Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Out válasza batman. (#3350) üzenetére


Out
addikt

Nem tudom milyen Gigabyte alaplapod van és, hogy annak milyen a biosa, de nekem az ASRock alaplapom biosában van instant flash opció, amivel külső szoftver nélkül tudom frissíteni a biost.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3352) batman. válasza Out (#3351) üzenetére


batman.
senior tag

GA-F2A88XM-HD3 ennek is egy Q-flash opció, menteni tudtam vele, frissítésnél az előbbi üzenet jött fel. Bootolható pendrive volt a megoldás, elsőre megcsinálta.
Na most próbálom meghajtani, hátha megoldotta a problémámat.

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#3353) batman. válasza batman. (#3352) üzenetére


batman.
senior tag

A helyzet nem lett jobb, pár perc után újraindul. :W

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#3354) Out válasza batman. (#3353) üzenetére


Out
addikt

Eseménynaplóba milyen bejegyzés kerül( kritikus, figyelmeztetés) a Rendszer fül alatt?
Feltéve, ha van időd megnézni...

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3355) batman. válasza Out (#3354) üzenetére


batman.
senior tag

Erre gondolsz?
- System

- Provider

[ Name] Microsoft-Windows-Kernel-Power
[ Guid] {331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}

EventID 41

Version 2

Level 1

Task 63

Opcode 0

Keywords 0x8000000000000002

- TimeCreated

[ SystemTime] 2014-07-31T12:05:20.086408000Z

EventRecordID 4112

Correlation

- Execution

[ ProcessID] 4
[ ThreadID] 8

Channel System

Computer Szeplaki-PC

- Security

[ UserID] S-1-5-18

- EventData

BugcheckCode 0
BugcheckParameter1 0x0
BugcheckParameter2 0x0
BugcheckParameter3 0x0
BugcheckParameter4 0x0
SleepInProgress false
PowerButtonTimestamp 0

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#3356) Out válasza batman. (#3355) üzenetére


Out
addikt

Inkább ilyenre: [link]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3357) batman. válasza Out (#3356) üzenetére


batman.
senior tag


Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#3358) Out válasza batman. (#3357) üzenetére


Out
addikt

Az oldal közepén van egy fix it gomb, próbáld már meg azzal kijavítani az egyik hibát: [link]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3359) batman. válasza Out (#3358) üzenetére


batman.
senior tag

Köszi egyébként, hogy próbálsz segíteni. :DDD
Fixiteltem, hiba maradt.
Lehet, hogy feladom mára.
Illetve, keresek egy másik wint, újrarakom, és megnézem driverek nélkül.

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#3360) Out válasza batman. (#3359) üzenetére


Out
addikt

Nincs jobb dolgom jelenleg melóhelyen :D

Ha nem írtózol nagyon a windows 8.1-től, akkor ajánlom azzal kipróbálni a gépet :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3361) batman. válasza Out (#3360) üzenetére


batman.
senior tag

Én nem irtózom, de nem az enyém a gép. :N
Ha minden más puskaport ellőttem, akkor esetleg megpróbálom rábeszélni a tulajt.
Kicseréltem a tápot közben, szintén nem nyertem.

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#3362) Benir8


Benir8
senior tag

Üdv!
Segítséget szeretnék kérni hogy mi lehet a baja?Folyton egész nap kékhalálozik,kerestem neten de sehol nem találtam rá megoldást.Nagyon megköszönném!

[ Szerkesztve ]

(#3363) Ferink


Ferink
tag

Sziasztok!

Kaptam ma egy kékhalált:

Gyakorlatilag a utorrent értesített, hogy a film letöltődött. Rámentem a torrentre, fájlt tartalmazó mappa megnyitása, majd dupla katt a videofájlra és kék halál.

A Google szerint videokártya probléma. Nvidia GTX650 1Gb DDR5, októberi. Idáig semmi gondom sem volt, nem játszok, nincs túlterhelve.

Kb egy hete raktam fel új Nvidia drivert, mivel szólt , hogy van másik. Azzal nem stimmelne vmi?

A gép is megbízható sosem volt kékhalál, fagyás, a táp FSP Hexa 400W, nem gagyi. Hűtés rendben van, CPU 36 fok, merevlemezek 29 és 31.

Valakinek ötlete?

(#3364) De4d


De4d
őstag

Kábelek okozhatnak kékhalált?
Pl mindig be volt dugva usb-n a mobiltöltőm (még akkor is ha nem töltött a telefon) minek húztam volna ki, mindig kéznél volt, útban sem volt. Azóta megint nem volt kékes, bár nem hinném annyira hogy akár ez is lehetne a gond.

