Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Volt itt egy bulifotó..link....ha jól emlékszem amerikai....nem tudná valaki elküldeni.mert talán törölve lett:DDD

köszi.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#102) szucsi válasza Vangelis (#101) üzenetére


szucsi
őstag

#57 ;)

(#103) Vangelis válasza szucsi (#102) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vazz de láma v gayok azt hittem törölték...vagyis gondoltam:DDD

köszi.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#104) Vangelis válasza szucsi (#57) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem a vége nem jó?? vagy már nincs is több kép??? esetleg vannak még ilyenek?

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#105) concret_hp válasza [amne] (#49) üzenetére


concret_hp
addikt

itt meg mi történt? 49-51-54-57-59.... :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#106) Vangelis válasza concret_hp (#105) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ahh semi érdekes..valamiért törölték..de nem tudom mié:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#107) Nimrod


Nimrod
addikt

Megtörtént esetem: melóhelyen éppen vonalban volt egy ügyfél, aki baromi értetlen volt nekem meg hasmenéses napom volt. Kínos lett volna a bugyiba
rottyantani, de megúsztam. Viszont aznap törzsvendég voltam a budin. :DDD
Konklúzió: ha már mindenáron spenótot akarsz enni vagy valamit amitől kőkeményen fosni fogsz másnap, akkor inkább szabit vegyél ki vagy vegyél fel egy pelust. :DDD

(#108) Vangelis válasza Nimrod (#107) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vazz .......undorító:Y

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#109) scang


scang
senior tag

tegnap történt meg velem: nem röhögni nagyot...:B

Reggel melóba indulás előtt, látom párom labellóját, fogom és jólbekenem vele pofám.
Délután hazaérek, Ő is otthon van és keni a szályát azzal a szarral, erre látom, hogy olyan csillámos:Y mint a rúzs:Y
azt hittem meggyes azért van olyan meggyszinű tégelyben:B

szerintetek?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#110) Szőrös  válasza scang (#109) üzenetére


Szőrös 
veterán

muhahaha :D nem néztek rád furcsán az emberek ?

[Szerkesztve]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#111) scang válasza Szőrös  (#110) üzenetére


scang
senior tag

hát volt egy két szépfiú aki gyanusan mosolygott:Y:Y:Y

nem, semmit nem vettem észre

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#112) pweisz válasza szucsi (#100) üzenetére


pweisz
senior tag

Nem, aról a feléről nem lett volna ismerős:DDD Asztalra van dőlve,elötte meg róka koma ,arcát nem látni egyébbként.

(#113) maniac


maniac
senior tag

Anno 1 eve tortenhetett. Volt egy leanyzo akinek elegge bejottem, meg o is nekem. Szoval Rocktogon nevu helyen tancoltunk - szombat volt ha jol emlexem mer DM, Cure meg ilyenek is voltak. Egyszercsak valaki hatulrol nekem jott nagyobb erovel, mivel eleg mennyisegu pia volt bennem, meg volt meg 1 sor a kezemben ami majdnem a leanyzora ment, igy eleg merges lettem, megfordultam, hogy mindja elkuldom a csába. Megfordulok akkor altom hogy a gyerek 2x akkora mint en (igen, kemeny 51 kilommal), szoval olyan szep 2x2meteres kopasz egyen. Na mondom ajjaj ebbol baj lesz, inkabb elfeheredtem, es visszafordultam tancolni. Mivel nem volt szakallam - akkor vagtam le - a csavo gondolom leanyzonak nezett, igy oda ugralt mint egy ozike, majd bociszemekkel bocsanatot kert, mondta hogy nem akarta, es lenyomott 2 puszit. Mondom semmi baj, es abban a pillanatban atfutottam a tancter masik felere - kozben latom hogy a csavo haverja majdnem meghal a rohogestol. Nem telik el 10 perc es ujra ott van elottem a csavo, meg mindig ugyananyira berugva, megfogta a fejem 2 kezzel -ekkor mar elkezdtem imadkozni -, nehogy elmenekuljek, aztan megint elkapott, ranyomott egy puszit a homlokomra, es bocsanatert esedezett, majd bociszemekkel figyelt a valaszomra. Na ekkor volt az, hogy a helyrol elmenekultem a csajnak meg fel oran at bizonygattam szexualis beallitottsagomat, mer nem hitte el hogy hetero vagyok - csak a kovetkezo buli alkalmaval, bar ez mar egy masik meg cikisebb tortenet :).

