Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:19:28

LOGOUT.hu

Minden ami kínai és óra, és minden ami olcsó és jó óra.
Bizonyítsuk be, hogy ami kínai és olcsó az is lehet jó óra. :-)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28801) 5-ös kezelő válasza Ubulhun (#28794) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Még azt csináljuk sokan, h az új gyári szíjat egyből visszarakjuk a dobozába (eladáskor értéknövelő lehet), és olyannal hordjuk, ami bejön. De mivel ez nem egy drága óra, nincs jelentősége. Hátlap nyitogatás akkor fontos, ha magad szeretnéd pontosítgatni - szerencsés esetben jól beállítva érkezik a gyárból, és nem kell belepiszkálni. Ettől függetlenül pár olcsóbb szerszámot rendelhetsz, sokszor kellhet rugósfül-kiszedő pl.
- Ma megváltam a PD-1690-től, egy kollégám nagyon örül neki. Nekem meg nincs lelkifurdalásom a D12-es új rendelésem miatt, megvan az ára. Egy ment, egy jön. :)

(#28802) Faresz1976 válasza Ubulhun (#28799) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Az a helyzet,hogy a stift sokkal biztonságosabb mint a csavar. A csavarok gyakran kicsavarodnak oda kell figyelni rájuk.

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#28803) Ubulhun válasza 5-ös kezelő (#28801) üzenetére


Ubulhun
tag

Meglepetésemre közel hatezer forinttal kerül többe acél szíjjal. :F Más típusoknál talán ha kétezer forint különbséget láttam. Még lehet, meggondolom, érdemes-e? Ha nem jön be az óra, odaadom legkisebb gyereknek, ő is órabarát... :) Viszont az acél szíjakat ő sem preferálja.
Egyébként - ha már így kitárult előttem a kínai órák világa - lehet, hogy keresek olyan típust, amin legalább dátumtárcsa van. Nagyjából talán az egyetlen komplikáció, amit tényleg hasznosnak tartok magam részéről.
Csak megtetszett ez a - maradjunk ennél - világoskék számlap. :U Ilyen színnel még nem találtam hasonlót sajnos a Cadisen kínálatában. Bár tkp. típushoz nem ragaszkodom. Pagani például hogy viszonyul hozzá minőségben?

#28802Faresz1976 Jogos, bennem is felmerült egy pillanatra, miután írtam a választ, hogy folytonos hordás mellett minden biztosítás nélkül mennyire lehet szilárd a rögzítés. Lehet, ez is érv az olcsóbb szíj mellett.

"Ahogy bármit csinálsz, úgy csinálsz mindent."

(#28804) 5-ös kezelő válasza Ubulhun (#28803) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Mielőtt a gyereknek adod, felpróbálnám... :K Nem sok híján én is rendeltem, de ahogy írod, sokallottam én is az acél többletet. Viszont könnyen lehet, h azzal mutat a legjobban. Dátum csak addig fontos, amíg el nem éred az ötvenet, utána úgysem látod már... ;]

(#28805) Ubulhun válasza 5-ös kezelő (#28804) üzenetére


Ubulhun
tag

Sajnos ezzel az évvel már közelebb vagyok a hatvanhoz, mint az ötvenhez... De szemüvegben még egész elfogadhatón működöm... ;]
Igen, nekem is kicsit jobban tetszik acéllal - de lehet, úgysem tudtam volna megszokni.

Ha nem jön be, gondolni fogok Rád! ;)
De úgy döntöttem, jön a gumis verzió... Az árkülönbözetet meg inkább szerszám beszerzésre fordítom. Úgyis régen akartam már egy-két alap holmit.
Köszönöm a tanácsokat!
Elméletileg augusztus 17-én érkezik. Bár nem tudom, az előzetesen megadott várható szállítási időpont mennyire helytálló.

[ Szerkesztve ]

"Ahogy bármit csinálsz, úgy csinálsz mindent."

