Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#466) Dictator^ válasza The DJ (#449) üzenetére


Dictator^
veterán

elég sok hülyeséget be tudnék irni, de erre a turhásra nekem is eszembejut kapsából két story, olyan 15 éves vagy 16 lehettem, és bicajoztunk... egyszer csak elkezdett nagyon folyni az orrom, venném elő a zsepimet persze nem volt, mert már elfogyott, szoltam a haveromnak hogy adjon eggyet. Ő mondta, hogy nincs nála de ha befogom egyik ujjammal az orrom egyik felét és fujom a másikat ugy kijön, hogy meg se fogom érezni. Hát ugy tettem, bicajozás közben orr egyik vége lefog másik fuj, és a turha az arcomra verödött :) rendesen a nagy zöld ;) röhögtem saját magamon is :D

aznap még elmentünk egy ismerősőmhöz (a turha tippes haver jött velem), szóval áltunk a srácék előtt, nagyon komoly gyerek volt, viselkedésileg, és a szülei is azok voltak. Szóval akkor még furáltam ezeket a kaputelefonokat, meg nem is használtam előtte, szóval állunk előttük nyomom a gombot 1x, semmi, haver mondja hogy nyomkodjad mert ugy fog csak szolni, nyomkodom mint állat, egyszer csak beleszól a srác faterja , hogy: ''A jó édes anyádat nyomkodjad már'' Haver olyat röhögött rajta hogy egy rendes nagy zöld adagot odadobott a kapura :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.