Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Dreamcaster


Dreamcaster
senior tag

Bővebben: link

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#102) Latissimus Dorsi válasza yogee (#99) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Kösz a linket. Most töltögetem. Eddig lenyűgöző:)

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#103) Calogero válasza Latissimus Dorsi (#96) üzenetére


Calogero
addikt

Hat igen sokan nem ismerik, pedig a 110 az mar vagy kb 4-5 eves (hanem tobb) konstrukcio. En szemely szerint 3es fel eve hajtok egyet, es nagyon megvagyok vele elgedve, bar vannak hibai. Nagyon rossz a futomuve de ebben fontos szerepe van annak hogy gyarilag 13 colos kerekek tettek ala. Valamint eleg hamar bedoglik az elektromos ablakemelo (ugyan az mint a regi astarkban van)

En mar lattam a 110 es utodjat

Nehany foto:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Valamint itt a 111 utodja

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

(#104) Bazsesz válasza Calogero (#103) üzenetére


Bazsesz
őstag

1995--ben kerültek ki az első 8 szelepes, 1,5-ös motorral szerelt Lada 110-esek :) Majd pár évre rá a 16 szelepes változatok, ami szintén 1,5-ös motorral szerelt, de valamivel fejlettebb a cucc.

Mi 2004. április 13-án vettünk egy 112-es modellt (1499ccm, 93,5LE, 128nm, 16 szelep), 1.890.000. + extrákért (vonóhorog + kulécsos tanksapka + gyári üléshozat, ez volt köbö 60k).

Ami hibái vannak: abszolverzár + sebességőr vaqgy mi a t*k*m gyengepontja az autónak. Bár ezen már 14''-os, 185/60 R14-es orosz gumik vannak gyárilag. További gondok nem jelentkeztek, illetve annyi, hogy még egyszer beragadt az egyik elektromos ablakemelő (pont, ahol jelenleg én szoktam ülni), nomeg azt a két alkatrészt cserélték benne. Ablakemelővel még nem voltak gondjaink, mindig ment, bár egyszer meg kellett húzni rendesen.

Nade a többit a lóerős topikbna, ott válaszolok minden kérdésedre, illetve másokéra is, ha akad. ->Bővebben: link

Üdv: balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#105) Kiskokó válasza RECSKA (#81) üzenetére


Kiskokó
veterán

jah akartam énis irni.
A hangok fogják megani a játék 70% sikerét ha jók lesznek. és minden1es ladának oylansim hangja lesz mint igaziból főleg ha cuccolsz rá jó kis kipufogódobot ..... :DD. ááááááááááá nagyon várom már.
jókis recsegős durrogós váltóhang meg minden.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#106) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Wohooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!:D:D:D:):):):):):):)):))

LoOoOoOoOoOoooOoOo!!!!!!!!
Ez hót zsíír! Ecsém, na ez hiányzott már nekem! Ha vkinek van tippje a megszerzését illetően (lehet h már volt róla szó, csak lusta vok visszaolvasni mindent) Trabituningos nincs? Az tetszene még!

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#107) nap


nap
addikt

Megneztem a screenshotokat.
Nagyon szep a grafika.
A modellek, ha nem szurkek lennenek, azt hinnem roluk, hogy fenykep.
Es igen, felismerni veltem mindennapi kozlekedesi eszkozomet: az 5-os trollit, bar az csak nagyobb eso utan ilyen szurke, mert egyebkent felul feher, alul zold. :D
Ha tenyleg be lehet vele jarni moszkvat, akkor abbol komoly zurok lesznek itthon. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#108) Agostino


Agostino
addikt

Huhh hát kész vagyok csöppet.
Végre egy olyan játék amikben az autokat nem csak fényképről nézhetem meg, hanem ha kimegyek az utcára akkor meg is foghatom őket. Rx7, Skyline...ugyan! A magyar nép Lada Racing Simulator 2005-öt követel :))
Remélem azért a nyugati fejlesztők is lépnek valamit, pl egy VW Racing-el. Az lenne csak a királyság.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#109) Köcsög