(#28806) Ubulhun válasza 5-ös kezelő (#28804) üzenetére


Ubulhun
tag

Esetleg egy sima szürke Nato szíj hozzá? Mit gondolsz?

"Ahogy bármit csinálsz, úgy csinálsz mindent."

(#28807) zoarden válasza Ubulhun (#28805) üzenetére


zoarden
tag

Nekem legutóbb 1,5 héttel korábban ért ide alis szálíltás az előrejelzetthez képest (a Berny Official Store),
maga a feladás után szerintem nagyjából uyganannyi az eltelő idő, igazából én azt gondolom attól függ hogy melyik bolt (raktára, ügyintézése) mennyi idő alatt csomagolja és adja át a fuvarcégnek az elején.
Kirívó esetek persze vannak, amikor a vámon álldogál magyarhonban vagy az MPL csúszik pl. meg...

I want to be what I used to be when I used to want to be what I am now!

(#28808) zoarden válasza Ubulhun (#28805) üzenetére


zoarden
tag

én is csak szemüvegben látom már a dátumot rendesen, így számomra nem használatos komplikáció egy órán

I want to be what I used to be when I used to want to be what I am now!

(#28809) Ubulhun válasza zoarden (#28808) üzenetére


Ubulhun
tag

Az a baj, hogy nekem állandóan kell hordanom a szemüveget, már gyerekkorom óta. Viszont ezáltal a dátumot is mindig látom, ha olyan óra van rajtam, ez a jobbik része a dolognak. :))
Majd rakok fel fotót mindenesetre, ha megjött. 🙂

"Ahogy bármit csinálsz, úgy csinálsz mindent."

(#28810) Bukk900 válasza zoarden (#28808) üzenetére


Bukk900
őstag

A hagyományos dátumablakot már én sem látom, de egy ilyet megnéznék élőben, az óra csak 40mm-es, szerintem simán leolvasnám a dátumot! [link]

[ Szerkesztve ]

(#28811) dzsi23 válasza Bukk900 (#28810) üzenetére


dzsi23
addikt

Volt már "big date" Zeppelinem, de ezen a Midon extra jól olvasható a dátum. :K

Seiko SRPK27, Tissot PRX, San Martin 62MAS homage eladó!

(#28812) xcvbxcvb válasza dzsi23 (#28811) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Régi szép idők :)

Pakolásztam egy kicsit a fiókba és rájöttem nekem is van bullhead-em :D

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#28813) Faresz1976


Faresz1976
aktív tag

Van valakinek Addiesdive MY-H3-C ( Yacht Master hommage ) órája?

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#28814) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Frankó kis Parnis

Holuns

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#28815) Faresz1976 válasza xcvbxcvb (#28812) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

3 Megir? :)
Nekem is van 1 db .

[ Szerkesztve ]

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#28816) nebancsa válasza xcvbxcvb (#28814) üzenetére


nebancsa
senior tag

Tetszik! Nem jövök rá mire akar hasonlítani. Kis omega kis citi kis tudor 🙂

(#28817) nebancsa


nebancsa
senior tag

Ezt az órát nem értem az alin, átvetés lehet? 70 80 -as éveki orient órát árulnak újként egész jó áron.
[link]

(#28818) andrew01 válasza nebancsa (#28817) üzenetére


andrew01
tag

Mindig nézd az értékeléseket.. ez egy 1 hónapja nyílt 'üzlet', már ez elég volna, hogy röppenjek is odébb, de ez alatt az idő alatt is 66% csak a bolt értékelése. A termék is 4 pont alatt, és az első review képen kiesett koronával érkezett óra látható. Nos kell ennél több? :D

(#28819) 5-ös kezelő válasza Ubulhun (#28805) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Sztem előbb is itt lehet. Nato nekem csak kis méretű óránál jó, mert eláll a rugósfülnél a csuklótól, és megemeli az órát is. Nem tudom, milyen szín passzol a tiffanyhoz. Bőr jól mutat, de nem olcsó, még a shark-mesh is, de a szilikon a legkényelmesebb.
Zoarden :
Milyen a Berny? Sztem egészen jó kis mindennapos.

