Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) hz hefti


hz hefti
tag

nagyonjo Andie!
még-még-még :)

[Szerkesztve]

lowfast

(#202) Arhquis


Arhquis
aktív tag

Ne szidd a kissebség tagjait, mikor éjszaka a buszra vársz, és közben egy 8 tagú család éppen feléd tart.
Megtörtént eset. Havernak mázlija volt, többen voltunk :D

(#203) Esmein válasza Andie (#196) üzenetére


Esmein
nagyúr

Haláli :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#204) sequator


sequator
senior tag

éjszaka ne villogtass vakuval forgalmas út mentén a haverokkal (autósok szívatása céljából), mert lehet, hogy egy autó megfordul, rosszabb esetben még az is kiderülhet, hogy a városőrség kigyúrt tagjai ülnek a kocsiban talpig gumibotban:DD
ha mégis így alakulna találj ki valami jó fedősztorit mielőtt megvernek:)) pl: mond azt, hogy egymést fényképeztétek a haverokkal, ez jó eséllyel beveszik és elengednek verés nélkül

Sautia

sequator

(#205) woodpaul válasza Andie (#196) üzenetére


woodpaul
őstag

Hm, ez aztán a történetvezetés! Gratulálok! :C

Androidő

(#206) lorcsi válasza Judyt (#170) üzenetére


lorcsi
veterán

persze a hullámok....:D:D::Y:C:C:


gondolom 1-2 menet lement mindenütt azért & aztán mentetek ki a hajóból....:D

(#207) Esmein


Esmein
nagyúr

Jaigen. Soha semmit ne a kupakjánál fogva emelj fel.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#208) lorcsi


lorcsi
veterán

Fanta vadmálna üdítővel nem futkorászunk a zsebünkbe & utána egyből nem nyitjuk ki....:D
Főleg ha ez moziba van & a film már megy...:C

(#209) szucsi


szucsi
őstag

Sose higgy a szemednek, amikor idegen helyen éjszaka a vécé felé rohansz, és azt hiszed, tárva-nyitva az ajtó.

Vannak ugyanis feketére festett ajtók. :Y :O

Annyira izomból rohantam bele, hogy kifeküdtem + összetört a szemügém. :DDD

Úgy vakartak össze. Elég kínos volt. :)

(#210) lorcsi válasza szucsi (#209) üzenetére


lorcsi
veterán

én bepiálva volt már hogy többször is a női wc-be mentem....nem volt benn senki a 3. alkalomkor szóltak hogy rossz helyre megyek....:D

(#211) szucsi


szucsi
őstag

Még 1. Mindig gondold át a sztoriaidat, mielőtt teli pofával elkezded őket mondani. Legalábbis az asztalnál nézz körül, és gondold át, hogy a mondandód kit fog vérig sérteni.

Nincs kínosabb ugyanis, amikor egy történet közepén, amiben mondjuk egy rohadtul hájas ember hájassága a poén, eszedbe jut, hogy ül az asztalnál valaki, aki rohadt kövér, és ráadásul lány. Olyankor jön a mesterséges emlékezetkihagyás (általában 10-ből 10 ember nem veszi be) vagy a spontán új és még ráadásul vicces történet kiagyalása. (A legtöbbször kurva szarra sikerül)

Ugyanilyen kínos szitut tud teremteni pl, ha morbidkodik az ember, vagy valamilyen rohadt morbid történetet kezd el mesélni, aztán közbe jut eszébe, hogy valaki a társaságban gyászol, vagy éppen maga halálos beteg. :(

Rohadt nehéz ezekből kidumálnia magát az embernek, velem sajnos mindkettő megesett. :(

(#212) woodpaul válasza lorcsi (#210) üzenetére


woodpaul
őstag

Nekem ehhez nem kellett bepiálva lennem, életem során mégis 2-3x megtörtént. Mondtam már, hogy kicsit szórakozott vagyok...? :U

szucsi:
A WC ajtónak rohanós sztoridon jót derültem... :DD

[Szerkesztve]

Androidő

(#213) szucsi válasza AI (#192) üzenetére


szucsi
őstag

Vihi!