Köcsög
csendes tag

Egy biztos nem lesz egy NFS UG2 szintü játék...:U

(#110) Tomechh


Tomechh
csendes tag

Elnézve a videjokat annyira nem lesz rossz darab. Egy Ladát vezetni nagy élmény mindenképpen :)) Majd ha meglesz veszek egy autóillatosítót a monitorom elé h igazi feelingje legyen :) Nekem nagyon bejönne ha még az irányítása is jó lenne esetleg... De a képek alapján határozottan jó gémnek néz ki:DD Reménykedjünk emberek!!!!

''Nem mindegy hogy egyöntetű, vagy hogy ön egy tetű.''

(#111) TitiRii válasza Köcsög (#109) üzenetére


TitiRii
senior tag

sztem verni fogja az nfs csicsa filinges szériát :)
(kül is utolso játcható nfs az a porshe volt .. :( )

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#112) radirpetya


radirpetya
tag

Remélem lesz majd PS2-re is
Nagyon király lenne.

hófehér félfamentes A4-s rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném

(#113) Calogero válasza Köcsög (#109) üzenetére


Calogero
addikt

Mar az autok is jobbak mint a NFS-be :DD

(#114) muad_dib


muad_dib
tag

Hat az kira. Screenshotok alapján itt az NFSL :DD

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#115) anulu


anulu
félisten

duuuurva! nagyon remélem, hogy lesz benne 1200-as Lada is! imádnám! ''here comes the Russian NFSU!'' :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#116) muad_dib válasza Tomechh (#110) üzenetére


muad_dib
tag

olyan kis fenyőfásat? :))

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#117) anulu válasza muad_dib (#116) üzenetére


anulu
félisten

te meg kapsz egyet szülinapodra tőlem :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#118) Agostino válasza Tomechh (#110) üzenetére


Agostino
addikt

Jahh így van, meg télen megyünk jeget vakargatni a monitorrol :DDD

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#119) Bencom


Bencom
senior tag

na, itthon mikor jelenik már meg, és mennyiért?:))

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#120) Tomechh válasza muad_dib (#116) üzenetére


Tomechh
csendes tag

Persze!! Olyan kis fenyőfásat de szigorúan narancssárgát, hogy szép legyen :)
Mondjuk érdekes belegondolni hogy: -Te jössz gyorsulni az ezerkettes ladáddal a Sztálin Strasséra? :)) -Persze megye csak előbb rakok rá még spoilert :) Vicces lenne na... De én nagyon várom!

''Nem mindegy hogy egyöntetű, vagy hogy ön egy tetű.''

(#121) Bencom válasza Tomechh (#120) üzenetére


Bencom
senior tag

''-Te jössz gyorsulni az ezerkettes ladáddal a Sztálin Strasséra? -Persze megye csak előbb rakok rá még spoilert Vicces lenne na... De én nagyon várom! ''--naggyon LOL!:DDD

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#122) Agostino


Agostino
addikt

Remélem lesz soksok extra cuccos, Lada Niva morcosított lámpákkal, ezen kívül nitro-szerű adalék, aminek az alapja egy titkos orosz, krumpliből főtt, meglepően magas alkoholtartalmú szeszesital, hogy mi, csak találgathatunk, aztán még sarlókalapácsos matrica, Lenin Performance Tuning, CCCP sponsor car ami nem sok eltérést mutat egy T 72-től stbstb :D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#123) Mahinátor válasza Agostino (#122) üzenetére


Mahinátor
tag

Ja, meg egy VFTS tuning :D ezt megfejelni egy kis nitroval jújjújjújjj :D
Kifolyna a motorblok a kaszniból :)

[Szerkesztve]

(#124) Agostino válasza Mahinátor (#123) üzenetére


Agostino
addikt

Jahh tudtak valamit a vilniusi gyerekek :)

