Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) parandroid válasza bitmad (#450) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Már többször is olvastam, az eleje még rendben is van, de a Technokolos résznél mindig elkap a sírvaröhögés... Lehet hogy urban legend, de akkor is jól meg van írva.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#452) neduddki válasza Andie (#418) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

KedvesAndie! A szoty kituno de aszt lewteagasdm hogy enijjet irtam volan:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#453) Slax válasza bitmad (#450) üzenetére


Slax
senior tag

Alán kalandjai után Árpi története szintén kötelező darab. :DDD :R

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#454) Rommel6600 válasza bitmad (#450) üzenetére


Rommel6600
őstag

vazz ez totál kész :Y

már fizikai fájdalmaim vannak annyit röhögtem és még csak most tartok a felénél. Most ez jó vagy rossz? :U

(#455) Andie válasza neduddki (#452) üzenetére


Andie
őstag

Kedvess Neduddki!

Pedig! Stillussod alap ján? le sem tagad6od. Utyhoty ne szabakossz! :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#456) csizzah válasza Andie (#439) üzenetére


csizzah
aktív tag

Ismét csak gratulálni tudok :C , várjuk a következőt!

(#457) bandiras2


bandiras2
senior tag

Kérjük a következő Alán adagot!!!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#458) Agostino válasza parandroid (#451) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hasonlóan vagyok vele én is, csak nekem néha az utcán is az eszembe jut, és olyankor kínomba nem tudom mit csináljak, mégsem sétáhatok úgy, hogy röhögök bele a semmibe. : D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#459) Rommel6600


Rommel6600
őstag

Na csütörtökön két különböző óránk volt egy termben egymás után, hát marhultunk egy kicsit :)
Felirkáltunk (persze jó nagy betűkkel) a táblára ilyen okosságokat: Éjjen az oktatássy reeform, én kérek elnézést, stb.

Hát az említett kettő fennt maradt a táblán és jött a tanár órát tartani. Amikor bejött nem vette észre, De később mikor már a felét teleírta és elkezdett körbe mászkálni, meglátta :Y
Hát addig is paráltunk haverral h mi lesz, mert ki mások ha nem is mi irtuk volna fel és hagytuk volna ott :Y Szerencsére nem lett gáz, csak egy fejcsóválás és egy mindent eláruló tekintet (biztosan tudjátok az a tipikus: nekik má ugyis mindegy :) ), és letörölte...
Hát nem mondom paráltam rendesen, de nem lett félórás hegyibeszéd a dolog vége.
Lettek képek csinálva ahogy irkál mellé és nem veszi észre :DDD
Majd feltöltöm

(#460) szepi79


szepi79
őstag

urban legend, de attól még jó.

''Kovács tanár úr szokása, hogy az órán elvett papírfecniken lévő üzenetet hangosan felolvassa. Múltkor is épp kaptam egy cetlit Józsitól, de a tanár már el is vette. Felolvasta, elvörösödött, kiment a teremből, 5 másodperc múlva visszajött. Ekkor már nagyon röhögtünk. Ez állt a cetlin:
Kovácsnak nyitva van a slicce.''

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#461) #54715584 válasza Andie (#455) üzenetére


#54715584
törölt tag

csajozos napjaidban mar bele sem fer Alan szegeny, pedig mi huen varjuk a tobbi sztorit meg :)

(#462) #54715584


#54715584
törölt tag

up ;)

(#463) szepi79 válasza #54715584 (#462) üzenetére


szepi79
őstag

én naponta 2-3x be szoktam nézni, hátha jött újabb alános sztori, de sajnos... :(