Én ennél durvábbat csináltam: jött mellettem egy csaj, és nyomatott valami rohadt unalmas bölcsész szöveget, én meg mentem mellette, és hótra el voltam gondolkodva, kábé annyira, hogy meg is felejtkeztem róla, hogy ott a csaj. Egyik fülemen be, másikon ki. A tyúk persze nem vette észre, csak mondta, mondta, habzsala-habzsala-habzsala. Én meg iszogattam egy ilyen fél literes fantit, tök máshol jár az agyam, egyszerre csak RÖÖÖÖÖÖÖÖÖFFFFFFF csaj megáll, kigúvadt szemmel néz, én meg hebegek-habogok, hogy juj elnézést, meg minden, hót vörös lett a fejem, aztán ott magyarázkodtam még vagy negyed órát, hogy gyomorbeteg vagyok, meg ilyenek. :DDD Csúnya sztori. :)

[Szerkesztve]

(#214) Matr x


Matr x
aktív tag

Ha köszönni akarsz valakinek, akkor lehetőleg közben ne egyél. És főleg ne böfögj. És legfontosabb, hogy ne lány legyen, akinek köszönsz. És leginkább ne úgy köszönj, hogy ''Sziaaaa-(böff)'', mert lehet, hogy bajok származhatnak belőle. Esetleg egy barátod összejöhet azzal a lánnyal egy alkoholmámoros estén, talán még együtt is maradnak...

Rosszabb esetben egy-egy elejtett szó, amiben az ''a'' betűt picit hosszabban mondják... például ''szerintem hagyd abbaaaa'', amire a másik ember azt mondja, hogy ''szerintem meghallottaaa'', és barátunk hirtelen távozik...

Tehát ne köszönj sose teli szájjal,mert lehet gondok lehetnek belőle :)

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#215) lorcsi válasza Matr x (#214) üzenetére


lorcsi
veterán

És legfontosabb, hogy ne lány legyen, akinek köszönsz
Miért ne?

(#216) lorcsi válasza szucsi (#213) üzenetére


lorcsi
veterán

Nálad kicsit túl sok ilyen sztori van....nem lehet hogy bunkó vagy ...






velem pl. soha nem történt olyan hogy csaj előtt hatalmasat böfögtem....

(#217) szucsi válasza lorcsi (#216) üzenetére


szucsi
őstag

Nem tudom, hogy bunkóság-e valakire nem odafigyelni, aki nem figyel oda arra, hogy rá nem figyelnek oda. :))

Mert ha odafigyelt volna rám, miközben ontotta magából az okosat, észrevette volna, hogy totál nem érdekel, amit összehord, és hogy tök másra figyelek.

Így tehát magának köszönheti a röffenést. :)


Intellektualizáció rulz. :)


Nagy társaságban meg ha mindenki túl odafigyel mindenkinek a lelki nyavajájára, meg érzékeny pontjaira, meg ilyenek, rohadt hamar leül a móka. Diplomáciai heppening lesz belőle egy perc alatt. Olyanon meg nem nagyon szoktam jól érezni magam. :)

(#218) Matr x válasza lorcsi (#215) üzenetére


Matr x
aktív tag

Csak így meséltem el a sztorit, mert így történt valahogy... meg ha fiú lenne.. khm... nem olyanok vagyunk :)

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#219) lorcsi válasza szucsi (#217) üzenetére


lorcsi
veterán

ok. te tudod mit csinálsz



de szvsz ha sokszor gosztustalankodsz egyre többen nem fogják szeretni amit művelsz......

(#220) szucsi válasza lorcsi (#216) üzenetére


szucsi
őstag

''velem pl. soha nem történt olyan hogy csaj előtt hatalmasat böfögtem....''

