Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Loretto


Loretto
veterán

Nos megpróbálom elindítani ezt a topicot, ami talán többünk segítségére is lehet.
Próbáljuk ne értelmetlen poénkodásba fullasztani a témát. Biztos van olyan kellemetlenség amit kis körültekintéssel elkerülhetünk. Táplálkozzon a topic élettapasztalatunkból hisz sokan járunk fórumozni


Hát akkor hajrá, már nem is mondanék.

Ha valakinek csípné a szemét a tma, tudja hol kell jelezni :DDD


[Szerkesztve]

Soirée...

(#2) _Petya_ válasza Loretto (#1) üzenetére


_Petya_
őstag

Milyen kínos szituációkra gondolsz?

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#3) birka1337


birka1337
tag

Pl. Hogy mindíg olyankor botlik meg az ember amikor feszíteni akar a csajok előtt??:DDD

-

(#4) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Például: nem szabad rámondani valakire hogy ''húúúúdecsúnyakopaszfejedvan!'' ?

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#5) Szőrös  válasza Loretto (#1) üzenetére


Szőrös 
veterán

ha smacizni akarsz egy csajjal ráadásul spicces is vagy és még rágó is van a szádban...nos azt a rágót tüntesd el a francba mert kellemetlen lehet mikor csücsörítésnél kiesik a szádból /nem röhög megtörtént eset/.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7) szucsi


szucsi
őstag

Ha embert fikázol, vagy kiszínezett sztorikat mesélsz valakiről, esetleg valakinek szerény intellektuális képességeiről értekezel, mindig kérdezz körbe, nincs-e rokon, ismerős, barát a társaságban.

Ha nincs, akkor is halkíts a hangodon, Magyarország falu. :)

(#12) Loretto


Loretto
veterán

Bármilyen tmában lehet mint #5 #7. :C

#7: igen ez elég gáz tud lenni.

Soirée...

(#21) Totyi


Totyi
őstag

Kínos az,amikor kéne vmit csinálni egy lánnyal;de csak egy vállrántás a vége(meg a hat óra:)) );]

(#23) Loretto


Loretto
veterán

Egy nagy igazság: utazáskor mindig legyen mindenkinél WC pépör.

Soirée...

(#24) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Megtörtént eset : egyik ismerős csajszi (elég dekoratív jelenség) tengerparton sétált,mikor egy srác (valószínüleg helyi lakosnak titulálva a lányt) hangosan megjegyezte a haverjának,hogy de megb***nám ; amikor a lány visszakérdezett,hogy mit is szeretne tulajdon képpen?,akkor bizony nagy vörösödés és dadogás-mellébeszélés lett úrrá a gyereken.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#25) gro0ms


gro0ms
aktív tag

megtörtént eset: mindenki vigyázzon hogy él. sokan belehaltak már ;)

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#26) szucsi


szucsi
őstag

Én egyszer találkoztam a buszon az egykori hittantanárommal, aki egy pap. Ez még önmagában nem lett volna gond, de sajnos éjszakai busz volt, és én seggrészeg voltam. Bazz, annyira szürreális volt, valagrészegen mászok haza egyszercsak ott áll a pap, és néz rám. Hirtelen nem jutott eszembe, hogy mit is kell köszönni, aztán vagy harmadszorra sikerült kimondanom, hogy Dícé-dírécs-dícsértessék. aztán, hogy nyomatékot adjak a köszönésnek, jól hátba lapogattam a papot.

