Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) #64791808 válasza T 1000 (#500) üzenetére


#64791808
törölt tag

Először is átérzem a helyzetedet, mert nagyon gáz, ha kvázi beszarsz, és még csak a közelben sincs egy kurva árok sem. Másrészt ne haragudj rám, de a story és a stílus együtt nálam kiverte a biztosítékot, és 10 percet vinnyogtam :)

Na akkor ON:

Velem történt meg. Nem vagyok nagy vallásos, mondhatni hithű ateista vagyok, és voltam is mindig. A story olyan 11 évesen esett meg velem, mikor egy szimpatikus fekete ruhás bácsi faggatott arról, hogy milyen kapcsolatban vagyok a vallással, és ilyesmik. Mire én rövidre zártam a témát azzal, hogy én biza' úgy utálom az öregistent, mint a vajaskenyeret (azt mindenki tudta körülöttem, hogy rühelellem). Az aranyos bácsi nyelt kettőt, de nagyon kedvesen kezelte a helyzetet, továbbiakban nem próbált meggyőzni jézus létezéséről és egyéb bibliai marhaságokról. A történet nem ér véget. Köv. szülői értekezleten anyámmal közölték, hogy az addig rendben van, hogy nem vagyok hívő, de azért a papnak lehet, hogy nem kellene a szemébe mondani, hogy ki nem állom a vén szakállast. Hát anyám nem tudta, hogy sírjon, vagy sírva röhögjön :) Azért szerettek :)

A másik hugommal történt meg. Csoportos kirándulás Tirolban, hugom összeismerkedett egy idősödő, igen kedves házaspárral. Beszélgettek, és valahogy a franciákra terelődött a szó. Hugom pont olyan szókimondó, mint én, és elkezde pont és vessző nélkül mondani, hogy ki nem állja azokat a büdös mocskos franciákat, hogy alig fürdenek, a zoknijuk füttyre idejön, és milyen gázos maga a nyelv és hasonlók. Mire a hölgy közölte, hogy nem minden francia ilyen ám, például mi sem vagyunk ilyenek... ööö... :D

Na ennyi :)

(#502) macilaci78 válasza csigi (#499) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez a kisebbik gond volt! Összeraktuk a franciaágyat, pár napra mentem megint valamiért. Haver nem volt otthon, de az asszonyka (mázsa körül, de halál jó fej) igen és alpanaszolta, hogy kedves férj ura alatt nem nyiszog az ágy, alatta meg igen.
Ugya, én raktam össze, 2db 200×90-es matrac, alatta fém keretes fa rugók. Szépen ki a matracot és át a nappaliban, letesztelem a földre fektetve, nyiszog-e, nem. Aztán a rgós tag középső 4 szál deszkáját lenyomva... Aha! Megvan a bűnös. Megfordítottam 180°-kal, fej-lábrész megcserélve, összerak, nem nyiszog.
A férj hazaér, asszonyka így tálalja a történteket: ''Addig b@sztuk azt a k*rva ágyat, hogy már nem nyiszog!'' :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#503) Sipi16


Sipi16
senior tag

Az imént olvastam egy-két hasmenős sztorit...
Felbátorodtam én is kiteregetem a szennyest.
Eljött a hétvége le a Velencei-tóra telek. Nagy ebéd 3-4 fele go horgászni. Cuccok be a kocsiba le a csónakhoz. Csónakba bepakol kocsit bezár csónakra motor fel és go! Keressük a tuti helyet. Megvan pecák bedob mindenki várja a maga kis kapását....
Erre a gyomromból érdekes hangok jönnek. Mondom apámnak rámjött a....
Erre Apám: Fiam nincs más hátra mint előre.... Beetettünk innen el nem megyünk... Kishalasvödörből kishalak ki.... árú be... zsepivel minden megold... mindezt a parton eltüntet...
Kicsit ciki volt a sztori mert apám előtt ilyet még nem kellett csinálnom :D