De tudod, ami késik... :)


Simán az ember néha megfeledkezik magáról, már ha képes rá. Aki nem tud, az lazítani sem tud.

Nem volt veled pl, hogy vendégként voltál valahol, és valaki elfeledkezett a jelenlétedről?

Velem többször előfordult, pl. exem nővére pukkantott, miközben néztünk egy filmet, és egy pillanatra elfelejtette, hogy én is ott vagyok. :)

Rohadt ciki volt, mert nem mertem röhögni, ott ültem kiguvadt szemmel, és rázkódtam a sötétben.

Aztán ő (mármint a tettes) elröhögte magát, aztán mindenki. :)

Van ez így.

(#221) lorcsi válasza szucsi (#220) üzenetére


lorcsi
veterán

igen ilyen már történt...de fordítva nem nagyon--



-max pl. tesóm előtt de az szinte nem is számít....csak tesó :))-

(#222) szucsi válasza lorcsi (#219) üzenetére


szucsi
őstag

''de szvsz ha sokszor gosztustalankodsz egyre többen nem fogják szeretni amit művelsz.....

Nem tudom, miért akarsz meggyőzni róla, hogy én sokszor csinálok ilyet.

Egy konkrét esetet írtam le, most már befejezhetnéd a moralizálgatást meg a leckéztetést!
:(((

[Szerkesztve]

(#223) lorcsi válasza szucsi (#222) üzenetére


lorcsi
veterán

yay :Y
!!!én semmi ilyet nem akarttam nem én nem normalizállak yay!! :X

(#224) [amne] válasza lorcsi (#219) üzenetére


[amne]
senior tag

Ha fele ennyi entert használnál, az kevésbé zavarna mint egy gigászi böffentés.

(#225) lorcsi válasza [amne] (#224) üzenetére


lorcsi
veterán

legalább tagolt a szöveg ;)

(#226) hz hefti


hz hefti
tag

ha motorral mesz (minimum 20eves szoci gepezet) iskolaba, arra azert ugyelj, h lehetoleg poccre induljon. ciki dolog delutan 2kor betolva inditani a szerkezetet.

valamint telen vigyazva fekezz csuszos uton mert veletlenul megelozhet a moci hatulja

a simsonod pedig ne egye az olajat a kartelbol, mert megbuntet a rendor az aprocska utcat beterito fust miatt

lowfast

(#227) G@ben


G@ben
addikt

Haverommal esett meg: barátnőjével smároltak éppen, amikor haver böffentett egy kellemeset. Szerencséjére a csaj poénosan fogta fel, persze csak aztán, miután kiheverte a sokkot. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#228) renegade válasza szucsi (#213) üzenetére


renegade
aktív tag

Ez nagyon lolll :))

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#229) lorcsi válasza G@ben (#227) üzenetére


lorcsi
veterán

én nem ilyen ről hanem durvábbat hallottan 1. kézből
a srác smárolt 1 csajjal a csajnak hányni kellett a srác alig tudta leszedni a szájáról & a csaj még tovább akart smárolni :Y

(#230) G@ben válasza lorcsi (#229) üzenetére


G@ben
addikt

:Y
Az én sztorim semmi ehhez képest. :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#231) simonzé


simonzé
addikt

Ha a barátnőd szüleinek sötét nappalijában ülsz egyedül, és nézed a HBO-t ezerrel, és nyílik az ajtó, és bejön valaki, és leül melléd, feltétlenül nézd meg ki az, mert ha csak úgy szokásból megfogod a kezét, akkor lehet hogy röhögni fog, te meg erősen elpirulsz, mivel lehet, hogy a sógorod az... :)

Sajna megtörtént. :(

I don't fit in. I fit out.

(#232) maniac


maniac
senior tag

Szerencséd hogy nem mást fogtál meg, esetleg kezdted megrágni fület, vagy csókoltad meg. :)

Ja igen ne mesélj történetet sörözés közben mogyorót rágcsálva barátnődnek, és ha beleragad a fogadba egy mogyoródarabka, ne akkor kezd el kiszedni a nyelveddel, mikor vmi történet közepén vagy, és jön az ''akkor'' szócska. Félreértésre adhat okot, no meg furcsán néző tekintetet.