Minden jó, ha a vége jó!

(#3365) Cohond


Cohond
csendes tag

Sziasztok
Win7 64-es rendszert használok, azóta időnként kékhalált dobott a gép.
Megpróbáltam azt, hogy a 2db ram közül csak 1-et hagyok a gépbe. Így simán megy hiba nélkül de ha berakom a másikat is akkor pedig előjön megint a BSOD. Próbáltam másik helyre rakosgatni őket de nem volt jó, mindegy melyik van bent a kettő közül működik, de csak ha egyedül van. Tehát nem hibásak a ramok csak párban vacakolnak vagy a rendszernek nem tetszik.
Valami ötlet, hogy használhassam mind a kettőt?

(#3366) Benir8 válasza Cohond (#3365) üzenetére


Benir8
senior tag

Üdv!
Nekem is ilyen bajom volt,szerintem is,cseréltem rá 2x nagyobb GB-s memóriát és így 1 van benne és úgy látszik jó!Talán neked is le kell cserélned.

(#3367) De4d válasza Cohond (#3365) üzenetére


De4d
őstag

Egyforma a két ram? (kitben vannak?)
Egy memtestet érdemes lefuttatni, együtt lehet hibáznak.

Minden jó, ha a vége jó!

(#3368) Out válasza Benir8 (#3362) üzenetére


Out
addikt

Ezekszerint a két RAM nem szerette egymást és ez okozta a gondot?

Ferink: A videókártya drivered okozza a problémát úgy tűnik.

De4d: Nálam is rá van dugva a mobilom töltője a gépre, de gondot még nem okozott. Szerintem, ha semmi nem ér a csatlakozóhoz, akkor nem is okozhat gondot.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3369) De4d válasza Out (#3368) üzenetére


De4d
őstag

Azóta fura, megint nem volt kékem, bár ne is lenne soha többé.
Nekem is fura lenne ha ez okozná, de már semmin se lepődöm meg, olvastam furcsaságokat hogy, okozhatja usb kábel, belső, sata/ide/táp kábel.
Ami óta írtam a legutóbbi üzenetem, nem volt "kékem"

Minden jó, ha a vége jó!

(#3370) Out válasza De4d (#3369) üzenetére


Out
addikt

A HDD kábelek okozhatnak kékhalált ez nem furcsaság, nálam is előfordult nem is olyan régen, de egy bedugott és használaton kívüli usb kábel nem hiszem... :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3371) Cohond válasza De4d (#3367) üzenetére


Cohond
csendes tag

Igen egyforma, kitben vannak.
32 bites rendszeren azonban nem volt semmi gond velük.
Nem memtesttel hanem egy másik hibaellenőrzővel átnéztem őket de nem talált hibát.

(#3372) De4d válasza Cohond (#3371) üzenetére


De4d
őstag

Teljesen ugyanaz a win csak 64 bitesre cserélve vagy, egészen más fajta?
Alaplap csere gondolom nem volt?

Minden jó, ha a vége jó!

(#3373) Cohond válasza De4d (#3372) üzenetére


Cohond
csendes tag

Minden teljesen ugyan az nem lett semmi cserélve csak a win64 bitesre.

(#3374) De4d válasza Cohond (#3373) üzenetére


De4d
őstag

Ha minden ugyanaz akkor csak a winnel lehet gond, 32-bitesnél semmi hiba nem volt, 64-nél meg igen.
Nem eredeti a windows gondolom.

Minden jó, ha a vége jó!

(#3375) Cohond válasza De4d (#3374) üzenetére


Cohond
csendes tag

Igen nem eredeti, de tesómnak is ugyan ez a windows van fent és nála hibátlanul megy.

(#3376) De4d válasza Cohond (#3375) üzenetére


De4d
őstag

Sajnos az nem számít sokat, erre már rájöttem.
Nekem is voltak kékek, bár pár napja semmi egyelőre, és full ugyanaz a win van a gépen mint az előző konfigomon.
Minden hardver már szinte tesztelve volt, és mégis.
Valamit nem szereti a másikat, és összeakad a winnel, bármi lehet.
Egy dmp-ről képet felteszem szerintem többet lehetne kiokoskodni.

Minden jó, ha a vége jó!