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#464) szatocs


szatocs
őstag

Történt egyszer 8 éves koromban, hogy almafáink voltak egy földön, és a nagy almaszedésben hogy-hogy nem eluntuk magunkat uncsitesómékkal. Ők is hasonló korúak, 2-4 évvel idősebbek nálam. A föld mellett volt egy legelő, rajta szép nagy tehenek:D Hát mire jó az alma? - Ki tudja eltalálni a tehenek tőgyét (remélem ez nem kelt nagy felháborodást, mai fejjel természetesen minden ilyet elítélek, de akkor jó poénnak nézett ki, meg ki gondolkodott akkor ilyenről). Vagy 10-15 perce molesztáltuk a bocikat, mikor csaholásra lettünk figyelmesek, meg valami kiabálásra, olyan fél km távolságból. Mikor oda néztünk, különböző kutyák szaladtak felénk, elevenen él bennem a kép, pont 7 db volt:D Volt közöttük németjuhász, kuvasz, meg még ki tudja mi, ilyen messziről a többit nem tudtam felismerni, de mind nagyobb testű volt és igen sietősen közeledtek felénk. Mikor már halgattuk is, hogy mit mond a tehéntulaj (Fogd meg! Fogd meg!) eléggé sietős lett számunkra... Csattanó (nektek sajnos, nekem hál' istennek) nincs a végén, az almafa sorok között hirtelen mindenki nagyon gyorsan áttört, személy szerint még le is fejeltem egy jókora ágat, de akkor ki figyelte, hogy mennyire fáj, már csak utána néztem, hogy be van kékülve, meg ott van valami dudor:D A kutyákkal meg a pásztorral nem találkoztunk, szerencsénkre, olyan 15-20 perc múlva már be is fejezték az almaszedést és elhagytuk a terepet.

=== Szatocs ===

(#465) vazzz


vazzz
őstag

Történt anno egy pár éve, egy csütörtöki napon, hogy Pesten melóztunk, majd hazafelé jövet benéztünk a pesti autópiacra.
Már nagyon éhes voltam, ezért meglátogattam az egyik piaci büfét. A párbeszéd így szólt: -Csókolom, kérnék egy hamburgert. -Hamburger csak hétvégén van. -Akkor pillanatnyilag mi van? -Hétköznap.

(#466) Dictator^ válasza The DJ (#449) üzenetére


Dictator^
veterán

elég sok hülyeséget be tudnék irni, de erre a turhásra nekem is eszembejut kapsából két story, olyan 15 éves vagy 16 lehettem, és bicajoztunk... egyszer csak elkezdett nagyon folyni az orrom, venném elő a zsepimet persze nem volt, mert már elfogyott, szoltam a haveromnak hogy adjon eggyet. Ő mondta, hogy nincs nála de ha befogom egyik ujjammal az orrom egyik felét és fujom a másikat ugy kijön, hogy meg se fogom érezni. Hát ugy tettem, bicajozás közben orr egyik vége lefog másik fuj, és a turha az arcomra verödött :) rendesen a nagy zöld ;) röhögtem saját magamon is :D

aznap még elmentünk egy ismerősőmhöz (a turha tippes haver jött velem), szóval áltunk a srácék előtt, nagyon komoly gyerek volt, viselkedésileg, és a szülei is azok voltak. Szóval akkor még furáltam ezeket a kaputelefonokat, meg nem is használtam előtte, szóval állunk előttük nyomom a gombot 1x, semmi, haver mondja hogy nyomkodjad mert ugy fog csak szolni, nyomkodom mint állat, egyszer csak beleszól a srác faterja , hogy: ''A jó édes anyádat nyomkodjad már'' Haver olyat röhögött rajta hogy egy rendes nagy zöld adagot odadobott a kapura :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#467) dragonfx


dragonfx
veterán

Nem tom veletek volt e már olyna amikor utaztok metrón veletek szembe valami csóka van kicsit ilyen Yóyó emberek, hoyg elkezdenek ebszélni a anyg semmibe, mindnekihez szólnak, de konkrétan enm néznek senkire, mondja mondja ahülyeségeit, vallás politika..stb és akkro 1x cska a anygs emmiből odafprudl valaki pl:egy fiatal csjhoz és elkezdi neki mondani, persze ugye már vagy 5 röhögnek elfordulva, és akkro persze a csaj is röhög, és ugye pont szembe ülsz vele alapból rádragad hogyha csak előre nézel azonnal elkezdesz röhögni, mert ezt látod és nem tudsz mit cisnáni, nem tudod abbahgyni, vagyis én iylnekor sosem tudom, olyan égő....beletemetkezel a kabátba könyvlapok közé télen a sáladba, elfordsulsz felállsz arrébb mész de ha csak arra pilsantazs nem tudod abbahgyni persze akik ujonan felszállnak enm értik, hogy mér vagy te is ZIZI :DD :D :DDD
ilyne történt már valakivel?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#468) szatocs válasza dragonfx (#467) üzenetére