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#125) anulu válasza Tomechh (#120) üzenetére


anulu
félisten

ez nagyon tetszik! nekem 1200-as bilikék LADA kell, Street Legal-os 3-as alsó küszöbbel és alu felnikkel valamint króm hátsó spoilerrel! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#126) Kiskokó válasza Tomechh (#120) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hé hé !! most akkor moszkvában vagyunk vagy németországban ?? :DD vagy oroszországban is STRASSE az utca ?? nemtok oroszul igaz németüls se annyira.
volt egyilyne topic : NFS the next gen : ebba topicba NFSULu = Nfs undergrund Ladda unleased. heheh. jöhetne már. de az a moszkov rush nevű játék se lessz rossz. :C

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#127) Kiskokó válasza Mahinátor (#123) üzenetére


Kiskokó
veterán

jah jah.
Sufnituning Ladad ! milyen komoly lenne már 1200-es lada alá 19''FOOSEE króm felni/265ös gumik. áááááááááá:Y

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#128) anulu válasza Tomechh (#120) üzenetére


anulu
félisten

muad_dib azt üzeni, hogy (idézem ;)): ''simán!''

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#129) Tomechh válasza Kiskokó (#126) üzenetére


Tomechh
csendes tag

Jóvanna tekintsünk el ettől a kicsi nyelvi átalakítástól :DD Egyébként gondolkoztam rajta lehetnek benne olyan spéci cuccok mint nfsben, csak akkor egy 15 éves kocsival menjünk. Pl: minek ide csilivilin nyíló ajtó, mikor szétrohadt ladánkról egy rúgással leszerelhető? Vagy a felnyitható motorháztető... 160nál úgyis leszáll róla :) vagy minek színesített neongőzkinyomás? Huzamosabb hegymenet után előlehet belőle csalni gőzt, igaz az nem színes, de ettől eltekintünk :) ahhoz hogy ugráljon a kocsi meg tegyenek bele magyar utakat ne spéci rugózást... Bocs azoktól akik esetleg hasonló korú járművel rendelkeznek, ne vegyétek sértésnek ;)

[Szerkesztve]

''Nem mindegy hogy egyöntetű, vagy hogy ön egy tetű.''

(#130) Kiskokó válasza Tomechh (#129) üzenetére


Kiskokó
veterán

jah jah igazad van !
aza lényge hogylegyne feelingje no meg hangja.
Minek ide remus kipufogó dob ?? töbe levágoda kipufogót oszt veri akármelyik remus hangját. abalk sötitités szinesités ?? minek az rajta kell hagyni az 5 éven át udvaron állás nyomait .:U

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#131) Vukocska válasza Kiskokó (#130) üzenetére


Vukocska
tag

minek az rajta kell hagyni az 5 éven át udvaron állás nyomait

Ez a mondatod nagyon fajt nekem :O

Mar alig varom a jatekot foleg hogy nagy LADA manias vagyok

Ime a kicsikem Bővebben: link

(#132) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Figyelem emberek!

Bővebben: link

Az itt található információk második pontja az alábbit jelenti: 2005 áprilisban demó lesz!

Fejtem tovább az oldalt, hátha valami infót sikerül kicsikarnom belőle :)

MOD:

3. pont: várható megjelenés: 2005 szeptember

[Szerkesztve]

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#133) sonar


sonar
addikt

Besz@rok ilyen is van/lesz :C LADA FOREVER

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#134) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

hát ez komoly!:DDD
alig várom!:C:Y:C

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#135) TrollBalint válasza Bazsesz (#132) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nem örülök ennek a játéknak. 26-án vizsgázom, és amióta tudom, hogy lesz egy ilyen játék, azóta valahogy mintha nem tudnék annyira tanulni... :)
Azt akarom, hogy április legyen :))

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#136) Kiskokó válasza Vukocska (#131) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nincs a kocsidról külső kép amin z egész autó látszik ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#137) Rufusz


Rufusz
tag

Remélem a tuningopciók közül nem maradnak majd ki a következők:

-Plüss dobókocka a visszapill. tükörre
-Rózsaszín szőrkormány
-Bólogatós kutya a kalaptartóra
-Fa golyókból fűzött ''masszírozós'' ülésbetét
-20 kg-os videoton hangfal (szobai), természetesen recseg mint a sz@r
-Festékfolt alakú UV lila és zöld matricák a karosszéria rozsdafoltjaira
-Lila filctollal beszínezett lámpabúrák (jobb mint a xenon)
-Fekete műanyag redőnyszerű légterelő a hátsó ablakra
:C
Remélem nem hagytam ki semmit.