(#3377) Cohond válasza De4d (#3376) üzenetére


Cohond
csendes tag

Majd megpróbálom visszatenni a másik ramot aztán megnézem bluescreenview-rel hogy mi a hibát előidéző dolog, ezelőtt mindig az ntsokrnl.exe volt a ludas. Nem tudom, hogy ez mit jelent vagy hogy van-e köze hozzá.

(#3378) De4d válasza Cohond (#3377) üzenetére


De4d
őstag

Oprendszer, ram, alaplap, vga így elsőre,(nem feltétlen hardveresen, hanem szoftveresen akár) vagy windows, nekem is voltak, vannak, elég régóta, de annyit jártam fórumokra hogy lassan beletanulok.

Minden jó, ha a vége jó!

(#3379) De4d


De4d
őstag

Helló.
Egészen hihetetlen dolog történt, bent vagyok a munkahelyemen, ebéd szünet, böngészek, ugyanazzal a böngészővel amit otthon használok Chrome, és kékhalált kaptam ugyanazzal a hibával mint amik otthon kísértenek egy ideje.
Létezhet hogy böngésző okozza? Emailjeimet ugye csak úgy tudom elolvasni ha bejelentkezek.

Minden jó, ha a vége jó!

(#3380) Out válasza De4d (#3379) üzenetére


Out
addikt

Az elég nagy szívás lenne, lévén, hogy már végigteszteltél minden hardvert és egyik sem tűnt hibásnak :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3381) De4d válasza Out (#3380) üzenetére


De4d
őstag

De ilyen létezik???
Ha igen hogy lehet kiküszöbölni? Azon kívül hogy böngészőt váltok.
Elég durva, hogy hivatali munkahelyen kaptam kékhalált, minden eredeti stb.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#3382) Out válasza De4d (#3381) üzenetére


Out
addikt

Szerintem az, hogy hibás lenne a Chrome és az okozza a kék halált nem valószínű, mert akkor már megjelentek volna cikkek erről a bugról, de én nem olvastam ilyesmit. Amit valószínűbbnek tartok, az a flash bővítmény hibája, ami a videódriveren keresztül okozhat kék halált. Nézz rá a flashre van-e újabb a nálad lévő verziónál.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3383) De4d válasza Out (#3382) üzenetére


De4d
őstag

Hol tudnám ellenőrizni?
Nem teljesen világos, hogy annak ami otthon van, mi köze lehet a munkahelyihez? Teljesen más konfig ugye.
Egyedül a böngésző ami közös (mármint ugyanaz) nagyon durva hogy itt kaptam ma egy kéket.

Minden jó, ha a vége jó!

(#3384) Out válasza De4d (#3383) üzenetére


Out
addikt

Chrome-ban a böngészősávba beírod, hogy: chrome:plugins és ekkor látni fogod, hogy melyik flash player van feltelepítve. Ha otthon is és a munkahelyen is ugyanaz a verzió, akkor gyanakodhatsz arra.

Egyébként meg használj más böngészőt :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3385) De4d


De4d
őstag

Munkahelyen ez volt életem első kékje, azért durva.
Ha mondjuk ez a gond, akkor otthon hogy hogy kb 2-3 naponta van egy, itt meg kb fél év alatt volt egy, korábban exp. volt, fél éve van win7 itt, azóta használok chrome-t

A többi verziószám nem lehet érdekes? Silverlight stb. verziószám?

Minden jó, ha a vége jó!

(#3386) Out válasza De4d (#3385) üzenetére


Out
addikt

Silverlight nem hiszem, hogy számítana. Én még soha nem láttam olyan weboldalt, amihez kellett volna a Silverlight :) Ellenben a flash az szinte mindenhol ott van, Facebook, Youtube, stb...., és sokszor van, hogy nálam is lefagy és újraindul, de kék halált még nem okozott, ami nem jelenti azt, hogy másnál ne okozhatna.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3387) De4d válasza Out (#3386) üzenetére


De4d
őstag

Te a fagyások ellen mit teszel? Más böngésző? Vagy frissíted? Ugyanígy a Google Chrome csinálja?

Kinyomtattam a teljes plugin készletet, otthon összeegyeztetem.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#3388) Out válasza De4d (#3387) üzenetére


Out
addikt

Nem tudok tenni semmit, mert a legfrissebb verzió van fenn mindenből, így csak várom a következő verziót. Ha lefagy, akkor újraindítom a böngészőt és kész, de én Firefox-ot használok (béta verziót), nem Chrome-t. Ezért írtam, hogy nem böngészőfüggő, hanem inkább a flash lesz a hiba forrása.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3389) De4d válasza Out (#3388) üzenetére


De4d
őstag

Megnéztem, Flashplayer verzió teljesen ugyanaz.