szatocs
őstag

Tesóm egyszer a vonaton volt így. A Budapest-Nyíregyháza vonalon voltunk, 6 - os kabin, 4 - en voltunk családbeliek, ketten meg ismeretlenek voltak benn. Tesóm meg egyszer csak elkezd röhögni, csak nézünk rá, hogy mi van. Már könnyezett a szeme, annyira nevetett, legalább 5 perce nem bírta abba hagyni. De azt ő sem tudta megmondani, hogy min. Nagy nehezen aztán abba hagyta. Tök hülye helyzet volt, rám is ragadt már, akik benn voltak meg csak néztek, de ugye tesóm volt a középpontban, ő kezdte, ő is fejezte be utoljára. Nem tom, hogy mi lelte akkor, azóta sem tom, hogy min röhögött:D

=== Szatocs ===

(#469) szepi79


szepi79
őstag

egy jótanács mindenkinek, aki a barátnőjét cicának, cicusnak vagy hasonló macskaféleségnek szokta becézni, van otthon igaz macskája és hajlamos az alkoholfogyasztásra:
soha, semmilyen körülmények között nem szabad a barátnőnek azt mondani, hogy ő kedvenc cicusod, mert ő legalább nem szarik a fürdőszoba közepére. csak gondoltam szólok.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#470) fokukac válasza szepi79 (#469) üzenetére


fokukac
nagyúr

:D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#471) #54715584 válasza szepi79 (#469) üzenetére


#54715584
törölt tag

:C a tyukoknak ezert van 1 agysejttel kevesebb, mert ok meg az udvart sz..jak osszek :DD

(#472) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Voltam én is tapló. Nagyon dekoratív, mellesleg rendes évfolyamtársammal megyünk át a másik terembe órára. Fel a lépcsőn, én a saját tempómban 3-assával veszem a lépcsőket (196cm magasság), a csaj meg próbál lépést tartani, és mondja a magáét... Egyszer csak azt veszem észre, hogy eltűnik mellőlem, elbotlik, eldobja a könyveit, stb... Felsegítem, hogy nem vagyok hozzászokva, hogy futnak utánam a lányok... Lehet, nem kellett volna elcsesznem valamit...

Számtech tanár, 25-27 évesen... Amikor egy szerdai napon csak azért jön tar-kopaszon, levágatva a valóságos sörényét, mert a megelőző iszogatós estét követően kellett 3 helyen összevarrni a fejét, ugyanis a saját lépcsőházában gurult egy jót...

Hajnali hatra járok dolgozni. Kilépek a lépcsőházból fél hatkor, nyomom a gombot és a várt vizuális élmény elmarad, viszont szokatlan audióélményt tapasztaltam. 'Bassza meg, ez a szomszéd csengője!' De már hallom is, ahogy szitkozódva jön az ajtóhoz a csaj... Nem szaladtam el, volt bennem annyi tisztesség, hogy megvárom, de a lámpát nem gyújtottam meg. Egyszál édes kis semmiségben nyit ajtót, hót kómásan...
- Szia! Meg tudnád mondani, hogy melyik a villanykapcsoló...
Szegény feje nyakastól! :))