Tanulsag: Ha hosszu hajad vagy, kissebb termetu vagy, lanyos arcod van, novessz szakalt :)

(#114) ponti_ak válasza maniac (#113) üzenetére


ponti_ak
addikt

ROTFLOL!
:DDD :C :DDD

(#115) Andie


Andie
őstag

1.
Ne lakj (nővel) a szülőknél.
Ha már ott lax, zárd be az ajtót, még éjszaka is, ha nekikezdetek.
Igy elkerülheted, hogy a csúcson, miközben a hölgyemény örjöngve lovagol rajtad, benyit a fater, és felhivja a figyelmed az RTL-en kezdödö ufós filmre... :Y (bizonyára kopogott, de ki hall/lát ilyenkor?)

2.
Ne dobálj petárdát a müanyag kukákba.
Ha már dobálsz, legyen nálad poroltó. Iszonyat kinos a haverral körbeugrálni az égő kukát, miközben cimbi azt üvöltözi torkaszakattából, hogy ''bazeg, ég! miafaszt csinájjunk?! ég!!!''

vanmég, de most ti jöttök :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#116) maniac válasza ponti_ak (#114) üzenetére


maniac
senior tag

Ja igen azzal a leanyzoval aztan kov alkalommal mikor egyutt buliztunk osszejottem. Van azon a helyen egy ilyen sotetebb resz ahol szekekre lelehet ulni, na ott ultunk, smaroltunk, osszeolelkeztunk, aztan egyszercsak elkezdtek simogatni a valam. Aztan egy faszi mondja hogy ''Hé lányok itt lakom a közelben nincs kedvetek feljönni 1 hármas partyra, akár fizetek is érte''. Ekkor megfordultam es hangosan érhetően mondtam, hogy nem, a gyereket utána nem láttam többet aznap. De szepen nezett ki ahogy kicsit meghokkolt, hogy nem lany vagyok :).

(#117) Petro


Petro
tag

Egy jótanács! Ne igyatok üvegből olyan üdítőt ami tele van szinezékkel (pl.: Toma v. Lift meggy) mert esetleg előfordulhat veletek, hogy szép élénkpiros lesz tőle a szátok, és furcsán néznek majd rátok a buszon.:Y

(#118) escie válasza Andie (#115) üzenetére


escie
őstag

hííí, az elsőn jót derültem. csak úgy magam elé képzeltem... :))
elég gáz helyzet, mert mind a hárman kínosan érzik magukat tőle. :))

I'm back, baby!

(#119) mkbla válasza Andie (#115) üzenetére


mkbla
senior tag

1.- Királyság, velem is történt már hasonló, de szerencsére még csak a dolgok elején jártunk, megaztán a faternál volt egy üveg hp :)

2. vagy amikor csak a cimbi a földön fetreng a röhögéstől hogy milyen b@lf@szok vagyunk... :DDD

ezen kivül még volna nekem is pár haverokkal berúgós sztorim, mint pl 2.-os középiskolás koromban történt az első igazi berúgásom amikor sugárba hánytam a koleszban a mosdót meg a szobát, meg leugattam az összes felsőbbévest, meg nevelőtanárt.... hát ez kicsit kínos volt másnap....

vagy amikor havert kubikos talicskán akartuk hazatolni (meg is tettük volna, csak 1gyik haver túl józan volt és nagynehezen lebeszélt róla, pedig már elég messzire eljutottunk... :)))

[Szerkesztve]

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#120) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Ez jó! :DD

Balra le!