Minden jó, ha a vége jó!

(#3390) De4d


De4d
őstag

Ha letiltom az elég? Vagy cserélni kéne másik verzióra?

Minden jó, ha a vége jó!

(#3391) Out válasza De4d (#3390) üzenetére


Out
addikt

Ha letiltod, akkor nem fog hibát okozni, viszont sok weboldal jelezni fog, hogy neki bizony kellene a flash ilyen-olyan dolgokhoz :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3392) De4d válasza Out (#3391) üzenetére


De4d
őstag

Érdekes, ha kikapcsolom, akkor a verzió szám változik, illetve eddig semmilyen oldalnál nem írta hogy flashplayert igényel.

Ha nagyon úgy van váltok böngészőt, azt megtudod mondani hogy hogyan lehet átpakolni az adatokat, kukikat?
Ne kelljen minden jelszót, nevet, oldalt stb. beírni minden egyes oldalon.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#3393) Out válasza De4d (#3392) üzenetére


Out
addikt

Itt megtalálod a válaszokat: [link]

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3394) tabi.tamas


tabi.tamas
csendes tag

Sziasztok!

124-es BSOD-ről tud valaki felvilágosítást adni? Napi 1-2 alkalommal kapom és kicsit bosszantó :(

Ami eddig történt:

Bios alaphelyzetben.
OC nem volt.
Prime 95 - Minden ok
Memtest 3 teljes kör - Minden ok
Win újratelepítés nem segített.

Angol fórumok ennél több használhatót nem mondtak.

Mivel ma olvastam a fórumon Out-nak köszönhetően hogy adódhat túlmelegedésből, így a hűtő kitakarítottam ( nem állt benne a kosz, de biztos ami biztos), processzor újrapasztáztam. Későbbiekben kiderül hogy mi történik.

Mindent felkutattam a neten, így most leginkább ez érdekelne hogy kinek volt ezzel a BSOD-val tapasztalata és mit tudott tenni a javulásért?

Előre is köszönöm a választ!

(#3395) wdtwrd válasza tabi.tamas (#3394) üzenetére


wdtwrd
tag

Milyen tápegységed van?
Bár CPU-val kapcsolatos hibára utal, de ha a processzor tápellátása nem stabil (főleg terheléskor, akár egy pillanatnyinál is).fura hibákat produkálhat.

Memória teszt megvolt.
Merevlemez milyen állapotban van? (HDSentinel mit ír?)

Vagy az is segíthet, hogy behatárolja az ember hogy mióta jelentkezik a hiba:
- windows telepítése óta: BIOS frissítést néznék, hátha van
- driver/rendszer frissítés óta:megpróbálnék régebbi verziót visszatenni
- víruskereső telepítés/váltás óta: másikat próbálnék
stb.

Hátha ír valaki jobbat...

Philosophers are people who know less and less about more and more, until they know nothing about everything. Scientists are people who know more and more about less and less, until they know everything about nothing. /Robert E. Swain/

(#3396) Neró válasza tabi.tamas (#3394) üzenetére


Neró
őstag

Nekem is ugyan ez a hiba és egyszerűen nem tudom mi okozhatja.

| www.diablohungary.hu

(#3397) tabi.tamas válasza wdtwrd (#3395) üzenetére


tabi.tamas
csendes tag

A táp Corsair HX650, szóval nagyon remélem nem a táp a hibás.

A merevlemezek stabilan elvannak. Mind 100/100. Egyedül a hőmérsékletük csúszik fel 47 fokra. Az SSD-é kb 45-re.

Minden egyéb megvolt. A win friss telepítés, driverek legfrissebbek és 1 éve frissítettem a bios-t, azóta nincs frissebb. Víruskereső a legújabb Nod, nem volt crack-elve és előtte is ezt használtam.

A cpu hőmérsékletet tegnapi pasztázás után CoreTemp-el figyeltem és egy lol meccs után is 40 -45 fok között mozgott. Bár általában 3. vagy 4. meccsen kapom a kék halált.