[Szerkesztve]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#504) VargaI


VargaI
senior tag

kedvet kaptam én is hátha...:U

A történet akkor kezdődött, mikor bekerültem egyetemre elsősként, persze otthonról két jól megpakolt utazó táskával. Első körben még kocsival hoztak koleszba, hát ki gondolná, hogy az mekkora áldás, hogy nem tömegközlekedsz. Na szóval első hét végén rutintalan kollégistaként ugye elfogyott az a rohadt sok, akár több hónapra is elegendőnek tűnő hidegélelem, valamint több napig kitartó rántott hús hegyek, amit otthonról küldtek nehogy éhen haljon ám itt fent az ember a nagy városba, ill. hát aktívan sportoló egyén lévén a ruhák sem voltak már makulátlanok, így hát nincs mit tenni, irány haza.
Ez nagyon szépen és jól hangzik, de hát itt a fővárosban pénteken alig van csak kis forgalom, néhány baleset meg káosz. Ne mindegy szóval jól megpakolva elindultam első állomásomhoz a népligethez, ugye busszal onnan megy a nép messze vidékre. Persze hogy sikerült már rögtön lekésni a kinézett bkv buszt, és mit ad Isten az átlag 6-8 percenkért járó busz most 20 perccel később jött teljesen tele. Na de sebaj én még felférek. Biztos örültek a szép nagy utazó táskáknak mikor már így is alig fértek el. Aztán villamos, majd metró. Első közlekedésnek a franc se foglalkozik azzal, hogy ennyi ember megy mindenfelé. Kit zavar, itt biztos ez a megszokott - gondolod magadban, persze később rájössz, hogy minél többen vannak a metrón meg a villamoson, annál több emberrel találkozol hazafelé magad is népliget peronjain ill. a távolsági buszon).
Szerencsésen megérkezvén a népligetbe kinézem honnan indul a buszom, és mondom király 15 perccel korábban itt is vagyok. Kényelmesen beállok a megállóba…azaz csak álltam volna. Annyian voltak, mint a szemét! A peronra nem tudtam kilépni az épületből. Ez a sok ember mind arra megy amerre én és pont most??? Na mondom frankó ez is, hát nincs más, ledobtam magam bent egy padon, feltettem a fülesem azt hallgatok kis zenét, az akkor majd a következő busszal megyek. Látva ugye ezt a hatalmas tömeget már fél előtt kicsivel kiálltam, hogy jól tudjak helyezkedni az ajtóhoz, amit már benéztem mikor szépen vizslattam azt, hogy megy el a busz, amit eredetileg megpályáztam volna. Szóval már beálltam, s csak vártam hogy leteljen az a 20 perc kb. Ekkor vettem észre, hogy mint valami mágikus pont köré úgy gyűltek oda az emberek. Még szerencse, hogy az a két táska kicsit visszatartotta a tömeget attól, hogy a 10-20 ember/ m^2 sűrűséget átlépjük a peronon, legalább is ott, ahol én álltam...
Végre! Begurult a buszom a megállóba, s a jó helyezkedésnek köszönhetően ajtónál álltam egyből. Leszáll a sofőr: „A nagy táskákat kérjük betenni az alsó csomagtérbe.” Erre én: „Vállalja érte a felelősséget?” „Azt nem.” Gondolom vette, mert tovább nem erősködött. Akik persze a csomagtér mellett álltak azokra hatott a duma, azonban a mögöttem lévők túlságosan féltették a helyüket szintén, amit már ők is vagy 20-30 perce befoglaltak, hogy nekik is biztosan legyen helyük. A sofőr kimondta a varázsszót mikor elfoglalta a székét: „Lehet jönni…” Ekkor azok a szép nagy utazó táskák is kicsinek kezdtek érződni. Hirtelen valahogy az a sok ember fele akkora helyen is elfért! Löktek jobbról, löktek balról, na meg persze a változatosság kedvéért hátulról is. És kik? Na persze hogy 80 és a halál közötti nagymamák, akik menni is alig tudnak, de úgy néz ki közelharcban iszonyat rutinra tettek szert a hosszú évek során. Jól megpakolt csomagokkal ők is, hogy haladjon a sor már kb. Nagy nehezen, mintha hiénák fogságából szabadultam volna kb, fel tudtam lépni a lépcsőre megvettem a jegyem, leültem s hazáig aludtam egy jót, rápihenve erre a kis élet-halál harcra.
Következő héten már rutinosan fél órával busz indulása előtt kitéptem a népligetbe belekalkulálva a pénteki fővárosi tömegközlekedési mókákat is. Ott megvettem a jegyem elővételben, na persze kis táskával, hiszen akkor már mosás probléma el lett rendezve fent a koleszban, így csak kajának kell hely. Na meg pár könyvnek max, ha vagy olyan elvetemült, hogy hazaviszel akármi tanulni valót is vidékre, amiről persze később letettem, mert rájöttem, hogy teljesen elvetélt ötlet a tanuljunk hétvégén, otthon vidéken, családi házban dolog…