Pénzügytan előadás, 4 darab üres szék volt a teremben, az is a tanári asztallal szemben. mindenki pusmog és 130 főnek már nagy hangja van... A tanár ránk szól, mindenki összehúzta magát, csak én nem, nem éreztem magam bűnösnek, én csendben egy német szöveget olvasgattam a 10. sorban. Na, majd két méteres termetemmel meglehetősen kilógtam a zajos tömegből, a tanár meg kiküldött:
- Maga menjen ki! :((
- Én. :F
- Maga! :(((
- Hát jó... :(
És azóta nem láttam a tanárt, pedig vizsgáztam és szigorlatoztam is a tárgyából.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#473) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Mellesleg az adataimnél lévő mailcímre én is szívesen venném, ha valaki elküldené nekem Andie kollega nagy fáradtság árárn összegyűjtött írásait. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#474) szepi79 válasza macilaci78 (#473) üzenetére


szepi79
őstag

mail ment.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#475) macilaci78 válasza szepi79 (#474) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:R

Haver egyik sulibuli alkalmával úgy betintázott a buli helyszínél szolgáló Ifjúsági házban, hogy péntek este a 200 méterre lévő suli 2. emeleti női WC-jéből vitte el a mentő éjjel 11-körül alkoholmérgezéssel. Hogy jutott be a suliba péntek este, miért épp a 2.-ra, mikor minden szinten van budi, és miért épp a női-be és miért nem volt jó a buli budija?



Történt egyszer egy csütörtöki délutánon, hogy egy koleszos nevelőtanár mintegy 40 diák előtt a tanszobán felkérdezte tőlem a másnapi leckét, mert furcsálotta, hogy 30 perc alatt végeztem. Na, a tanár biosz-tesi szakos, én meg spec matek, végzős, ilyen pénteki órarenddel: tesi, algebra, geometria, fizika, osztályfőnöki. Lehet, nem kellett volna a kolesz 1/5-e előtt hülyét csinálnom belőle... :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#476) Eagl3 válasza dragonfx (#467) üzenetére


Eagl3
veterán

Már egy jópárszor, persze lehet más miatt :U :)

(#477) Palkó válasza szepi79 (#474) üzenetére


Palkó
tag

Légyszi nekem is küldd el a fent említett esszéket !
Köszönöm !!! :R

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#478) SzalaiG válasza szepi79 (#474) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nekem is! Please! :)

(#479) szepi79 válasza SzalaiG (#478) üzenetére


szepi79
őstag

elküldtem neked is, meg palkónak is :D

(azért ez milyen király dolog már, andie írta őket, most mégis én vagyok a jó fej, mert annak idején volt annyi eszem, hogy txt-be lementsem :DDD )

szerk: de hogy ne offoljuk szét a topikot, ezentúl hajítson rám privit akinek kell. vagy annak a 3 uriembernek, akinek már én is átküldtem. sőt az talán még jobb is.)

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#480) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Nem fértem fel a buszra. Barátokkal sétáltunk 3 megállót és várjuk a buszt. fél óra késéssel megjön.Csak én nem férek fel rá. Elindulok haza gyalog, erre 10 mp mulva elmegy mellettem a következő -majdnem üres- busz.

Ha lett volna egy RPG-m...

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#481) SzalaiG válasza szepi79 (#479) üzenetére


SzalaiG
addikt

Köszönöm. :D

(#482) Andie válasza szepi79 (#479) üzenetére


Andie
őstag

Rögtön irok egy számlaszámot a jogdijaknak! :C

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#483) szepi79 válasza Andie (#482) üzenetére


szepi79
őstag

ne számlaszámot írjál, hanem a következő alános sztorikat!!! :))

egyébként felőlem számlaszámot is írhatsz, az összes, alános sztorikból befolyt bevételem egyösszegben utalom neked :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#484) szepi79


