Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#490) Dictator^


Dictator^
veterán

hasonló kis story az előhőzhöz képest, a lényeg hogy Budapest Parádéra mentünk ki, (mindig megfogadtam, hogy nem megyek ki legközelebb mert egy rakás szar) de végül kimentünk, ez kb 2 éve lehetett, pest mellől mentünk be, el is érkeztünk a kamionok épp akkor vonultak fel a Hősőkre , rám meg rámjött a sz@rás, haverom mondta, hogy a sulija erre fele van, tudja a belépőkodot, bemegyünk és ott elintéztem, na hát be is jutottunk, de a wc ajtaja le volt láncozva, nem tudtam bemenni, haver mondta keressek lefele vmi sarkot és intézzem el ott, hát mondom te hülye vagy :D, aztán kijöttünk és iszonyatosan szar érzés töltött már el, mert rossz az emésztésem is szóval van amikor 3naponta járok, szóval ezek durva adagok ;) haverom mondta hogy menjek be a Burger king-be aztán ott osonjak le, lementem, leültem a wc-re, aztán hallom, hogy jönnek be a népek, kb 3-4 srác jöhetett be, én akkor hangtompitosra vettem a dolgot, eltelt kb 1perc a srácok bent röhögcséltek, nekem meg megszólalt a telóm, fasza, felvettem haverom hivott kintről , hogy mi lesz már mikor megyek, aztán mondtam , hogy még nem végeztem mindjá meek, letettem. Kurva nagy röhögés kintről..mondom fasza, aztán vártam 2 percet hogy elcsendesüljön a terep, és kiosontam.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.