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#505) VargaI


VargaI
senior tag

Szintén volános történet:

Egyik ismerősöm összefutott egy rég látott osztálytársával hazafelé menet buszon, és persze ahogy ez ilyen huszonéves korosztályban lenni szokott, lökték a hülye dumát és ment a ''f@sza'' ''b@zd meg'' ''ez qrva jó'' meg hasonlók az idótábnál idiótább történetek közepette. Ekkor az előttük ülő két idősebb nénike közül az egyik úgy gondolta nem tetszésének ad hangot:
''Fiatal emberek, ugye nem szándékozzák egész úton ezt csinálni?''
Haverok vették a lapot s kicsit visszábbfogták magukat, azért mégiscsak tudnak kulturáltan is viselkedni, ha egy hangyányit megerőltetik magukat. Ment a szöveg kivel mi van meg merre, ekkor előttük a nénik is rázendítettek: ''Jajj netudd meg a mariskának olyanviszeres a lába...a Józsi unaköccsének a sógora meg bőrrákban halt meg...az én uramat is a sok bagó miatt a tüdőrák vitte el, nagyon csúnyán köhögött a vége felé már...''
Több sem kellett ismerős haverjának:
''Ugye nem akarják egész úton ezt csinálni...'' :DDD

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#506) VargaI


VargaI
senior tag

Reggel felkeltem, összekaptam magam, átugrottam a mi kis nonstop abc-nkbe a szemben lévő hipertescoba kajáért. Jövök vissza ugye, mivel a többiek még aludtak kulcsra zártam az ajtót, és még zárva volt mikor visszaértem akkor is, na mondom még alszanak mindig, a fránya lusta kollégisták..:) Szal nyitom az ajtót lépek be és akkor hát ő...szobatárs a barátnőjén...
''Szia!''
''Szia!''
Még jó, hogy volt rajtuk takaró :)). Na hamar ledobtam a cuccaim összepakoltam azt irány be suliba. Pedig még volt vagy 20-30 percem indulásig, ami eredetileg reggelinek volt szánva...:)
Szóval kulcsot bent kell hagyni a zárban belülről, ha...

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#507) Shadows


Shadows
senior tag

2 csajszi megy előtted a járdán olyan plázafilling és benéz a hölgyemény a szerszámosbolt kirakatán és megigazitja a melltartóját és a haját és a barátnője mondja neki hogy jönnek mögötted- erre te megtapsolod őket és érdekes vigyorral mész tovább (visszanéztel és látod hogy égnek ) :U :U

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#508) VargaI válasza Shadows (#507) üzenetére


VargaI
senior tag

ez jóóóó :C

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#509) Angeel válasza Shadows (#507) üzenetére


Angeel
csendes tag

Én is szoktam nézni magam a kirakatban! :B
És szerintem a pasik ezt inkább erotikusnak és izgatónak találják mint égőnek!Vagy talán te becsuktad a szemed??? :Y Azért tapsoltál......
De én már láttam olyat hogy egy pasi csinosítgatta magát a kirakatban!És nem volt rossz! :))

„A szavak arravalók, hogy elrejtsék gondolatainkat!”

(#510) Angeel válasza Shadows (#507) üzenetére


Angeel
csendes tag

Egyébként meg milyen neked a plázafilling??? :)

„A szavak arravalók, hogy elrejtsék gondolatainkat!”