szepi79
őstag

de csak hogy ON is legyek: pár éve történt meg velem a következő eset:
akkoriban még nem volt annyira általános egy pendrive, mint mostanában, 12-15e körül vettem a 128MB kapacitású eszközömet, nagyon menőnek számítottam. ezt kihangsúlyozandó, mindig a nyakamban lógattam a drágát, és unalmas perceimben bizony gyakran b@sztattam a csatját, amivel fel-le lehetett kapcsolni a nyakbaakasztókára. (ha unatkozok, kell valami, amit macerálok a kezeimmel. idén már 2 vonalzót törtem el a munkahelyemen, amit egyébként semmi másra nem használok, csak hajlítgatom.)
szóval, épp készülődtem az albérletből hazautazni a szülőkhöz, amikor még egy gyors pisilésre beugrottam a WCbe. igen, sablonos, de a csatt pont akkor tört el (megjegyzem teljesen magától, hozzá nem nyúltam), mikor húztam le a WCt. természetesen a pendrive zsupsz bele az örvénybe. azért 15ropi mégse két fillér, plussz ez a pénz 4-5 éve még sokkal többet is ért, így szégyen-nem szégyen, bizony gyors reflexekkel utána nyúltam azon nyomban, könyékig a kagylóba. megkaparintottam, de kicsúszott a kezemből, utána kaptam, meg is markoltam, de.... nos, másodszorra már nem a pendrive került a kezeim közé. ezekután mentem lefürdeni, természetesen a buszt lekéstem, az albérlőtársak feküdtek a röhögéstől (egyik-másik sírt is), és azóta el vagyok könyelve egy újgazdag kisköcsögnek, akinek ha nem kell már valami, egyszerűen lehúzza a WCn. a sztori onnan jutott eszembe, hogy az egyik régi ismerősöm rámdobott egy SMS-t, aminek a végén így köszönt el:
''na és, hogy van a pendrive-od?''

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#485) Dictator^ válasza szepi79 (#484) üzenetére


Dictator^
veterán

nem rossz ;) ;) :C

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#486) SzalaiG válasza szepi79 (#484) üzenetére


SzalaiG
addikt

Tudok eladó pendrive-ot. ;]

(#487) szepi79 válasza SzalaiG (#486) üzenetére


szepi79
őstag

már van azóta új, nem nagyon használom... mióta szélessáv van itthon, szinte mást nem is használok adatátvitelre... ha télleg sok a cucc, akkor DVDre kiirom, de egyébként ftp...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#488) SzalaiG válasza szepi79 (#487) üzenetére


SzalaiG
addikt

Meg azzal nincs kínos szitu...

(#489) Dictator^


Dictator^
veterán

nos, mesélek már valamit, ezt sok helyen elmeséltem röhögtünk rajta párszor...szóval olyan 16-17 éves lehettem, amikor az unokatesommal, az édesanyával és annak egy barátnőjével lementünk Győnk-re, egy kis dunántúli falu?! ... a lényeg amiért mentünk, hogy unokatesom édesanyja hitt ilyen tüzenjárás meg ilyesmi dolgokban, nos le is érkeztünk Gyönk mellé (vagy Gyönk-re), egy kollégiumban szálltunk meg, ha jól emléxem nyár volt mivel a koliba nem voltak diákok..2 napra szálltunk meg itt, olyan 13-14 körül érkeztünk meg, kajáltunk stb, és kimentünk a falu szélére, tök föld terep volt ameddig el lehetett látni, le is ment az első nap tüzenejárással meg ilyesmivel...jött a kövi nap blabla, a lényeg az utolsó nap lesz, amikor is kiköltöztünk a kolibol, minden be a kocsiba és még kinéztünk a helyszinre megint, hát el is voltunk ott este 6ig terveztünk hogy maradunk, szétváltunk hát, én az unokatesommal, az édesanyja meg a barátnőjével nézelődtek itt ott, hát rámjött a sz@rás, de vmi iszonyatosan kellett, elment amennyire messzire csak elehett a helyszintől , de valahogy nem sikerült, hát visszamentem a helyszinre láttam hogy pottyantos wc- van, csakhogy kb 6-7en állnak előtte, hát akkor már tök ideg voltam, nem tudtam mihez kezdjek, egyszer csak szól az édesanyuka hogy indulunk, elindultunk arra fele amerről jöttünk.. a koli előtt szoltam, hogy nekem nagyon sürgösen el kéne intézni a dolgomat, mondta az édesanyuka hogy megállunk a koli előtt beszaladok, aztán jövök, megyek befele a koliba látom 15ember várakozik az ajtó előtt, mondom hűha, odalépek az ajtóhoz , és zárva volt, kérdezték tölem hogy mikor lesz nyitva én persze nem tudtam, aztán a másik oldalon megpillantottam 4 ajtót, 1: zárva, 2:zárva , 3:zárva, 4: hopp nyilik, bepillantottam ez egy takaritó szoba lehet mármint takaritófelszerelések voltak itt bent, felmosóvödör, rongyok, blabla, na a lényeg picit bentebb volt egy WC :D, hát megindultam felé, kicsit troger állapotba volt de ekkor nekem ez böven megfelelt, elintéztem a dolgomat, aztán persze nincs WC paper, 10mp-nyi gondolkozás után fogtam a mosórongyot, aztán belekentem, és futottam a kocsiba. Aztán a kocsiba ezen röhögtünk, hogy mekkora egy nagy f@sz vok :)
Kb ennyi lenne a sztori, nem tudom kinek lehetett rosszabb, nekem visszatartni vagy a hölgyeknek akik ezzel a felmosoronggyal takaritgatnak ;)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#490) Dictator^