Valamint ne igyál sört mikor vmelyik hülye haverod mesél vmi eszméletlenül kegyetlen vicces történetet, mert előfordulhat, hogy kiköpöd az egészet a szembeülőkre :).

(#233) amargo válasza maniac (#232) üzenetére


amargo
addikt

Valamint ne igyál sört mikor vmelyik hülye haverod mesél vmi eszméletlenül kegyetlen vicces történetet, mert előfordulhat, hogy kiköpöd az egészet a szembeülőkre .

Ez már velem is megtörtént.. de csak 1x találtam el a szemben üllőt.. a lány annyira röhögött utána, hogy a sörös üveget beletette a pohárba.. -> a pohár nem bírta ki :B

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#234) szucsi válasza maniac (#232) üzenetére


szucsi
őstag

Ha már mogyoró:

Ha tépsz, és ráadásul sokat, utána ne zabálj sós mogyorót, mert ráragad a nyelvedre, és a tíz körmöddel kell lekaparnod onnan a mogyorópempőt, ha nem akarsz megfulladni.

Főleg nem javallott a fenti viselkedés fehérblúzos bölcsészlány-zsúron. Nagyon hamar furcsán kezdenek nézni rád.


Természetesen nem velem, hanem egy ismerősöm mesélte, hogy az egyik ismerősével történt meg. :DDD

[Szerkesztve]

(#235) crab válasza szucsi (#234) üzenetére


crab
senior tag

az én tapasztalatom szerint ilyenkor minden ráragad ami száraz, szóval egyáltalán ne egyél!:)

(#236) maniac válasza crab (#235) üzenetére


maniac
senior tag

Pedig a csoki az jó... Állitólag, utcán mondták. :)

(#237) paramparya válasza crab (#235) üzenetére


paramparya
őstag

Azt ilyenkor lehetetlen kibírni, olyankor még néha chips-et is képes zabálni az ember, amikor útálja... :D

(#238) amargo


amargo
addikt

leszögezem nem gyüjtöm a kínos szitukat!
De ez még friss..

Kollegám nem tudta, hogy a fülhallgatóját is használhatja mikrofonnak, így tudunk skypezni.. (aminek semmi értelme, mert van telefon is :) )
Mutatom neki, és teszt hangokat nyomatok, fütty.. hangosabb beszéd.. miegymás.. erre egy felettesem jön be a melletünk lévő tárgyalóból, hogy egy kicsit halkabban nem tudnánk e.. még szerencse, hogy mosolyogva jött :)
amargo


“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#239) lorcsi


lorcsi
veterán

volt egy olsztálytástam:Lakat

nagyon kiabáltunk inem figyeltünk a tanárra erre a tanár:TEGYETEK MÁR LAKATOT A SZÁTOKRA!!
iszonyat röhögött mindenki:D:D:D:B:B
-én még mist is ha rágondolok:D

(#240) lorcsi


lorcsi
veterán

jár már úgy vki hogy a buszon nagyszmű max 5-6 éves kisgyermek szembe fordult vele & nagyon kellett röhögni tőle? :D

(#241) TéKrys válasza lorcsi (#210) üzenetére


TéKrys
senior tag

Ilyen velem is történt már meg. Nem mindig véletlenül. :B. Hát ha hív a természet. És amikor megkérdezték hogy mi lenne ha ők menének be a férfiWCbe? Mondom tőlem, aztán jöhetnek. Engem nem zavarnának. :B:U

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#242) woodpaul válasza lorcsi (#240) üzenetére


woodpaul
őstag

Nem, de ez eszembe jutattot egy kéthetes történetet:

A barátnőmmel Nagyvázsonyba utaztunk megnézni a nevezetes várat, de mivel épp a nyitás előtt egy nappal érkeztünk, kihalt volt minden. Meg óriási csend...