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#121) csudri


csudri
őstag

Na akkor én is beszállok!

Ha kicsit piásan stripteaset nyomtok a nappali közepén, akkor ügyeljetek arra, hogy srácok ne legyenek a közeletekben. Ugyanis egyszer, amikor házibulit csináltam valahogy a csajok rávettek, hoyg vetkőzzek nekik. Na mondom, nesztek megkapjátok a ház urát, de akkor legyen bugyipénz meg minden. Nosza, zene indul, csajok pénzzel a kezükben csillogó szemmekkel figyelnek. Már csak egy boxer volt rajtam, körberakva fincsi papírdellával, amikor valaki lehúzta a gatyámat. :B

Ott álltam egy szál semmiben, bokáig pénzben. :D

Szóval a kínos szituációk elkerülése érdekében, ha vetkőztök, akkor csak csajok legyenek! :D

(#122) Andie


Andie
őstag

Ne használj a programodban ''faszom'', ''geci'', ''pinastring'', és egyéb beszédes - ám trágár - változóneveket, még ideiglenesen sem, mert kódreview-n elég kinosan fog érinteni, mikor a funkciójáról kell mesélned. Még szerencse, hogy az osztrák nagyfönök nem értette. Elég volt a 2 projektvezető, és a 28, vörös képpel röhögést visszatartó kollega.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#123) cocki


cocki
tag

Velem nem a pia folytán történt meg kínos szitu. Vagy 4 éve osztálykiránduláson voltam Pannonhalmán és éppen indultunk le az apátságtól persze a banda hím tagja nem akartak le menni a szerpentine mert hát az hosszú. Noszha irány lefele az elég meredek lejtőn maj fától fáig azok csak megtartanak. Hát ntktm nem jött öszz mert véletlenül egy zsengéb nyírt markoltam meg amely azon nyoban a kezenben maradt.A következő kb 75 méteen sjnos úgy begyorsultam hogy inkáb kerülgettem a fákat mint sem keresztapa leszek a maradék életemben. Ilyenkor szokot lepörögni az ember előőt az élete mdrt hát a lejtő végén várt az aszfalt+egy bazi nagy vizesárok mely persze le volt betonozva. Erre föly még könnyek is gyűlteka a szemembe mert fostam mint az atom. Azóta se tudom hogyan ugrottam t akkora sebeséggel azt a bazinagy árkot de az bizonyítoot hogy utána vagy 3 métert csúsztam hason rövidgatyába és pólóba. Az utánam érkezők persze hitetlenkedtek,hog még élek. Én hülye meg annak örültem hogy nem szakatt el a göncöm de az egész első felemről lejött a bőr. Tanulság az ember menyen erdőmérnöknek mert ott sokat tud majd meg a fákról. és szokász szerint a legrövidebb út nem mindig a legjobb.

Halál a hamis császárra,az épelméjűség a gyengék útja, te is hallod a hangokat, szólítanak

(#124) Andie


Andie
őstag

Ez elmúlt 3 órában azon gondolkodtam, beirjam-e a következő sorokat, de aztán úgy döntöttem, hogy mégiscsak, hátha sikerül úgy fogalmaznom, hogy senkit ne sértsek meg. Ugyanis ez nem célom.

