Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#489) Dictator^


Dictator^
veterán

nos, mesélek már valamit, ezt sok helyen elmeséltem röhögtünk rajta párszor...szóval olyan 16-17 éves lehettem, amikor az unokatesommal, az édesanyával és annak egy barátnőjével lementünk Győnk-re, egy kis dunántúli falu?! ... a lényeg amiért mentünk, hogy unokatesom édesanyja hitt ilyen tüzenjárás meg ilyesmi dolgokban, nos le is érkeztünk Gyönk mellé (vagy Gyönk-re), egy kollégiumban szálltunk meg, ha jól emléxem nyár volt mivel a koliba nem voltak diákok..2 napra szálltunk meg itt, olyan 13-14 körül érkeztünk meg, kajáltunk stb, és kimentünk a falu szélére, tök föld terep volt ameddig el lehetett látni, le is ment az első nap tüzenejárással meg ilyesmivel...jött a kövi nap blabla, a lényeg az utolsó nap lesz, amikor is kiköltöztünk a kolibol, minden be a kocsiba és még kinéztünk a helyszinre megint, hát el is voltunk ott este 6ig terveztünk hogy maradunk, szétváltunk hát, én az unokatesommal, az édesanyja meg a barátnőjével nézelődtek itt ott, hát rámjött a sz@rás, de vmi iszonyatosan kellett, elment amennyire messzire csak elehett a helyszintől , de valahogy nem sikerült, hát visszamentem a helyszinre láttam hogy pottyantos wc- van, csakhogy kb 6-7en állnak előtte, hát akkor már tök ideg voltam, nem tudtam mihez kezdjek, egyszer csak szól az édesanyuka hogy indulunk, elindultunk arra fele amerről jöttünk.. a koli előtt szoltam, hogy nekem nagyon sürgösen el kéne intézni a dolgomat, mondta az édesanyuka hogy megállunk a koli előtt beszaladok, aztán jövök, megyek befele a koliba látom 15ember várakozik az ajtó előtt, mondom hűha, odalépek az ajtóhoz , és zárva volt, kérdezték tölem hogy mikor lesz nyitva én persze nem tudtam, aztán a másik oldalon megpillantottam 4 ajtót, 1: zárva, 2:zárva , 3:zárva, 4: hopp nyilik, bepillantottam ez egy takaritó szoba lehet mármint takaritófelszerelések voltak itt bent, felmosóvödör, rongyok, blabla, na a lényeg picit bentebb volt egy WC :D, hát megindultam felé, kicsit troger állapotba volt de ekkor nekem ez böven megfelelt, elintéztem a dolgomat, aztán persze nincs WC paper, 10mp-nyi gondolkozás után fogtam a mosórongyot, aztán belekentem, és futottam a kocsiba. Aztán a kocsiba ezen röhögtünk, hogy mekkora egy nagy f@sz vok :)
Kb ennyi lenne a sztori, nem tudom kinek lehetett rosszabb, nekem visszatartni vagy a hölgyeknek akik ezzel a felmosoronggyal takaritgatnak ;)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.