(#28820) Ubulhun válasza 5-ös kezelő (#28819) üzenetére


Ubulhun
tag

Néztem közben alternatív befűzési módot, ami annyira nem emeli meg az órát.
Mindegy, lehet, megvárom még megjön, élőben biztosan jobban el tudom dönteni, milyen szín megy hozzá inkább. :) Addig meg marad a gyári.

"Ahogy bármit csinálsz, úgy csinálsz mindent."

(#28821) xcvbxcvb válasza Faresz1976 (#28815) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Jól néz ki . Érdekes óra.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#28822) xcvbxcvb válasza nebancsa (#28816) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Ma fel is vettem egyet . Nem tudom mire akar hasonlítani 😃
Vk 63 szerkezet.
De a kronográf nem indul el, lehet hogy így jelzi hogy merül az elem?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#28823) Addel válasza xcvbxcvb (#28822) üzenetére


Addel
senior tag

Elvileg a seiko kvarcoknál a másodperc mutató kettesével lépdel, ha merül az elem.

(#28824) Ubulhun válasza Addel (#28823) üzenetére


Ubulhun
tag

Citizennél is.

"Ahogy bármit csinálsz, úgy csinálsz mindent."

(#28825) xcvbxcvb válasza Addel (#28823) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Ez egyet lépdel. Később szétszedem majd akkor.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#28826) Addel válasza xcvbxcvb (#28822) üzenetére


Addel
senior tag

Azt ugye tudod, hogy annak menettel zárható a nyomógombja(legalábbis úgy néz ki), ki kell tekerni, csak úgy nyomható be. :)

[ Szerkesztve ]

(#28827) TKey7


TKey7
tag

Egy jónak tűnő ajánlat, hátha másnak is tetszik :))
BENYAR 5185 most 31,7$-os áron. Szemeztem vele egy ideje, hogy jó lenne egy "Tiffany", de eddig olyan 50-60$ között láttam. Viszont így már csak alig drágább, mint az AKNIGHT :DD

(#28828) xcvbxcvb válasza Addel (#28826) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Azt nem kell tekerni, az csak ilyen dizájn. :)

De rosszul emlékeztem, miyota 0s20 szerkezet van benne.
Kicseréltem az elemet és életre kelt a kronográf.
Igaz sr927w-es elem kellett volna bele, de csak sw920-as volt itthon, ez fél milliméterrel alacsonyabb de működik ezzel is.

Viszont egy csomó órámban kellene elemet cserélni. :(

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#28829) Faresz1976 válasza TKey7 (#28827) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Az Aknight acél, a Benyar ötvözet.

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#28830) zoarden válasza 5-ös kezelő (#28819) üzenetére


zoarden
tag

igazából akkor tudok véleményt mondani ha csuklóra kerül. Korábban írtam hogy nem tudom a szemeket kiszedni egyenlőre szerszám hiányában.
Érzésre (viselés nélkül) a nagyon hasonló méret és ua. anyagú Seikó titán szíja jobb mint ez, de hát ennyiért mit is várhatnék. A tok a field órák matt egyszerűségét hozza a titán grafitszürke árnyalatával, semmi izgalmasabb idom nincs rajta , élőben/3d-ben sem mozgat meg, de nem is taszít. Végül is egy túlvaccs, mezőóra dizájn, nem ettől kell várni a percekre belefeledkezést. Szerintem vezetéshez is biztosan jó. Sötét számlappal jobban leolvasható lenne, de olyanom már van az Orient, amit nagyon szeretek. Hogy a bézst választottam itt, annak oka hogy egy kis színt akartam vinni a szürke hétköznap emelésére és ilyen számlappal még nincs semmilyen órám (talán majd egyszer egy tojásfehér számlapos római számos bambinó, de arra is van selyemfényű számlappal dómos plexivel finom kis orosz, vagy a restaurált 560-as Marvinom).
A Bernyn számlap rendben van (lásd field funkcionalitás) semmi izgalom, nincs elfolyás, hiba nyomott számokon, jeleken, de nem is hasraesés. Igaz a szerelés miatt nem vettem még le a fóliát a tokról.
A folyó mp mutató a legjobb az egészben, ha nézegetem, becsapom magam majd érzetre, hogy nem kvarc van rajtam. Leginkább ennek kíváncsisága volt a selling point.
Mindennapos(hétköznapos) - épp nincs impresszióm hogy mit viseljek, épp nem akarom érezni hogy rajtam van, mert könnyű, tokmagasság kicsi - hangulatra vettem.
Ha csukló-érzet-viselésre ugyanazt akarom, de többet akarok ránézni, netán napsugaras napon, akkor a Seikót veszem majd fel.

