Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#498) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Pang egy picit a totyik, úgyhogy felhozom. :)

Haver vett egy fúrót, meg hozzá szerelvényeket. Összeraktuk vele a lapraszerelt komplett nappali és álószobabútort, majd bevonult a korházba valami nagykivizsgálásra, katéterezték is. Egy hétig volt bennt, utánna még 5 nap ágynyugalom. Említette, hogy a hálóba is beszeretné vezetni a kábelTV-t, akár a fal átfúrása árán is. Gondoltam, meglepem, hogy TV mellett tudjon lábadozni.

Nekiállok, előfúrok, beteszem a 35centis fúrószárat, tövigmegy. Na jó, ez még nem ér át. Bolt, 750Ft-ért vettem egy 40 centiset, ebbe a tokmányba ez a max hosszúság, ez is rövid úgy, hogy a tokmányban alig egy centi van, a falban meg 39 centi. Mondom jó, semmi gond, tartó fal, vastag, stb. Szereztem egy SDS-MAX tokmányos fúrót egy 60cm-s fúrószárral. Azzal nekiestem, és úgy 45 centinél hirtelen beragadt, vasbeton. De minek, hol? Aztán haver felesége udvariasan, óvatosan megkérdezte, meddig akarom még fúrni az erkélyt? Igen. A hálószoba erkéllyel együtt olyan hosszú, mint a háló és én az erkély padlójának vasbeton szerkezetébe fúrtam oly bőszen. :W Na, fúró ki, egy méterrel arréb be a falba, pik-pak átment a 40-es fúrószár is, 10 fúró-val, át az antennakábel, beköt, megy a TV. Ez elég kínosan érintett. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.