(#511) Shadows válasza Angeel (#510) üzenetére


Shadows
senior tag

Tatai Kitti??? na ő pl vagy te krisztikém ha az vagy akire gondolok már pedig az akkor erős gyanum van hogy ............. nem csesztetlek megígérem ha le...sz ami lesz

biztos vicces lenne ha lehuzott nadrággal álnék a kirakatban hogy betegyem a zsákom mert kiugrott a boxerből nemdebár?? :B :B :U :U

[Szerkesztve]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#512) macilaci78 válasza Shadows (#511) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az lenne az égő, ha mindehhez tükröt kéne használnod. ;]

Vasárnap, délután fél kettő. Közeli hipermarket pénztárosa köszön:
- Jó napot!
- Jó reggelt! - mondom a gyűrött arcom elején lévő két kis szűk nyíláson kilesve... :DDD

Ha már Volán:
Nagy utazótáskával fellépek a buszra, mert ugye a sofőr cseszett akár csak kibüfizni a buszból, hogy csomagok a csomagtartóba... Szal ott állok, na jó, megveszem a jegyet és ha kinyitja a busz gyomrát, akkor berakom a tatyót, mondom. (Jelzem, nem csak nekem volt nagy táskám) Szóval fordulnék meg, hogy levigyem a táskám, de egy istenadta némber nem veszi a lapot, hogy én egymagam sem fogok elférni tőle, nemhogy egy 120×50×50-es táska... Persze neki is ez a jó kis szőtt neylon szatyor tömbe rakna maga mellett a lépcsőn letéve, nehogy akárcsak elindulni tudjal. Begorombultam és imigyen szóltam:
- Vigyázat odalennt! - és egy könnyed mozdulattal átdobtam a némber felett a táskámat a szétszéledő buszra váró tömeg közé, majd melléugrottam. A söfőr meg megkérdezte:
- Legalább tojás van benne?
- Frászt! Zsolnay!
Na, ekkor sápadt el mindenki, aki hallotta. :DDD A sofőrnek azért megmutattam, hogy mi az: egy Zsolnay porcelántányésból készített falióra. Szerencsére rendesen be volt csomagolva és a szennyes ruha tompította az esést, úgyhogy semmi baja sem lett. :R Anyám örült neki. :)

Szegedi tömegközlekedés, villamosmegálló: állok rutinosan a megállóban, épp előttem nyílik az ajtó, nénikék dúródnak ezerrel, én meg állok félre, had szálljanak le a leszállók, a nénikék meg rongyolnak fel... :W Mindegy. De még be is szóltak, hogy haladjak onnan... :B Aztán megálló, épp egy helyen szálltunk le, totyognak a lépcső előtt, lefelé mégsem olyan egyszerű ám az! ;] Na haladósabban kicsikét! - nógattam - Még egy lépcsőfok... :DDD Nézett rám csúnyám, de kivágtam magam: A korát tisztelem, ezt az eszéért kapta. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#513) legiaap


legiaap
nagyúr

Nekem is van egy jó sztorim:
5-ödikes voltam általános suliban mikor történt az eset. (Időben 1993-ba járunk)
Épp évzáró ünnepély volt.A sulinknak volt egy aulája ahol tartottuk az ünnepélyt.Lent is voltak emberek,meg az aula erkélyi részén is.A mi osztályunk persze lent volt.Szem előtt.
Én voltam az osztályba a legkissebb,ezért én álltam az osztályunk sorában legelől.
Elkezdődik a himnusz erre a hátam mögött lévő társaim elkezdtek vicceket mesélni én meg nem bírtam ki és elnevettem magam.Erre odajön hozzám az Igazgató,akiről annyit kell tudni,hogy akkora hangja van,hogy nem kell neki mikorfon és megfogta a fülem.
Majdnem letépte.Azt kb. 500 ember előtt adott egy pofont és kikísért majd ott is adott egyet.
A himnuszt szerencsémre nem hagyták abba,mert akkor hallottam volna a sok ember nevetését ami még egy lapát lett volna és még rosszabbúl éreztem magam.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#514) PPeter válasza legiaap (#513) üzenetére


PPeter
addikt

És végül kijártad az általános iskolát? :DDD Mert a helyesírásod szánalmas...