Konkrétan a nemrég beirt linken található képek, és néhány hasonló élményről beszámoló történet kapcsán elgondolkodtam, hogy mi késztethet egy inteligens lényt arra, hogy ily módon megalázza magát, sőt, soxor a környezetében lévő embereket is. Miért jó az, hogy saját hányásában, piszkában fekve, önkivületi állapotban vegetál több órát, mig a szervezet küzd az életbenmaradásért. Ez jópofa? Frankó dolog?
Nemigazán járok ilyen társaságba, épp amiatt, mert nem birom tartani velük a lépést. Józanul már nehezen követhetö egy illuminált ember humora, stilusa, és ilyenkor már kinos számomra (helyette) a szitu. Bár volt részem benne, egy nagyon jó barátom legénybúcsúján, aki 1 teljes üveg jager, majd néhány pohár sör, és barack elfogyasztása után hirtelen felpattant a sörpadról, bizonytalanul tett néhány kigyózó lépést a közeli beton virágtartó felé, majd arccal beleborult. Mire odaértünk, kb 3 liter trutyi vette körül a fejét a virágok között. Spec abba tuti belefullad, ha nem rántjuk ki. (mellesleg itt megerősödött bennem az elhatározás, hogy 1 deci tokajinál többet soha nem fogok inni 1 nap)

Mégeccer mondom, senkit nem akarok megbántani, sem véleményezni, pusztán a kiváncsiság hajt. Az a kiváncsiság, ami egy full antialkoholista emberben felvetődik ilyen szituban. Én bevallom, eddig 24 órán belül 1 teljes üveg citromos sört ittam meg, aminek 1.5% az alkoholtartalma. A töményeket nem birom még megszagolni se, a normál sör nem izlik, a tokajit viszont imádom, max 1 deciig. Utánna nem esik jól. Node nem rólam akarok beszélni.
Kérlek magyarázzátok el, miért jó ez a dolog. :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#125) bali79 válasza Andie (#122) üzenetére


bali79
tag

LOL:)))

Mindenre van félmegoldás!

(#126) Conki válasza Andie (#124) üzenetére


Conki
tag

Egyébként eleinte nekünk is kínos szokott lenni buliban, ha egy olyan valaki van ott, aki nem iszik. Majd pár pohárka után nem zavar minket annyira, csak nekem az szokott járni a fejemben olyankor, hogy milyen rossz lehet neki. Én úgy gondolom, inkább ne menjen el egy ilyen bulira az, aki józanul akarja végignézni haverjai lerészegedését. Illetve részegnek sem kell lenni, ha egy olyan társaságban vagy, ahol tudják tartani a mértéket, senki nem iszik 1 üveg töménynél vagy 1-2 üveg bornál többet, akkor még Te is jól érezheted magad velük!

MOD: Még annyi, hogy bár ez nem jó dolog, én 13 évesen rúgtam be először, igazán. Azóta alkalmanként iszom, néha sajnos túl sokat, de amikor pár zöldfülű haverommal iszogatunk, jó érzés, hogy nem én vagyok kurv@ szarul attól a pár decitől, s én csak mosolygok azokon, akik ugyanazt az utat járják be, mint én jópár évvel azelőtt:)

[Szerkesztve]

(#127) lestaylor


lestaylor
csendes tag

Egyik ismerősömmel történt meg még a gimi alatt, hogy a szilveszteri party egy kicsit félresikerült számára. Olyan január 3. körül mesélte, hogy a szilveszter estéből arra még emlékszik, hogy járták a várost, meg rengeteget piáltak, aztán még az is mintha rémlene neki, hogy valakik vitték valahova (értsd: négyen karjánál és lábánál fogva), meg még itatták is egy kicsit, hogy nehogy kiszáradjon.

Újév reggelén arra, ébredt, hogy a saját ágyában fekszik, kicsit furcsán érzi magát, de mintha nem érezné annyira az alkohol mellékhatásait. Amikor éppen azon gondolkodott, hogy vajon hogyan ért haza, és hogy szülei tapasztaltak-e valamit magas maligánfokú állapotából (remélve persze, hogy biztosan megúszta), észrevett valami furcsa dolgot az éjjeli szekrényén. Azaz inkább dolgokat. Fecskendőt. Lázmérőt. Furcsa, eddig még nem látott pirulákat.

