Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#331) Kobe válasza HEMP (#311) üzenetére


Kobe
veterán

kipróbálni kipróbáltam, igen, és ott vége is volt nálam a nagy kalandnak

nem, a földön fetrengve tesped, persze hogy nemigaz, de amikor szerencsétlen egy megfelelő köryezetben nem tud 2 értelmes mondatot kimondani, az igen kellemetlen tud lenni :) és nem kell egy nagyon nívós társasági eseményre gondolni, füves ismerőseim beszívva még egy szimpla beszélgetést sem tudnak nyomon követni akkor gondolom másokkal is ilyesmi szitu áll fenn....és a fekszik és tespedre is tudnék példát mondani, nemrégi eset, egyik koncerten esett meg hogy egy előttem álló nőnemű lény akkor jointot robbantott el az orrom előtt, hogy szerencsétlent 20 perccel a 2 órás koncert kezdése után már 3an tartották a tömegből, köztük énis, mert szegénykém olyannagyon ''high'' volt hogy önerőből állni sem tudott, a tömeg ott tapossa agyon ahol van, kapszkodó és támasz nélkül kb mitn a krumpliszsák esett volna össze...na ez az amiért nem szívok és soha nem iszom mocsárrészegre magam, csak nagyritkán, egyszerűen gusztustalan ha valaki ennyire ki van szolgáltatva másoknak :) sztem megalázó ha pl hazamenni nem tudsz segítség nélkül ésatöbbi ésatöbbi, vagy pl körberöhögnek egy társaságban, némmá a beszívott/bepiált lúzert...nem mondják, de gondolják, tudom, mert én is ezt csinálom, hacsak magamban is, de kiröhögöm a gyenge akaratú embereket

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.