A teljes történet úgy szól, hogy annak idején egy PhenomII x2 -t szereztem be, ami szerencsémre négy magosítható volt. Bár nem működött és a feszültségekkel meg nem akartam játszani, így örültem egy elméletileg x4-es hűtőnek. Ehhez apróról vettem egy x6 -osat, ami fölött most egy gyári x4-es hűtő van. Nade :D Gondolná ilyenkor mindenki hogy a gyenge hűtő a hibás. Viszont a probléma onnantól indult, hogy a nagy melegre való tekintettel beszereztem egy 12 cm-es ventilátort meg egy HDD hűtőt. Na onnantól kék halál időnként 124-es hibával. Szvl passz. Venti nélkül is előjön a hiba, igaz a HDD hűtőt még nem húztam le, de úgy gondoltam hogy mivel nincs benne fordulatszabályzás ezért hibát nem okozhat...

Előtte minden baba volt ha jól emlékszem, pedig vagy egy hónapig futott a CPU.

A VGA-val voltak csak ez előtt gondok mert driver frissítésnél a HDMI hang telepítésekor általában kék halált kaptam, de ezt a mostani újratelepítés megoldotta.

(#3398) Neró válasza tabi.tamas (#3397) üzenetére


Neró
őstag

Nekem megoldódott. A Biost és a Windowst (SP1) kellett frissítenem és azóta nem csinálja.

De amúgy valakinek pl. a Chrome vágta szét a rendszert - ne kérdezd miért. Szóval ha azt használsz próbáld ki, hogy nem rakod fel.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#3399) tabi.tamas válasza Neró (#3398) üzenetére


tabi.tamas
csendes tag

Minden meg volt. Bios friss, win friss... Amúgy ezt nem írtam és fontos hogy leginkább játékok alatt csinálja nekem.

Viszont most hogy újrapasztáztam és nem ment 55 fok fölé a hőmérséklete, így kibírta a tegnapi napot. Hétvégén megizzasztom hátha akkor sem :)

Én olyanra gondoltam még, de majd kiigazít valaki ha butaság, hogy a CPU beépített túlmelegedés védelme mondjuk 80 foknál kapcsol be, de a BIOS-é csak 90 foknál. Így a CPU lekapcsolja magát, a BIOS pedig nem tudja közvetíteni az okát a windows felé..

(#3400) fabias82


fabias82
tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyre írom e a problémámat... egy win 7 kék halál jelenség jött nálam elő nem random módban és mindig ugyan akkor,de persze van hogy nem csinálja... ha a gépet úgy hagyom 10 percre van állítva a képernyő kikapcsolása és mikor vissza megyek a gép elé megmozdít egér vagy billentyűzet nyomása és feléled bekapcsol a monitor akkor van az hogy kék képernyő fogadott eddig 2 hét alatt 3x ,a hibernálás kivan kapcsolva minden energia gazdálkodási szinten. De ez eddig nem volt ez a jelenség...most lett a konfig bővítve...leírom mi van a gépben: és mi volt előtte:
Jelenleg:
CPU: i7 4770
Alaplap: GIGABYTE GA-Z97X-UD5H
RAM:2x8GB kingston hyperx 1600mhz
Táp: CORSAIR RM Series 450W
SSD:KINGSTON 120GB SSDNow V300 SATA3 2,5" SV300S37A/120G
HDD:WD Red 2TB 5400rpm 64MB SATA3 WD20EFRX
VGA: SAPPHIRE HD 7790 1GB GDDR5 DUAL-X OC

Előtte a konfigom:
CPU:i5 2320
Alaplap:GIGABYTE G1.Sniper M3
RAM:2x8GB kingston hyperx 1600mhz
Táp: CORSAIR RM Series 450W
SSD:KINGSTON 120GB SSDNow V300 SATA3 2,5" SV300S37A/120G
HDD:WD Red 2TB 5400rpm 64MB SATA3 WD20EFRX
VGA: SAPPHIRE HD 7790 1GB GDDR5 DUAL-X OC

Lényegében új alaplap és új processzort kapott a konfigom. És még azt vettem észre hogy olyan hangot ad mikor kikapcsol a monitor mint mikor leválasztasz egy usb eszközt. Most azt tesztelem még már mérgembe, hogy letiltottam az amd hd7790 vga és csak az intel hd4600 megy így a monitor 10 perc utáni tétlenségkor simán kikapcsol és nincs olyan hang mint mikor leválasztok egy eszközt.. Lehet az amd driver valamibe ludas annyira kis energia fogyasztásra kapcsolna....mi az ötletetek? Mindig ugyan arra a hibára utal a fagyás megnéztem a dmp- fájlokat. Most tesztelem így a hd 4600-al. Ha tudnátok segíteni vagy tanácsot adni megköszönném. Esetleg ha nem jó helyre írtam segítsetek hol tegyem fel ezt a kérdést... Win7 Ultimate sp1 x64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.