Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#464) szatocs


szatocs
őstag

Történt egyszer 8 éves koromban, hogy almafáink voltak egy földön, és a nagy almaszedésben hogy-hogy nem eluntuk magunkat uncsitesómékkal. Ők is hasonló korúak, 2-4 évvel idősebbek nálam. A föld mellett volt egy legelő, rajta szép nagy tehenek:D Hát mire jó az alma? - Ki tudja eltalálni a tehenek tőgyét (remélem ez nem kelt nagy felháborodást, mai fejjel természetesen minden ilyet elítélek, de akkor jó poénnak nézett ki, meg ki gondolkodott akkor ilyenről). Vagy 10-15 perce molesztáltuk a bocikat, mikor csaholásra lettünk figyelmesek, meg valami kiabálásra, olyan fél km távolságból. Mikor oda néztünk, különböző kutyák szaladtak felénk, elevenen él bennem a kép, pont 7 db volt:D Volt közöttük németjuhász, kuvasz, meg még ki tudja mi, ilyen messziről a többit nem tudtam felismerni, de mind nagyobb testű volt és igen sietősen közeledtek felénk. Mikor már halgattuk is, hogy mit mond a tehéntulaj (Fogd meg! Fogd meg!) eléggé sietős lett számunkra... Csattanó (nektek sajnos, nekem hál' istennek) nincs a végén, az almafa sorok között hirtelen mindenki nagyon gyorsan áttört, személy szerint még le is fejeltem egy jókora ágat, de akkor ki figyelte, hogy mennyire fáj, már csak utána néztem, hogy be van kékülve, meg ott van valami dudor:D A kutyákkal meg a pásztorral nem találkoztunk, szerencsénkre, olyan 15-20 perc múlva már be is fejezték az almaszedést és elhagytuk a terepet.

=== Szatocs ===

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.