Szóval mint arról szülei később felvilágosították, olyan hihetetlenül ramaty állapotban ért (mármint szállították haza) hogy nem volt más lehetőség, mint beszólni a detox-ba, hogy valamit kellen csinálni a gyerekkel, mert még elpatkol. Az orvosi segítség aztán megérkezett, tájékoztatták a szülőket, hogy igencsak jól tették, hogy kihívták őket, mert esetleg igen súlyos következményei is lehettek volna a dínom-dánomnak.

Szóval azért jók a szülők a háznál. (Ha már a haverok ilyen ostobák)

Houston, we have a problem......

(#128) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ne kezd el szídni ismeretlen ember előtt senkit, mert lehet, hogy közeli rokona... :D

I am having fun staying poor.

(#129) Ráczkölke válasza Loretto (#23) üzenetére


Ráczkölke
tag

És arra mit mondasz, amikor a suliban jön rád a cifrafos@'s! Sajna én busszal járok haza, s ez körülményes lett volna, a suliba meg nem járok vcre, higiéniai okokból :(((, szóval egész nap szorított a gatyó /cinkes volt/; és ez nem vicc!

(#130) zsiga667 válasza maniac (#113) üzenetére


zsiga667
addikt

Nos, majdnem beírtam egy ugyanilyen történetet én is, de szerencsére visszaolvastam egy kicsit. :)

Szerk.: De hogy egy saját történetet is megosszak veletek:

Ha esetleg valaki innen egyházi középiskola koleszában tengeti napjait (részvétem...), még véletlenül se gondolja, hogy egy végzősnek netán szabadna ballagás előtt egy hónappal a szobatársakkal az éjszaka közepén kellemes kis sörparty-t rendezni a szobában, mert még úgy jár mint én... :D

[Szerkesztve]

(#131) Gabesz84 válasza lestaylor (#127) üzenetére


Gabesz84
őstag

A tortenet elejet olvasva majdnem magamra ismertem :DDD
Annyi kulonbseggel, hogy en sajat labamon mentem haza, bar ezsem biztos. Lenyeg, hogy hajnali 3 utan meg voltak emlekkepeim a bulibol, ahogy epp a motoros garazsgaput basztatjuk, a kovetkezo pillanatban mar otthon voltam a haz elott, kicsit korberokazva a csaladi hazat. Persze szuleim nagyon orultek nekem hogy 4 orakor a bejarati ajton hullareszegen doromboltem... Masnap reggel meg korbetelefonaltam a haverokat, hogy ok hoztak-e haza, de mint kiderult nem, sot kb. fel oran at kerestek eltunesem utan:) Azota is rejtely hogy hogy kerultem haza... Amilyen durva volt a tavalyi szilveszter, iden mar nemis mertem elmenni szilveszterezni :D
Nem jo erzes masnaposan a lelki beszed a szulokkel....

(#132) vtechun válasza Stimpy (#24) üzenetére


vtechun
veterán

én megmondtam volna neki, hogy mit is szerettem volna... sőt meg is mutattam volna neki:)

és: mindig nézd meg ki áll melletted a pirosnál mielőtt le akarod pörögni, mert hátha rendőrautó, <--- lepörögtem őket :), de utána hagytam magam megelőzni...de hálistenek siettek valahova:)

(#133) vtechun válasza Andie (#124) üzenetére


vtechun
veterán

abszolút egytértek veled, én egyszer rúgtam be 21 évesen, de elég volt... azóta is felfordul a gyomrom a sör szagától..

(#134) BOOSTER válasza vtechun (#133) üzenetére


BOOSTER
aktív tag

Nem már!! Sörtől rúgtál be??

(akkor tényleg nem igyál)

Mindenki hülye aki nem normális?

(#135) MUŁĐER válasza BOOSTER (#134) üzenetére


MUŁĐER
addikt

én sörtől sokkal hamarabb berugok mint töménytől, komolyan...