[ Szerkesztve ]

I want to be what I used to be when I used to want to be what I am now!

(#28831) Land válasza 5-ös kezelő (#28620) üzenetére


Land
veterán

Hétfőn kb. reggel 8-kor beállítottam pontosra és minden nap hordtam. Alvásnál nem volt a kezemen. Utána húzni nem kellett, még most is jár. Előbb néztem meg, hogy kb. 20:00-kor hogyan áll a kiinduláshoz képest.
4.5 nap alatt: -15 másodperc
Tehát átlagosan napi 3.3 másodpercet késett.
Az elmászás alatt mit értesz? Ugyen nekem nem dátumos az órám.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#28832) dzsi23 válasza Faresz1976 (#28829) üzenetére


dzsi23
addikt

Egyik sem acél. :)

Seiko SRPK27, Tissot PRX, San Martin 62MAS homage eladó!

(#28833) Faresz1976 válasza dzsi23 (#28832) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Jajj ne rontsd el a kedvem :DDD . Aknight-ot akartam venni narancssárgába. :DD

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#28834) Ceree válasza Faresz1976 (#28833) üzenetére


Ceree
senior tag

En pont olyat rendeltem, de nem erkezett meg a csomag. Szerencsere karpotoltak, aztan kozben annyi minden tortent, hogy nem rendeltem ujra... De ha nem acel, akkor jobb is :(((

Másolat_eredetije

(#28835) TKey7


TKey7
tag

Hmm, már megrendeltem, késő :DDD
De szerintem nem volt rossz választás ennyiert egy automata óra. Ha nem jön be, max továbbadom és jöhet az Aknight :)

(#28836) Faresz1976 válasza dzsi23 (#28832) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Igazad van, sajnos ez sem acél. Annak ellenére, hogy a hirdetésben az áll. Néztem egy videót abban is azt mondták, hogy ötvözet. :((

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#28837) 5-ös kezelő válasza Land (#28831) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Az nem rossz, az excenterrel tudsz még adni neki némi sietést. Elmászáson azt értettem, h tartja-e ezt a körülbelüli értéket, vagy időjárás-változáskor, tél-nyár stb. más lesz az érték. Köszi szépen, be merem vállalni majd. Sajna kúszik fel az ára apránként ennek a pilótának is.
Zoarden :
Most esett le, h te nem a fekete számlapost rendelted, mint én. És azt hittem, már hordod, akár másik szíjjal - én nem bírtam volna ki. Akkor majd később kérek tapasztalatokat. :)
Az a Marvin gyönyörű. :K