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#515) legiaap válasza PPeter (#514) üzenetére


legiaap
nagyúr

Elnézést a hibákért.
Néha kapkodok azt ez lesz belőle.
Persze,hogy elvégeztem.
Sőt lassan a fősulit is,remélhetőleg.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#516) PPeter válasza legiaap (#515) üzenetére


PPeter
addikt

:Y

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#517) qdak


qdak
addikt

kinos itt a kezdetem :)) kicsit ciki volt + csináltam 1 témát ujjbol mert nem találtam azt még erösködtem is h minek kellet törölni aztán nem kinewetni :))

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#518) pulcsi


pulcsi
tag

legégőbb sztorim

megyünk utcán rágyujtok mellettünk egy fém bazinagy lecsukható tetejü kuka kicsit kinyitva sikerült bedobni a gyufát megyünk el jövünk vissza ömlik a kukából a füst kicsit közelebb lángolt belül fej lehajt gyorsan elfele fiatalok és hülyék voltunk :D

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#519) pulcsi


pulcsi
tag

kicsit pityókásan haver el kezdte mozgatni a kezét és azt mondta h nem tudom leköpni a kezét (nem tudom mért ez hutott az eszébe) persze köptem :D és gyözött tényleg nem tudtam, de nem az arca elött kellett volna lóbálni a kezét :)) :DD futánna futottam egy jót :D

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#520) qdak válasza pulcsi (#518) üzenetére


qdak
addikt

:)) A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek :))

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#521) macilaci78 válasza pulcsi (#518) üzenetére


macilaci78
nagyúr

500ft-ért adok Neked egy féltucat írásjelet! ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#522) #51736960 válasza macilaci78 (#521) üzenetére


#51736960
törölt tag

LOOOL, rég nevettem ekkorát :))

(#523) pulcsi válasza macilaci78 (#521) üzenetére


pulcsi
tag

ok de 500 ft nem elég ahhoz h megszeressem az írásjeleket

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#524) macilaci78 válasza pulcsi (#523) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csak pár sornál nagyobb terjedelmű írás után már zavaró az írásjelek és a nagy betűk elhagyása, legalábbis nekem. :B

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#525) pulcsi válasza macilaci78 (#524) üzenetére


pulcsi
tag

Tudom már sokan írták, csak nehezen megy főleg ha dolgozom.

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#526) Traxx


Traxx
őstag

Csak most találtam meg a topicot, de sírva röhögtem :C Kár, hogy így elsüllyedt :( ...remélem, van valakinek sztorija, ha Alános, az még jobb :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#527) Andie


Andie
őstag

Kedves Ismerőseim!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani Édesapám most megjelent könyvét, mely úgy gondolom remek karácsonyi ajándék is lehet szeretteiteknek, barátaitoknak.
Több órás önfeledt nevetést, szórakozást ígér a könyv, és betekintést egy olyan világba, ami sokunk számára már a misztikus múlt ködébe vész.
A humoros, vicces, de valós alapokon nyugvó, életrajzi ihletésü történetek a háború utáni zűrzavaros években játszódnak ('50-es évek), ezeket az akkor éppen felcseperedő gyermek szemén, fantáziáján át láthatjuk, a korra jellemző társadalmi, politikai, illetve hétköznapi jellegzetességeket ismerhetjük meg, némi utólag, felnőtt fejjel már érezhető kritikával szinezve.
Mindezt olyan humorral, hogy a rekeszizmok biztosan keményen fognak dolgozni.
Annyi biztos, hogy a fiataloknak egy remek lehetőség betekinteni ezen időszakba, melyet csak legfeljebb szüleink, nagyszüleink elbeszéléséből ismerhetünk; a korosztálybelieknek pedig egy emlékidéző nosztalgiázás lehet.

A könyv ára a boltokban 1200 Ft lesz, de
csak itt, csak most, csak nektek 990 Ft-ért tudom ajánlani.

Pesten/Szegeden személyes átvétel lehetséges, egyébként postaköltség gondolom olyan +300 ft körül van.