Rohadt kínos volt, amikor reggel visszaemlékeztem. :DDD

(#36) [amne] válasza szucsi (#26) üzenetére


[amne]
senior tag

Szintén részegség: Ha mész hazafelé seggrészegen, ne rúgj bele a sárga köztéri kukákba, lehet hogy nincs rögzítve, ezt pláne ne a petőfi hídon tedd meg, és ne úgy hogy egy rendőr kisbusz elé csúszik be, nagyon kellemetlen...:U

(#40) tiv83us


tiv83us
veterán

Mikor ket teli rekeszt vinnel at egy mocskosan nehezen nyilo ajton amit raaduasul bezartak, akkor probaljatok elkerulni, hogy ''What kinda dickless piece of shit closed the door?'' foleg mikor a fonokod jon utanad es foleg mikor o zarta be...(tegnap este megtortent...:U)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#42) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Ha már pia:
ne igyatok annyit,hogy kora reggel félig elföldelve,gatyában ébredjetek a helyi homokozóban,a ricsajozó kisdedek között,közben ne találjátok a pénzeteket,a személyiteket,és a telefonotokat.
és lehetőleg ne a saját házatok előtt legyen mindez.
a haverok telefonja meg ne legyen kikapcsolva.
:D

(#44) szucsi válasza [amne] (#36) üzenetére


szucsi
őstag

Utcán ivást annakidején még nagyon nem szerették a rendőrök, már egy ideje nem gyakorlom, úgyhogy nem tudom, válozott-e valamit az attitűd, ez olyan 93-94 környékén volt. Nyitott üveg pezsgővel osonunk a járdán a Schönherz-cel szemben a haverommal. Bimm, megáll a rendőr előttünk 10m-rel, és kiszáll. Fogom, dugót vissza (műanyag dugós BB of korz) pezsgőt be a gyík mellé a gatyába, pólót ráhúz kívülről.

Már ott vagyunk előttük, gondolom, zsír, még egy lépés, és megúsztuk a jardot. Erre vazz pont akorra rázódott fel a gatyámban a pezs, rohadt nagy pukkanással kibassza a dugót, és eláztatja a gatyámat a tetves jard orra előtt.

Ez is annyira abszurd volt, hogy nem hiszem el, hogy megtörtént.

(#45) BOOSTER


BOOSTER
aktív tag

Most hogy előjött az érettségi én elkéstem a saját szóbelimről (elnéztem a táblázatot) majd pedig háromnegyed óra késés után (az út végét futva tettem meg és hőség volt) tehát full vizesen beestem a szóbelire és a tanáraim gyakorlatilag azt hitték hogy totál begolyóztam...Na ez is kínos...

Mindenki hülye aki nem normális?

(#46) bbazsy


bbazsy
őstag

lehetőleg ne menj haza december 10. -én minuszokba seggrészegen éjjel 3kor szivószálas duplabacardizás utan, és ne forduljon meg fejedbe az a gondolat, h a szabadon levő (teraszon) levő hintaágyra lefeküdj, azért h kijózanodj, és ne hányj be ágyadba, mint nyáron, és még véletlenül se legyen az az utolsó gondolatod, h nem kéne elaludni, és az első az, h anyád pofoz fel a szobádba, és próbál beletuszkolni meleg kádba... és ezek után másnap 4kor ne ess össze, miután felállsz ágyból, és anyád ne mondja neked, h este lekurvaanyáztad mikor próbált felpofozni...

jaés, mindenek előtt, kerüld el a szülőkkel való 1.5 órás lelkibeszédet iszonyatos mánapos fájó fejjel...

:DDD

[Szerkesztve]

..

(#47) BOOSTER válasza BOOSTER (#45) üzenetére


BOOSTER
aktív tag

Jah még egy kínos ügy szilveszter éjszaka betettünk a villanyoszlop lyukába egy petárdát egy utcasarkon és mikor eldurrant pont ott jött el egy fehér kocsi kék felirattal...

Mindenki hülye aki nem normális?

(#48) paramparya


paramparya
őstag

Jobbra fel, jó ez a topic! :DDD
Nekem is volt már egy jópár, meg haveroknak, de most egy igazi sem jut eszembe...

(#49) [amne] válasza bbazsy (#46) üzenetére


[amne]
senior tag

Modern kamasz szombatjai :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.