#600) P.Dude


P.Dude
őstag

Ej ej ej.

Nekem is kő a game.

Úgyhogy megveszem.Van benne multi?

Zoll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.