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#136) vtechun válasza BOOSTER (#134) üzenetére


vtechun
veterán

nem, sör, boros-kóla, cherry-almalé, + valami tömény is volt... keveredett rendesen, 30x biztos volt róka azon az éjjelen, egyébként pszf buli volt :) sok csaj volt, ha jól emléxem :))

ja, és nem elvből nem iszom, hanem mert szerintem semmi, ismétlem semmi jó nincs benne számomra, az íze se jó, meg semmi sem...



[Szerkesztve]

(#137) BOOSTER válasza vtechun (#136) üzenetére


BOOSTER
aktív tag

Dícséretes ez a felfogás...Nekem sem jelent gasztronómiai élvezetet az italfogyasztás de buliban kell hogy kellően felszabadult legyek...(nem szeretem magyam részegre inni mert nem jó érzés de néha előfordult már hogy kissé mecsúsztam, de nem aljasodtam le soha sem. Arra kínosan ügyelek mert nem akarok hülyét csinálni magamból mások előtt...) Láttam már egy ismerőst üntudatlnul részeg, behugyozott, lehányt állapotban és nem szép látvány...Nem ajánlom senkinek mert irtó kínos az ismerősök előtt is de még kínosabb mikor valaki így megy(viszik) haza...

Mindenki hülye aki nem normális?

(#138) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Nekem is volt már berugós estém, nem is egy! De a legdurvább egy buli közben volt: túltöltöttem magam egy ''kicsit'' :F, és kiraktak a biztonságiak, mer úgy vélték, h ''túl fáradt'' vagyok a bulizáshoz!...Eztán jött a java:

Kint kókadok cimbimmel, és egy hullarészeghez pofáztunk. De ez semmi, odatévedt hozzánk osztálytársnőnk, aki még tetszik is nekem /ő sem volt teljesen józan már/, próbál velünk beszélni, de semmi...mikor meghallottam, h bejön értünk anyum, megpróbáltam felállni, de bezuhantam a biciklitárolóba...aztán minden más kiesett...

Ez csak annyit jelent, h ha a jócsaj sem józan, akkor jobb ha én vigyázok rá, mint mások, de részegen még állni sem tudok...:)) !

(#139) gro0ms


gro0ms
aktív tag

mocskos alkoholisták... :DD:C:DD:C:DD

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#140) pampika válasza BOOSTER (#98) üzenetére


pampika
őstag

Mi hatodikban játszottuk el nyári táborban,hogy szereztünk 2 szem hashajtót.Az egyik gyerek elkurjantotta magát,hogy ki kér c-vitamin tablettát??Mindenkinek újongania kellett a tablettáért,de a szerencsés jóbarát Józsi lett,aki állatira meg volt hatódva és még ízlett is neki! :D
Aztán kb du 5-től reggel 9-ig a budira rohangált és nem tudta,mivel is ronthatta el a hasát ennyire :DDD :DDD
Ugyanitt játszottuk el az éjszaka kifestjük a másikat zorrónak játékot,csak az alany pingálás közben felébredt... :o majd gyorsan megegyeztek és kifestettek közösen egy harmadik gyereket :DD

(#141) pampika válasza BOOSTER (#134) üzenetére


pampika
őstag

Be lehet attól is..főleg,ha gólyatáborban vagy,egésznap nemszeretm kaját adnak,bolt meg nincs a semmi után kettővel kisfaluban.Aznap ettünk asszem 2 szelet kenyeret összevissza.
Szal haverral este elkezdtünk sörözni és 4-5 után már igencsak jól voltunk.Neki jézus a beceneve,mivel hosszú szőke haja van.Valahonnan előkotort egy talicskát és beleült,hogy akkor most játszunk!A talicska lett a jézus mobil,én meg a jézus mobil drájvör :DDD
Körbejártuk az egész tábort,minden házba beküzdöttük magunkat (5 lépcsőn feltornászni a talicskát jó volt :) ) és bejutva a házba haver felállt a talicskában és előadta magát:
''Jézus meglátogatta a farizeusokat.Megáldotta őket,ezért a farizeusok cserébe megvendégelték Jézust és kedves sofőrjét.Tegyetek ti is így,és kínáljátok meg Jézust egy kis sörrel és dohányáruval!'' :D Mindehol sikerült tarhálnunk vmit :))