Természetesen ezeket az extrákat csak a játék végefelé lehetne ''unlockolni'':DD

''Az élet olyan mint egy motorkerékpár, be kell rúgni,aztán megy magától''

(#138) illusiON


illusiON
őstag

szerintem vmit kihagytál, mégpedig a trikóval borított üléseket 'sport' felirattal :D mikro is jelenik meg a game?

( : no woman no cry : )

(#139) Rufusz válasza illusiON (#138) üzenetére


Rufusz
tag

Valóban. De ne feledd, hogy a playboynyuszis változat is igen népszerű :)

1ébként 2005 szeptember kb.

''Az élet olyan mint egy motorkerékpár, be kell rúgni,aztán megy magától''

(#140) Tomechh válasza Rufusz (#137) üzenetére


Tomechh
csendes tag

Ha már itt tartunk én ilyen öntapadós tapétából kivágott (természetes ollóval) SPARCO feliratot kérnék:) De ha az nincs jó lesz a TESCO is, mert ugye a legkisebb is számít... Meg egy kipufogót de olyan kályhacsöveset :D Meg ugye kiadhatnának a gémhez speckó LADA kormányt hamár eccer DOOM3as billentyűzet van...

''Nem mindegy hogy egyöntetű, vagy hogy ön egy tetű.''

(#141) titan5


titan5
tag

Régi Lada tulaj vagyok,már nagyon várom ezt a jónak ígérkező kis gammát.
LADA FOREVER!!!

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#142) Immy válasza titan5 (#141) üzenetére


Immy
őstag

Még ilyet sem láttam!
De bízok a LADÁban és király játék lesz!

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#143) tailor válasza Vukocska (#131) üzenetére


tailor
őstag

abszolút respect!:C

(#144) Starsky72 válasza Vukocska (#131) üzenetére


Starsky72
addikt

huhh apám, nem vagy kezdő ;)

nem jársz vele valamilyen rendezvényre bp-en?

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#145) -SeveN- válasza Rufusz (#137) üzenetére


-SeveN-
aktív tag

kihagytad:

-nyulfarok az antenna vegere
-TÁJFUN legbeomlo a motorhaztetore
-CASCO matricabol CIAO matrica buheralva :DDD

OFP rUlEz! http://www.mod.iweb.hu/

(#146) laze


laze
csendes tag

és a legeslegfontosabb(!!!): uborkareszeletelő a hátső a hátsó szélvédőre (fekete műanyag ''árynékolástechnika'')

Let's bowling for columbine!

(#147) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

bakker ez naon kira játék lesz:DDD

LollR fiam LollR

(#148) Kiskokó


Kiskokó
veterán

ezeket az ötletek mind elmondták az nfsu2es topican hogy milenne nagyon ''lol'' nemis lol csak ugy milenne jó a gaméba persze nem ugy jó hogy tényleg várták csak ötlet képpen.
amug ya fekete szogetelőszalag szemöldököt se hagyuk ki !! :DD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#149) Juan D


Juan D
tag

Én is nagyon várom, ha kicsit ''gyengébb lesz mint NFSU2, akkor is szívesebben fogok játszani vele!!! Ez a történelem. Akkor + tudtak strapabíró gépeket gyártani!

speedskater - KDSE

(#150) _Volkovy_ válasza Rufusz (#137) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Kihagytad a hátsó szélvédőre installálandó No Fear matricát :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.