Dictator^
veterán

hasonló kis story az előhőzhöz képest, a lényeg hogy Budapest Parádéra mentünk ki, (mindig megfogadtam, hogy nem megyek ki legközelebb mert egy rakás szar) de végül kimentünk, ez kb 2 éve lehetett, pest mellől mentünk be, el is érkeztünk a kamionok épp akkor vonultak fel a Hősőkre , rám meg rámjött a sz@rás, haverom mondta, hogy a sulija erre fele van, tudja a belépőkodot, bemegyünk és ott elintéztem, na hát be is jutottunk, de a wc ajtaja le volt láncozva, nem tudtam bemenni, haver mondta keressek lefele vmi sarkot és intézzem el ott, hát mondom te hülye vagy :D, aztán kijöttünk és iszonyatosan szar érzés töltött már el, mert rossz az emésztésem is szóval van amikor 3naponta járok, szóval ezek durva adagok ;) haverom mondta hogy menjek be a Burger king-be aztán ott osonjak le, lementem, leültem a wc-re, aztán hallom, hogy jönnek be a népek, kb 3-4 srác jöhetett be, én akkor hangtompitosra vettem a dolgot, eltelt kb 1perc a srácok bent röhögcséltek, nekem meg megszólalt a telóm, fasza, felvettem haverom hivott kintről , hogy mi lesz már mikor megyek, aztán mondtam , hogy még nem végeztem mindjá meek, letettem. Kurva nagy röhögés kintről..mondom fasza, aztán vártam 2 percet hogy elcsendesüljön a terep, és kiosontam.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#491) bandiras2 válasza Andie (#482) üzenetére


bandiras2
senior tag

[link]
Ma van alán névnapja!!! :C :DD :DD :DD
Bódog szüüüülíííínaaaapóóóót!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#492) bandiras2 válasza bandiras2 (#491) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ápp!! :DD

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#493) macilaci78 válasza bandiras2 (#492) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ne uppolj, inkább égesd Magad valamivel! ;] :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#494) Kephamos válasza bandiras2 (#491) üzenetére


Kephamos
addikt

''Ma van alán névnapja!!!
Bódog szüüüülíííínaaaapóóóót!''
-Nem értem, névnap vagy szülinap? :DDD
Mod.:off

[Szerkesztve]

(#495) t1 válasza Dictator^ (#490) üzenetére


t1
addikt

ez mekkora már:D lol

(#496) #54715584


#54715584
törölt tag

eppen par perce mondtam a kolleganomnek feregtelenitest, pedig en meregteleniteni akartam, nemtom most mit gondol :D

(#497) Andie


Andie
őstag

Alán folytatásos rémregénye a logoutomban!
Megfelelő támogatottság esetén folytatódik :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#498) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Pang egy picit a totyik, úgyhogy felhozom. :)

Haver vett egy fúrót, meg hozzá szerelvényeket. Összeraktuk vele a lapraszerelt komplett nappali és álószobabútort, majd bevonult a korházba valami nagykivizsgálásra, katéterezték is. Egy hétig volt bennt, utánna még 5 nap ágynyugalom. Említette, hogy a hálóba is beszeretné vezetni a kábelTV-t, akár a fal átfúrása árán is. Gondoltam, meglepem, hogy TV mellett tudjon lábadozni.