Aztán a taligát leraktuk és bementünk a házba alvás gyanánt.De meggondoltuk magunkat,menjünk pisilni!A házba meg volt egy srác és egy csaj.Ahogy lépünk ki a házból,a csaj feltépi mellettünk az ajtót és kirohan...azt hittük,mi zavartuk meg őket.Az csak később derült ki,hogy a srác nagyon kész volt.Úgy volt,hgy majd akcióznak a csajjal,de a gyerek előbb ki akart menni hányni és aztán mehet a menet.A csaj meg nem engedte ki..hiába kérte a gyerek,nem engedte.Egy idő után már nem tudta visszatartani... :Y

Másnap meg egy srác már nagyon sokad napos volt és rájött a pisilhetnék.Beállt a ház mögé,mivel az pont alkalmas erre,fejjel megtámasztotta a ház oldalát,cerkát kirakta,aztán hagyszóljon.Csak épp azt nem vette észre,hogy pont amögött a ház mögött volt vmi sorverseny és az egész gólyatábor körbeállva nézte végig pisilését :DD

(#142) Andie válasza pampika (#141) üzenetére


Andie
őstag

Ez a Jézusos sztori nagyon üt :C:C

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#143) Andie


Andie
őstag

Lehet, nem épp idevaló, de remélem jól szórakoztok majd, és megbocsájtotok :) (ahogyan Jézus is tette itt fent)

Katonaságnál kedves barátom és tettestársam, Alán, enyhén szórakozott egyén volt. Gyakorlatilag képtelen volt bármit is komolyan venni, szétszórtság, megrendithetetlen életvidámság, rejtői idióta vigyor, és egyéb, katonáéknál kevésbé tolerálható tulajdonságokkal birt.
Egy alkalommal, éjszakai őrjárat közben egy kóborkutya tévedt a laktanya udvarába, és ki nem találjátok : Alán azonnal befogadta. Kinevezte szolgálati őr ebnek, a neve Morzsa Tizedes lett.
Hajnalban 5-en próbáltuk rábeszélni, hogy ha nem akar ismét 3 hét magánzárkát, talán jobb, ha nem mutatja be az őrmesternek az ''újoncot'', és inkább eldugja hátul a budik mögé, egy madzagon. Kilátásba helyeztük, hogy a szombati kimenőn nem fizetünk neki 2 sört, erre aztán engedett, és 2 méter spárgán kikötötte a budi mögötti meggyfához Morzsa Tizedest.
Sorakozó, mindenki vigyázba, a laktanya kapun begördül a nagy dzsipp, valami fejes jött látogatóba. Felkészültünk rá, hogy a köv. 1 órában vigyázállásban parádézunk. Alán szárazkenyeret ropogtatott, zubbonyán végig morzsa (értsd : nem a tizedes!). Na, trombita, vigyázz, diszmenet, jön a baka, a sleppjével, ellépdel elöttünk, rosszallóan végigméri Alánt, kinek valószinüleg heveny fogfájása lehet, mert jobboldalt erősen fel van dagadva a pofazacskója. De mint ilyen, gyorsan múlhat, mert visszafele jövet már nincs semmiféle pukli.
Ekkor az egész diszmenet ledermed. A kaszárnya hátsó udvarából egy koszos, loncsos, korcs, zsömleszinü kutya üget elő, kedélyesen vigyorogva, 2 méter madzagot, és egy fél bokrot húzva magaután. Jobb lábát felemelve oldalba vizeli a parancsnoki járgány első kerekét, elsétál a döbbent vezérkar előtt, majd Alán előtt leül, farkával söpri a port, engedelmesen és hüségesen néz fel rá.
A csendet csak néhány folytott röhögés töri meg, a százados ''Kié ez a korcs???'' kérdése pusztán költői, mert alán lehajol, és megsimogatja hüséges kutyáját.