Aki röhögés nélkül el tudja olvasni, annak pénzvisszafizetési garanciát adok!

Ha felkeltettem az érdeklődésed, privátban, vagy mailben keress kérlek.

Mindenkinek Kellemes Karácsonyt kívánva, köszönettel,

Andie
a mecénás

u.i.: Mottó: "Még az életet is el lehet viselni - persze csak nagyon sok humorral."

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#528) Eastman


Eastman
őstag

Lásd kommentek is!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#529) Ra3


Ra3
őstag

upp

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#530) macilaci78 válasza Ra3 (#529) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#531) macilaci78 válasza Ra3 (#529) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#532) kmisi99


kmisi99
addikt

Részegen ne ha pár részeg gyerek azt mondja(részegségből persze) de csúnyák vagytok ne akarjátok még halkan se azt mondani hogy anyátok mert abból véletlen az lehet hogy teli torokból kiüvöltöd :DDD Megtörtént eset! Szerencsére megúsztam! Továbbá elég kínos volt amikor egy olyan csajnak köszöntem véletlen aki utálta sőt korábban meg is ütötte testvérem!

(#533) Fáraó


Fáraó
őstag

Ez mondjuk nem nekem volt kínos:

Megtörtént eset!

Minap sétálok az Örs vezér téri Ikeában a szőnyegosztályon, előttem 3m-re nézelődik egy kb. 45 éves hapsi és a 40 körüli nője.
Hapsi: "Szép ez a szőnyeg."
Nő: "Igen? Ilyen van otthon a nappaliban."

Alig bírtam magam elvonszolni hogy máshol röhögjem ki magam, főleg hogy láttam a hapsi kételkedő & szégyenlést kifejező arcát.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#534) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Ezt a rendkívül kellemetlen szitut meg szeretném osztani veletek:

Éppen a munkahelyen írom alá a szerződésemet, mikor érzem tüsszentenem kell. Felállok a székből, arrébb megyek mert folyt az orrom is..

Na szóval tüsszentek egyet, és sajnos ( sajnos!! ) sikerült szellentenem is egyet.

Rendkívül kellemetlen volt, pár másodpercre lefagytam a szégyentől..

Szerintem senki sem hallotta, de azóta mindig ha bemegyek azon az ajtón mindig kellemetlenül érzem magam..

Na, hát azóta mindig óvatosan tüsszentek.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#535) customer114


customer114
senior tag

Tavaszi hónap elején történt pár éve:

Csomagokkal és kolisokkal tömött távolsági busz. Srác hűtőtáskája már nem fért el sehova, így felvitte a buszra és letette középre - maga mellé - a kis folyosóra. Akkor szerintem senkiben nem merült fel, hogy az ott nem lesz egészen jó helyen. Maga a srác is viszonylag a busz végében ült, így nem zavarta a fel/le szállókat a kék hűtőtáska jelenléte.
Már majdnem megúszta az utazást különösebb esemény nélkül, amikor is - a 90km-es út - utolsó pár kilométerén a sofőrünk satuzni kényszerült, az utasok és a hűtőtáska legkisebb örömére. Az eredmény egy felborult hűtőtáska, amiből versenyfutás szerűen szaladtak a töltött káposzták a busz közepe felé. Az élelmiszer tulajdonosa választékosan, hangos káromkodással kommentálta az eseményeket, az utasok zöme remegett a helyükön ülve, volt aki a látványtól, volt aki a szagtól. :)

(#536) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Na kérem!
Egy ültõ helyemben végigolvastam a topicot.
Komolyan, az Alán-os sztorik egyszerũen mesések! Jómagam is foglalkoztam (már évek óta nem gyakorlom) novellák, versek írásával, minden elismerésem a szerzõé!
Kár, hogy ennyire behalt a topic.
Szerintem a hányós, fosós, baxós (ilyen mindenkivel megesik, csak nem mindenki teregeti ki) sztorikon kívül is produkál az élet kínos és/vagy vicces helyzeteket.
Ha lesz idõm formába önteni, én is megosztanék majd párat.
Szép napot mindenkinek!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#537) Narxis