(#28838) zoarden válasza 5-ös kezelő (#28837) üzenetére


zoarden
tag

Őszintén szólva olyan sok órám van (>18) és most nincsenek is hétköznapok, beraktam a szekrénybe. Szerdán megjön a szerszám amúgy.
Nyári üzemmód van/hangulatom:
Meleg napokon a full lume-os Berny (egy az apple watchnál széles körben "tudatba jött" gumírozott szövetszíjjal, lazán viselve) , víznél a Vostok, a kevésbé magas hőmérsékleteken meg a Citizen fekete mesh szíjjal (érdekes ezt télen nem volt kedvem hordani).
A Marvin manapság ritkán jön elő a dobozból, többnyire valami zakós alkalomra.
A moddolt zöld sunburst számlapos Vosztokomat, a Geckotámat és az SKX-et úgy elraktam nyaralás előtt, hogy elfelejtettem hova és nem találom :)) :Y
Ja az Orient FUNG2005D0-t sem lelem, igaz a szobám nagyon át lett rendezve

[ Szerkesztve ]

I want to be what I used to be when I used to want to be what I am now!

(#28839) 5-ös kezelő válasza zoarden (#28838) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Értem. Ilyen gumírozottat még nem láttam. Igaz, már annak is örülök, ha valamilyen óra van egyáltalán a kollégáimon. Ma örültek ketten is nekem, új szíjat vittem egy okosórára, s megjavítottam egy műanyag Casio tüskecsatját. Full lumés Berny a kedvenced ezek szerint, Alin én is mindig megnézem. Talán egyszer majd mégis megrendelem. De egyelőre élvezem a titán Berny kényelmét : Nem kell állítgatni, figyelni a pontosságát, csak hordom és jó. Bár ma Lorus pilóta volt rajtam. És már nagyon várom a Dirty dozen órát, pedig még csak most rendeltem. Közben agyalok, szervizeltessem-e a dobozban álló automatáim, v jólvanazúgy ha nem hordom.

(#28840) Faresz1976 válasza Ceree (#28834) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Nem jött meg? Mi történt?

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#28841) Ceree válasza Faresz1976 (#28840) üzenetére


Ceree
senior tag

Visszaforditottak a csomagot mielott meg elhagyta volna Kinat. Irtak valami okot, de valami tok altalanos volt, nem is tudom felidezni.

Másolat_eredetije

(#28842) Faresz1976 válasza Ceree (#28841) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

:(( gondolom újrarendelni meg már nem volt kedved.

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#28843) Faresz1976 válasza dzsi23 (#28783) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

UPDATE!!!!
Újra van Air King!!!

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#28844) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

Új vh 31-es flieger is kijött, 53 mm L2L... :(((

(#28845) zola96


zola96
senior tag

Coint vásárlással gyűjt az ember?

(#28846) Faresz1976 válasza zola96 (#28845) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Igen :DD . Ha egy mód van rá.
dzsi23 kollégával akartunk venni Pagani Air King hommage-t de pont mikor rendelni akartunk sportcuccok kerültek a "limited offers" szekcióba..... De újra vannak órák csak sokat kell pörgetni. ( de megéri ;] )

[ Szerkesztve ]

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#28847) Faresz1976


Faresz1976
aktív tag

Bocs, hogy teleszórom a topikot de ez az óra fantasztikus.... Nem vonzott az arany óra eddig, de a héten másodszor talál meg ez a szín. Míg a korábban linkelt Sapphero Sky-Dweller végül kiesett a Pagani PD-1651 nem fog.

[ Szerkesztve ]

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#28848) 5-ös kezelő válasza Faresz1976 (#28847) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nekem a Tudor BB58 klón volt fekete számlap-arany mutatók kombinációban. Nagyon szép volt, de este rosszul látszott már - elment beszerzési áron. A megrendelt D12 mutatói szálcsiszoltak, nem fognak becsillogni remélhetőleg.

(#28849) Faresz1976 válasza 5-ös kezelő (#28848) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Este készült felvételt nem láttam róla, de megpróbálok keresni egyet.

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#28850) 5-ös kezelő válasza Faresz1976 (#28849) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Ne fáradj, van tapasztalatom. :) Jó szeműeknek nem akadály, és korán kelő-fekvő egyéneknek sem. Aranyszínű tok sem illik hozzám, maradok a szálcsiszolt acélnál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.