Délután terepmunkára (értsd : robbantási gyakorlat) vonulunk, Alán nélkül. Barátunk a vezérkar épülete előtt, rabruhában, gereblyével a kezében izzad, kinosan ügyelve, hogy a gazzal együtt nehogy kikapirgálja a parancsnok feleségének virágait is. Meglátva minket felénk fordul, két kezét egymás mellé szoritva, mintha bilincsben lenne, égnek emeli, és keservesen kiabál nekem :
- Barátom! Nézd mit tettek velem! Ments meg, szabadits ki!

Aznap 1 órával kevesebbet robbantgattunk, a százados nem tolerálta a röhögésünket.

(folyt köv., ha gondoljátok)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#144) simonzé


simonzé
addikt

Hát eddig csak az első 40-et olvastam, de máris szétröhögtem magam. Le is mentettem az egész topicot. :)
Én is hozzájárulok egy ismerős sztorijával. A srác a Balatonnál volt pincér (nyári meló) és hamar megutálta a nagyhangú germánokat. Egyszer jött egy ilyen csoport, megebédeltek, telenyomták a bendőt zsíros cuccokkal. A srác ment leszedni a tányérokat, és az egyik köpcsös germánnál félhangosan megjegyezte: ''Na benyomtad, pufi?'' Mire a germán kicsit meglepve: ''Be.''

Ő nem germán volt. :D

I don't fit in. I fit out.

(#145) NoLF válasza simonzé (#144) üzenetére


NoLF
addikt

atyavilág, most olyan vörös a fejem hogy elmehetnék ruszkinak :D :D :D

komolyan olyan röhögést váltott ki belőlem hogy ihaj, ha ittlenne főnök már tán kirúgtak volna :D

kösz, ez egészségemre vált.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#146) Digital válasza szucsi (#26) üzenetére


Digital
addikt

áááá ez jóóó:C

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#147) csoki válasza Andie (#143) üzenetére


csoki
senior tag

sztem nyugodtan folytathatod :D

(#148) NoLF válasza Andie (#143) üzenetére


NoLF
addikt

na ja, kérjük a folytatást :) lehet hogy nyitni kéne egy katonák voltunk... topicot is, mert tuti tele lenne jobbnál jobb hasonló történetekkel :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#149) amargo válasza Andie (#115) üzenetére


amargo
addikt

Hasonló story mint az első.

Szinték kedvesnél fen a szobába, paplan közt össze fonódva.. erre kopogtatnak az ajtón és benyit a barátnője.. szegény csaj valami vallásos is volt és nem tudta, hova piruljon tovább :)
Szintén ez a szitu.. kb 1-2héttel rá: Kedves bátya nyitott ránk, Ő nem zavartatta magát, gyorsan megkérdezte amit akart és ki mennt.. hát ez elég kínos volt már :)
Azóta zárjuk az ajtókat..

Ez nem kínos.. inkább amolyan..
Másik hévrőlm leszállunk és egy kinyalt srác krokidil csizmiben, meg puccos cuccban elöttünk elriszál, amolyan jól megtermet volt tipikus soli, meg kölni, ami kell.. persze jól lefikáztuk :))
erre haza megyünk éppen vittem le a volt ágyamat, hiftbe valahogy még bepréseltem, erre amikor leértünk a srác és a Kedvese volt ott, a srác kapásból jött segíteni kiszedni és amolyan tényleg rendes fazonnak nézet ki.. hát baromira elszégyeltük magunkat kb 1percig :)

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#150) lestaylor válasza Andie (#143) üzenetére


lestaylor
csendes tag

Kellemes történet, pont olyan igazi Rejtős.

Szerintem nyugodtan folytathatod, annál is inkább mert Alán kísértetiesen hasonlít egy nagyon jó haverra.

Houston, we have a problem......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.