Narxis
nagyúr

Jött házhoz egy adománygyűjtő emberke, mondom nem adok, nincs is nálam készpénz(szinte sosincs csak ha muszáj) erre elkezdi, hogy de tavaly is adtam. Mondom mi van? Biztos, hogy nem adtam, az lehet, hogy tavaly is bekopogtatott, de hogy nem adtam az biztos. :D És erőlködött még, hogy de igen..., de legalább vette a lapot és elpucolt mert tudta, hogy innen úgyse kap pénzt. Normális az ilyen? Nem hiszem, hogy át akart verni mert papírjai, engedélyei is voltak de ha tényleg így gyűjtenek manapság adományt akkor biztos nagy siker lehet... :DDD Amúgy is harapok amikor házhoz jönnek különböző házaló ügynökök, de azt hiszik, hogy majd inkább adok pénzt csak mert személyesen "sarokba szorítva" kérik akkor nagyot tévednek.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#538) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Volt nekem is pár hónapja egy kínos szitu:

Biohair fodrászatnál ültem éppen. Kishölgy vágja a hajamat és beszélgetünk mindenféle dologról.
A következő párbeszéd zajlott le:

fodrász: -és mivel foglalkozol?
én: xy cégnél vagyok hálózatmérnök.
fodrász: az elég jó, érdekes, stb.
én: igen, eléggé szeretem. és te mivel foglalkozol?
fodrász......

Nem akartam rosszat, csak lefáradva, kicsit bambulva udvariasan visszakérdeztem én is :)
Kicsit kellemetlen volt a további 10 perc némán.....

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#539) Akula


Akula
őstag

Auchan. Pénztár. Pokolian hosszú sorok.
Kiszúrok egy rövidet, csak két ember áll ott. Odatépek, beállok mögéjük, zőld táblán 40-es betűvel "ennél a kasszánál csak bankkártyás fizetés lehetséges".
No, mindig azzal szoktam fizetni, semmi para. Felpakolom a cuccot, rám kerül a sor.
Pénztáros hölgy: kedves uram, ugye tudja, hogy csak bankkártyát tudok elfogadni?
Én: igen, csak tessék rakni, nyugodtan. Pakolok a kosárba, végén jön az összeg. Veszem alő a tárcámat, nincs benne a bankkártya, üres a helye.
Pénztáros hölgy: csak nyugodtan, ne tessék kapkodni!
De akkor már tudtam, hogy előtte tankoltam és odadobtam a sebváltó elé a bokszba, a kocsi meg kint áll a parkolóban. Tökig leizzadtam. Jött a biztonsági őr, vissza kellett tolni a kosarat a vevőszolgálathoz. Látni kellett volna az arcokat mögöttem. :((( :U :O

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#540) #46105344


#46105344
törölt tag

Nagyjából 17-18 lehettem, amikor ismerkedtem egy csajjal. Mondhatni már sínen voltam, de még bőven az a szakasz volt, amikor a legjobb arcodat próbálod mutatni. Az egyik alkalommal egy nagyobb társasággal mentünk valahova, és előtte egyesével összeszedtünk mindenkit. Amikor már elég sokan voltunk hogy kivitelezhető legyen, a csajszi úgy gondolta jó móka lesz ha mögém settenkedik, és a két mutatóujjával egyszerre megböki az oldalamat két oldalról. A terv sikerült, mert megijedtem. Csak éppen annyira, hogy felugrottam, és nagyon hangosan köldökön fingottam.

(#541) Narxis válasza #46105344 (#540) üzenetére


Narxis
nagyúr

hahaha sírok :DDD

Thanos was right.