Nekiállok, előfúrok, beteszem a 35centis fúrószárat, tövigmegy. Na jó, ez még nem ér át. Bolt, 750Ft-ért vettem egy 40 centiset, ebbe a tokmányba ez a max hosszúság, ez is rövid úgy, hogy a tokmányban alig egy centi van, a falban meg 39 centi. Mondom jó, semmi gond, tartó fal, vastag, stb. Szereztem egy SDS-MAX tokmányos fúrót egy 60cm-s fúrószárral. Azzal nekiestem, és úgy 45 centinél hirtelen beragadt, vasbeton. De minek, hol? Aztán haver felesége udvariasan, óvatosan megkérdezte, meddig akarom még fúrni az erkélyt? Igen. A hálószoba erkéllyel együtt olyan hosszú, mint a háló és én az erkély padlójának vasbeton szerkezetébe fúrtam oly bőszen. :W Na, fúró ki, egy méterrel arréb be a falba, pik-pak átment a 40-es fúrószár is, 10 fúró-val, át az antennakábel, beköt, megy a TV. Ez elég kínosan érintett. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#499) csigi válasza macilaci78 (#498) üzenetére


csigi
addikt

Haver a kórházban, Te meg asszonykájához jársz? ;]

nofene

(#500) T 1000


T 1000
aktív tag

Na az én esetem elég kínos volt: Szeghalmon voltam a csajomnál, felhívott a fater hogy Debrecenben kell lennem egy ügyvédnél pontban 11-re. Kocsiba bevágódtam, olyan fél 11 körül be is értem Debrecenbe. Igen ám de éreztem, valami nem f@sza a gyomrommal. (sosem szokott gond lenni vele). Ülök a kocsiban a lámpánál, hát ember, mintha egy kardot döftek volna belém alulról....lámpa zöld én meg kínomba 2 lábbal nyomtam a féket. Á mondom itt tipli van, hova a retkesbe menjek ilyenkor. Na mondom közel a jó öreg McDonald's! Mire azt a kb 400 métert megtettem, ne tudjátok meg. Kb 50 méterenként meg kellett álni, mikor rámjött az a görcs és olyankor két kézzel fogtam vagy a ház falát, vagy a villanyoszlopot (szerintetek mennyire néztek hülyének?). Arra emléxem, hogy nagyon hideg volt, de rólam úgy szakadt a víz, hogy hihetetlen. Elérem a mekit, igen ám a retyi számkódos. Visszamegyek előre, látom ezer ember a kasszáknál. Kínomba odamentem a Mc Caffe részhez, kértem egy kapuccinót. (stílusosan mi?). Kérdezi a nő, kérek-e hozzá kroaszont, mondom aggyad b@azze, csak haladjunk. Beüti a gépbe, kódot lelesem a blokkról, mondom amíg elkészül, irány a retyi. Kódot ütöm nem nyílik. Komolyan mondom, ne tudjátok meg, azon gondolkodtam, vagy berugom az ajtót vagy befosok. Utolsó lehelletnyi erőmmel visszamegyek a kasszához, csaj ideadja a blokkot. Franc se nézte hogy a kódok után betűk is vannak. Beviharzok a budira, erre mind a 2 fülke foglalt. Öszintém mondom, ránéztem a piszoárra, egy röpke pillanatig megfordult a fejemben....Ebben a pillanatban kijött az egyik fülkéből a fószer, én berohantam és átéltem életem egyik legcsodálatosabb pillanatát.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.