Elezdtem hülyülni baránőmmel, hogy ezt a falucskát zombik lakják, akik most bent alszanak a házaikban és csak este jönnek ki. Persze, azért felbukkant 1-2 ember, ilyenkor odamontam, hogy ''vigyázz, járj úgy, mint ők, és meg ne szólalj! Meg ne érezzék, hogy mi élők vagyunk''...

Így mentünk-mendegéltünk, és egyszer csak a ''főút'' mellett megpillantottunk egy kb. 10 főből álló turistacsoportot. Mondom: ''ajjaj, Zombik''... Ők is kiszúrtak minket, s elindultak felénk. Hát nem pont tőlem akartak információt kérni?! Kis híjja volt, hogy nem röhögtem a képükbe és futottam el jó messzire! :DD

[Szerkesztve]

Androidő

(#243) lorcsi válasza TéKrys (#241) üzenetére


lorcsi
veterán

ja minket nem igazán zavarna....főleg ha nekik le kell ülniük mi meg álllva maradunk :D

(#244) lorcsi válasza woodpaul (#242) üzenetére


lorcsi
veterán

Tőlem állandóan Pesten infót akarnak kérni :F: F:F
elég ritkán megyek fel
szept egyszer aztán meg márc.
a szeptemberikor egy haverral mászkálunk a Duna parton ott az Országház körül erre a Vagon R -ből kiszólnak - cigányok- merre van a ......?
én meg erre : Halvány fogalmam sincs!!! :F


Most márciusban a Keleti pályaudvaron keresem az információt 9. vágány mellett nézném hogy mikor indul a vonatom találtam 1érk\ ind táblát állok a táblánál erre 1 kis csaj merre van az információ???
-én is azt keresem :F



eszem megáll ha legközelebb is megkérdik :F

(#245) woodpaul válasza lorcsi (#244) üzenetére


woodpaul
őstag

Ez nyílván azért van, mert olyan okos ábrázatunk van. :P Tőlem kb. 3-4x kértek infót Bp-en az utóbb másfél évben, pedig azért olyan sokat nem mászkálunk (barátnőmmel) sehol. Ha jól emlékszem, egyszer tudtam csak értékelhető választ adni a kérdésekre... :)

Androidő

(#246) lorcsi válasza woodpaul (#245) üzenetére


lorcsi
veterán

HUHÚ...erre nem isd gondoltam :Y
:D lehet :D szemüveg miatt lehetett-először- de másodjára már nem volt rajtam...:D ezekszerint a nélkül is intellektuális vagyok:D

(#247) rdi válasza lorcsi (#244) üzenetére


rdi
veterán

Ezt írtad:
''a szeptemberikor egy haverral mászkálunk a Duna parton ott az Országház körül erre a Vagon R -ből kiszólnak - cigányok- merre van a ......?
én meg erre : Halvány fogalmam sincs!!! ''

na én ezt így olvastam, csodáltam is, hogy nem sértődtél meg:
''a szeptemberikor egy haverral mászkálunk a Duna parton ott az Országház körül erre a Vagon R -ből kiszólnak: cigányok, merre van a ......?
én meg erre : Halvány fogalmam sincs!!!

pedig csak néhány írásjelnyi a különbség ...

Fej! Tor! Potroh!

(#248) lorcsi válasza rdi (#247) üzenetére


lorcsi
veterán

:B :B

(#249) Nimrod válasza lorcsi (#240) üzenetére


Nimrod
addikt

Csak olyan, hogy hasonló korú ült az előttem lévő ülésen és leköpött... szerencsére nem tudott tudott még nagyot köpni így nem ért el a csula... az anyja mellette még azt sem mondta, hogy elnézést valami...

(#250) lorcsi válasza Nimrod (#249) üzenetére


lorcsi
veterán

a hasonló korú mit jelent 17-20 vagy mit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.