(#542) donnie.d válasza gubisadam (#538) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Mária segíts :DDD :DDD :DDD

(#543) Rico33


Rico33
aktív tag

Nagy a csend, legyen itt a sztorim.
Raktár, éppen kevesebb melo, beszélgetés a kollegákkal. Ezeknek a megbeszéléseknek az alapja az új raktárcsarnok volt amit akkor csináltak, meg a szokásos vérszívás. Az egyik srác valamit beszólt nekem , röhögés, énmeg kontráztam; " szívd ki temeg a seggemből a g.cit! " Két másodperc csend, jött a kérdés, " Nade hogy került oda...." Akkor már tudtam, ebből jól nem jövök ki...Várjá, nincsvége. Ugye épitkezés folyt, bementünk nézelődni, én balga leültem egy dobozra...amin volt egy féltenyérnyi festék, észre se vettem. Másnap persze meglátták és már mondták is " Ahha, kijött..."
Szerencsére azóta eltelt egy év, nagyonmax csak a cég összes alkalmazottja és az új belépők tudnak róla. :D

(#544) Tuhajohn


Tuhajohn
tag

Áthelyeztem a wifi router-t, összeraktam aztán nem ment az internet. Sehogy nem tudtam működésre bírni ezért betelefonáltam, hogy gond van. Küldtek szerelőt, aki 2 másodperc alatt észrevette, hogy a modem-be fordítva kötöttem be két kábelt. El lehet képzelni, hogy mennyire kínos volt (pedig a data in és out feliratokat is megnéztem). Remélem soha többet nem találkozok a szerelővel.

(#545) KROK640 válasza gubisadam (#538) üzenetére


KROK640
veterán

pont a héten jártam hasonlóan én is :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#546) KROK640 válasza Akula (#539) üzenetére


KROK640
veterán

Volt egy hasonlóm, nem is olyan rég július végén. Bementem a T**co-ba, és bevásároltam. Mentem a pénztárhoz, és mivel a bankkártyám pont nem volt nálam, kpbe meg nem volt annyim mint amennyi dolgot vásároltam (7-8 ezer ft), de volt egy csomó edenredem, háhá, majd fizetünk azzal :D
Igen ám, csak valami hiba volt a rendszerben, és amikor leszámoltam az edenredet és elkezdtem pakolni, akkor közölte a pénztáros, hogy egyik Edenredet se veszi be a rendszer, de volt már ilyen. Némi vacakolás után eljutott oda, hogy felhívja az osztályvezetőt (kö9zben a szép hosszú mögöttem lévő sor, lassan lincshangulattá alakult). Az osztályvezető azonban 3-4 hívásra sem vette fel. Mondta a pénztáros, hogy de szemmel látja, ott van ni, mutatott az irányba. Két dolgozót láttam ott, egy fontoskodó fazont meg egy nagyon jóféle szőke csajt. odamentem a fazonhoz, hogy ő-e az osztályvezető? mondja, hogy nem. Odamentem a csajhoz : te vagy az osztályvezető? (hűűű, közben gondolatban csináltam neki egy osztályt :D ) mondja, hogy igen. Jó (akkor most téged foglak letolni), mondom vegye már fel telefonját mert az egyik pénztárosa sokadjára keresi és áll az egész sor. Jajj észre se vette stb.
mire visszaértem, az akkor is álló sorhoz, már valóssággal féltem, hogy megvernek xD tekintettel meg is tették. Végül 11 perccel a fizetés megkezdése után sikerült dolgot elintézve távoznom, és igencsak sebes létekkel tettem, mivel páran igen durván néztek rám a sorban. (habnak a tortára : ennek köszönhetően sikerült lekésnem a buszomat, és csak 40 perc múlva jött az újabb)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#547) Guitar14


Guitar14
senior tag

Lidl, állunk a kasszaszalagnál én (27) és a kollégám (~50).
Szoktunk marháskodni egymással, tehát jól elvagyunk.
Közeledik a kassza, fülembesúgja a kolléga "odanézz pont neked való kasszás csajszi"
Én: "ja már néztem én is egész jó és nem ilyen beképzelt picsának tűnik"
Sorrakerültünk, elkezdi beolvasni a mi árucikkeinket a kasszáscsajszi, erre a kolléga nagy lendülettel megfog egy csokit a sok közül ami ki volt helyezve a kasszaszalag felé és leb***ta a szalagra. Megszólalt: "tessék... egész nap hisztisztél fiam, hogy csokit akarsz"
Csak annyit tudtam kínomban benyögni hangosan, hogy baaaazddmeeg. :DDD :DDD

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#548) BiP válasza Guitar14 (#547) üzenetére


BiP
nagyúr

:C :))
Laza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.